PDA

View Full Version : A esht e vertet dashurija


veprim fanaj
07-03-04, 23:13
tung ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj dashuri te vertet aahahha per qato jam shybe ishalla ka dashuri te vertet por une ma merr mendja qe nuk ka dashurij te vetet nese di dikush per dashuri te vertet let tregon une ja tregoj poezit e dashuris time te vetme............. flm

beta
08-03-04, 18:55
tuing a ka dashuri te vertete e kampyetur edhe une veten dhe ka perderisa une apo ti dashurojm me te vertete por tani eshte ne pyetje ai qe e duam ne me te vertete a na do ashtu si ne e kete pregjigjje nuk e di por a per dashuri te vertete te njeanshme mendoj se ka
:oops: