PDA

View Full Version : Kush te doni me ju qit fall?


Faqet : [1] 2

Esmerallda
17-01-04, 00:36
Jam Esmerallda, ju kshyri fallin, mos u hidheroni nese nuk jau qilloj te gjitheve se kaniher jam mire e kajher [email protected]
Ju lutem mani rend jo krejte menjeher.

Hajt ejvalla se shkova, mos pritoni se shum mire kqyri Esmerallda jam Evlad.

Barbaroza
17-01-04, 10:37
Falm.Esameralda,sa e ke ēmimin?

Esmerallda
18-01-04, 16:05
Te paren her gratise e pastaj kush don apet 10 euro.
Mos harroni merrni duart me vete kur te vini tek une. Edhe nej maice te trupit se ndryshe sju del falli jo. Kur kam kafe kqyri edhe ne filgjan e per mos me me gjete thate merrne edhe ka pak kafe me vete. Per rryme mos u merzitni se e kam plinin.

Hajde evlad qka po pritni qe spo vini.

jehona
18-01-04, 23:28
ESMARALDA far kafe duhet me marr me veti, capoccino apo fare...? :wink:

In Da Houze
19-01-04, 13:19
Tung valla une nuk preferoj mem qite fall mamire ta kem supriz se me ma qillue ta ne sdurohem ..
po nisuni nga parimi fetar Allahu Xh.Sh a nuk mundi me jav tregue te ardhmen po ja la njerzve NJERZ
PALLAVRA JAN TE GJITHA .....

Esmerallda
22-01-04, 20:25
ti moj barbaroza qe spo ta kuptoj ket emer qe e paske kur me vete per qmimin e pash ne syte e tu se je qike e mire. Siq ta pash synin ti ja paske vnu mendjen me ba hajgare me keta djemt e forumit me i qu te uji e mos mju dhane me pi. Veq qiko njo maje ne mend qitja synin najnjonit ketu se pasha mu paska djem te mire qe jeten do ta bonin te lumtur.

Edhe nja tri dite ka me te ndodhe diqka e kendshme qe ke mu befasu krejt. Ej qka po shof qetu ne kokrrat e pasulit mos harro te dalesh pak ne qytet mbas tri diteve.
Hajt se shume te kom kqyre po me doket.

Esmerallda
22-01-04, 20:30
Pallavra tallavra ti bre Inade has se sun po ta shkruaj qitfare emrin. Ku e more bre pash zotin kete nik.
Po nejse spo e zgjati edhe shume me ty se ti spo besojshe ne fall. Perqata qe me tha mu se spo te besoj ka me tu shty martesa edhe 15 vjet. I porosita fallet per ty dhe hiq mos lyp qitu nuse se ska para 15 vjetve. Edhe ni pritsh qito qika qitu badihava se kto pas 15 vjetve plaken e i bojne ka ni kerr me thmi. Edhe tjera her mos thuj se spo me beson se ta shty martesen ma shum. Hajt tu mir metq.

Esmerallda
22-01-04, 20:35
Ti bre qike me emrin Jehona falli po ma qet se se ke ket emer por e ke emrin Hafize e veq per me bo firm qitu ne forum e ke bo Jehona.
po hajt Hafize se falli tpaska dal i mire. E paske nje djal pi gjynahit kuku e paske bo krejt per veti dhe zo spo guxojka me te bo. Ti qike mos hi qitu ne forume se paske me met edhe pa qat djalin kuku gjynahi zotit qka po hjekka prej teje. Se ai po menojka me vete se qe qka mboni mu e po lyp hala qer me i ba si gjynaha.
Hajt edhe ti mir metq ka ment e leje pak ate te ngratin le te hyjne qitu dhe le te shohin humor pa pare.

Esmerallda
22-01-04, 20:38
Edhe ju tjerat qika e djem hajdi bre se vi kaniher ktu pari e ju kqyri edhe juve fall. Edhe dine se qitash ja kam nis me punu veq ne forume e chata e po kqyri fall.
Hajdi fall te mire dhe lire. Qka thot Esmerallda qashtu bahet.

Murgesha
22-01-04, 20:43
Hahahhahaahh Esmerallda po kjo teme qenka per te temat Thashetheme. Mos mu idhno qe po ta largoj temen prej ketu dhe kshyrma edhe mua fallin. Kur ka me me dal kysmeti.

Murgesha.

RRUSHI
23-01-04, 04:35
PO VALLA HALLA ESMERALLD EDHE MU PO PATE MUNDESI MA KQYR KYSMETIN SE VEJAN KAM MBET E E KAM NJE KARROC FMIJ :wink:

Barbaroza
23-01-04, 09:06
ti moj barbaroza qe spo ta kuptoj ket emer qe e paske kur me vete per qmimin e pash ne syte e tu se je qike e mire. Siq ta pash synin ti ja paske vnu mendjen me ba hajgare me keta djemt e forumit me i qu te uji e mos mju dhane me pi. Veq qiko njo maje ne mend qitja synin najnjonit ketu se pasha mu paska djem te mire qe jeten do ta bonin te lumtur.

Edhe nja tri dite ka me te ndodhe diqka e kendshme qe ke mu befasu krejt. Ej qka po shof qetu ne kokrrat e pasulit mos harro te dalesh pak ne qytet mbas tri diteve.
Hajt se shume te kom kqyre po me doket.

Esmerallda,flm per fallin.Jo bre une nuk po bej hagare me asnje djale,por me trego ti cili djale eshte me i miri per mua ketu qe do te bente te lumtur se po me mungon nje djale asisoji :?: :wink:

Esmerallda
24-01-04, 00:45
Hahahhahaahh Esmerallda po kjo teme qenka per te temat Thashetheme. Mos mu idhno qe po ta largoj temen prej ketu dhe kshyrma edhe mua fallin. Kur ka me me dal kysmeti.

Murgesha.


Allah-Allah edhe Murgeshat ja paskan nise me lyp kismet. Qe sa kohe qi kqyri fall krejt krejt Murgeshav sju kam kqyr kurr fall.
Edhe pse moj ma ke qite temen teme ktu, ty a pallavra po te duken ky fallet e mia a.
Po hajt se msi koke Murgesh po ta fali“. Kysmet ty qiko veq nte dalt me naj prift se qita djemt e forumit si dojne teshat e zeza po kan qef me pa bardh e met tpa te bardh edhe ty. Po hajt se qysh po ta qet nje prift kajstbile koka nis te ti. Pri se bon vakineser tuj qel syte ke me e pa.
Hajt ejvalla se shkova. Tybe istikfa tybe istikfa qy edhe Murgeshat.

Esmerallda
24-01-04, 00:49
ti moj barbaroza qe spo ta kuptoj ket emer qe e paske kur me vete per qmimin e pash ne syte e tu se je qike e mire. Siq ta pash synin ti ja paske vnu mendjen me ba hajgare me keta djemt e forumit me i qu te uji e mos mju dhane me pi. Veq qiko njo maje ne mend qitja synin najnjonit ketu se pasha mu paska djem te mire qe jeten do ta bonin te lumtur.

Edhe nja tri dite ka me te ndodhe diqka e kendshme qe ke mu befasu krejt. Ej qka po shof qetu ne kokrrat e pasulit mos harro te dalesh pak ne qytet mbas tri diteve.
Hajt se shume te kom kqyre po me doket.

