PDA

View Full Version : Djali kure te Dashurohet qka te thot


Tiana
14-02-04, 18:52
Djali kure te Dashurohet qka te thot :lol:


o me baben o darling

une skom rape e as unaza qe bojn Bling Bling

po une muj me ta jep ni sen qe kurre se ke pas

TE MBULOJ me dashuri pa mas

per ty nat e dit pihna bohna drras,

edhe pse kjo osht veq ni faz

qe prej dashnis ndaj teje bohna edhe shtaz

nuk du kurre mu nal

se kom boll dashuri infinit me tfal

e me te tregu qe marezisht nty jom dashuru

shyqyr qe skom krah se per ty edhe kisha fluturu

ashiqare sherri yt ja kom nis me pi edhe cigare

po foli hiq pa marre

se dashnija qe po ta dho osht si prej shoqates humanitare

besom qe spo boj hajgare

kjo osht dashuri primare

se ti je vajza e endrrave tmia djaloshare

Love ya hunney aman aman

per ty bohna edhe tarzan

kojshia mthojn kapetan

e knoj kongen aman aman

dashnore

po knoj per vorre

kuku mpelciti zorra qorre

jo po tpres ty

qe po ma bon ne MSN me sy

kuku nane meta pa kry

te dua edhe apet te du

kukuuuuuuuuuuuuuuuu

per ty du mu tranu

Kosova republike e kom sos bre qik me t'ike

mos mu paraqit qik serioze

se e di qe je boll gjeloze

ne qoftese pafundsia kish me ekzis

kisha dit me tkallzu po shum te du

po folim drejt ne menyren sexypile

po te du hiq pa hile

se tani referi ma merr penallti

e ti ma bon zero me dyne udheheq ne tabel

e une bohna si treni me me shkel

ka hala sene qe si ke ni

veq edhe njo jom ka e di

hajde hajde ktu te na

edhe ta kallzoj ni fore e ta silli

e tu bohna si sport billi

kuku pom bon mobilli

apet koka n'tel ai darvilli

jo more nona mthirri

tha qu more se u ardh haziri

mdon po du me thon

dujem dujem se ki kon

ky osht i vetmi destinacion

jom jom i gjall

e per ty me lot ne ball

me t'vertet jom ka te du

krejt ondrrat ti kisha plotesu

veq thujem TE DUA

une ti realizoj endrrat e tua

:wink:

Tiana
14-02-04, 20:41
Te dua te dua
Eshte leht me than
Por dashuri te vertet
Veshtir eshte me e gjet.

Te du te dua
Te them seriozisht
Te dua per jete
E jo per kohesisht.

Tiana
14-02-04, 20:42
dashuri moj dashuri
shum zemra
i ke helmuar
shum zemra i ke perveluar
dhe ata qe u deshen
kurr si ke bashkuar !
:roll:

Tiana
14-02-04, 20:44
si ta ndali lotin
si ta shuaj mallin
ti ne zemren time
veq po endez zjarin
nese nuk me don
nese sme dashuron
pse me provokon :twisted:

Ai djal i poshter
Qė vajzen e tradhton
Emrin shqiptar nuk
E meriton :P

Tiana
14-02-04, 20:45
Vetmia...

Tė deshta dhe tė dua,
edhe pse s'kemi fat pėr tu bashkua,
qenkam e dėnuar,
pa ty jetėn me kaluar.

Kjo vetmia e shkretė,
zemrėn time do ta tretė,
do tė digjem si qiri,
vetėm pėr ty o dashuri.

Asnėherė se kam menduar,
se do mbetem e vetmuar,
por tė lutem mos harro,
se tė dua mė beso......

Tiana
14-02-04, 20:50
Zemren ta kam fal


Veq njeher, veq nje moment,
dua afer te te kam,
se veq n`perqafimin tend,
e di qe e lumtur jam.

Pra mos ngurro o shpirti im,
se vertet dhe shum te dua,
falma ti at perqafim,
dashurin ti shprehma mua.

Me fjal tua aq te embla,
jeten ti shum ma gezon.
Zemren time ty ta fala,
se veq per Ty gjith do t`jeton...

Te dua shpirti im... :oops:

Tiana
14-02-04, 20:53
Sikur ti ta dije,
se sa shum te dua,
as nje qast i dashur,
s`do t`rrije pa mua.

Por qfar te them un tash,
kur ti e din shum mir,
qe t`dashuroj por mos t`kam afer
shum esht e veshtir.


