PDA

View Full Version : Pėr ty!!!


Kaltrina
13-10-04, 13:50
tani jam ne spital dhe sapo mora vesh qe kam nje semundje te pa sherueshme, mjeket kane gjetur dicka ne zemren time, dyshojne qe je ti"""!!! :roll: :lol: :wink:
mpuqqqqqqqqq

Murgesha
13-10-04, 13:55
Jo mjekėt e patėn vetėm dyshim,
se nė zemrėn time ishte vuajtja pėr ty.

Kaltrina
13-10-04, 15:06
Jo mjekėt e patėn vetėm dyshim,
se nė zemrėn time ishte vuajtja pėr ty.

te pershendes Murgeshooo
mpuq


pershendetje

mickoja
13-10-04, 17:21
Jo mjekėt e patėn vetėm dyshim,
se nė zemrėn time ishte vuajtja pėr ty.Ato vuajtje do ti sherojm
ilaqin mjeket jan ka e prodhojn
ti vetum rri dhe ke durim
se ksaj semundje i thojn dashuri....