PDA

View Full Version : BRENDA TEJE


LABI
01-09-04, 12:25
BRENDA TEJE
futem brenda ne syte e tu te shohe ke sheh ti,
futem brenda zemres sate te ndjeje ke ndjen ti e te mos genjehem
ngjize buzet e mia ne tuat qe tek une te jete fundi i puthjeve,,,,,,,,,

"qiriu shkrihej nga flaka
per te dhuruar nje drite
per te shuar nje errsire
e une dhe zemra ime
po shkrihemi per nje deshire,,,,,,,,