Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 31-03-07, 20:33   #1
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Vip

J Lo mund tė jetė shtatzėnė

Pas braktisjes sė Jennifer Lopez nga filmi Dallas, u pėrhapėn zėrat se kėngėtarja mund tė jetė shtatzėnė.Por zėdhėnėsit e saj e justifikonin kėtė me skenarin jo tė mirė dhe me protagonistin John Travolta. Mediat kishin gjetur justifikimin e keq ‘pėr tu besuar’. Por ja qė tani shfaqet njė djalė i cili vėrteton largimin nga filmi. Ėshtė idhulli i vajzave Jesse Mc Cartney, i cili nė njė intervistė nė njė radio ka zbuluar se motivi i braktisjes sė filmit ėshtė i fshehur nė barkun e kėngėtares latine. Biondi 19 vjeēar ka pohuar se pėr momentin ėshtė i lidhur me Katie Cassidy, duke shtuar se edhe ajo kishte qenė pjesėmarrėse nė filmin ‘Dallas’. Jesse, ėshtė pėrgjigjur se: “Lopez, nuk ėshtė pushuar nga puna, por ėshtė shtatzėnė”. Nė studio mbizotėroi menjėherė njė qetėsi, kėngėtari ėshtė ndjerė nervoz dhe ka kėrkuar me sy shoqėruesen e tij. Mė pas ėshtė pėrpjekur me tė gjitha mėnyrat pėr tė ndryshuar argument: “ Ka qenė njė nga ata moment “Ops”, ēfarė ka ngatėrruar?”, ka thėnė njė ndėr dj e radios


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 31-03-07, 20:34   #2
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: Clooney Says He's Too Old to Have Game

Let's get real: George Clooney is a two-time winner of People magazine's 'sexiest man alive.' He can woo practically any woman he wants _ right? 'Um, ah, no, because I also wake up and my knees hurt and I think, `I'm 45,'' he tells Newsweek in its Dec. 18 issue. The actor-director, who was married in the early '90s to actress Talia Balsam, is one of Hollywood's most famous bachelors.
He won People's 'sexiest man alive' title in 1997 and again this year, and is now tied with his good friend Brad Pitt.
Media speculation about a wedding at Clooney's villa in Lake Como, Italy, for Pitt and Angelina Jolie, which was rife last year, resurfaced earlier this year.
There was also speculation that Tom Cruise and Katie Holmes would wed at Lake Como. The Hollywood couple were married last month at a 15th-century castle in Bracciano, Italy, outside Rome.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-07, 20:35   #3
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: Nicole Richie Arrested, Accused of DUI

Nicole Richie was arrested early Monday for investigation of driving under the influence of alcohol, authorities said.
California Highway Patrol officers took Richie, 25, into custody without incident after she failed a field sobriety test, CHP Officer Todd Workman said.
Her black Mercedes sport utility vehicle was stopped in the car pool lane of State Highway 134 when officers arrived.
Authorities said they received 911 calls about a car going the wrong way on the freeway and the car matched the description of Richie's.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-07, 20:35   #4
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: Princes' pop concert 10 years after Diana death

LONDON (Reuters) - Princes William and Harry announced plans on Tuesday to mark the 10th anniversary of their mother Princess Diana's death with a pop concert at the new Wembley Stadium in London.
Artists scheduled to appear include Elton John, Duran Duran, Joss Stone, Pharrell Williams and Bryan Ferry. The English National Ballet will also perform and Andrew Lloyd Webber will perform a medley of songs from his shows.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-07, 20:36   #5
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: Cruise-Holmes krize martesore

Janė te gjitha simptomat te cilat na bėjnė te besojmė se ēifti po kalon njė periudhe krize

Po kalon ne krize ēifti i kinemasė Cruise-Holmes?

Katie kalon neper boutique ēdo dite, dhe bėn njė shopping te shfrenuar, dhe shume te shtrenjte, dhe sapo aktori del nga shtėpia shfryn duke qare ne telefon ne miken e saj Victoria Beckham, te gjitha simptomat qe lėnė te kuptoje se ēifti po kalon njė krize te vėrtetė.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-07, 20:36   #6
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: Shijet e Jolie nė restorant

Shijet e Jolie nė restorant

Tekat e yjeve shfaqen mė tepėr nė tavolinė. Nėse Angelina Jolie, do tė bėj kėrkesa tė veēanta si mund t’i thuash jo? Qė kur ka sjellė nė jetėn fėmijėn e saj Ange ėshtė bėrė tepėr tekanjoze.Pronari i hotelit mė tė famshėm tė Hollivudit, di diēka: “ Dėshiroj qė ushqimin tė ma servirin vetėm femrat. Burrat nuk mė pėlqejnė”. Angelina nuk arrin tė duroj dot kamerier meshkuj, ndėrsa ajo ėshtė duke ngrėnė. Justifikimi i saj ėshtė se ndjehet tepėr e rezervuar. Njė person i afėrt shprehet nė ‘New York Post’ se: “Angelina ėshtė totalisht njė person i ndrojtur. E di qė meshkujt e pėlqejnė shumė, pėr kėtė arsye i eviton kontaktet me ta”. Meshkujt e tė gjithė botės, kamerier ose jo, janė tė paralajmėruar: aktorja mė e adhuruar e Hollivudit me buzėt mė tė bukura, jo vetėm qė nuk preket, por as nuk shikohet. Nėna e re Jolie, kaq e paprekshme ėshtė bėrė kohėt e fundit edhe e paparė.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-07, 20:37   #7
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: ASTROLOGJIA E PUTHJEVE TĖ VIP-AVE SHQIPTARĖ

Puthja ėshtė stil,lojė dhe kombinim.Por a e keni imagjinuar ndonjėherė se si mund tė puthin VIP-at.Sipas parashikimit yjor ne kemi krijuar 12 ēifte sa pėr ta bėrė mė tė thjeshtė lojėn:

DASHI:Genta Ismajli –Kledi Kadiu
Puthjet e Dashit janė tė shpejta dhe plot kėnaqėsi,por janė tė shkurtra dhe ndonjėherė tė dhimshme

Demi:Arian Ēani –Bleona Qerreti
Puthjet e Demit janė tė buta, dhe mund tė zgjasin me orė tė tėra.Tė lindurit e kėsaj shenje ndryshe mund tė cilėsohen si “tė pangopurit”.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 31-03-07, 20:44   #8
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim ViP: Inis Gjoni Kokainė dhe Sex. Video -ja pėrfundon nė rrejt

Se shpejti do do te behen publik emrat e VIP-ave qe perdorin droge. Kete fakt ka bere sot te ditur Drejtori i Policise se Tiranes, Albert Dervishi gjate nje trajnimi te policise kunder trafikimit te femijeve. “Jemi ne dijeni te perdorimit te droges nga VIP-at. Emrat e tyre do te publikohen ne momentin e duhur”, deklaroi Dervishi duke e vleresuar te suksesshme luften kunder droges ne vend. Deklarata e Dervishit , erdhi si reagim i fotove te botuara sot ne te perditshmen, “G.SH”. Ne fotot shokuese vihej re nje artiste e spektakleve shqiptare duke marre droge te tipit, kokaine.e quajtura Inis Gjoni
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-07, 15:44   #9
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim

Prill 2007 - Melanie Brown, ose Mel B, e njohur si Scary Spice kur ishte akoma njė Spice Girls, ėshtė bere mama pėr here te dyte.

Lajmi u dha nga zedheneis i kėngėtares, duke saktėsuar se foshnjja, lindi ne Los Angeles.Brown tha qe babai ėshtė aktori Eddie Murphy, me cilin kishte patur njė lidhje, por qe ky i fundit e kishte mohuar.
Pėr ceshtjen tani do te filloje njė beteje ligjore. Kėngėtarja ka dhe njė tjetėr vajze, te lindur nga martesa me Jimmy Gulzar.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-07, 15:45   #10
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim

Nuk ka se si te mos emocionohesh, por edhe gezohesh kur degjon per arritjen e artistes se re amerikane me origjine shqiptare Shaqe Kalaj, me te cilen vetem pak dite me pare patem nje bisede shume te ngrohte e te perzemeret.

-Kush eshte Shaqe Kalaj?

-Une jam nje artiste shqiptaro-amerikane, qe kam lindur ne Malin e Zi dhe jam rritur ne Livonia te Miciganit. Kam perfunduar studimet universitare per Pikture dhe Grafika ne Wayne State University.

Me pas vazhdova studimet pas-universitare ne Eastern Micigan University ku mora njekohesisht edhe diplomen e mesuesise. Momentalisht po punoj qe te licensohem ne artin e udheheqjes artistike. Punimet e mija i kam ekspozuar brenda dhe jashte
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-04-07, 15:45   #11
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim

Martesa do te zhvillohet ne Republikėn Dominikane

Ja me fund dhe lajmi ‘bombe’, qe te gjithė prisnin prej kohesh. Flitet serish pėr ēiftin me te famshėm te Hollywoodit Brad Pitt e Angelina Jolie.

Kane pėrfunduar procedurat pėr adoptimin e fėmijės se tyre te katėrt, njė djalė 3-vjeēar vietnamez te cilin Jolie e ka takuar ne nėntor ne njė jetimore te Ho Chi Minh.Kėshtu familja e vendos te kalojė Pashkėt ne Republikėn Dominikane, ku do te behet edhe ceremonia martesore. Martesa do te jete shume intime, ku te ftuarit do te jene vetėm miqtė me te afėrt te ēiftit.