Esmerallda,flm per fallin.Jo bre une nuk po bej hagare me asnje djale,por me trego ti cili djale eshte me i miri per mua ketu qe do te bente te lumtur se po me mungon nje djale asisoji :?: :wink:Hej ti Barbaroza qysh ma qiti falli ti pe dojshe nje burr te drejt. Qi veq drejt shkon e veq drejt flet. Kqyr qitu ka forumi se mu dokt se e kishin nje burr me emrin Drejtesia, qiko qatij vnoja synin. Edhe mos prit lut shume se njeher vjen dera ka dera.
Hajt se sonte veq shkurt i kam fjalt, jam lodh tuj kqyr fall gjithe diten.

Esmerallda
24-01-04, 00:58
PO VALLA HALLA ESMERALLD EDHE MU PO PATE MUNDESI MA KQYR KYSMETIN SE VEJAN KAM MBET E E KAM NJE KARROC FMIJ :wink:


Qyre ti Rrushi vejan, Qika e Syles frik u da prej burrit qata ta qes ty halla se e shkreta i ka lone nja 5 thmi dhe ta din hallin e ti kqyr thmin e tua. E ka emrin Hysnije e shkurt e thirrim Hyse. Hyses halla kam mja qite luget e ka me tardhe vet te shpija jote. Se gjyna shpirtin ma pervelove qe paske met vejan e me fmi. Veq qitu falli po ma qet se ty stpaska dek gruaja po te paska ik. Qekjo Hysa ka met bo qirak se osht e zoja. I knaqi vllaznin. Gjith diten rrin ne aher tuj hjek pleh. Edhe ti masi paske lope. Kuku ani me e pa tuj i mjel lopt.
Hajt evlad se mu dhimte shume e deri sa ta boj Hysen per ty krejt fallin e ki pa pare.

jehona
24-01-04, 03:22
Ti bre qike me emrin Jehona falli po ma qet se se ke ket emer por e ke emrin Hafize e veq per me bo firm qitu ne forum e ke bo Jehona.
po hajt Hafize se falli tpaska dal i mire. E paske nje djal pi gjynahit kuku e paske bo krejt per veti dhe zo spo guxojka me te bo. Ti qike mos hi qitu ne forume se paske me met edhe pa qat djalin kuku gjynahi zotit qka po hjekka prej teje. Se ai po menojka me vete se qe qka mboni mu e po lyp hala qer me i ba si gjynaha.
Hajt edhe ti mir metq ka ment e leje pak ate te ngratin le te hyjne qitu dhe le te shohin humor pa pare.

hahahahha shum seri po me vjen moj qysh nuk e paske pas dal kur ki qit fall se ai djali qe kuka ka vun nga une shum, disa her shkrun ketu ne ket forum ka shkru dhe esht pak a shum aktiv??? :wink: :wink: :wink:

lazdrani
24-01-04, 11:56
Hallo Esmerallda,si je burrin e femijet....Oj Esmerallda bre mu ka be diqka pike, e ilaq nuk kam eh mendova mos ti bijo do te me ndihmoshe.Ok Akadiki po e Turbulluqi jo :wink: Ja lup sa te duash vetem diqka duhesh te shofesh mos kjo Murgesha po me shkon me tjeter se diqka do endrra me kane bere merak...Hajde me tregon vetem te lutem mos i trego asaj se eshte shume gjeloze eh po me qete nga shtepia. :lol: lazdrani te pershendet

anna
24-01-04, 12:28
oj esmerallda hajt me thuaj diqka per veten time :wink: :wink:

Barbaroza
24-01-04, 12:38
Murgesha,une edhe pse jam e drejte,nuk do te thote se duhet te martohem me njerez te drejte,gjithmone jeta ta sjell te kunderten :wink: pastaj ndoshta ai ka grua e femije e une dua djale beqar :wink:
Shiko,shiko,ndonje te padrejte ketu hahahaahaha

Murgesha
24-01-04, 13:09
Esmerallda :oops: qysh moj priftin. Po une dua nje djal te ri e jo prift qe me kane ardhe te hunda :oops:

Zana
29-01-04, 13:44
Oj Esmerallda heid kalzom edhe mu diqka!! Te lumte Goja.. :P

RRUSHI
31-01-04, 09:36
PO VALLA HALLA ESMERALLD EDHE MU PO PATE MUNDESI MA KQYR KYSMETIN SE VEJAN KAM MBET E E KAM NJE KARROC FMIJ :wink:


Qyre ti Rrushi vejan, Qika e Syles frik u da prej burrit qata ta qes ty halla se e shkreta i ka lone nja 5 thmi dhe ta din hallin e ti kqyr thmin e tua. E ka emrin Hysnije e shkurt e thirrim Hyse. Hyses halla kam mja qite luget e ka me tardhe vet te shpija jote. Se gjyna shpirtin ma pervelove qe paske met vejan e me fmi. Veq qitu falli po ma qet se ty stpaska dek gruaja po te paska ik. Qekjo Hysa ka met bo qirak se osht e zoja. I knaqi vllaznin. Gjith diten rrin ne aher tuj hjek pleh. Edhe ti masi paske lope. Kuku ani me e pa tuj i mjel lopt.
Hajt evlad se mu dhimte shume e deri sa ta boj Hysen per ty krejt fallin e ki pa pare.============================================= ===E i shkreti une---po une nja 7 i kom , edhe Hysa 5 tamam nje ekip futbolli edhe me rezervista bile---por prap mir se kur ti regjistroj te gjith ne ket forum ateher vaj halli per ju--ska me mund mu tall kush me mua me---se desh harrova kush eshte i interesuar per ne dasem jeni te mirseardhur por mos harroni qe sillni nga ndonje dhurat per femijet- :lol:

Gentiana
31-01-04, 18:52
Te pershendes Esmerallda. Pash se shumicen ja kishe qellu. Brava te koft me gjith der. ama per jeten time diqka nuk me tregove more,qy???
ncncncncn, qka te duash ke nga un,nese me gezon pakes kto dit,se nuk kam qen bash ne gezim......
U be ??
Genta

BlertaB
03-02-04, 13:42
Hej oj Esmerallada hajt tregom edhe mua diqka te lutem se nuk po di ka me ja majt vallah hahahaha vallah boll mir i kam punt ne shkoll po ne pun po.E qka po du tjeter kurgjo nuk po me mungon me dal po dal ama jo shpesh se nuk po me lojn ata te shpis haha po mendoj se i kam ende 5 vet e jo ka i boj gati 19.
e keshtu nese ki mundsi mem tregu Esmerallad se kur kam me Vdek se hala jam e re po ku me dit nuk i dihet vdekjes oj Esmeralld edhe diqka mujsh mem tragu vallah hallal kish met kon hajt mujsh me ja qillu se qka se?????????????????????????????????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :? :? :? :? :? :? :?: :?: :?:

Cool_Boy
03-02-04, 14:27
Pershdnetje Esmerallda

A ka mundesi mum qit falle me fitu lloterin e tani ti jap gjysen e parave ty ok Esmerallda??? Te pres per pergjigje dhe fallin e juaj hahahahah..

tung

BlertaB
04-02-04, 12:57
Hej esmerallda pse mori nuk po me kthen pergjigjjen sa dit a sa muj duhna me prit per me ma kqyr ni fall a??
a nashti nuk je ka hyn ne forum se nuk jon ka te lojn myshtertit me hy ne internet a ??
Ani veq edhe atyne kallxojau mirr fallin mos i rrej sikur po na rren neve n“Forum a?? hahahha hajt se pak Hajgare bana jeni e mrekullushme esmeralda

Esmerallda
07-02-04, 11:41
Hallo Esmerallda,si je burrin e femijet....Oj Esmerallda bre mu ka be diqka pike, e ilaq nuk kam eh mendova mos ti bijo do te me ndihmoshe.Ok Akadiki po e Turbulluqi jo :wink: Ja lup sa te duash vetem diqka duhesh te shofesh mos kjo Murgesha po me shkon me tjeter se diqka do endrra me kane bere merak...Hajde me tregon vetem te lutem mos i trego asaj se eshte shume gjeloze eh po me qete nga shtepia. :lol: lazdrani te pershendet

Ejvalla evlat. Burri mire edhe fmija mire. Ti qysh je be bire.
Endrrat e tua po duket qe po ta thojne te verteten. Ja kam kqyre fallin ksaj Murgeshes (estakfirlla). Ni burr me tesha te zeza po ju sillke rreth e si duket Prift e kish emrin. Boll po me dhimbesh ti Lazdran po hiq dore prej Murgeshave kah jon e kah sjon se seshte gje hajr prej tyre.
Hajt ejvalla evlat.