Andaj te pyes o shpirt,
si t`ja bejm ne tash?
Qe t`mos jemi vetem,
por gjith te jem bashk...

Ah moj perendi
pse jeten sma gezon?
Qe zemra ime te ket pran,
at qe shum e don.

Kur ne do jem bashk,
dita do te vjen.
Qe zemra ime e lodhur
pran tendes te flen. :wink:

Tiana
14-02-04, 20:55
:lol: :lol:

jam e bardh sikur bora
jam e bukur sikur molla
jam e embel si qershi
un ne ty rash ne dashuri

:lol: :lol:

Tiana
14-02-04, 21:05
Pse nuk ishe fati im
kur te deshti shpirti im
sa te deshti zemra ime
tash pa ty rri ne kujtime


pse dielli me nuk lind
pse qielli eshte amshuar
pse nuk me flet as me goje
kur ne ty jam dashuruar


do te isha e pajtimit
qe te them se zemra te don
por spajtohem me mendimin
se te humba pergjithmone


diferenca ne moshe
nuk eshte aspak pengese
une te dua me gjithe zemer
per ty po jetoj me shprese


bukuria jote e forte '
verboi syte qe te pane
por zemren nuk ma ndale
qe per ty te qane


Nje deshire ne jete e kisha
por ajo kurr smu plotesua
vetem nje here te kisha prane
dhe te bej me ty qka te dua


nuk ke faj vetem ti
se tani u prish tere bota
sexi ne kafiqe
po shkon ne kater rrota


vazhdo rruges tende
koken mos e kthe
do te vdes per nje puthje
qe kurr nuk ma dhe


do te jetoj per ty
me te vetmin kujtim
enderra e parealizuar
ne shpirtin tim


per ty u mundova
neper shi e bor
por qenka e kote
sepse nuk shkon me zor


ta fali zoti bukurine
qe i gezuar te jetosh
per nje dashuri te vertete
e per tjere mos ta shfrytezosh


pse po me qan shpirti
pse po vuaj me zemer
pse ende pa te takuar
u dashurova ne emer


te thash se shum te dua
por ti nuk me besove
ta fala dashurine
por ti nuk e pranove :cry: :cry:

Tiana
14-02-04, 21:07
Tė dua

Tė dua tė pres
Nuk dua tė vdes
Me ylzit e natės
Unė tė pėrshėndes

Kujto erėn e mali
Kujto erėn e lehtė
Kujto zemrėn time
Qė tė don pėr jetė

Ah sa natė e lumtur
Ah sa natė e qetė
Gjithmon mė kujtohesh
Nga ora 12-tė

Tė dua pa masė
Tė dua pa mbarim
Tė dua mė shumė
Se sa shpirtin tim

Tė dua ,tė dua
Pėr ty do tė vdes
Por ti a mė don mua?
Pėrgjigje po tė pres? :wink:

Tiana
14-02-04, 21:36
Nje gje ne mend ta mbash
dhe kurr te mos e harrosh
se te deshti nje zemer
qe sdite ta dashurosh


kur ne gjum te jesh
ne endrra do te me kesh
une do te mbaj ne kujtime
se shum te deshti zemra ime


vetem nje gje besoje
se eshte e vertete
te kam dashte me zemer
dhe do te du perjete


mos e harro kurre
kete dahurine time
se per ty une jeten
e jetova me shum gezime


vuaj shum per ty
qe ste kam me afer
vuaj me gjith zemer
pa ty jam e varfer


vuja dhe me lot
per ty ende qaj
vuaj une me shpirt
nga zemra ste ndaj


vuaj nga merzia
vuaj nga inati
shum vone e kuptova
sa ishte ora


do te jesh i mallkuar
te vuash aq sa une
se me le te vetmuar
kur te deshta shum


kur tme vish te varri
mos me qaj me lot
se kur isha e gjalle
me kalle si barut


te lutem mbi varrin tim
hedhe nje grusht dhe
dhe kurr mos e harro
se ne zemer ende me je

:roll:

Tiana
14-02-04, 21:39
Mendoj per ty...

Nuk jam poete te shkruaj poezi, por jam nje vajze e thjeshte qe shkruaj vetem per ty. Rri e vetmuar ne dhomen time dhe degjoj nje muzik e cila ma shton mallin per ty.

Me kujtohesh ti kursesi smund te largohem nga keto mendime te mjegulluara te cilat ma lendojne shpirtin dhe sme lene te qete as ne gjumin e embelte te nates.

