PDA

View Full Version : Antonio Banderas-Ne rolin e nje shqiptari...


Jana
19-10-08, 13:07
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/74/039_43535%7EAntonio-Banderas-Posters.jpg

E keni menduar ndonjėherė Antonio Banders si
shqiptar. Tani do tė thoshit sikur tė ishte e
vėrtetė. Nė fakt ėshtė mėse e vėrtetė. Ai
ėshtė njė shqiptar nė fakt. Njė shqiptar dhe
hajdut madje.Por mos u ēudisni sepse bėhet fjalė
pėr njė film dhe pikėrisht pėr rolin e tij mė tė
ri, ku ėshtė veshur nėn petkat e njė shqiptari.
“My Mom’s New Boyfriend”, “I dashuri i ri i
mamasė time” ėshtė filmi mė ri, nė tė cilin
aktori i njohur Antoni Banderas interpreton rolin e
njė djali me origjinė nga Shqipėria. Sė bashku me
tė nė ketė film do tė interpretojnė dhe Meg Rayn e
cila ėshtė e dashura e tij nė film. Aktorė tė
tjerė do tė jenė dhe Selma Blair e Colin Hanks (I
biri i Tom Hanks). Banderas do tė luajė rolin e njė
hajduti veprash arti sė bashku me ndihmėn e tė
dashurės sė tij. Njė elementė shumė kurioz nė
film ėshtė dhe vizita e ēiftit nė njė restorant
shqiptar, ku kudo shfaqet flamuri shqiptar dhe disa
elemente tradicionale si rakia. Filmi pritet qė do tė
dalė nė kinema gjatė sezonit tė verės .

vjeshta
20-10-08, 15:27
Ne rolin e hajnit ,bash shpresoja qe te jete ky roli i tij ,sikur qe po shpresoj qe do ta luaj me profesionalizem bile mos te na shkoj edhe ftyra si hajna deshtaka ...:biggrin:

shfletuesi_
21-10-08, 09:27
Ne mos gabofsha ky film luhet me Antioni Banderas dhe Meg Rayan qe e kan rrolin kryesor gjat ter filmit Antioni luan rrolin e nje shqiptari dhe prezantohet si hajdut , por ne fund del qe ka qen nje Polic i FBI gjoja keshtu hahaha e sa i perket filmit e nderuar qe do dali ne kinema gjat veres une tash me e kam par ate film... dhe eshte plot me humor. ..

Mire ju pershendes tash....