Esmerallda
07-02-04, 11:46
oj esmerallda hajt me thuaj diqka per veten time :wink: :wink:


Ti qike qysh ta kam pa syretin kur hyre ne ket te“me, gjith po me duket se po shkrujshe qitu per me te dal naj kysmet. Edhe hiq mos ke dert se kysmetin e ke ne dere. Kshtu mu duke tybe qike e mire boll, nejse nuk ishe kushedi se sa e mire por kishe qejf me u livdu si shum e po tu dukke vetja se je ma e mira nder qika. Halla Esmerallda kam me ta gjet ma te mirin ne forum. Tjeter her hajde me naj tesh te trupit adin asish qka i vesh mbrenda e ta knoj esmerallda nje dove e krejt djemt vallaji sun ke mi i prit mo kane me te ardhe permas e ti tanaj zgji“dhe vet.

Esmerallda
07-02-04, 11:53
Oj Esmerallda heid kalzom edhe mu diqka!! Te lumte Goja.. :P


Zana edhe ty te kallxon fallin esmerallda. Ty te del ne dore qe je e eger.
Qiko ty zoti ti paska dhen tana te mirat pervec pamjen, mendoj anden fizike, llom e paske, prandaj i dashuri jot po kshyrka tjeter kah. Degjo esmerallden ti, ti..shko te bunari tek dashnori i motres se djalit te halles se gjyshes tende dhe merre pak uje. Ne ata uje, citi 3 pika qumesht te dhise dhe ne ora 0.05 pije ate. Oh po te premton fallxhorja se menjehere do te kesh nje bukuri magjepsese e krejt qito djemt kane me u tranu mas teje.

Esmerallda
07-02-04, 11:58
Te pershendes Esmerallda. Pash se shumicen ja kishe qellu. Brava te koft me gjith der. ama per jeten time diqka nuk me tregove more,qy???
ncncncncn, qka te duash ke nga un,nese me gezon pakes kto dit,se nuk kam qen bash ne gezim......
U be ??
Genta


Genta qiko ngo ti qka po te thot esmerallda. Nime qeto dite ste paska qesh buza asnjeher se hall te madh paske pas qiki. Nime te paska lon qaj dashnori jot por esmerallda po te boj do magji qe aj ka mu kthy e me te lut po ti ateher ke mu kon e zont me qet tjetrin qe sa kohe asht tuj te prit. Kur te dalesh me u shetit mos kqyr per toke qysh ja ke zanat po qoje koken lart dhe ke me e gjet vet se cili asht tuj u tranu per ty. E qeta qi ka shku harroje se aj se ka dite qka ka pas ne dore e ju ka rrit mendja, po hajt se ke me e pa edhe vet sa ka me tu lut.

Esmerallda
07-02-04, 12:03
Hej oj Esmerallada hajt tregom edhe mua diqka te lutem se nuk po di ka me ja majt vallah hahahaha vallah boll mir i kam punt ne shkoll po ne pun po.E qka po du tjeter kurgjo nuk po me mungon me dal po dal ama jo shpesh se nuk po me lojn ata te shpis haha po mendoj se i kam ende 5 vet e jo ka i boj gati 19.
e keshtu nese ki mundsi mem tregu Esmerallad se kur kam me Vdek se hala jam e re po ku me dit nuk i dihet vdekjes oj Esmeralld edhe diqka mujsh mem tragu vallah hallal kish met kon hajt mujsh me ja qillu se qka se?????????????????????????????????????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :? :? :? :? :? :? :?: :?: :?:


Jo me dek jo se paske as ndermend njeher. Ti bijo dil e gjoje do lule bari qe i vjen era si qaj, apo me mire qaj te malit. Merre dhe zije tre her, heren e pare qiti nje maje luge krip qajit, heren e dyte kur ta zish qitja dy luge sheqer, dhe heren e trete nje luge mjalt. Merri edhe do keksa dhe silli tre her kokes tande. Thuaj tre her ishalla ju bahen mendimnet prinderve te mi si te miat, dhe qitja qajin e keksat me i honger ata ne mengjez, qysh ate nate thuju po dal pak me shoket e mi, ata bile kan me te dhane edhe pare me vete.

Esmerallda
07-02-04, 12:06
Pershdnetje Esmerallda

A ka mundesi mum qit falle me fitu lloterin e tani ti jap gjysen e parave ty ok Esmerallda??? Te pres per pergjigje dhe fallin e juaj hahahahah..

tung

Jo une sdua me i nda paret me mua. Shko ti djal i mire sonte blej nja njezet tiketa te llotaris. Veri tiketat diku afer zemres dhe prit gjer sa te dalin numrat. Kqyre sa pare i ke fitu e masandej hajde e kallezom qitu.

Esmerallda
07-02-04, 12:08
Hej esmerallda pse mori nuk po me kthen pergjigjjen sa dit a sa muj duhna me prit per me ma kqyr ni fall a??
a nashti nuk je ka hyn ne forum se nuk jon ka te lojn myshtertit me hy ne internet a ??
Ani veq edhe atyne kallxojau mirr fallin mos i rrej sikur po na rren neve n“Forum a?? hahahha hajt se pak Hajgare bana jeni e mrekullushme esmeralda

He lum bafsha Esmerallda per ty se ja ke qillu. Po kam shume myshteri dhe besa marova krejt gjithe diten neper foruma po me shkon koha. Po ndasht se jam tuj ba sevapa te shumta.
Hajt se vi, vi prap.

hana
07-02-04, 18:12
pershendetje esmerallda a ka mundesi me tregu najsen rreth meje tung nga hana

Zana
08-02-04, 18:00
Vallah Esmerallda nuk dashta me a prish,po qitash hiq nuk e ki qjet.
Po nejse..

anna
10-02-04, 09:43
qashtu be halla esmeralld ja ke qillu ,une e kreva porosine ti tash knoma doven edhe me thuaj cili eshte kysmeti im .tung te pershendet anna kqyr zgjidhma ma te mirin :wink: :wink:

mirsad
21-02-04, 20:17
esmerallda ..une nuk besoje fare ne falle..si thua ti e kame gabime ahhaa..po mos genjenje shume se mese pashe une deri tani
vetem genjeshtra kishe folur..bye
ok

Barbaroza
22-02-04, 15:46
Shuj Mirsad se Esmerallda te ben magji,mos e merr me te keq :?

mirsad
22-02-04, 16:08
barbaroza..mos ke merak se nuk do keme keqkuptime ndaj esmeralldes..por edhe nuk pyes per fall une..ehhh. edi edhe ti se esmeralda...vetem nga njehere tregone te verteten..pra kur harrone thote te verteten..ok.kalofshi mire

mendim
14-03-04, 14:51
Ha ha ha. :lol: S mundet njeri mu me ma qit fallin se jam me fat.

