PDA

View Full Version : Pse????


Simply_girl_uk.
27-12-03, 22:51
Ti prane meje tash nuk je,
Ti vetem dhimbjen tek une e le,
Nuk e di tash se ku do te gjej,
Qe dhimbjen time te ta rrefej......


Pse per ty prap po mendoj???
Pse spo mundem te te harroj???
Pse ne enderr prap me vjen???
Pse gezimet nuk mi kthen ????????

Cool_Boy
05-01-04, 14:34
Shume bukur vetem vazhdoni keshtu

Simply_girl_uk.
18-01-04, 00:06
Larg Ti.......Prap Ti.......
Ike pa adrese,
Tani vetem emrin ke lene pas,
Prap ti, me lendove edhe njehere,
Bora ndali, edhe zemra po me ndalet.

Jo, nuk e di sa do te zgjase;
Jo, s'te desha kurre te te humbas,
Ashtu si dhe ajri me jep fryme,
Kthehu dhe ti me jep gezim.

Pa ty jam njeri i pashprese,
Boten permbi supe po e mbaj,
Kthehu, kthehu sonte ne adrese,
Malli sonte, po me ndjek mua nga pas...........

Kthehu te lutem me jep gezim,
Se pa ty jeta ska kuptim........