PDA

View Full Version : Vip


Peja-Boy
31-03-07, 20:33
J Lo mund tė jetė shtatzėnė

Pas braktisjes sė Jennifer Lopez nga filmi Dallas, u pėrhapėn zėrat se kėngėtarja mund tė jetė shtatzėnė.Por zėdhėnėsit e saj e justifikonin kėtė me skenarin jo tė mirė dhe me protagonistin John Travolta. Mediat kishin gjetur justifikimin e keq ‘pėr tu besuar’. Por ja qė tani shfaqet njė djalė i cili vėrteton largimin nga filmi. Ėshtė idhulli i vajzave Jesse Mc Cartney, i cili nė njė intervistė nė njė radio ka zbuluar se motivi i braktisjes sė filmit ėshtė i fshehur nė barkun e kėngėtares latine. Biondi 19 vjeēar ka pohuar se pėr momentin ėshtė i lidhur me Katie Cassidy, duke shtuar se edhe ajo kishte qenė pjesėmarrėse nė filmin ‘Dallas’. Jesse, ėshtė pėrgjigjur se: “Lopez, nuk ėshtė pushuar nga puna, por ėshtė shtatzėnė”. Nė studio mbizotėroi menjėherė njė qetėsi, kėngėtari ėshtė ndjerė nervoz dhe ka kėrkuar me sy shoqėruesen e tij. Mė pas ėshtė pėrpjekur me tė gjitha mėnyrat pėr tė ndryshuar argument: “ Ka qenė njė nga ata moment “Ops”, ēfarė ka ngatėrruar?”, ka thėnė njė ndėr dj e radios

Peja-Boy
31-03-07, 20:34
Let's get real: George Clooney is a two-time winner of People magazine's 'sexiest man alive.' He can woo practically any woman he wants _ right? 'Um, ah, no, because I also wake up and my knees hurt and I think, `I'm 45,'' he tells Newsweek in its Dec. 18 issue. The actor-director, who was married in the early '90s to actress Talia Balsam, is one of Hollywood's most famous bachelors.
He won People's 'sexiest man alive' title in 1997 and again this year, and is now tied with his good friend Brad Pitt.
Media speculation about a wedding at Clooney's villa in Lake Como, Italy, for Pitt and Angelina Jolie, which was rife last year, resurfaced earlier this year.
There was also speculation that Tom Cruise and Katie Holmes would wed at Lake Como. The Hollywood couple were married last month at a 15th-century castle in Bracciano, Italy, outside Rome.

Peja-Boy
31-03-07, 20:35
Nicole Richie was arrested early Monday for investigation of driving under the influence of alcohol, authorities said.
California Highway Patrol officers took Richie, 25, into custody without incident after she failed a field sobriety test, CHP Officer Todd Workman said.
Her black Mercedes sport utility vehicle was stopped in the car pool lane of State Highway 134 when officers arrived.
Authorities said they received 911 calls about a car going the wrong way on the freeway and the car matched the description of Richie's.

Peja-Boy
31-03-07, 20:35
LONDON (Reuters) - Princes William and Harry announced plans on Tuesday to mark the 10th anniversary of their mother Princess Diana's death with a pop concert at the new Wembley Stadium in London.
Artists scheduled to appear include Elton John, Duran Duran, Joss Stone, Pharrell Williams and Bryan Ferry. The English National Ballet will also perform and Andrew Lloyd Webber will perform a medley of songs from his shows.

Peja-Boy
31-03-07, 20:36
Janė te gjitha simptomat te cilat na bėjnė te besojmė se ēifti po kalon njė periudhe krize

Po kalon ne krize ēifti i kinemasė Cruise-Holmes?

Katie kalon neper boutique ēdo dite, dhe bėn njė shopping te shfrenuar, dhe shume te shtrenjte, dhe sapo aktori del nga shtėpia shfryn duke qare ne telefon ne miken e saj Victoria Beckham, te gjitha simptomat qe lėnė te kuptoje se ēifti po kalon njė krize te vėrtetė.