Ti hyre ne jeten time dhe me hape shume dritare qe me mire te shoh dhe ta shijoj jeten. Kur ma fale dashurin s'kishte yje, qielli ishte i larget, por nje kandil digjej ne virgjer ashtu sikurse kjo zemra ime qe digjej per ty.
:oops: :o

Tiana
14-02-04, 22:24
Poezi vetem per ty

Ti je enderra e jetes time, ti je drita e ksaj erresire, ti je lule qe lulzon, ti je flutur qe me tranon, ZEMRA ime veq ty te don per veq teje tjeter nuk PRANON
__________________________________________________ ________________________________________

I hidhur eshte duhani, e hidhur eshte rakija por ma i hidhura eshte –ndarja nga dashurija— :?
__________________________________________________ ________________________________________

Dy pika lot per dashuri, dy zemra qe ndodhin edhe ne vetmi, dy zemra te arta, dy te zjarrta, e duan njera- tjetren edhe pse jane te larta ! :oops:
__________________________________________________ ________________________________________

Ta dergoj nje puthje te mir nese ke deshir. Ta dhuroj syrin tim nese e mban per kujtim. Nese e lexon e kupton se kush te dashuron, shum larg te kam me kilometra por zemrta tona jan afre me milimetra asgje nuk dua prej teje vetem te kam afer meje :wink: :oops: :wink:
__________________________________________________ _________________________________________

A e din sa lot ne faqe jan tretu? A e din sa fjale pa ti thane kan mbeter? A e din sa lule jan qel e jan tha? Kam jetu me ty edhe se t’e kam pa. Jam ftoft si dimri, qe s“mbaron ne male se ti zemres time vec dhembje i fale. Plaga ime mbeti e thell, sa nje det, ti nuk je ai qe s“harrohesh lehte. :cry:
__________________________________________________ _________________________________________

Si ta qetsoj zemern kur pran ste kam ty? Si ta qetsoj zemren time qe ka ra ne dashuri?
Jo jo asgje zemren mua s“ma qetson, perveq zeri yt i embel kure me thu se me dashuron.
__________________________________________________ _________________________________________

zjarri shkrumohet e len tymin. njeriu vdes e lenkujtimin
__________________________________________________ _________________________________________


Ju pershendes te gjithve e ishalla po ju pelqejn poezit qe ju kam shkrua :lol:

Zero Cool
15-02-04, 00:56
Bravo Tiana ke shpirt poeti :wink:

Zana
15-02-04, 14:27
hahaha shume mire Tiana .. :lol: :D :P :wink:

Tiana
17-02-04, 18:19
:lol:
Isha shumė e lumtur kur tė takova ty, mendoja se tė doja, ti doja ata sy.
Nuk shkoj kohė e gjatė prap jemi taku, ma ke marrė inat por ende tė du.
Sa e pa fat jam , s'kam fat nė dashuri, mendova se u dashurova sinqerisht nė ty.
Qdo ditė , qdo natė mė dilje pranė syve t'mi, poezijat qė i shkoja ti kushtoja ty.
Nuk zgjati shumė kjo lumturi qė pata, mu errėsu dita kur mu zdrit nata.
E luta Zotin qė t'ma merr jetėn se nuk e ėndėrroj pa ty vetėn!!!! :roll:

Tiana
17-02-04, 18:24
***~~~~~~~~~~~~~~~~***
Gjithmon naten vjen qetsia
mua larg teje me mbyt vetmija
nata larg teje ska perfundim
jeta ime pa ty ska kuptim
ti je qetsia e shpirtit tim. :oops:
***~~~~~~~~~~~~~~~~***

Tiana
18-02-04, 21:10
Djali

djali eshti poshter
djali esht i aft
ja jep besen vajzes
vetem per nje nat..


dashuria e djaili
si lulja e livadhit
nfillim te don
ne fun te tradhton...


djali esht i poshter
sta thot te verteten
kur vjen me u martu
aj ta humb jeten........

___________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
19-02-04, 20:57
1. Ta puthėsh nė dorė... do tė thotė; Unė tė adhuroj.

