Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 08-10-04, 08:01   #1
Medina
 
Anėtarėsuar: 08-10-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 6
Medina e ka pezulluar reputacionin
Gabim Poezi nga Medina

Para disa kohe, me tregove se ti mu me dashuron,
Por un te thash : «Ti fare nuk me intereson »
Me t“vertet ne fillim nuk me ke interesu, por koh mbas kohe
Ti zemren time e ke fitu!
Tash me gjithqka u be von, se ti tjeter
kend je ka e dashuron, dhe mu
me kast me injoron.....


Medina Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:18.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.