PDA

View Full Version : Diskutime rreth Poezive


hana
17-04-04, 10:18
hhahahah a more Flori na knaq me keto poezi shum e bukur :wink:
zemer flej more naten qy poezit leji perne mengjes :lol:

florian
17-04-04, 14:21
vetem nata me ka met mue
dita nuk me perket ?

hana
17-04-04, 15:11
hahahah ani qy qy sa romantik djali se vetem naten del Hana :lol: :lol:

florian
19-04-04, 22:18
AH NAT E MJERA NAT SHYQYR PER TY DUHET ME THAN SE PA TY SE KISHA PAS AS KET HAN , QE SHUM JA KAM BERTIT E SHUM JA KAM THAN .
ZEMER LOCKA JEME.

Barbaroza
20-04-04, 11:14
Keshtu bre kam deshire une,kur shoh qifte qe kenaqen duke bere biseda romantike :)

hana
21-04-04, 16:30
a more Flori,Flori............nat,cdo gje ne errsire ..........hena me shkelqimin e saj manhites i ben hije dy te dashuruarve :wink: :wink: :lol:

florian
21-04-04, 16:49
nan ket hije e nan ket han dashnin teme kam me te dhan . :oops: :oops:

hana
21-04-04, 16:57
edhe une i dashur se tani e kuptoj qe sonte hena paska dal vetem per ne te dy............per te na dhene dehjen hyjnore te dashuris..........

florian
21-04-04, 17:00
dhe at ndjenj qe na i kena vu emrin e dashuris :lol:

hana
21-04-04, 17:04
............sepse dashuria lindi keshtu nen driten vezullues te henes ku rrembehen puthjet e dashuris.................

florian
21-04-04, 17:09
ketu ku zemra don te dali nga kraherori e ti uleras gjith botes se sa fot te do . ketu ne hijen e henes ku ndjenjat perputhen me puthjet dhe cdo gje ndricojn ketu ku zemrat kalaja ndertojn .

hana
21-04-04, 17:12
ketu larg botes ,larg cdo gjeje ,larg....................ne pafundesi vetem une e ti,vetem dy shpirtra qe jetojn ne perjetsi sepse vet dashuria eshte e perjetshme

florian
21-04-04, 17:18
ktu ku dashuria esht e pa prekshme ktu ku endrat behen realitet me henen qe shkelqen ne syt tan.

tash na marrin msysh ?

hana
21-04-04, 17:25
hahahah jo bre qy kush na merr msysh neve kuku per ta :twisted: :twisted:
.................dhe keshtu dashuria jeton,jeton dhe do te vazhdoj te jetoj ne perjetsi sepse dashuria eshte jet..........

florian
21-04-04, 17:33
cdo levizje dhe cdo fjal shprehje e jotja shpreh dashuri dashuri . :oops:

anna
21-04-04, 17:43
po me duket se kjo teme qenka hap per florin dhe hanen hajde u trashegofshi :lol: :lol: :lol:

florian
21-04-04, 17:56
jo tema asht diskutime rreth poezis e ne po shkruajm poezi :twisted:

hana
23-04-04, 11:49
po bre zemer tregoj Annes qy kjo spo merr vesh hic per poezi e sene te dashuris ...................... :wink:

florian
23-04-04, 14:10
qyre anna na shkrujm poezi e diskutime pak ransi ka a ja bajm njani tjetrit a jo .
na shkrujm ca menojm e zakonisht per ne te dy ,
per te shkruar nje poezi te duhet nje pik fryme merrje dhe un kete e kam gjetur ne zemren teme hana.

anna
23-04-04, 18:46
qyre anna na shkrujm poezi e diskutime pak ransi ka a ja bajm njani tjetrit a jo .
na shkrujm ca menojm e zakonisht per ne te dy ,
per te shkruar nje poezi te duhet nje pik fryme merrje dhe un kete e kam gjetur ne zemren teme hana.
lumi ti flori :wink: