PDA

View Full Version : 46 kanale Televizive --mund t'i shihni online


ARVANITI
01-06-05, 12:34
Ketu mund te shihin 46 kanale TV-je online ne gjiuhe te ndryshme

http://www.vlora.it/modules.php?name=NukeTV

SPARTAKU
22-07-05, 20:12
Jo jo e perserita disa herė por nuk bėn hiq me hy, asnji program nuk po hapet.

ARVANITI
23-07-05, 17:45
Jo jo e perserita disa herė por nuk bėn hiq me hy, asnji program nuk po hapet.

Tani bera nje prove, dhe ishte ne rregull, punonte normalisht.

Guri i madh
09-05-11, 21:17
Tani bera nje prove, dhe ishte ne rregull, punonte normalisht.


une veq sa e provova nuk ben


Not Found

The requested URL /modules.php was not found on this server.

tipi engjellor
09-05-11, 21:53
nuk po ben ..................

Zero Cool
16-05-11, 20:48
ahahah Guri & tipi keni nje vonese prej 6 vitesh, si duket :P