2. Ta puthėsh nė faqe... do tė thotė; Dua vetėm tė jemi miq.

3. Ta puthėsh nė qafė... do tė thotė; Unė tė dėshiroj.

4. Ta puthėsh nė buzė... do tė thotė; Tė dua.

5. Ta puthėsh nė vesh... do tė thotė; Vetėm lozi me ty.

6. Ta puthėsh kudoqoftė tjetėr... do tė thotė; tė mos kujdesesh pėr tė.

7. Ta shikosh nė sy.. do tė thotė; mė puth.

8. Tė lozėsh me flokėt e partnerit... do tė thotė; Smund tė jetoj pa ty.

9. Duart nė bel... do tė thotė; Tė dua aq shumė sa qė s'mund tė t'lė tė shkosh

Tiana
23-02-04, 21:17
Nuk Dua Te Jem as poezi
Qe t`me lexosh kur te duash ti
Nuk jam ashtu si mendon
Por poezia ime te shpeton

Edhe kur nuk dua ta di
Se qka perjeton kur e lexon
E verteta gjithmon tregon
Diqka qe esht e vertet

Genjeshtra te mbyt per jet
Ti nuk don te shkosh kaq shpejt
Se te vyn kjo jet
Heren tjeter mendo per ket jet

Se un nuk dua ta di
Ti qka ndjen nga kjo jet
Por shijoje deri ne fund
Ate nuk don ta kesh

Dikur edhe un mendoja
Keshtu sikurse ti si mendon
Por tash po te them se shum gabon
Nese kshtu vepron poezia te shpon

Te lendon mu aty ku mendon
Se me shum se un
Por skma mer as gjum
Keto vargje nga zemra po nxirren

Nuk e di se sa m`kuptoni
Me thuani mua kto vargje
Kujt po ja kushtoj ???
Askend se lendoj perveq veten

Nje dit do ta kem afer
Ate qe me gezon per tan jeten
Dua ta kem pran vetes
Ne dallget e jetes ...

________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
28-02-04, 20:30
NGA ERDHE

Nga erdhe ti more i dashur
nga erdhe qe ste pashe
a syte e mi po me bejne
apo ne dashuri rashe


as qe e prita kete ndodhi
nga pike nga erdhe ti
nuk po mundem te di
nga me erdh kjo dashuri


ne zemren time
u ngjallen emocione
kur ty aty prane meje
te pashe se si djellone


kam nje zjarr ne zemer
askush smund ta shuaj
kam frike se ti po digjesh
se brenda po te ruaj


me erdhe nga mbrapa
sikur ne befasi
te deshta te kem afer
te ndjej nje dashuri


qka te them te zoti
ne duar a te mbaj
a te leshoj pergjithmone
dhe nga zemra te ndaj

____________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

lazdrani
28-02-04, 21:25
Tiana komplimente e mija per kete poezi te bukur.Me ka pelqyer shume.
lazdrani :wink:

Tiana
28-02-04, 22:12
TE DUA TE DUA

Te them te them te dua
por ti nuk me beson
pyete zemren time
se ajo te tregon

Vuajtjen per ty
mundem qe ta ndale
por tradhtine e bere
kurr nuk do ta fale

Edhe nese hena
per ty nuk ndriqon
ndjeje afer zemren
qe per ty vajton

Edhe nese dielli
per ty nuk linde fare
askush nuk do te doje
sikur kjo zemer shqiptare

Edhe nese lotet
nuk me ndalen per ty
do te vuaj per jete
qe e humba nje dashuri

Edhe nese zemra
per ty me sme punon
vetem shpirti im
te ti do te jeton

kur ta fali jeten
per ty do te vdes
ne boten tjeter
krahapur do te pres

Do te degjosh zerin
qe do te vjen nga varri
jame une ajo i dashur
qe per ty me ka marr malli

Ku u humbe ku u trete
nje plage ne zemer ti me mbete
vetem nje pike ne shpirtin tim
vetem nje plage qe s“ka sherim

Nese ti sme kthehesh
une nuk kam shpetim
se jeta pa ty
me qenka denim

Burg me te rende
ne jete nuk ka
se nga i dashuri
prej meje u nda

U ndava nga jeta
u ndava nga dashuria
i humba gjitha shpresat
tash mbaj vuajtejet e mia

Poezite e mia per ty
kurr sdo te kene fund
edhe nese tere jeten
nuk te takoj askund

Vargu eshte i shkurte
jeta eshte e gjat
te dua shume i dashur
per jete e jo per nje nate
_______________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

lazdrani
29-02-04, 11:37
Shkelqyshem vetem vazhdoni keshtu te shkruani Tiana :D

Tiana
29-02-04, 14:36
Pa Ty...

