PDA

View Full Version : Me cilin aktor ose aktore do ta kaloje nje vikend


zana e maleve
19-10-05, 09:46
:lol: mua per veti me pelqen shume bread pitt dhe do te doja ta kaloja nje vikend me te ne bjeshket e Dukagjinit.Po ju qka mendoni lidhur me kete...........................

Prishtinasja_
21-10-05, 18:08
Me George Clooney !!!! :D

zana e maleve
22-10-05, 00:05
http://www.poster.net/pitt-brad/pitt-brad-photo-brad-pitt-6226694.jpg

Barbaroza
30-10-05, 18:06
Me Bread Pitt,diku ne Hene. :lol:

zana e maleve
31-10-05, 11:34
Me Bread Pitt,diku ne Hene. :lol:
Barbaroza a bene me shku bashke ne dyjat me te hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

loni19
31-10-05, 11:55
Do te kisha pasur deshire te rrija dhe te bisedoja pak me artistin e merituar te popullit, te nderuarin Reshat Arbana.
Ai eshte gjenial.

zana e maleve
31-10-05, 20:44
http://www.poster.net/alba-jessica/alba-jessica-photo-xl-jessica-alba-6226050.jpg
a nuk e meriton kjo te jete per qdo lavedate

jadore
10-06-06, 18:22
..pergjigjem me sinqeritetin me te madhin
.................. me asnjerin prej te gjitheve ,!!!! - realisht shikuar kush me jane ata , njerze qe kryejne nje profesion ne jete ,,,,

gjini
04-07-07, 18:58
:lol: mua per veti me pelqen shume bread pitt dhe do te doja ta kaloja nje vikend me te ne bjeshket e Dukagjinit.Po ju qka mendoni lidhur me kete...........................

Zana e maleve, nuk e di se a e dine mire bjeshket e dukagjint por nese ke telashe te ndihmoj ne rogove e kam ndertuar nje kolibe prej drurit e eshte pakez e vogel vetem dy dhoma i ka e nje ballkon por eshte shum nalt e duhesh pak me ece ne kembe e nuk di a pranon ai bukuroshi yt me ece ne kambe sikur ne filma.
#pra vetem ta jepi adresen ku duhet me shku e ska me pas pengesa tjera veq knaqu ti:::::::........

egi
05-07-07, 21:41
uuuuu, me nje femen se shum shum teper me pelqen..u tranova mas asaj..me kan mashkull fill e kisha lyp heheheh

http://www.alma-latina.net/00cache/barbaramori.jpg

lyra2
05-07-07, 21:54
Me ate me te mirin..po frigohem po me jet ne dore se.....

Virti
05-07-07, 21:56
http://www.poster.net/pitt-brad/pitt-brad-photo-brad-pitt-6226694.jpg
keso Pitash ka ne KS sa han dreqi... :tongue:

egi
05-07-07, 22:00
keso Pitash ka ne KS sa han dreqi... :tongue:

iha motra jeme tranohet mas ti..une jo..mu me pelqen me shum keanu reeves

Virti
05-07-07, 22:03
iha motra jeme tranohet mas ti..une jo..mu me pelqen me shum keanu reeves
hahaha edhe Janezat jane cara... :P

egi
05-07-07, 22:09
hahaha edhe Janezat jane cara... :P

ahhahahahaha as janezat as bradat..qka me ba une e shkreta qe ska keana ne ks :biggrin: nashta e gjej far jose armando hehehhehehhee

Elina
05-07-07, 22:42
Uhhhh,,, kisha pas deshire me Keanu Reeves dy vikende me i kalu a ma shum a :rolleyes:


Po kisha pas deshire me e taku per nja dy ore Demi Moore,,, vetem me e pyet se sa operacione plastike i ka be neper trup,,, edhe e kisha pyet se a po i dhem trupi kur po nderron moti? :biggrin:

Krokodilli
07-08-07, 10:24
Paris Hillton,, nje vikend apo edhe me shum

Peja-Boy
12-08-07, 20:56
http://www.bolly-wood.de/images/film17_pic3.jpg

http://traumindien.de/images/kunde/Bollywood/normal_still57E102.jpg

http://www.popcorns.org/images/shahrukhbumglow.jpg

Zana_ch
12-08-07, 21:18
Une do isha e lumtur po e kisha mundsin me takue Bekim Fehmiu
http://albca.com/ACLISPictures/fehmiubarbaraodisea.jpghttp://www.hirado.hu/upload/cache/154x111-fill/07/95/09.jpg

Kavaleri
14-08-07, 03:29
http://shqiptaria100.skyrock.com/pics/93228060_small.jpg

Me keto kam prashit miserin por jo edhe aq te vyshme, tasht me ka mbet vetem edhe me ket posht.
Ma e zoja po duket bile bile me kish ndimu me qit plehurin.
http://www.allaboutsymbian.com/albums/s60ladies/Paris_Hilton_04.jpg

egi
05-09-07, 09:55
shum kerkesa po keni...ajt se i thom baba dimrit, e kom shok, me siguri jau ploteson deshirat :biggrin: :tongue:

^katunari^
05-09-07, 11:23
Me mag ryan. http://megryantr.sitemynet.com/mynet_resimlerim/06072006_.jpg

gjurma
22-11-07, 09:23
Do te kisha pasur deshire te rrija dhe te bisedoja pak me artistin e merituar te popullit, te nderuarin Reshat Arbana.
Ai eshte gjenial.

lol...omfg...he looks homo...

gjurma
22-11-07, 09:26
nejse...une me megan fox
http://farm1.static.flickr.com/151/421356489_d42aad756b.jpg

Gjumashja
27-11-07, 12:25
with j..deep

http://images.google.com/url?q=http://pinkjellybaby.files.wordpress.com/2007/09/johnny.jpg&usg=AFQjCNFRJrbR8FFnrzDIVuFHtLnZUuv9pQ

No MeRcY.
27-11-07, 17:49
me Adriana Lima kisha pasur deshir , po shyqyr zotit qe po ka edhe ksi n`prishtin

http://phenomenaonbreak.files.wordpress.com/2007/05/fap4.jpg