PDA

View Full Version : Poezia ose proza me e mir per vitit 2009


jEtA_1
26-11-09, 12:57
Shpreha deshir qe ta zgjedhim poezin ose prozen me te mir te vitit 2009 pasi qe ketu ne forum jane shkruajtur shume vargje dhe besoj se meritojn te zgjidhen me te mirat ju falenderoj per mirkuptim me respekt per ju jEtA_1