Peja-Boy
31-03-07, 20:36
Shijet e Jolie nė restorant

Tekat e yjeve shfaqen mė tepėr nė tavolinė. Nėse Angelina Jolie, do tė bėj kėrkesa tė veēanta si mund t’i thuash jo? Qė kur ka sjellė nė jetėn fėmijėn e saj Ange ėshtė bėrė tepėr tekanjoze.Pronari i hotelit mė tė famshėm tė Hollivudit, di diēka: “ Dėshiroj qė ushqimin tė ma servirin vetėm femrat. Burrat nuk mė pėlqejnė”. Angelina nuk arrin tė duroj dot kamerier meshkuj, ndėrsa ajo ėshtė duke ngrėnė. Justifikimi i saj ėshtė se ndjehet tepėr e rezervuar. Njė person i afėrt shprehet nė ‘New York Post’ se: “Angelina ėshtė totalisht njė person i ndrojtur. E di qė meshkujt e pėlqejnė shumė, pėr kėtė arsye i eviton kontaktet me ta”. Meshkujt e tė gjithė botės, kamerier ose jo, janė tė paralajmėruar: aktorja mė e adhuruar e Hollivudit me buzėt mė tė bukura, jo vetėm qė nuk preket, por as nuk shikohet. Nėna e re Jolie, kaq e paprekshme ėshtė bėrė kohėt e fundit edhe e paparė.

Peja-Boy
31-03-07, 20:37
Puthja ėshtė stil,lojė dhe kombinim.Por a e keni imagjinuar ndonjėherė se si mund tė puthin VIP-at.Sipas parashikimit yjor ne kemi krijuar 12 ēifte sa pėr ta bėrė mė tė thjeshtė lojėn:

DASHI:Genta Ismajli –Kledi Kadiu
Puthjet e Dashit janė tė shpejta dhe plot kėnaqėsi,por janė tė shkurtra dhe ndonjėherė tė dhimshme

Demi:Arian Ēani –Bleona Qerreti
Puthjet e Demit janė tė buta, dhe mund tė zgjasin me orė tė tėra.Tė lindurit e kėsaj shenje ndryshe mund tė cilėsohen si “tė pangopurit”.

Peja-Boy
31-03-07, 20:44
Se shpejti do do te behen publik emrat e VIP-ave qe perdorin droge. Kete fakt ka bere sot te ditur Drejtori i Policise se Tiranes, Albert Dervishi gjate nje trajnimi te policise kunder trafikimit te femijeve. “Jemi ne dijeni te perdorimit te droges nga VIP-at. Emrat e tyre do te publikohen ne momentin e duhur”, deklaroi Dervishi duke e vleresuar te suksesshme luften kunder droges ne vend. Deklarata e Dervishit , erdhi si reagim i fotove te botuara sot ne te perditshmen, “G.SH”. Ne fotot shokuese vihej re nje artiste e spektakleve shqiptare duke marre droge te tipit, kokaine.e quajtura Inis Gjoni

Peja-Boy
05-04-07, 15:44
Prill 2007 - Melanie Brown, ose Mel B, e njohur si Scary Spice kur ishte akoma njė Spice Girls, ėshtė bere mama pėr here te dyte.

Lajmi u dha nga zedheneis i kėngėtares, duke saktėsuar se foshnjja, lindi ne Los Angeles.Brown tha qe babai ėshtė aktori Eddie Murphy, me cilin kishte patur njė lidhje, por qe ky i fundit e kishte mohuar.
Pėr ceshtjen tani do te filloje njė beteje ligjore. Kėngėtarja ka dhe njė tjetėr vajze, te lindur nga martesa me Jimmy Gulzar.

