PDA

View Full Version : Poezia


Faqet : [1] 2

 1. Tė thurrim poezi
 2. POEZI NGA PSIKOLOGU
 3. Fragment dėshmorėve
 4. NJĖ DRITĖ QĖ NUK SHUHET
 5. NJĖ DRITĖ QĖ NUK SHUHET
 6. New?
 7. NATĖN
 8. Mė S'tė Ndiej Si Mė Parė !
 9. Mesazhe Dashurie...
 10. KOPSHTI DARDAN
 11. Dasuria
 12. Zgjase goten....
 13. PER TY
 14. PYES SYRIN
 15. Pse????
 16. nje poezi per ...
 17. Tregom
 18. UNĖ TY TE DUA
 19. Qe kshyrni qa jon poezit e dashuris pipell...
 20. FALJE NUK PRANOJ
 21. SHKATRRIMI I DASHURIS
 22. prap po tč shkruaj
 23. Cila poezi ju ka pylqyer me se shumti?????????
 24. Leter Dashurie.....
 25. Nėn qiellin e hapur
 26. Djali kure te Dashurohet qka te thot
 27. Komente rreth poezise se Cakit
 28. sonte per ty
 29. te dua
 30. Qa Vargje Nga Shpirti qe rrodhen...!
 31. Heshtje...
 32. Njė Gjė qė mė Vret nė Zemėr
 33. Dikur......
 34. Poezi nga Nene Tereza
 35. dikur
 36. A esht e vertet dashurija
 37. SHPRESA E DJEGUR
 38. Me mundon diqka???
 39. Shendet
 40. Iluzion
 41. Dashuri e Fshehur
 42. Pse kalon jeta ime keshtu???
 43. flori e poesit e mia
 44. Nuk Dua
 45. Nėnėve tė mia fisnike
 46. Diskutime rreth Poezive
 47. Jeta !!!
 48. Diskutime reth poezise - Mickoja
 49. Te pershendes!!!!!!!!
 50. Per ju
 51. kam etje
 52. Vargje Dashurie
 53. Meshire ndaj te tjereve... tregimet me te mira...
 54. Pėrtej
 55. Poezi.
 56. KITARA IME
 57. Nenes time
 58. Miss you!
 59. Si te them???
 60. [i]Thuaji zemres po[/i]
 61. Poezi nga Anila
 62. Jeta eshte mundesi!!!
 63. nje panter
 64. Vetem per ata c jan t Dashuruar Marrezisht !!!!
 65. vetem e jotja jam
 66. do tė shkoj
 67. Poezi nga Poetė tė ndryshėm
 68. POEZI SHPIRTERORE
 69. Sprovė e re!
 70. TE DUA E DASHUR SA EDHE ZEMRA PO ME DRIDHET PER TY
 71. Kush shkruan sot??
 72. Edhe kete pranvere!!!..
 73. poezi nga vushtrria
 74. Kyt tem ja kushtoj vujtjeve te emigranteve kudo qe nollen ..
 75. Poezi nga Alb_Montreal!!!!!!!!
 76. Poezi nga Mergimtari.........
 77. kure ti hesht....
 78. BRENDA TEJE
 79. E bukur eshte ajo qe e DON
 80. Poezi Pėr Forum Dhe Forumista!
 81. se shpejti do te jene ketu edhe poezite e mia?
 82. Naki
 83. nese....
 84. zemrat e ndara
 85. tung
 86. Poezia nga UN...Dhe per MUA!
 87. Bisedojmė me vargje!!!
 88. Poezi nga Medina
 89. I DASHURI IM NĖ KATROR
 90. POEZI NGA KROKODILLI
 91. Pėr ty!!!
 92. Dashuria e nxėsve tė matematikės
 93. shko!
 94. Dashuria
 95. Poezi nga JooP....."ndalohet kopjimi rrepsisht" hm
 96. tungi
 97. Poezi......dhe Poezi nga Zana Pira
 98. Poezi nga mrika...
 99. Sot
 100. Lules
 101. Poezi nga Shefki Rudari
 102. POEZI DHE PROZE...VETEM PER TY....QE JE KETU...ATJE.
 103. Dashuria jonė
 104. poezi nga ekonomisti4_ Gostivar
 105. poezi
 106. BOTA E PASTAJME E LAVDISHME
 107. poezi apo vargjet nga erita
 108. "POEZI" ANGLISHT
 109. PETALET E ZEMRES dhe kronik funshekulli
 110. Pse nuk me kupojn??
 111. Bukuria e Vajzes Shqiptare
 112. Per Mu Dhe Per Gjith Ju...
 113. POEZI NGA GURI SYLAJ
 114. luani-usa
 115. poezi nga guri sylaj
 116. BUZĖQESHJET E LIRISĖ
 117. Poezit e Tushes
 118. Virus i Dashuris
 119. Ca rreshta per Dashurin-Dali!!!!!Keq
 120. Poezi nga Dreni.
 121. Poezi nga DILINGJIA
 122. Qfarė tė them tash, pėrveē se mė fal?!
 123. *** Ju Poezon Kodra***
 124. Poezi nga me te Medhenjete
 125. Poezi tė pėrzgjedhura nga e Poetėt e Forumit
 126. Poezi Mė tė Pėlqyera te Poeteve Dardan
 127. Poezi nga BOTA SOT
 128. NJĖ DRITĖ ĒĖ NUK SHUHET
 129. Poezi nga une !....
 130. POEZI NGA ZARATUSTRA
 131. Poezi nga ,, -ar-bi-as-''
 132. POEZIA QETĖSIM SHPIRTI
 133. Kritikė letrare dhe vlersime !
 134. vargje per ate qe dua
 135. Nga streha e lotit
 136. Poezi nga Mesazheri.
 137. Poezi nga Engjelli_London per Babin dhe Mamin.
 138. POEZI NGA AZEM SHKRELI
 139. Poezi nga Sy_Kaltra
 140. Poezi nga e_martumja.
 141. JET APSURDE
 142. Poezi Fetare
 143. Ecje pa mbarim
 144. Ne shkollen e dashurise.
 145. Kėrkesa,Lutje Rrethė Poezis
 146. Poezi nga Diellza
 147. ...Lunderim te kendshem neper lumin time poetik krijuesii...
 148. Poezi nga loni19...
 149. Disa poezi nga Napoleoni
 150. What i love about you
 151. Poezi nga Margaritari
 152. Poezi nga FrEsKiA
 153. Poezi dhe meditime...
 154. Poema kushtuar Kosoves!
 155. Nga ditari i nje te dashuruari!!!!!!!!
 156. Ahhhh... Moj Dashuri E Moj Virane
 157. HaiKupid
 158. Nga libri i POKERIT-PELGRIN I DASHURISĖ
 159. Poezi nga une E|iza
 160. Trėndafili i Medines
 161. Lėkundje
 162. Je lodhur qyteti im
 163. Poezi me krah lakuriqe nate!
 164. Lulja E Shpėtimit [p O E Z I]
 165. Njė strof dashurie
 166. Poezi nga Vendasi
 167. Njė djal
 168. Botime Te Reja !!!
 169. Falje nuk pranoj
 170. Trathtare
 171. libri me tregime dhe libri me perrall
 172. Te dashures nga nje Matematikant
 173. Jeta,,,,
 174. Poezi kushtuar Shqipetarve!
 175. Poezi erotike!
 176. Pėr ty !
 177. Ndjenjat qe flasin vete_Nga jEtA_1
 178. Nga Hafiz Ali Korēa
 179. Poezi nga Selvija
 180. Vargje nga autori Xhelal Ferizi
 181. Poezi Nga Autori I Panjohur
 182. Grimca Artistike
 183. Fati Im
 184. Kėta kralėt europian
 185. Prej meje!
 186. Poezi te perzgjedhura nga Linka_Pz
 187. Poezija nga Bonu ne jet i sinqert
 188. Loqkes sime
 189. Vetėm pak!
 190. Poezi qesharake
 191. Poezi nga poete te medhenj!
 192. Perkthime te miat nga spanjishtja.
 193. Perkthimet e mija nga poet te Slovenis
 194. Poezi nga Adrenalina
 195. Poezia nga Zemra e Malsorit
 196. Poezia nga Zemra e Malsorit
 197. Fjal mas fjale ni Poezi!!
 198. Mendimet E Kota !
 199. Pėr ty..
 200. Poezi
 201. Ti drogė qofshė e Mallkuar
 202. Disa poezi qe i shkruajti halla ime ......
 203. Ndodhi shume interesante
 204. Diēka per Ty jo nga une por nga ZEMRA ime...
 205. ...ne Shatervan
 206. Poezi
 207. Ta analizojmė bashkėrisht
 208. Poezi te Zgjedhura BuKi
 209. zemra e heshtur
 210. Poezi nga katunari
 211. Pavarsia e Kosovės
 212. Gjethja dhe era
 213. Torte me qekiqa
 214. Poezi nga Mendjeni
 215. Ju shkruani nje emer ne ju ndertojm nje poezi
 216. Poezi nga Xheladin Hamza
 217. Nga natyra:Disa "poezi te mijat" te sjellura nga tjeter Forum
 218. Per ty Monda
 219. "Enderr"!
 220. Rubrika Ime E Poezisė
 221. Poezi nga lovely
 222. Tregime ,Poezi,krijime letrare nga POET shqiptar nder Ballkan,dhe ne Bote...!
 223. Antihumor.
 224. Vargje Pėr Ty
 225. Qendro afer meje............
 226. Disa vargje pas kthimit ne Atdhe / Kosove
 227. Poezi(gojore)Arbereshe
 228. Stuhitė mė pyesin: E mbollėt pemėn?
 229. kte nat pa ty......
 230. Poezi nga iDeaLi
 231. Palestina
 232. Per ate qe e dua,,,,,, ma shum se vete,,,,
 233. Papėrjetim!
 234. Jam Shqiptar.
 235. Poezi me Foto
 236. Kur shpirti flet........
 237. Fjalėt qė nuk t`i thash asnjėherė.....
 238. Nezir Myrta - Buzėqeshjet E Lirisė
 239. Poezi nga poeti im i preferuar, Jacque Prevert
 240. Vargje Nga Autori "afrim Sokoli"
 241. Poezi mė zė .
 242. Malli Per Ty
 243. Top 6 Poezit me te mira ne Forum..
 244. Poezi nga Lapsi.
 245. N'mujsh
 246. Poezia ose proza me e mir per vitit 2009
 247. Nė Kosovė
 248. Le ta ndihmojme botimin e nje permbledhjeje me vargje te lirikut !
 249. Kujtim
 250. Poezi...