PDA

View Full Version : Poezi nga Medina


Medina
08-10-04, 08:01
Para disa kohe, me tregove se ti mu me dashuron,
Por un te thash : «Ti fare nuk me intereson »
Me t´vertet ne fillim nuk me ke interesu, por koh mbas kohe
Ti zemren time e ke fitu!
Tash me gjithqka u be von, se ti tjeter
kend je ka e dashuron, dhe mu
me kast me injoron.....