Peja-Boy
05-04-07, 15:45
Nuk ka se si te mos emocionohesh, por edhe gezohesh kur degjon per arritjen e artistes se re amerikane me origjine shqiptare Shaqe Kalaj, me te cilen vetem pak dite me pare patem nje bisede shume te ngrohte e te perzemeret.

-Kush eshte Shaqe Kalaj?

-Une jam nje artiste shqiptaro-amerikane, qe kam lindur ne Malin e Zi dhe jam rritur ne Livonia te Miciganit. Kam perfunduar studimet universitare per Pikture dhe Grafika ne Wayne State University.

Me pas vazhdova studimet pas-universitare ne Eastern Micigan University ku mora njekohesisht edhe diplomen e mesuesise. Momentalisht po punoj qe te licensohem ne artin e udheheqjes artistike. Punimet e mija i kam ekspozuar brenda dhe jashte

Peja-Boy
05-04-07, 15:45
Martesa do te zhvillohet ne Republikėn Dominikane

Ja me fund dhe lajmi ‘bombe’, qe te gjithė prisnin prej kohesh. Flitet serish pėr ēiftin me te famshėm te Hollywoodit Brad Pitt e Angelina Jolie.

Kane pėrfunduar procedurat pėr adoptimin e fėmijės se tyre te katėrt, njė djalė 3-vjeēar vietnamez te cilin Jolie e ka takuar ne nėntor ne njė jetimore te Ho Chi Minh.Kėshtu familja e vendos te kalojė Pashkėt ne Republikėn Dominikane, ku do te behet edhe ceremonia martesore. Martesa do te jete shume intime, ku te ftuarit do te jene vetėm miqtė me te afėrt te ēiftit.

Para se te vdiste nena e Angelines, i kishte thėnė se dėshira e saj e fundit do te kishte qen te shihte te bijėn te martuar me bukuroshin Brad. Vdekja e nenės ka qene shume e dhimbshme pėr Angelinen, mbase ishte pikėrisht kjo, arsyeja qe e ka shtyre ēiftin te marr vendimin pėr te shkuar drejt altarit.

Tashme mediat e interesuara presin vetėm qe ky lajm te behet zyrtar nga ēifti hollywoodian.

Peja-Boy
07-04-07, 22:10
Modelja e njohur kosovare, Djellza Bunjaku sprvon veten edhe si aktore. Ne fillimin e fundit "Nje million euro", te regjisorit Halili Budakova, Djellza luan rolin e Sare, qe eshte nje nder rolet kryesore te ketij filmi. Ndonese ishte hera e pare e saj ne ket fush, ajo u duartrokit jashzakonisht shume nga te pranishmit qe ishin ne salle ne diten e premieres.
"Ishte nje kenaqesi dhe privilgje i veqante per mua, sepse ishte hera e par qe luaja ne nje film dhe pata rolin kryesor te femres. Gjithashtu, jame lumtur qe mu dha rasti te bashkepunoj me keta katore kaq te njohur qe luajn ne ket film ! ",
theksoj bukuroshja kosovare, e cila Kosoven e ka prezantuar ne shume spektakle bukurie. Djellza eshte studente ne vitin e dyt ne Fakultetin Ekonomik. "Fakulteti eshte primar per mua dhe te ardhmen time e shoh si nje ekonomiste, por nese me jepet rasti do te luaj edhe ne ndonje film tejter !", perfndoj ajo.
Me 2 etor, Djellza, se bashku me menaxherin e saj. Luan Orēin, do te udhetojn per ne Paris, ku jan te ftuar nga agjencioni i modes "Metropolitan" .

