PDA

View Full Version : Qka shikoni ne TV???


Gentiana
03-04-04, 16:16
Meqe as nje shije nuk esht e njejt po kam deshir te die, se qka shikoni ju ne TV kur te keni koh, po mendoj rregullisht, si ato Lajme-, Sport, Filma, Seriale, Musik apo Filma Vizatimor :wink: ???
Un Musik, dhe Telenovelat,per Telenovelat me nshon Shpirti ..... :wink:


Pershendetje

Genta

K-man
03-04-04, 17:20
paj kqyri lajme, filma, sport....

lazdrani
04-04-04, 11:19
Musik,filma,lajme dhe sport :wink:

Murgesha
04-04-04, 14:57
Filma, muzik, futboll, patinazh keto jane emisionet qe i percjalli me deshire. E pa deshire cka do tjeter. I urrej lajmet.

Naki
04-04-04, 15:46
preferoje shume emisionet dokumentare sidomos ato me tematika Mjeksore,kulturave dhe shoqerive te ndryshme.
programet informative te shkurtera dhe me shume endje shiqoje programet muzikore. Sporti dhe ne veqanti futbolli e atletika jane emisinet me te shpeshta qe shiqoje

illyria
04-04-04, 23:51
Sot shiqova njė film komedi tė mrekullueshme qė quhej "Bring me my body back".Ėshtė duke luajtur nė Tv kanalin Taquilla nė satelitin Hispasat dhe mund ta shihni me Matrix modul 1.070

Prroni
26-04-04, 12:30
Veq I Msheli sYte edhe shoh Tv :lol: Qka te Del perpara e kqyri Veq Keksi Ncuk

Barbaroza
26-04-04, 13:12
Zakonisht me terheqin me shume emisionet dokumentare dhe kryesisht ato qe kane te bejne me diqka me mė te rejat nga hulumtimet jashte planetit tone.Pastaj edhe telenovelat i percjelli mjaft,muzike,sport etj.!

Prroni
26-04-04, 13:15
Hmmmm Me se Shumti Me Pelqen :) Muzika Si Dhe Filem Trilore Horror :P

anna
02-06-04, 08:56
zakonisht shoh muzike sport pak me rralle ndonje film etj :D

Vera
02-06-04, 17:57
une shiqoj vetem sport (football, basket, atletik,dhe patinazh) dhe muzik ne te rrallt.

Cool_Boy
04-06-04, 13:51
Shiqoj sport te qdo llojit,lajme, dhe dokumentar te lloj llojshme sidomos per te kaluaren me shume me pelqejn....

aferdita
05-06-04, 14:29
un shiqoj me se shumti seriale dhe fussball nganjehere edhe filma kurse me se shumti i urrej lajmet, kurr nuk me merr malli per lajme :lol: :wink:

Gentiana
19-07-04, 11:26
Do tme interesonte, sa nga ju e shikoni Telebingo, dhe qka mendoni qe ka rifilluar??!

Genta

aferdita
19-07-04, 11:42
kuku telebingo njehere e kam pa te fundi pak desh me dit veshet me dhimbshin kur folke naimi
edhe shum palidhje vetem muziken e ndegjoj

Vera
19-07-04, 11:58
Nuk e paskna dit bile qe ia ka fillu, ky program, ke me te vertet program i degjeneruar eshte, nje her e kam par dhe cka po bajshin aty katastrof.

Loloku
19-07-04, 12:02
Telebingo! Ėshtė seni mė torturues i mundshėm pas luftės!

Barbaroza
19-07-04, 16:41
Telebingo! Ėshtė seni mė torturues i mundshėm pas luftės!

Tybe s'ke faj :wink:

turisti
17-08-04, 17:21
DARDANIJEN.DE- ashtu e qet vetem televizori ketu ku jam... :P

Luana
09-09-04, 17:40
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist kurr nuk kam qesh kam shume :lol: :lol: :lol: :lol: po qfar channel po ta kap bre ty dardania.de se te une spo di ku me e gjet :?:
te pershendes Turist :wink:
FRIENDS are like pieces of puzzle, if you lose one, it will never be complete again.

turisti
09-09-04, 23:27
Vendet egzotike. :P :wink:

Gjumashja
05-12-04, 11:54
naj film,spote muzikore tjeter spo di valla najsen palidhje

