PDA

View Full Version : Nj Gj q m Vret n Zemr


DanGer
06-03-04, 03:19
Pse burojn keta lot???Pse qan kjo zemer???Pse valle burojn keta lot???Nga jane keto vaje te papritura?...Ahhh edhe ti shi e lendon kete zemer te lenduar...edhe ti diell mi kujton ditet e kaluara...Athua ku mund ta gjej qetesin..me duket se ne BOTEN PAKETHIM...Te kerkoj dashuri e vdekur...te kujtoj ty lumturi e tretur...i hapi duart dhe te pres por ti nuk vjen.... Dua ti le te gjitha...me thuaj se ishin lojera...Do te jetoj ne vuajtje te cilen ma solli NDARJA dhe vetem NDARJA !!!

DanGer
06-03-04, 03:36
9 Gushti po afrerohet por prap edhe mbase kesaj date une ende ty te dua...!
me kete date do te shuhen dy zemra dashurije Dy zemre te cilat u bashkuan me vones....por prap jeta vazdhon si per mua ashtu edhe njekohesishte per ty por nje gje duhesh ta dish qe ne zemren time 9 Gushti nuk egziston por egziston dashuria ime e pa fund per ty, per ty qe te dua me shume se jeten.
Ti ishe ajo e cila ne momentet me te veshtira te jetes sime life and love into my heart...!por e gjitha kjo do te perfundoj ne kete date por vetem per ty ndersa per mu dashuria yte do te jete IMMORTALITY!!!


KJO VLEN MBAS 9 GUSHTIT

Kur te mungoj

ku malli te kete marre
edhe un te mos jem aty
mbyll syte edhe me thirr
se un do te vij aty
2
kur buzet te jen thare
edhe puthje te mungojn
hap dritaren dhe lutju hanes
se puthjen time ajo ta dergon
3
kur ti te ndjehesh ne vetmi
edhe zemra po te qan
zhytu ne kujtime
edhe mua do te me kesh pran
4
ku ti te me duash
edhe pran te mos me kesh
hap dritaren edhe flutoro
se te un do te jesh