Peja-Boy
07-04-07, 22:11
Grupi me i kerkuar koheve te fundit "Hana bend" nuk kan te ndalur. Ende pa u larguar mire kenget e tyre "Ende te dua" dhe "Problem shume serioz" nga top listat tona muzikore, ata realizojn edhe nje kenge tjeter te re. Kene titullohet "Paradox", qe i bashkangjitet edhe videklipi me i ri i xhiruar ne Prizren, ne studion "Helix". Muziken e kesaj kenge e ka ber Valon Gashi, tekstin Ilir Berani, ndersa aranzhmanin "Hana Bend". Eshte incizuar ne studion e Virusit ne Tetove. ANetaret e ketij grupi jan te bindur per suksesin e kesaj kenge: "Ashtu siē ju kemi premtuar adhurueseve tane, edhe do te realizojm. U kemi then se ne qdo dy muaj do ta keni nga nje kenge dhe videoklip te ri nga grupi yne. Ju garantojm qe edhe kjo kenge do te jet njeh hit shume id egjuar, madje edhe me i madhse dy kenget tjera !", u shpreh anetari i ketij grupi. Llapa.

Peja-Boy
07-04-07, 22:11
Dikur ishin bashke, ndersa tash jan te ndar. Ky eshte lajmi i fundit qe keto dit qarkullon per djemt e repgrupit te njohur "Tingulli 3-nte". Sipas Agon Sylejmanit, anetar i ketij grupi, mosmmarreveshjet kan filluar prej Getoar Selimi, anetar tjeter i grupit te "TIngulli 3", ka krijuar kompanin me rep grup te reja, qe quajtur "baba Records". Agoni thot sekoheve te fundit veten e ka par te shkelur ne ket grup dhe sipas tij i jan ber shume padrejtesi. Raporete nermjet tyre jo vetem qe nuk jan me miqesore,por edhe jan aq te acaruara sa nuk deshirojn as te shohin njeri tjetrin me sy.
"Me etoarin jo vetem qe nuk jemi shok, por nuk dua as ta shoh me. Nuk e njoh me se kush eshte", theksoj Agoni, i mllefosur ne ish-kolegun e tij.

Peja-Boy
18-04-07, 19:24
Dėshirė pėr pak intimitet.

Ne listėn e britanikeve qe arratisen nga New Jorku ėshtė vene kohet e fundit dhe aktorja Kate Winslet.


Pas nisjes se familjes Beckham ( me kėtė rast shume paparace kane humbur punėn) tani dhe bukuroshja Kate, ka deklaruar se kėrkon te largohet nga toka e lindjes.Jo nga Los angelos por nga New Jorku, pėr te shijuar dhe ajo gėzimet e anonimatit. Me sa duket aktorja nuk ia dilte dot te shtirej si indiferente ndaj gazetareve qe shtireshin si postierė apo fshiheshin neper pemėt e kopshtit.

Peja-Boy
18-04-07, 19:25
Me 7 qershor, kengetaret me te medhenj ne Londer


Do te jete dhe Madona ne koncertin Live Earth qe do te qe do te mbahet me 7 qershor ne stadiumin londinez Wembley.

Ne evenimentin londinez marrin pjese Red Hot Chili Peppers, Razorlight, Genesis, Keane, Snow Patrol, Duran Duran e Black Eyed Peas.


Koncerti i organizuar ne kuadrin e njė fushate pėr mobilizimin planetar ndaj rrezikut qe po i kanoset klimės, te filluar nga ish kandidati pėr president Al Gore

Peja-Boy
18-04-07, 19:26
Te jesh i bukur i pasur dhe i famshėm jo shpesh here ėshtė fat.

Kėtė e di mire, Orlando Bloom qe pėr fat te gjithė kėtyre te mirave nuk arrin te gjeje te dashur....


Aktori pas pėrfundimit te historisė se tij me Kate Bosworth, ėshtė pare disa here se bashku me Penelope Cruz, por sipas deklarimeve te fundit, ka lėnė te kuptoje se ėshtė akoma single.


