PDA

View Full Version : Filmi: Nėna


hasanmehmeti
07-03-07, 18:01
Shiqim te Kendeshem dhe Perfitim nga Filmi njekohesisht.


http://video.google.com/videoplay?docid=4291196795798335668&q=islami%2Cshqip&hl=en

me respekt per ju,
Hasani.