PDA

View Full Version : vetem e jotja jam


kthiza
04-07-04, 18:48
NESE TI DO TĖ VISHĖ, UNĖ ME TY DO TĖ VIJĖ
NESE TI DO TĖ MĖ DUASH, UNĖ MĖ SHUMĖ SE TI
NESE TI DO TE VDESĖSH, UNĖ GJITHASHTU
NESE TI PRAP DO KTHEHESH, DO TĖ MĖ GJESH KĖTU...

Si larg, si afėr... kur jamė, njėsoj nė zėmėr te kam!

Mė prit sonte nė ėndėrr se do tė vi,
por mos u tremb pėrsėri!
Flej, sdo tė trokas as nė der,
as nuk do tė zgjoj,
por do tė puthi lehtė,
dhe prap do tė shkoj...

Mbremė nė ėndėrr mu afrove
dhe njė puthje te zjarrt mua ma dhurove
une kur u zgjova ti kishe tretur
por puthja jote e ėmbėl
nė buzėn time kishte mbetur...!!!

Momentalisht jam nė spital jam nė gjengje kritike pas analizave mė than se kam gur nė veshkė, helm nė gjak, dhe TY nė ZEMĖR...

lazdrani
11-07-04, 20:32
E nderuar te uroje nga zemra sherim te sukseshem....Do te me behet qefi sikur te na shkruani perseri ....Ku do qe te jeshe te pershendes sinqerisht

kthiza
11-07-04, 20:41
flm shum per pershendetje .. edhe une te pershendes shummm ... kalofsh mir