Dhe kjo sipas tij do te jete e vėshtirė te ndryshoje: “Nuk mund te lihen takime kur te i famshėm. Te paktėn kėshtu e mendoj. Ka patur dhe do te ketė gjithmonė komplicitete ne marredheniet burrė-grua, dhe nese je i famshmen atėherė behet dhe me e komplikuar. Udhėton shpesh dhe njerėzit mendojnė se opsionet janė te pafundme, mund te ndėrrosh partner si ndėrron kamishat”.

Peja-Boy
18-04-07, 19:27
Burimet bejne te ditur se cifti Pitt e Jolie, nje nder ciftet me te bukura te Hollywood-it, eshte ne krize.


Arsyeja ka qene sjellja e saj absurde me te bijen Shiloh Nouvel.

Angelina per te mos bere ndryshim midis vajzes se saj naturale dhe tre femijeve te tjere te adoptuar Madox, Zahara e Pax, e le Bradit te gjitha detyrat e tjera… Keshtu cdo gje e ben “babi” qe Angelina te mos lodhet.

Lidhja e tyre sentimentale vitin e fundit eshte ftohur paksa, sepse aktorja, pervecse Ambasadore e Unicef, ka qellime te kthehet ne pune. Keshtu per karrieren, te fejuarin e familjen dikush duhet te sakrifikoj, e mesa duket flijohet pikerisht Brad. Nderkohe Angelina eshte shume e zene ne setet e filmit, sepse do te dalin te pakten kater filma ne dy vjetet e ardhshme. Keshtu Bradit i mbetet te merret me punet e shtepise e femijet

Peja-Boy
18-04-07, 19:28
Salma Hayek, e cila eshte vleresuar si nje nga aktoret me te mira te ketij 10 vjecari, ka dhene nje interviste per revisten "Marie Claire", ku ka folur rreth jetes se saj te re dhe botes femerore ne pergjithesi.

Sipas Hayek, femrat nuk duhet te nxitojne per tu bere nena.


"Shoqeria mendon se nese nuk ke femije je e deshtuar si femer", theksoi Hayek, sipas se ciles nje koncept i tille eshte shume i gabuar. Me tej ajo ka folur edhe pre jeten e saj personale duke pohuar se nje pjese te madhe te kohes ia ha kujdesi dhe trajtimi i vetes.

Peja-Boy
06-05-07, 17:10
Ndonėse i zėnė deri nė fyt me ēėshtjen nė mes tė Beyonces dhe Ne-Yo, babai i kėngėtares amerikane Beyonce Knowles, Matthew, ka bėrė tė ditur se do tė jetė drejtor i kompanisė menaxhuese tė sė bijės vetėm edhe pesė vjet.

Babai, i cili aktualisht merret me ēėshtjen e kėngės sė shkruar bashkė me Ne-Yo dhe Beyonce, ka deklaruar se fronin e tij si menaxher nuk do ta marrė bija e vet- ylli Beyonce, por motra e saj mė e vogėl, kėngėtarja e dėshtuar Solange Knowles.

Peja-Boy
06-05-07, 17:11
Rap ylli afrikano-amerikan 50 Cent ėshtė kritikuar nga njė grup religjioz pėr mbajtjen e njė kryqi varur nė qafė.

Ylli, i njohur pėr hitin e tij Candy Shop, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Curtis Jackson, ėshtė etiketuar si “Satanist” nga grupi amerikan i krishterė The Resistence (Rezistenca) dhe ėshtė urdhėruar tė heqė nga qafa simbolet religjioze.

Njė nga themeluesit e grupit religjioz, Mark Dice, ėshtė shprehur “50 Cent nuk ėshtė i krishterė, dhe nėse i dėgjon tekstet e tij bėhet mjaft e qartė se ai ėshtė mė shumė satanist se ēka do tjetėr”.

Peja-Boy
06-05-07, 17:11
Me mė shumė se 200 milionė kopje tė albumeve tė shitura, Madonna ka hyrė nė librin e Guinessit si kėngėtarja mė e shitur. Nė 25 vjetėt e karrierės sė saj nė muzikė, Madonna ka pėrfituar mbi 300 milionė dollarė.