Barbaroza
14-03-04, 14:57
Hajt Mendim,se Esmeralda bash ata qe nuk kane fat,ua sjell fatin,veq prit ti derisa te vjen ajo,edhe mos harro,merr para me vete e mbushja grushtin se perndryshe mbete pa fat tani me te vertete :wink:

aferdita
14-03-04, 15:50
pershendetje esmerallda
edhe un kisha deshire per me me tregu diqka per mu

mendim
15-03-04, 18:30
O Barbaroza AGA mENd ka fat a e di a jo.Sa per pare se kam gaile se jam booos.Tung zemer.Shihemi :wink: :wink: :wink: :wink: 8)

Gentiana
16-03-04, 11:57
A dini more ku na mbeti kjo Esmerallda?? qe koh nuk ka shkruar :roll:
Na duhet ndihma jote prap oj Esmerallda. :?

Barbaroza
16-03-04, 12:24
Eja Esmerallda se une e Genta sot hiq s'jemi ne terezi diqka :( e na shkruaj ndonje hajmali :)

enisi2004
16-03-04, 19:19
[hiq valla sja ke qellu ti me the qe ka me te shkel traktori mas dy diteve a nuk shkoj as 3 dit me shkeli autobusi a per fall duhet me pik ujina a ne qofte se ja qellon per mua ti jap1000 euro kush jam qka boj edha tregom diqka per jet teme tungi tungi te pershendes

Esmerallda
16-03-04, 19:45
Qy, a edhe ketu kokna hi a?
Bre e pash se me nucke lemza kah shkojsha po hsume me paskit lyp.
Hajde me Esmerallden sa ti bitisi do pune kom me ardhe edhe te ju e me ju kqyr sa te doni fall., sonte jam ne tkapercyshmit e pasha Esmerallden nuk kam vakt hiq se me kan thirr si shpejt me ja kqyr nje qikes ne nje forum doren. Kur ka me i dal fati i qasaj.
Hjat ejvalla se shkova per sonte.

hana
17-03-04, 13:57
tung oj Esmeralld a bon bre me me tregu naj sene per mu ,please :lol: :lol: hera e dyt qe po te pysa a :cry:

Esmerallda
12-04-04, 01:54
Oj Hane oj qike krejt Flori, dukat po te del falli.
Kqyr se nje djal si Flori (dukat) qenka e ta paska vnu synin.
Qitu pasha Esmerallden paska me te dal fati.

E mos me pritni me ju qit fall njeher se Brikenda mi ka pagu edhe paret qka ju mi keni pas borgj.
Po shkoj pak Esmerallda ne Spanje me i rrezit qeta kocat e mi.
Nashta gjoj edhe naj djale te ri qe ma lyn shpinen per mos mem djeg dielli i Spanjes.
Hajt tu mire metshoi se vi-vi.

cneg
12-04-04, 04:31
Ti bre qike me emrin Jehona falli po ma qet se se ke ket emer por e ke emrin Hafize e veq per me bo firm qitu ne forum e ke bo Jehona.
po hajt Hafize se falli tpaska dal i mire. E paske nje djal pi gjynahit kuku e paske bo krejt per veti dhe zo spo guxojka me te bo. Ti qike mos hi qitu ne forume se paske me met edhe pa qat djalin kuku gjynahi zotit qka po hjekka prej teje. Se ai po menojka me vete se qe qka mboni mu e po lyp hala qer me i ba si gjynaha.
Hajt edhe ti mir metq ka ment e leje pak ate te ngratin le te hyjne qitu dhe le te shohin humor pa pare.

cneg
12-04-04, 04:33
[esmeralda seki qmimin se duhet medi meimareurot
m,eveti
:lol: ]

anna
12-04-04, 08:16
esmeralld moter gjeje nafaken time se jam shume merzitshem diqka ma thuaj te pakten emrin :wink: :wink: te persh shume anna

hana
12-04-04, 11:37
ahhahahahhah oj Esmeralld po thu per Florin a :wink: ok de masi po thu ti po te besoj ,e tu knaqu ne Spanj edhe per neve a :wink: :lol: :lol:

florian
12-04-04, 13:03
OJ ESMERALLD A PO MA BA EDHE MUE NI FALL SE VALLAHI KAKAM BA EDHE UNE PER NJA , PO MOS MA BA NE FORUM KUR T'SHKOSH NE SPANJ NALU PAK TE SHPIA JEME SE QATY KALO RRUGA E BAMMA NJA . :D :wink:

florian
12-04-04, 13:07
HAHAHAHAHAHAHAH ANNA PER TY SKA NEVOJ ME E LODH ESMERALLDEN SE EMRIN E TIJ TA THOM EDHE UN PA QIT FALL
ARTANTIBB , :twisted: HE A PO T'PELQE?

anna
12-04-04, 14:38
hehe o dreqo dreq :lol: :wink: :wink: :lol:

florian
12-04-04, 15:27
hana pse a sem dul falli a . :twisted: :wink:

aferdita
01-05-04, 07:00
miremengjesi esmerallda
nje lutje e kam te ti a mundesh edhe mua ty me kshyresh pak,

kalofshi mire

Vera
01-05-04, 07:13
Esmerallda a po te shkon bussines hiq a jo

florian
01-05-04, 12:06
ESMERALLDA QIKO A MOS KE SHKUE NE PLAZH NE SPANJ DJE :wink: SE MUE ME KAN ARDH DO SEHIRE QITU TE PLAZHI A MOS I NISE TI :twisted:

betimi_15
20-05-04, 11:21
qitum fall edhe kallzoju tanve qitu se qfar jete ka me pas kur ka me ba femen krejt qka te dush te kqyrum a po del e vertet :roll:

Esmerallda
21-05-04, 13:22
qitum fall edhe kallzoju tanve qitu se qfar jete ka me pas kur ka me ba femen krejt qka te dush te kqyrum a po del e vertet :roll:

Ti bre djali jem,shume jeten e mire ke me pas se edhe shpirtin e paske te mire,edhe femer ke me bere se shpejti,hiq mos ta ndin ty me loken.Ke me kalu jeten me nje grua shume te bukur,pas si esmere po ma qet bre lokes edhe krejt shoket kane me ta pas lakmi.Veq ruaje pak prej njerit shok me sy te kaltert se kuku me loken cka po me del i keq ai ncncnccncnc,veq te gruaja jote paska me pas mendjen.Veq mire ka u be pasi nusja jote paska me pase moralin shume te forte.Hajt ejvallah me loken se po me pret plaku jem.

Barbaroza
21-05-04, 13:27
Esmerallda,hajt zemer tregom kur do te shkoj ne Australi se ashtu me ka thene gota :wink:

Esmerallda
21-05-04, 13:29
Esmerallda,hajt zemer tregom kur do te shkoj ne Australi se ashtu me ka thene gota :wink:

Ti bre qika jeme as enderr s'ke me pa Australine se lere live,po ec e drejtohu nga Evropa se aty po te pret fati :wink:

anna
21-05-04, 13:32
e une a ka me shku ne austri :?:

betimi_15
21-05-04, 13:45
Barbaroza Ishalla e kam qat fat e per qat shokun me sy te kaltert ju kisha lut Ksaj Falltores Esmeralda qe le tmi kallzon Inicialet e emrit tina te di se a osht e vertet!Ty Barbaroz pergjigjen e keqe ta paska jape

Barbaroza
21-05-04, 13:51
Jo bre Betim se edhe te keqe nuk ma paska dhene,me mire afer se larg ne Australi :wink:

betimi_15
21-05-04, 14:13
Rri edhe ktu more po fatit si dihet barbaroza skem qka bajm te kqyrim tash

Murgesha
21-05-04, 14:14
Barbarza boll mire ne Australi, gjarperinj ka boll atje e te bajne shoqeri :wink:

Esmerallda
21-05-04, 14:16
Qe de Barbaroza te thash qe ne Evrope e ke nafaken qy.
Qy qeky djali Betimi njemend 15 po eshte i mire i shihsem.

