Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Poezia
Emri
Fjalėkalimi
Poezia Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 16-03-04, 03:12   #1
vigani-29
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: presheve
Postime: 1
vigani-29 e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek vigani-29 Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek vigani-29 Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek vigani-29
Gabim SHPRESA E DJEGUR

Me trego!!!
me trego,per ate te cilen
kurr nuk e perjetuam
Me trego deri sa mund te te ndegjoj!!
Me trego,per DAHURIN tone
Me trego(mendo) se ZOT ka
Me trego per nej vend te larget!!
ne te cilin lulezon nje lule e Kaltert!!
Me trego!,qe te gjitha
Me trego,per cka TOKA!!
sillet kaq shpejt!!?
Me trego(fal) per ate:
cka kurr nuk do ta perjetojm
Me trego!,per FLUTURIMIN MITIK
Me trego se Fluturuam aq lart
sa e gjith kjo na bente te LUMTUR
Me trego,per ndjenjat TONA
Me trego per gabimet TONA
per neglizhencen TON
Para meje dhe deshirave tona
ME TREGO!!
Sa ka mbetur edhe pak kohe
deri sa i teri skam devijuar
Me trego per te gjitha
"EDHE PSE E GJITHA MUND TE KET QEN GENJESHTER"
Powered by:vigani-29
[email protected]


__________________
Tung!!ju pershendes dhe ju dua te gjithe shqiptareve atje ku jeni
vigani-29 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 16-03-04, 20:04   #2
Naki
Moderator
 
Avatari i Naki
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: Nė Gjermani
Postime: 7,859
Naki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėmNaki i pazėvėndėsueshėm
Gabim

I nderuar Vigani-29,ashtu sikur pseodonimi i yt-vigan duhet te qendrosh dhe kurre shpresat mos i lejo te djegen,postimi i juaj ne vargje me pelqeu.vetem vazhdo keni talent. me respekt Naki


__________________
""""""""Nuk ka jetė pa vuajtje,
""""""""""""""nuk ka vuajtje pa shkak,
""""""""""""""""""""por nuk ka shkak qė nuk mund tė tejkalohet
Naki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:28.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.