Para se te vdiste nena e Angelines, i kishte thėnė se dėshira e saj e fundit do te kishte qen te shihte te bijėn te martuar me bukuroshin Brad. Vdekja e nenės ka qene shume e dhimbshme pėr Angelinen, mbase ishte pikėrisht kjo, arsyeja qe e ka shtyre ēiftin te marr vendimin pėr te shkuar drejt altarit.

Tashme mediat e interesuara presin vetėm qe ky lajm te behet zyrtar nga ēifti hollywoodian.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-07, 22:10   #12
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Djellza Bunjaku

Modelja e njohur kosovare, Djellza Bunjaku sprvon veten edhe si aktore. Ne fillimin e fundit "Nje million euro", te regjisorit Halili Budakova, Djellza luan rolin e Sare, qe eshte nje nder rolet kryesore te ketij filmi. Ndonese ishte hera e pare e saj ne ket fush, ajo u duartrokit jashzakonisht shume nga te pranishmit qe ishin ne salle ne diten e premieres.
"Ishte nje kenaqesi dhe privilgje i veqante per mua, sepse ishte hera e par qe luaja ne nje film dhe pata rolin kryesor te femres. Gjithashtu, jame lumtur qe mu dha rasti te bashkepunoj me keta katore kaq te njohur qe luajn ne ket film ! ",
theksoj bukuroshja kosovare, e cila Kosoven e ka prezantuar ne shume spektakle bukurie. Djellza eshte studente ne vitin e dyt ne Fakultetin Ekonomik. "Fakulteti eshte primar per mua dhe te ardhmen time e shoh si nje ekonomiste, por nese me jepet rasti do te luaj edhe ne ndonje film tejter !", perfndoj ajo.
Me 2 etor, Djellza, se bashku me menaxherin e saj. Luan Orēin, do te udhetojn per ne Paris, ku jan te ftuar nga agjencioni i modes "Metropolitan" .
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-07, 22:11   #13
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Hana Band

Grupi me i kerkuar koheve te fundit "Hana bend" nuk kan te ndalur. Ende pa u larguar mire kenget e tyre "Ende te dua" dhe "Problem shume serioz" nga top listat tona muzikore, ata realizojn edhe nje kenge tjeter te re. Kene titullohet "Paradox", qe i bashkangjitet edhe videklipi me i ri i xhiruar ne Prizren, ne studion "Helix". Muziken e kesaj kenge e ka ber Valon Gashi, tekstin Ilir Berani, ndersa aranzhmanin "Hana Bend". Eshte incizuar ne studion e Virusit ne Tetove. ANetaret e ketij grupi jan te bindur per suksesin e kesaj kenge: "Ashtu siē ju kemi premtuar adhurueseve tane, edhe do te realizojm. U kemi then se ne qdo dy muaj do ta keni nga nje kenge dhe videoklip te ri nga grupi yne. Ju garantojm qe edhe kjo kenge do te jet njeh hit shume id egjuar, madje edhe me i madhse dy kenget tjera !", u shpreh anetari i ketij grupi. Llapa.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-07, 22:11   #14
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim

Dikur ishin bashke, ndersa tash jan te ndar. Ky eshte lajmi i fundit qe keto dit qarkullon per djemt e repgrupit te njohur "Tingulli 3-nte". Sipas Agon Sylejmanit, anetar i ketij grupi, mosmmarreveshjet kan filluar prej Getoar Selimi, anetar tjeter i grupit te "TIngulli 3", ka krijuar kompanin me rep grup te reja, qe quajtur "baba Records". Agoni thot sekoheve te fundit veten e ka par te shkelur ne ket grup dhe sipas tij i jan ber shume padrejtesi. Raporete nermjet tyre jo vetem qe nuk jan me miqesore,por edhe jan aq te acaruara sa nuk deshirojn as te shohin njeri tjetrin me sy.
"Me etoarin jo vetem qe nuk jemi shok, por nuk dua as ta shoh me. Nuk e njoh me se kush eshte", theksoj Agoni, i mllefosur ne ish-kolegun e tij.
Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-04-07, 19:24   #15
Peja-Boy
 
Anėtarėsuar: 15-03-07
Postime: 13,853
Peja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėmPeja-Boy i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Peja-Boy
Gabim Kate nuk do te jetoj ne New York

Dėshirė pėr pak intimitet.

Ne listėn e britanikeve qe arratisen nga New Jorku ėshtė vene kohet e fundit dhe aktorja Kate Winslet.


Pas nisjes se familjes Beckham ( me kėtė rast shume paparace kane humbur punėn) tani dhe bukuroshja Kate, ka deklaruar se kėrkon te largohet nga toka e lindjes.Jo nga Los angelos por nga New Jorku, pėr te shijuar dhe ajo gėzimet e anonimatit. Me sa duket aktorja nuk ia dilte dot te shtirej si indiferente ndaj gazetareve qe shtireshin si postierė apo fshiheshin neper pemėt e kopshtit.


Peja-Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:20.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.