Me buzqesh pak
qe te mundem
edhe un te te qeshi
me shiqo pak
qe te mundem
edhe un te te shiqoj

Me fal nje pjes
te zemres tane
qe te mundem
edhe un te jetoj

Mi fal dy syt
e tu te zi
qe te mundem
edhe un te ti shiqoj

Se pa ty jam e verber
as e gjall e as e vdekur
gjall e varosur
ne shpirt e sakatatosur
__________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
29-02-04, 15:51
Jeta Ime Nė Mėrgim

Jeta Ime nė Mėrgim
Sikur e Zogut Larg Nėnės Tij
Jetėn Kėtu e Mundoj
Tė Gjitha T’Mirat,
Po Prap S’dua T’jetoj
Po atje Njė Gjė e Mirė
10 Vite t’jetės mi shton.
Kėtu Kam Ē’do Gjė
Po Prap e Pa Gezuar jam
Kėtu Kam Trupin Tim
Po Atje Kam Mendjėn
Kėtu Kam Mėrzin
Po Atje Do Ta Kisha Dashurin
E Pse Unė Tė Jetoj Kėtu
Jetėn e Mundoj
Familjės ju Mungoj
Mėrzin Unė Ja Shtoj
Mirė ėshtė Tė Kthehėm
Tė Shof Njė Ditė Tė Mirė me Syė
Mė Ka marr Malli Dielli Imė Mėm Ndriqua
Mė Mungon Perqafimi I Gjyshit e Gjyshės
Hallave e Tezėve, Axhallarve e Dajve
Mė Mungon Mitrovica Qyteti Im i Dashurė
Ku Kalova Femerin
Mė Sė Shumti Mė Mungon
Shtėpiza Ime e Dashurė,
Ku u Rrita nė ato vite tė mira
Ku tash Ditėt e Mira si Shijoj
Ku Me Shokė e me Shoqe Loza
E tash Ē’do Gjė Larg Qėndron
Se Di Shoqėrin a e kam pranė
Aj Gėzim Qė ishte Mė Parė
Tash shumė mė mungon
Tė Gjithė Ishim Tė Gėzuar,
Po tash Qė Nė Jemi larguar
Ē’do Gjė Ka Ndryshuar. :cry: :roll: :cry:
____________________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
29-02-04, 16:30
Dashuria -

Dashuria ē'ka ėshtė kjo?
Shpeshė her e kam pyetur vetėn se ēka do tė thot !!
A ėshtė dashuri kur njeriu nuk di tė ndalet tė folurit ?
apo kur i humbin fjalet dhe nuk di se ēka tė thot ?
apo kur fillon tė fol me vete veten?
apo ndoshta ėshtė dashuri kur njeriu
nga ndjenjat e mėdha qė i ka
mendon se ėshtė duke fluturuarė ?
apo kur atėher ai ato ndjenja i shijon
mė von dal nga dal ??
Apo ndoshta ėshtė dashuri kur njeriu
thot se pa ty nuk dua tė jetoj ?
apo kur njeriu fillon tė qaj dhe ėshtė i vetmuarė, pėrgjigje askushė nuk mundi tė gjej, dhe pėr
kėtė edhe e quajm Dashuri.
___________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
01-03-04, 20:07
Mi ke sy te kalter
Dhe trup elastik
Je shpirtmir,i bukur,simpatik
Dhe shume simbolik

Ato duart e tua
Kur me ledhatojne
Si rrym elektrike
Mu me elektrizojn

Behu guximtar
Me thua te dua
Mos e harro fjalen
Qe me ke premtuar

Sa me merr malli
Kur gjindem larg teje
Shpirti me merzitet
Kur nuk jam pran teje

OOO yll i bukur
Engjell dashurie
Mos ma rrembe zemren
Ne ditet e rinise.
___________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
01-03-04, 21:11
te teperta te duken kshillat e gjdo njeriu qe ti dhuron,mos i ndegjo por mos i haro kur te biesh nato probleme njera nga ato dote perngjajn dhe ja pra te teperta keshillat kur nuk jan ??????

ta duash ate qe nuk te don dikur vete gabimin dota kupton,
dote shuhesh ne jete
dota paguash ket vet

mundsin me te madhe eka vet njeriu,
por ne dashuri???????????

