PDA

View Full Version : Pse kalon jeta ime keshtu???


BESA
02-04-04, 11:23
Gjdo dit ulem, dhe mendoj,
pse jeta ime keshtu kalon???
Gjdo here kam merzi, rrall knaqesi....
Smundem askujt per problemet e mia
ti tregoj, dhe e lus gjdo dit zotit, jeta ime keshtu te mbaron.
Te gjith menojn se jam teper e lumtur, por
nuk din se zemra ime gjdo dit vuan...

BESA
15-04-04, 08:10
Nje dit Zemra me ndaloi, djali q e deshta shkoi,
djali m harroi. Sdo te mund te dua tjeter,
nuk ka tjeter si ai, m mungon sa m mungon
oj Zemer ti nuk e kupton.....