PDA

View Full Version : Papėrjetim!


Mademoiselle
16-03-09, 23:38
Je apo nuk je?! Tė lutem mbaje premtimin e dhėne. Mė kujtohet buzėqeshja jote, plot dashuri. Shiqimi yt i cili tė pėrvetėson menjėherė. Do tė doja tė ktheja kohėn mbrapa, ndryshe do veproja. Pėr njė dashuri tė paperjetuar. Netėt pa gjumė dhe kujtimi pėr ty me janė bėrė shoqėrues te pandarė. Nė kėngėn tonė gjej ngushėllim, vuajtje tė dėshiruar, lotin e dashurisė. Aty tė gjej ty. Aty papėrjetimin -pėrjetoj!