Madonna Louise Ciccionne ėshtė fėmija i tretė nga gjashtė fėmijėt e familjes Ciccionne, ndėrkaq ėshtė lindur mė 1958 nė Michigan.

Babai i saj, Tony, me prejardhje ėshtė italian, ndėrkohė qė fėmijėt i ka edukuar nė njė frymė tė ashpėr katolike.

Peja-Boy
06-05-07, 17:12
Ylli i filmit “Sin City”, Jessica Alba pas njė serie shpalljesh si femra mė seksi nė botė, mė nė fund e mori kurorėn e artė, pėr tė cilėn votuan 8 milionė lexues tė revistės sė famshme pėr meshkuj, “FHM”.

Bukuroshja 25-vjeēare mori titullin si femra mė seksi nė botė nga fituesja e vitit tė kaluar Keira Knightley, e cila kėtė vit madje ka rėnė edhe nga top 10-ėshja. Redaktori i “FHM”, Chris Bell ka thėnė se “ kemi pasur vota nga ēdo kontinent i botės. Ka pasur vota nga Belgjika deri nė Belize.

Jessica Alba ėshtė fituese medituese e titullit tė sivjetshėm tė “FHM”-it. Ajo ėshtė njė aktore e bukur, e suksesshme dhe e talentuar, qė qartazi ka njė joshje qė pranohet mirė anembanė botės”. Nė dhjetėshen e parė tė femrave mė tė bukura dhe seksi tė botės, pėrpos Albas hyjnė edhe aktorja Eva Longoria, super modelja braziliane Adriana Lima, aktorja Scarlett Johnasson, Angelina Jolie dhe Elisha Cuthbert. Lista e plotė e fitueseve ėshtė e botuar nė numrin e kėtij muaji tė revistės “FHM”.

Peja-Boy
06-05-07, 17:13
Me mė shumė se 200 milionė kopje tė albumeve tė shitura, Madonna ka hyrė nė librin e Guinessit si kėngėtarja mė e shitur. Nė 25 vjetėt e karrierės sė saj nė muzikė, Madonna ka pėrfituar mbi 300 milionė dollarė.

Madonna Louise Ciccionne ėshtė fėmija i tretė nga gjashtė fėmijėt e familjes Ciccionne, ndėrkaq ėshtė lindur mė 1958 nė Michigan.

Babai i saj, Tony, me prejardhje ėshtė italian, ndėrkohė qė fėmijėt i ka edukuar nė njė frymė tė ashpėr katolike.
Nėna i ka vdekur Madonnės nė moshėn 5 vjeēe pas lėngimit nga kanceri i gjirit. Mė pas, me pėlqimin e babait tė saj, Madonna ka nisur tė ushtrojė balet, njė kohė ka qenė edhe simpatizuese, ka studiuar vallėzimin. Ajo e ka nisur karrierėn nė New York, duke bėrė fotografi nudo, ndėrkaq mė 1982 ka nėnshkruar kontratėn pėr albumin e saj tė parė. Me spotin “Like A Prayer”, nė tė cilin ajo puth Jezuin, me filmin erotik “Nė shtrat me Madonnėn“ dhe me ndryshimet radikale nė vete, Madonna edhe pas 25 vjetėsh vazhdon tė qėndrojė nė majė.

Ma-Origano
11-12-07, 15:53
Peja-Boy shume mire nga ana jote!

