PDA

View Full Version : Malli Per Ty


Shkodranja
21-10-09, 07:52
Ndjej Mall Qe Nuk Te Takoj.... Ndaj Per Ty Shpesh Po Mendoj..... Dua Zerin Te Degjoj...e Te Shoh Une Ty..... Abonent Ne Internet Te Kem Vetem Ty... Sa Here Ne Foto .ty Te Shikoj....... Befas Me Pushton Nje Emocion Edhe Pse Ti Asgje Nuk Me Thua....... Une Ne Heshtje Te Them........te Dua.......te Dua......

egiiiii
21-10-09, 11:09
THuaje te lutem qe me don.Pse kaq shum po me mundon? Pse po tallesh ti me mu ?Esht gabim une ty qe te dua ?Nse per mua mendon nji leter ma dergon Nse me Zemer me don. thirem ne telefon Zanin ta ndegjoj dhe do te tregoj qe shum te dashurojdhe kur nuk do te haroj.