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ska fjal ska lot ne ket jet
qe derdhet e nuk ka vler.

dashurija te verbon dhe nuk shef
qka nuk don ate e kerkon ??

gjdo send nuk duhet ta kujtojm
duhet te hecim para dhe me mir te jetojm
te kemi nder dhe respekt moral
qe te keni fatin e mbar
te kemi drite ne ardhmeri
mos te vuaj gjdo iri
te gjih ne kemi gabuar dhe jemi penduar
por mesohuni njeher
se nuk gabohet gjdoher
____________________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Naki
01-03-04, 21:50
Tiana me shume endje lexoje shkrimet Tuaja,jeni e sinqert dhe keni nje stil te veqant shume estetik dhe te kuptueshem.
qdo i ri kalone ne faza te ndryeshme te rritjes dhe pjekurise,perjetimet ne fazen e adoleshences edhe perkunder keshillave te miresjellta jane te kota,keni te drejte kure shkruani dashurija te verbone dhe nuk shefe ne ate persone as nje vese negativ.
Me nderime Naki :!:

Tiana
01-03-04, 22:46
Mohimi

Te thashe qe te rrije,
por ti s'me degjove.
Te thashe qe te doja,
por ti s'me besove.
Te thashe qe do t'vije,
por ti u largove.
Me ktheve krahet,
dhe tej fluturove.

Por erdhi nje dite,
dhe ti u kujtove.
U ktheve mbrapa,
dhe tek une vrapove.
Por ishte shume vone,
sepse me lendove.
Me mire ik tutje,
se mua me mohove.
___________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

Tiana
05-03-04, 15:19
Sikur gjethet prej peme
qe pritojn me ra
ashtu zemra ime
po priton mu nda

dola ne dritare
bilbili kendon
qme duhet jeta
kur ti me mungon

mos e duaj gjithkend
se e mashtron veten
por duaje ate qe per ty jap jeten

nese ke ndonje vuajtje
ndalu pak e mendo
lezoi kto kujtimet e mija
e sheh se kush te don

te prita te prita
dhe prap pote pres
ne krahrorin tend
dua qe te vdes


digjem ne vete
si kandili pa pertes
asgje mbas teje nuk dua
perveq se te vdes

zemra pome digjet
si akull po shkrihet
dashurija ndaj teje
aspak spome hiqet

kujtimet ti shkrova
dhe me lot ilava
i putha i dashurova
mandej i dergova.
_______________________

Erė e Bukur Fllad i Leht Mendo pėr njė e jo pėr Dhjetė!!! 8)

emine
13-08-12, 12:53
Meshkujte kur dashurohen bahen Fylla

Stuhi Rere
13-08-12, 12:57
pse a di me dashunu mashkulli a ai met i man veq te keksi

lovely
13-08-12, 18:38
pse a di me dashunu mashkulli a ai met i man veq te keksi


Qysh e di une, keksi osht pjese e dashnise bre:biggrin:

Stuhi Rere
13-08-12, 18:40
Qysh e di une, keksi osht pjese e dashnise bre:biggrin:

jo nkoft ashtu e njoh njanin ne krejt prostitutat e ferizjt qenka dashunu ::biggrin:

lovely
13-08-12, 18:41
jo nkoft ashtu e njoh njanin ne krejt prostitutat e ferizjt qenka dashunu ::biggrin:


Le, se s`koka hahahahahahahaa

Stuhi Rere
13-08-12, 18:43
Le, se s`koka hahahahahahahaa


une e lava po spe lajn tjert :D

Denim
13-08-12, 18:43
Meshkujte kur dashurohen bahen Fylla

Shumė e vėrtetė.

Kaqanikasja
11-04-13, 10:47
nuk kan nevoj me than kurgjo se vrehen

Kalimero
11-04-13, 17:27
nuk kan nevoj me than kurgjo se vrehen

qish be na vreni qish a? Hajt pur shebudh mu qish pum vren a jom a s'jom :biggrin:

Kaqanikasja
12-04-13, 10:03
qish be na vreni qish a? Hajt pur shebudh mu qish pum vren a jom a s'jom :biggrin:


ahhahahaah ne sy vereheni mos e mohoni

Kalimero
12-04-13, 13:48
ahhahahaah ne sy vereheni mos e mohoni

po qish na bohen sit, na qaraveshen a qish hahahhahahaha

Kaqanikasja
12-04-13, 13:50
po qish na bohen sit, na qaraveshen a qish hahahhahahaha

hahahahahah ju zgurdullohen syt ahahhahahaahhahahah nqs e kupton ekte fjale

emine
12-04-13, 19:55
Meshkujte kur dashurohen bahen Fylla
kaniher filikaqa:tongue: