PDA

View Full Version : dikur


beta
07-03-04, 18:41
dikur ishim te lumtur mendoj se e kisha qiellin por e kuptova se qielli nuk preket por ishte von me mu mbeti veq [pikellimi kurse lumturia shkoi bashk me ty ne pa kthim

beta
08-03-04, 18:40
injoranca e saj na percjell ne qdo hap qe nga qasti kur dalim ne kete bote te mallkuar vijm duke qar kjo eshte e mjaftueshme qe mos bejme asnje hap ara por ne jetojme deri sa te bindemi se asgje sduket si eshte se e bardha nuk eshte e bardh e megjithat eshte von se jemi futur thell ne mekatin e saj dhe nuk mund te terhiqmi pasi jemi bere mekatar duke dashuruar me shpirt e injoranca e jetes eshte se atehere e kupojm se kemi gabu person ai seshte ai qe e menduam ne dhe kjo jete qe bejm seshte jeta qe e deshiruam por jemi te denuar te vazhdojm me lojen e saj deri ne fund

beta
22-03-04, 20:12
asgje nuk eshte njesoi e une prap si dikur per ty mendoi ditet ikin ti largohesh per qudi ne zemer veq sa afrohesh ,te urrej nuk kam fuqi te dashuroi me duket marrezi ,ti me le kur kisha me se shumti nevoj per ty dhe me kthehesh kur dua pergjithmon te te harroi kur dua kete zemer ta sheroi ne lum tjeter dua te lundroi betejen qe dikur humba dua ta fitoj dashurine si duhet ta shijoj

beta
17-10-04, 12:43
te dashurova edhe kur me dashurove te dashurova edhe me tradhetove -, te dashurorova edhe kur harrove qe frymoi ne kete bote -,te dashurova edhe kur me u fejove me tjeter- , te dashurova edhe kur u martove me tjeter-te dashurova aq shume sa tani nuk mund te te urrej qe me vrave rinin time

Naki
17-10-04, 17:51
[color=darkred][/color
te dashurova edhe kur me dashurove
te dashurova edhe me tradhetove
te dashurorova edhe kur harrove
qe frymoi ne kete bote
te dashurova edhe kur me u fejove me tjeter
te dashurova edhe kur u martove me tjeter
te dashurova aq shume sa tani
nuk mund te te urrej
qe me vrave rinin time