Peja-Boy
12-09-09, 18:23
Policia: Rasti i Jackson-it po hetohet si vrasje (http://www.topfaqe.com/index.php?option=com_content&view=article&id=513:policia-rasti-i-jackson-it-po-hetohet-si-vrasje&catid=37:vip&Itemid=56)


William Bratton, kryeshef i policisė sė Los Anxhelosit, tha se vdekja e Michael Jackson-it ėshtė duke u hetuar si vrasje. Ndonėse qė nga fillimi i hetimeve policia nuk kishte pėrjashtuar mundėsinė qė Michael Jackson ėshtė vrarė, drejtori i policisė edhe zyrtarisht e konfirmoi qė ky rast po hetohet si vrasje. William Bratton, kryeshef i policisė sė Los Anxhelosit, tha se vdekja e Michael Jackson-it ėshtė duke u hetuar si vrasje, transmeton “TMZ”. Nė qendėr tė hetimit gjendet mjeku personal i Jackson-it, Conrad Murray i cili ishte me tė kur ai kishte vdekur.
Conrad Murray, mjeku personal i Jackson-it

Nė shtėpinė e Jackson-it, sasi e madhe e ‘Diprivanit’
Gjatė hetimit ėshtė vėrtetuar se qetėsuesi ‘Diprivan’, nė tė cilin gjendet anestetiku ‘Propofol’, ka ‘shkaktuar’ ndaljen e zemrės. Kėtė medikament e kishte sjell pikėrisht Murray, avokati i tė cilit nuk ka dashur qė tė komentoj rastin. Nė shtėpinė e Michael-it gjatė hetimit janė gjetur disa lloje tė barnave tė forta, ndėrmjet tė cilave edhe sasi e madhe e ‘Diprivan-it’, i cili merret nė formė intravenoze dhe pėrdoret kryesisht nė spitale. Jackson kėtė medikament e ka marrė mė parė, pėr shėrimin e problemeve qė kishte mė lėkurėn. Nė bisedė ėshtė marrė edhe mjeku Arnold Klein, dermatologu shumėvjeēar i mbretit tė Popi-it.

Tito Jackson, vėllai i Michael-it
Ai ishte rrethuar me njerėz ‘jo tė mirė’
Familjarėt nė anėn tjetėr disa herė ishin munduar qė Jackson-in ta paralajmėrojnė pėr dėmin qė shkaktojnė pėrdorimi i kėtyre barnave, dhe vėllai i tij Tito pėr ‘Daily Mirror’ ka thėnė se nuk e di se a bėhet fjalė pėr vrasja apo jo, por Michael si duket ka qenė i rrethuar shumė shpesh nga njerėz jo aq tė mirė, tė cilėt nuk kanė punuar gjithmonė nė dobi tė tij.

Peja-Boy
12-09-09, 18:28
Fejohet Kaltrina Selimi


Kaltrina Selimi ka bėrė njė hap pėrpara nė jetėn e saj sentimentale. Ajo ka kurorėzuar me fejesė lidhjen me Driton Stubllėn nga Gjilani,i cili jeton dhe punon nė Londėr Kaltrina ka bėrė tė ditur se fejesa ka ndodhur mė 4 shtator, nė ditėlindjen e saj,pėrderisa ishin pėr pushime nė bregdetin e Turqisė. "Mė 4 shtator kur ishte ditėlindja ime, Dritoni mė dhuroi unazėn e fejesės", ka deklaruar Kaltrina, duke shtuarse nuk ka qenė e planifikuar qė kjo tė ndodhte tė paktėn nė kėtė kohė

Peja-Boy
12-09-09, 18:31
Del videoja e provės sė fundit tė Michael Jackson (http://www.topfaqe.com/index.php?option=com_content&view=article&id=499:del-videoja-e-proves-se-fundit-te-michael-jackson&catid=37:vip&Itemid=56)

http://www.topfaqe.com/uploads/michaeljacskon.bmp

Pas disa fotografive tė provave qė i bėntė pėr turneun e fundit " This Is It", organizatorėt tė asaj turneu paraqitėn edhe videon. Materijali ėshtė i inqizuar nė sallėn Staples Center nė Los Angeles nė 23 Qershor njė ditė para vdekjes sė Michael Jackson.

s31ZfhDmDLQ