Edhe Timi 985 po te lut cka po don ti ma mire?

betimi_15
21-05-04, 14:17
hahaha murgesh po gjamija ska atje ku mu fal per me gjet individin e vet

Murgesha
21-05-04, 14:21
E kush te tha se kjo shkon mu fale atje? Qy Betim_15, jo jo kjo shkon me gjet shoqeri te mire e besa ma te mire se gjarperinjte nuk ka :lol: :wink:

betimi_15
21-05-04, 15:13
Tung e ka emrin bardh qeky vllavi jem e a e din ti se qa bahet me to fol kallzo se spo ju besoj fallit ton e te kqyri a osht origjinal:D

mr_beni
21-05-04, 17:04
Esmerallda a bon me me tregu edhe mu bre dic per jeten time si p.sh kur kam me pas femer dhe kur kam mu nda me te dh egjithshka per mua ner sy tanve tregoma

aferdita
22-05-04, 18:50
oj esmerallda tregommoj edhe mua diqka per fatin tim qe dy here po te pyes te lutem :(

Honesty^uk.
23-05-04, 00:06
pershendetje Esmeralda,
une deshta qe ti me ma qit nje fall
dhe me me tregue se kush eshte hasmi me i madh i imi ne kete forum
Hajt ti qitma fallin e mire se po ti paguj shpenzimet 1 jave ne deti :wink:

Esmerallda
24-05-04, 13:02
Esmerallda a bon me me tregu edhe mu bre dic per jeten time si p.sh kur kam me pas femer dhe kur kam mu nda me te dh egjithshka per mua ner sy tanve tregoma

O mr_beni,zemra e vogel,po ti shpejt ke me pas nje femer per qefi,te madhe,te bardhe e me faqe te kuqe sikur molla.Per me u nda prej saj s'ke me guxu se ajo e paska nenen magjistare,bile me te forte se une e magjiat i paska per gjithe jeten,veq ty paska me te bere lolo.Po hajt mos ta nin ty se nusja nuk eshte e keqe jo :wink:

Esmerallda
24-05-04, 13:08
oj esmerallda tregommoj edhe mua diqka per fatin tim qe dy here po te pyes te lutem :(

O Aferdita,me fal se isha duke i perzi ujerat e magjise dhe nuk te paskam pa qe ke pyet.
Ti bre qika e mire,nuk e paske edhe fatin e keq jo,veq ta paska lidhe dikush fatin ne 5 nyje.E per me t'u zgjidhe fati po ta jap nje uje qe duhesh me pi tre here ne dite pas buke,edhe pak cka mbet e le qe kur del me nje djale me e sterpike tinez ne trup ose nese je ne kafiteri disi mashtroje e hudhja ne gote ujin.Ke me pa qysh ka me tu zgjidhe fati edhe cfare djali te mire ke me pas fat.Mos te dalte keshtu,hajde edhe peshtym ne fytyre :wink:

Esmerallda
24-05-04, 13:11
pershendetje Esmeralda,
une deshta qe ti me ma qit nje fall
dhe me me tregue se kush eshte hasmi me i madh i imi ne kete forum
Hajt ti qitma fallin e mire se po ti paguj shpenzimet 1 jave ne deti :wink:

Ti Honesty,more djale,hasem nuk paske qysh po mendon jo,krejt paskan simpati ndaj teje se falli po ma qet qe qenke djale i mire,i sinqerte e i drejte.Bile shume qika po te dashurojkan ketu,veq ti mendjen e paske veq te njera,nese do ta tregoj edhe emrin publikisht,veq thuaj :wink:

anna
24-05-04, 13:12
pash zotin esmeralld me trego qysh do ja kalojm veres une dhe hana :D :D pres me padurim pergjigje :D

Esmerallda
24-05-04, 13:19
pash zotin esmeralld me trego qysh do ja kalojm veres une dhe hana :D :D pres me padurim pergjigje :D

O moj Anna sa desha me ik se po me therret burri,u desh te kthehem veq qe me paske bere be ne Zot.Cka me te thane moj qike,ti dhe Hana paskeni mu knaq kete vere.Veq neper pishina paskeni me shku edhe shume djem paskan me ju simpatizu por porosia ime eshte qe mos ta luni fort bishtin :wink:

Gentiana
24-05-04, 13:48
Ahhhhh moj Esmerallda, diqka koheve te fundit nuk po kam fat hiq, dhe bash hiq. Nuk e di bre se ku qendron problemi, po nese ka mundesi mem tregu se a do te jem diteve te ardhshme me ne qef, dhe a po ma qet nje fall edhe mua per ndonje djal :cry: :cry:

Esmerallda
24-05-04, 13:59
Ahh moj Genta,a e di ku qendron puna qe nuk ke fat hiq????
Qendron ketu se ti thua diqka qe nuk duhet,kur ta perfolesh nje fjale vazhdimisht,edhe po te jete genjeshter ajo,behet gjysme e vertete.Po mos thuaj me keshtu se pasha ty e mua nuk eshte hiq mire.Ty te pret nje fat shume i mire ne te ardhmen,mos ke dert,jane disa faza qe ndodhin te te gjithe,por kalojne me kohe.Hajt zemer,mos u ben merak,gjithcka do te jete ok,veq fjalen"S'kam fat" s'dua te ta degjoj me se kurre fall s'te qes me :wink:

Gentiana
24-05-04, 15:19
Ahh moj Genta,a e di ku qendron puna qe nuk ke fat hiq????
Qendron ketu se ti thua diqka qe nuk duhet,kur ta perfolesh nje fjale vazhdimisht,edhe po te jete genjeshter ajo,behet gjysme e vertete.Po mos thuaj me keshtu se pasha ty e mua nuk eshte hiq mire.Ty te pret nje fat shume i mire ne te ardhmen,mos ke dert,jane disa faza qe ndodhin te te gjithe,por kalojne me kohe.Hajt zemer,mos u ben merak,gjithcka do te jete ok,veq fjalen"S'kam fat" s'dua te ta degjoj me se kurre fall s'te qes me :wink:

jaaaaaa Esmerallda kte nuk e paskna dit, tash e mbas edhe po te shemet toka nuk do te them se jam e pafat, dhe do te jem me e kujdes'shme.