Mafiozi
05-12-04, 20:47
Sport, muzik dhe filma... Kur nuk jam ne forum :D

lazdrani
05-12-04, 21:25
Koheve te fundit me shume filma ne DVD :wink:

livoreka bicio
05-12-04, 22:49
QFARE TE QYLLON NE PROGRAM. :wink:

KriSTaL
08-12-04, 11:31
Film, Muzike , Film , Muzik Por koheve te fundit e ka Zenvendesuar Neti. me shume . lajmet nga nje here, dhe pse qdo njeri nga ne sepaku 1 here ne dit duhet te degjoj , lajmet te dij se qfar po ndodh ne planetin ku jetojm por nerva me shkojn.

halla e madhe
08-12-04, 12:04
KRisTAL!!Edhe ti qenke i hershem me hallen :cry: Lajmet e :twisted: po me zgjojne heret....ahhh ky NET-i, :wink: Vazhdo,tekstet tua po i leqxoje me vemendje :shock: Tung!!

Diana007
08-12-04, 12:29
KRisTAL!!Edhe ti qenke i hershem me hallen :cry: Lajmet e :twisted: po me zgjojne heret....ahhh ky NET-i, :wink: Vazhdo,tekstet tua po i leqxoje me vemendje :shock: Tung!!

Muzik kur te jem ne shtepi , se nuk jam shun me shtepi , po edhe lajme i shikoj mbase babi i shikon po duhet me i shiku edhe un hehehehe, besa besa filma vizatimor shikoj ani maca - mini kuku knaqn duke e shiku hehehhehe serjalet i shikoj ama kur te kem koh se jo me u tranu pas tynve :oops:

Diana007
08-12-04, 12:30
Uh me falin paskna bo nje gabim :oops: :oops: :oops: :oops: , nuk paskem shku Pergjigju :oops: :oops: :cry: :cry:

DEA
11-12-04, 01:22
Live Spektaklet me pelqejne dhe talk-show-se i shiqoj.

blusky
13-12-04, 22:30
Sport dhe muzik

Rebeli
21-12-04, 23:56
Lajmet i shikoj se paku njeher ne dite , po duhet me dit qka po ndodhe ne Vendlindje , perndryshe ndonje emisjon qe ka te boje me teknik opa , gati harrova kur te kam kohe edhe Muzike .

ARVANITI
18-05-05, 13:25
Filma dhe dokumntare si dhe ndonje...

ARVANITI
18-05-05, 13:25
Filma dhe dokumntare si dhe ndonje...

Lona
05-09-05, 09:54
Lajmet, i ndjek zakonisht, emisionet dokumentare , edhe ndonje film kur me pelqen e percjell...Pershendetje,

Diana007
06-09-05, 11:08
Filma te vizatum me shum :lol: :lol:

Urata
06-09-05, 14:26
Gitanis

Krokodilli
07-09-05, 13:36
lajmet me se shumti,,,, discovery channel- emisione dokumentare,
filma shikoj ne kinema, shikoj shum rrall tv ne pergjithesi

Linka_pz
04-04-07, 15:34
Me se shumti shikoj spote muzikore dhe seriale

PriinCi_3nt
10-06-07, 18:27
Me shum shikoi Futbolll nese ka nese nUk ka futboll ather Ndonje film muzik e kshtu

Linka_pz
11-06-07, 14:51
Receta gatimi valla se me pelqen te gatuaj !!

PriinCi_3nt
11-06-07, 14:57
Filma te vizatuar ahhahaha jo Futboll me shum shikoi ne tv

elenora
14-06-07, 03:41
shum pak shikoj tv po kur tkam koh shikoj qka te del ne tv e kur te ka futboll i la kejt obligimet e e kqyri knaqna tuj e kqyr, futbollin sigurisht

Albanian eX|PerT
15-06-07, 20:25
Filmat dokumentar, lajmet, debatet politike dhe emisionet me musafir/intelektual.

aLbaChiCk
16-06-07, 01:33
Filma dashurie,krimi , seriale te ndryshme ...

e_martumja
16-06-07, 01:43
Filma te vizatuar ahhahaha jo Futboll me shum shikoi ne tvedhe tek une veq qeta dy shikohen !

Ma-Origano
06-12-07, 14:50
Muzike,Filma,Lajme,Sport,Emisione etj.