PDA

View Full Version : Per ju


Cool_Boy
22-04-04, 11:49
Per ju

Isha tuj ndejt,pa prit mas,mu kujtove
deshta te them se shpejt zemra ime spo te
harone, por vetem per ty tere diten po mendone!!.

Mos u be gjake tharpt e mum harru
se e di se te dua e ndoshta me vone
ke mu u pendu.Pendimi eshte i keq
qe falje me vone ke mem kerku por
athere eshte vone per mua me mendu.

Mos u be prap femije se tashti eshte
koha per dashni.Dashni te gjithe po
kerkojn vetem ti po heziton.Ndoshta
nuk eshte e vertet qe hezitoni por
vetem mua kete gje po ma beni.

mickoja
22-04-04, 16:29
ej cooli boy a mu mi ke kushtu kto vargje a?shum te bukura

Cool_Boy
23-04-04, 10:33
Po mickoja juve...nermal per ju tere bukrin e shkruaj dhe e jap ahhah.