Vetem hajt moter ta paqa, qitma ndonje fall per naj djal te bukur, se boll edhe un vetem, ateher krejt esht OK. :wink:

betimi_15
24-05-04, 16:19
Esmerald me kan dal fjalt e tua kam ba femen

Barbaroza
24-05-04, 20:37
Esmeralda edhe mua me ke mbete borgj te me tregosh diqka per jeten time moj :wink:

Honesty^uk.
24-05-04, 21:24
pershendetje Esmeralda,
une deshta qe ti me ma qit nje fall
dhe me me tregue se kush eshte hasmi me i madh i imi ne kete forum
Hajt ti qitma fallin e mire se po ti paguj shpenzimet 1 jave ne deti :wink:

Ti Honesty,more djale,hasem nuk paske qysh po mendon jo,krejt paskan simpati ndaj teje se falli po ma qet qe qenke djale i mire,i sinqerte e i drejte.Bile shume qika po te dashurojkan ketu,veq ti mendjen e paske veq te njera,nese do ta tregoj edhe emrin publikisht,veq thuaj :wink:FLM Esmeralda per parashikimet e jetes sime, do kisha deshire qe ti ta tregosh emerin ketu qe mos ta leme qiken e huj ne ankth duke pritur :wink:

Esmerallda
25-05-04, 08:11
Esmerald me kan dal fjalt e tua kam ba femen

E mbasi te paskan dale fjalet e mia,ku eshte shperblimi a :?: :wink:

Esmerallda
25-05-04, 08:17
Esmeralda edhe mua me ke mbete borgj te me tregosh diqka per jeten time moj :wink:

Cka me te tregu bre ty qiki,ti sa po shkon perpara sa mbrapa,as vete spo din se cka po don,shpesh here po thua me vetveten a ta marre kete djalin qe po me do a jo?Ehhh qiki,qiki,s'ka ashtu duhet me qene e vendosur.Jeta jote ka me qene e mire ne pergjithesi veq se paske me marre nje djale shume xheloz qe as te dera s'paska me te lene me dal,ai paska me xhelozu edhe kur ti sheh qente ne rruge kur te shikojne ty,veq hajt bre loqki se mire,mire do te behet.Une ta pergatis nje uje me ia dhene me pi atij ne kafe ose ēaj edhe s'ke me pas probleme hiq.

Vera
25-05-04, 08:20
Esmerallda veq mua mete pa me qit fall. Hajt kqyr caty cka po me del falli bre se marova... :?

Murgesha
25-05-04, 08:21
Tybe bre Esmerallde krejt ja ke qillu qesaj Barbarozes.
Edhe une shpesh e veti se cka po don? E ajo nuk din me mu pergjegje.
Edhe une mendoj se ka me u ba mire per te keto 100 vitet e fundit. :wink:
Esmerallda hajt qik kqyrma edhe njeher fallin, se meta as pa murg e as pa kerkend. :lol:

Esmerallda
25-05-04, 08:22
pershendetje Esmeralda,
une deshta qe ti me ma qit nje fall
dhe me me tregue se kush eshte hasmi me i madh i imi ne kete forum
Hajt ti qitma fallin e mire se po ti paguj shpenzimet 1 jave ne deti :wink:

Ti Honesty,more djale,hasem nuk paske qysh po mendon jo,krejt paskan simpati ndaj teje se falli po ma qet qe qenke djale i mire,i sinqerte e i drejte.Bile shume qika po te dashurojkan ketu,veq ti mendjen e paske veq te njera,nese do ta tregoj edhe emrin publikisht,veq thuaj :wink:


FLM Esmeralda per parashikimet e jetes sime, do kisha deshire qe ti ta tregosh emerin ketu qe mos ta leme qiken e huj ne ankth duke pritur :wink:

Ah more Honesty,po me doket se ai person qe eshte ne ankth je ti me shum.Emrin nese do ta tregoj ne privat se po me vjen keq nga ajo vajza ndoshta ska deshire ajo me iu permend emri ketu,veq po ma qet falli se ti veq mendjen po e mban te ajo,e per me tu realizu deshira per te,sa here te del naten gjumi,zgjohu e fali dy reqate namaz edhe lutju Zotit me pas nafak ate vajze se si pehri po ma qet falli :wink:

Esmerallda
25-05-04, 08:24
Tybe bre Esmerallde krejt ja ke qillu qesaj Barbarozes.
Edhe une shpesh e veti se cka po don? E ajo nuk din me mu pergjegje.
Edhe une mendoj se ka me u ba mire per te keto 100 vitet e fundit. :wink:
Esmerallda hajt qik kqyrma edhe njeher fallin, se meta as pa murg e as pa kerkend. :lol:

Murgeshe,ah Murgeshe dreqi qe je ti,po me mbete krejt vajzat pa burra,ti nuk mbet edhe pse je Murgeshe sepse je dreq Murgeshe.Ah dreqja :wink:

Barbaroza
25-05-04, 08:37
Esmeralda edhe mua me ke mbete borgj te me tregosh diqka per jeten time moj :wink:

Cka me te tregu bre ty qiki,ti sa po shkon perpara sa mbrapa,as vete spo din se cka po don,shpesh here po thua me vetveten a ta marre kete djalin qe po me do a jo?Ehhh qiki,qiki,s'ka ashtu duhet me qene e vendosur.Jeta jote ka me qene e mire ne pergjithesi veq se paske me marre nje djale shume xheloz qe as te dera s'paska me te lene me dal,ai paska me xhelozu edhe kur ti sheh qente ne rruge kur te shikojne ty,veq hajt bre loqki se mire,mire do te behet.Une ta pergatis nje uje me ia dhene me pi atij ne kafe ose ēaj edhe s'ke me pas probleme hiq.

Auauauauauau Esmerallda,tybe ma kurre skam me te lejuar me ma shiku fallin,po ti me cmende moj ncncncncncc,ani xheloz :( E jo valla xheloz s'kam deshire ta marr,dua te jem e lire te dal te shetis edhe vetem jo veq me te qy :( :( Pastaj dua te jem e lire te rri ne kompjuter kur te dua une,te veshi minifunde,te dal te shetis me nje qen qe do ta kem ne shtepi dhe shume gjera tjera :wink:

Esmerallda
25-05-04, 11:41
jaaaaaa Esmerallda kte nuk e paskna dit, tash e mbas edhe po te shemet toka nuk do te them se jam e pafat, dhe do te jem me e kujdes'shme.

Vetem hajt moter ta paqa, qitma ndonje fall per naj djal te bukur, se boll edhe un vetem, ateher krejt esht OK. :wink:

Oj Gentiana,fati yt paska me qene si kalaveshi i bukur i rrushit.Paske me marre nje djale si sokol i maleve tona,te bukur,te gjate e muskuloz veq ruaje pak prej syrit te keq se po merrka mesysh shume ai,veq mos me e shiku nje vajze,ate menjehere po e merrka gripi :( Veq kjo qenka e meta e tij se tjera s'ka.Krejt sup eshte puna 8)

Esmerallda
25-05-04, 11:51
Esmerallda veq mua mete pa me qit fall. Hajt kqyr caty cka po me del falli bre se marova... :?

Ti bre qiki paske ra shume mahzun keto dite.Paske pas nje hidherim te madh shume por edhe paska kalu shpejt edhe mire pa probleme.
Disa djem po te dashurojkan deri ne asht po ti po mendon se ke kohe ende se je e re.
Fatin do ta kesh kur ti besh 25 vjet.Deri atehere knaqu e dil se boll ke me pas gajle,burre ngopesh per nje nate qiki :wink:

Gentiana
25-05-04, 12:03
jaaaaaa Esmerallda kte nuk e paskna dit, tash e mbas edhe po te shemet toka nuk do te them se jam e pafat, dhe do te jem me e kujdes'shme.

