PDA

View Full Version : SHPRESA E DJEGUR


vigani-29
16-03-04, 03:12
Me trego!!!
me trego,per ate te cilen
kurr nuk e perjetuam
Me trego deri sa mund te te ndegjoj!!
Me trego,per DAHURIN tone
Me trego(mendo) se ZOT ka
Me trego per nej vend te larget!!
ne te cilin lulezon nje lule e Kaltert!!
Me trego!,qe te gjitha
Me trego,per cka TOKA!!
sillet kaq shpejt!!?
Me trego(fal) per ate:
cka kurr nuk do ta perjetojm
Me trego!,per FLUTURIMIN MITIK
Me trego se Fluturuam aq lart
sa e gjith kjo na bente te LUMTUR
Me trego,per ndjenjat TONA
Me trego per gabimet TONA
per neglizhencen TON
Para meje dhe deshirave tona
ME TREGO!!
Sa ka mbetur edhe pak kohe
deri sa i teri skam devijuar
Me trego per te gjitha
"EDHE PSE E GJITHA MUND TE KET QEN GENJESHTER"
Powered by:vigani-29
[email protected]

Naki
16-03-04, 20:04
I nderuar Vigani-29,ashtu sikur pseodonimi i yt-vigan duhet te qendrosh dhe kurre shpresat mos i lejo te djegen,postimi i juaj ne vargje me pelqeu.vetem vazhdo keni talent. me respekt Naki