PDA

View Full Version : seriali FRIENDS ...


anna
11-11-04, 14:10
une per vete e kam ndjekur kete seriali qe nga fillimi i tij deri ne fund ...gjithmone me ka terhequr dhe me ka bere per vete ....ne cdo seri ka pasur humor nejse po ju a e keni ndejkur dhe qfare mendoni per kete tung nga anna ju persh shume :wink:

Krokodilli
11-11-04, 16:37
une per vete e kam ndjekur kete seriali qe nga fillimi i tij deri ne fund ...gjithmone me ka terhequr dhe me ka bere per vete ....ne cdo seri ka pasur humor nejse po ju a e keni ndejkur dhe qfare mendoni per kete tung nga anna ju persh shume :wink:

tung sweet anna,, te pershendes...
personalisht nuk e kom percjell kete serial,, sepse serin e par kur e kam shiqu,, mu ka duk i merzitshem (boring) prandaj nuk kam qka te them...

hana
13-11-04, 15:23
FRIENDS telekomedia me e realizuar absolutisht.... :lol: :lol:

dr1ta
14-11-04, 01:15
FRIEnds serial shum i mire kam fillu ti shikoj edhe nje her te gjitha :) :)

Kaltrushi
15-11-04, 08:55
Esht njeri nga serialet ma te preferuara nga une. Esht argetim shoqerie. Esht humoristik me artista te mrekullushem. I kam shikuar te githa epizodat.

I pershendes te gjithe ata qe e shikojn apo kane shikuar kete serial


kaltrushi

blusky
14-01-05, 21:07
Pa dyshim seriali me i shikuar dhe me i miri ne 10 vitet e fundit :wink:

Fleta
17-04-05, 12:08
Adhuroj kete seri,eshte njera nder serite e mija me te preferuara......

Edhe artistet qe luanjne ne ate seri, jan te pa zevendesueshem .....


Chandler,Monica,Phoebe,Rachel,Joey&Ross

http://www.always-friends.de/buttons/homepic2.jpg

seriozja_19
06-09-06, 22:42
Friends, nje serial i rekomanduar nga une... aktoret kan kompetenca te medhaja, sidomos Rachel (Jennifer Aniston), e cila ka pranuar edhe cmimin per 'best female actor, friends) dhe Ross...

E kam percjellur prej epizodit pare deri te ai i fundit.