Vetem hajt moter ta paqa, qitma ndonje fall per naj djal te bukur, se boll edhe un vetem, ateher krejt esht OK. :wink:

Oj Gentiana,fati yt paska me qene si kalaveshi i bukur i rrushit.Paske me marre nje djale si sokol i maleve tona,te bukur,te gjate e muskuloz veq ruaje pak prej syrit te keq se po merrka mesysh shume ai,veq mos me e shiku nje vajze,ate menjehere po e merrka gripi :( Veq kjo qenka e meta e tij se tjera s'ka.Krejt sup eshte puna 8)

Ahhhhhhhhhh Moj Esmerallda, Fjalet tua ne vesh te Zotit. e sidomos me kto parashikime :wink: Per te Meten a nuk muj me ba diqka a??
Ok se edhe un po te qes pun shum, po ja qe kam qef me u kend gjdo gje perfekt. :wink:

yllka
25-05-04, 12:06
ESMERALLDA KREJTEVE JA SHIQOVE FILGJANIN VETEM MUA JO,KQYRE GRUJO MOS PO ME DEL NAFAKA KETE VIT SE NUK PO SHKON VETUN HIQ :wink:

Esmerallda
25-05-04, 12:27
ESMERALLDA KREJTEVE JA SHIQOVE FILGJANIN VETEM MUA JO,KQYRE GRUJO MOS PO ME DEL NAFAKA KETE VIT SE NUK PO SHKON VETUN HIQ :wink:

Ti moj Yllka fatin e paske sivjet,hajde per hajr e mos harro me na thirre ne dasem.Aty nga shatori ke me u ba nuse.Fat e ke nje djale pa floke hiq se e paksa kry fakultetin edhe paska mbete pa floke,po s'ka dert hiq,me rendesi qe eshte qe ai qenka djale i urte edhe inteligjent :wink:

Cool_Boy
25-05-04, 13:22
Esmerallda une po lkuaj loto ti qit fall aty e nese fitoj athere gjysen e parave i ke ti ok...

Honesty^uk.
25-05-04, 20:57
quote]

Ah more Honesty,po me doket se ai person qe eshte ne ankth je ti me shum.Emrin nese do ta tregoj ne privat se po me vjen keq nga ajo vajza ndoshta ska deshire ajo me iu permend emri ketu,veq po ma qet falli se ti veq mendjen po e mban te ajo,e per me tu realizu deshira per te,sa here te del naten gjumi,zgjohu e fali dy reqate namaz edhe lutju Zotit me pas nafak ate vajze se si pehri po ma qet falli :wink:[/quote]
Esmeralda ,,,te kam kerkuar te ma tregosh emrin e vajzes ,,,pasi ti vete me kishe thene se nese dua do te ma tregosh,
ndersa me te vertet jam ne ankth, sepse po me intereson kush eshte ajo vajze qe po vuan per mua,ne privat nuk pranoj te me tregosh,
persa i perket gjumit ,, me te thene te drejten jam lodhur per te fjetur sepse nuk po me len nje hije qe duket si vajze me floke :wink: sepse me paraqitet sa fillon te me marre gjumi, dhe eshte interesante se me thot dua me fole , por kur i them nisja bisedes ajo nuk din se cfare te thote me pare ,,keshtu qe me te vertet kam ra ne hall me te ,,, pra eshte shume e pa perqendruar.

Esmerallda
26-05-04, 10:16
Halli per njerez eshte e ti duhet ta perballosh pasha Esmerallden. Une te them ne nje dite si kjo site plor me diell e me erera te mira lulev ti do ta takojsh ate vajze. Vertet eshte pak e rende por kur ka me te thone po ajo po do te jet e perjetshme. Emrin qe po e lyp ka te bej me nje lule. Ajo lulja e pare qe del mbas dimrit ky esht emri i saj. Edhe hajt mos ma qaj me koken se nuk kam kohe me te qit vetem ty fall. :evil:
po me presin edhe pune tjera.
Hej-hej mos ik po qit paret.

betimi_15
26-05-04, 10:59
Te ti valla Esmerald Osht shperblimi Ngaqe ti me ke kallzu por sme kallzove more per qat vllavin tem BArdhin kallzoma jeten e tina bile

Honesty^uk.
27-05-04, 22:21
Halli per njerez eshte e ti duhet ta perballosh pasha Esmerallden. Une te them ne nje dite si kjo site plor me diell e me erera te mira lulev ti do ta takojsh ate vajze. Vertet eshte pak e rende por kur ka me te thone po ajo po do te jet e perjetshme. Emrin qe po e lyp ka te bej me nje lule. Ajo lulja e pare qe del mbas dimrit ky esht emri i saj. Edhe hajt mos ma qaj me koken se nuk kam kohe me te qit vetem ty fall. :evil:
po me presin edhe pune tjera.
Hej-hej mos ik po qit paret.
Paret po ti jap Esmeralda por me ke bre koken lemsh
ma keq se e pata
hallall te qofshin paret por po i pres lulet sa te dalin
se edhe vera sivjet nuk po din me dale

Barbaroza
28-05-04, 09:00
Honesty,nje lloj luleje del veq njehere ne stine,shiko se me duket te paska ikur pa e verejtur se ka ēil :lol:

Gentiana
28-05-04, 10:59
Honesty,nje lloj luleje del veq njehere ne stine,shiko se me duket te paska ikur pa e verejtur se ka ēil :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
29-05-04, 16:28
Honesty,nje lloj luleje del veq njehere ne stine,shiko se me duket te paska ikur pa e verejtur se ka ēil :lol:Barbaroza, ate lule moti e kam verejtur
dhe nuk jam une sikur ato macet qe ju kalon miu nga mustaqet ,,dhe nuk e verejn :lol: :wink:

QiKa MiHaNeS
31-05-04, 18:21
Walla EsMeRaLdA a po ma kqyr edhe mue fallin qyre qa pom del se wallai mu ka bo marak hahahhahahah QiKa MiHaNeS jom mo hahahahhaha :lol:

Esmerallda
02-06-04, 10:33
Ti moj Qika e Mihanes,qysh mos s'i kishe nga nanes hiq ncncnccncncnc.Mjer ai djal qe te ka fat,po shtriga qe qenke,edhe veq po shikojshe ciles shoqe me ia marre frajerin,nese vazhdon keshtu,dije se ke me mbete pa hiq :wink:

QiKa MiHaNeS
13-06-04, 17:46
Oj Esmerallda kallxom bre a ko mu pajtu me loqkin tem se aj pom shkon me ni femer qe e ka pas femer ma heret e mue um ka thon qe eshte nda prej Saj po nuk ihs e vertet bre e tash sot e kom pa me ato dor per dor ke tum rok infrakti nimom bre :wink:

Barbaroza
16-07-04, 12:47
Esmerallda,eja dhe ma shiko fallin per muajin Korrik :wink:

ShEjToNkA
16-07-04, 13:52
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Gentiana
16-07-04, 14:24
Shejtonka qka nuk kemi ktu bre. 8) 8)


Nimend kjo Esmerrallda moti nuk ka qen ktu, edhe un do kisha deshir tma shikon fallin....

Barbaroza
16-07-04, 14:37
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Hajt xhanėm se sonte Esmerallda na e shikon fallin neve :wink:

ShEjToNkA
16-07-04, 22:54
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Hajt xhanėm se sonte Esmerallda na e shikon fallin neve :wink:

ok Barbaroza sis ...,pra mos e qit n'hares punen e fallit thire let na kqyr fallin pade qa po na del nė kėt ver............................ :wink:

Esmerallda
17-07-04, 07:43
Esmerallda,eja dhe ma shiko fallin per muajin Korrik :wink:

Ti bre bije pasha ata evlad qe i kam lane ne shtepi zhveshe e zbathe :cry: sivjet paske me u feju,bile paske me ba nje feste te madhe e paskeni me kall krejt mahalla jote se te paskan qiken me te mire te mahalles :wink:
Paske me marre nje djale te bukur po edhe shume rehat spaske me qene me te se ai i paska merak me i shiku vajzat tjera po qenka gace e mbuluar e ty paska me te shku neveri shume :( :evil:
Ke kujdes :wink:

Esmerallda
17-07-04, 07:45
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Ti moj ShEjToNkA veq emrin e paske te keq se tybe nuk qenke qike e keqe.Ti edhe 3 vjet mos e prit fatin se e paske pak te vone por te mire shume e s'ke nevoje me u brengos nese shoqet e tua martohen para teje.
Hajt se paske me marre djalin ma te mire te asaj nahije :wink:

Esmerallda
17-07-04, 07:49
Shejtonka qka nuk kemi ktu bre. 8) 8)


Nimend kjo Esmerrallda moti nuk ka qen ktu, edhe un do kisha deshir tma shikon fallin....

Genta mori Genta,tybe ti je qike selvi,veq kush ta ka inatin.Po shihet se sendet po te ecin mbare koheve te fundit keshtu qe mendo veq pozitivisht se gjithcka do te jete ok.
Nje djale po te vardiset pak si pereth po ti shikoje dhe percjelle mire derisa te vendosesh cka te besh me te.Nese ke nevoje per ta afruar veq trego se une ta pergatitit hajmaline.Per me tutje te lajmerohem prape :wink:

Gentiana
17-07-04, 13:18
Genta mori Genta,tybe ti je qike selvi,veq kush ta ka inatin.Po shihet se sendet po te ecin mbare koheve te fundit keshtu qe mendo veq pozitivisht se gjithcka do te jete ok.
Nje djale po te vardiset pak si pereth po ti shikoje dhe percjelle mire derisa te vendosesh cka te besh me te.Nese ke nevoje per ta afruar veq trego se une ta pergatitit hajmaline.Per me tutje te lajmerohem prape :wink:


Flm Esmerallda. Po cili na ke more ai djal??? :wink:

do te lajmeroi nese me duhet ndihma jote prap!

Barbaroza
17-07-04, 13:42
Esmerallda,eja dhe ma shiko fallin per muajin Korrik :wink:

Ti bre bije pasha ata evlad qe i kam lane ne shtepi zhveshe e zbathe :cry: sivjet paske me u feju,bile paske me ba nje feste te madhe e paskeni me kall krejt mahalla jote se te paskan qiken me te mire te mahalles :wink:
Paske me marre nje djale te bukur po edhe shume rehat spaske me qene me te se ai i paska merak me i shiku vajzat tjera po qenka gace e mbuluar e ty paska me te shku neveri shume :( :evil:
Ke kujdes :wink:

Esmerallda,a bash sivjet e paskam fatin a :?: Qy sa mireeee :)
Djale avanturist a :?: Qy sa keeeqqqqq :(

ShEjToNkA
19-07-04, 00:10
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Ti moj ShEjToNkA veq emrin e paske te keq se tybe nuk qenke qike e keqe.Ti edhe 3 vjet mos e prit fatin se e paske pak te vone por te mire shume e s'ke nevoje me u brengos nese shoqet e tua martohen para teje.
Hajt se paske me marre djalin ma te mire te asaj nahije :wink:


CKKKAAAAA????????????? Esmeralda pa shikoje edhe niher qėt fallin tem se diqka hiq po m'duket sja ke qėllu ...,pa mos e ke pėrzi me fallin e gentes apo tė barbarozes se diqka larg e paske qu kėt punen e marteses hahahahaaah....................,veq nejse nuk ėshtė problem pasi koka ma i miri nė atė nahi ska lidhje ......................, si do qė tė jet u gėzofsh qė ma kqyre fallin ....,, faliminer oj moter e u pafshim pėr t'mirė hahahahhaha................ :wink:

Gentiana
26-07-04, 19:59
Esmerallda tybe mu kishe duft tani nje her?!!

Barbaroza
26-07-04, 20:20
Tybe edhe mua :wink:

Barbaroza
30-07-04, 12:54
Esmeralldaaaaaaaaaaaaaaaaa,o sot o kurreeeeeee :cry:

Gentiana
03-08-04, 13:20
Esmeralldaaaaaaaaaa. :(

Esmerallda
03-08-04, 13:34
Esmeralldaaaaaaaaaa. :(

Plaq ho. Cka je qu qiko kaq heret nga gjumi e po bertet???
Po me doket se paske telashe me dashni.
Shko me sill nje shej nga teshat e tua te mbrendshme, kqyr le te jete nga teshat qe i mban me afer zemre. E pastaj te kallxoj Esmerallda se kush po te mundon???

Esmerallda
03-08-04, 13:38
Esmeralldaaaaaaaaaaaaaaaaa,o sot o kurreeeeeee :cry:

Pse bijo cka te paska gjet.
Aha ajo dashnia per te cilen me ke kallxu kur je kone heren e fundit.
O soot- o kurre po me thua ti.
Edhe po te thom se thuj atij djalit sot se po e don dhe e rahaton zemren tonde edhe te atij.
Hajt ti ne mujsh me gjet naj tesh te mbrendshme te atij djalit e ma sill mua se pastaj ja baj atij sehiret qe veq ty te sheh kah te shkojn.
Qishtu bijo ti hjek krejt dyshimet e tua Esmerallda.
Mos harro tjeter her me sill naj tesh te tij.

Esmerallda
03-08-04, 13:41
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Ti moj ShEjToNkA veq emrin e paske te keq se tybe nuk qenke qike e keqe.Ti edhe 3 vjet mos e prit fatin se e paske pak te vone por te mire shume e s'ke nevoje me u brengos nese shoqet e tua martohen para teje.
Hajt se paske me marre djalin ma te mire te asaj nahije :wink:


CKKKAAAAA????????????? Esmeralda pa shikoje edhe niher qėt fallin tem se diqka hiq po m'duket sja ke qėllu ...,pa mos e ke pėrzi me fallin e gentes apo tė barbarozes se diqka larg e paske qu kėt punen e marteses hahahahaaah....................,veq nejse nuk ėshtė problem pasi koka ma i miri nė atė nahi ska lidhje ......................, si do qė tė jet u gėzofsh qė ma kqyre fallin ....,, faliminer oj moter e u pafshim pėr t'mirė hahahahhaha................ :wink:

Cka i paske hap syte. Une e pash fallin ton e jo te Gentes a te Barbarozes. Ti a po don me lu me mua. Kqyr se ti je Shejton po edhe une jam Esmerallde e te shitoj. Pse po qet fjale se Esmerallda sqenka eksperte e fallit po po i ngaterrojka fallet. :shock: :shock:
Tani une sebep e ti hiq mos prit burre edhe 6 vjet tjera. Se ne kofsha une gjalle skam me lone me te dal nafaka.
Shejtonka njiher ti po me kallxon mua se po e perzi fallin. :evil: :evil:

Honesty^uk.
03-08-04, 19:08
Esmeralllllllllllllldaaaaaaaaaa
hajde njeher nje fall sikur ti ja ke zanat
se moti nuk me ke qitur
diqka po dua me e dit se ku jam
NESE REZULTATI DEL I MIRE ,,PAGESA ESHTE EDHE ME E MIRE :wink:

Gentiana
03-08-04, 23:18
Esmeralldaaaaaaaaaa. :(

Plaq ho. Cka je qu qiko kaq heret nga gjumi e po bertet???
Po me doket se paske telashe me dashni.
Shko me sill nje shej nga teshat e tua te mbrendshme, kqyr le te jete nga teshat qe i mban me afer zemre. E pastaj te kallxoj Esmerallda se kush po te mundon???

Esmerallda pasha mamin pram krejt naten nuk kam mundur te flej, keshtu qe oj gru nuk po di ku e kam kryet, nga dertet qe i kam. po ty te thirra vetem me ma qit fallin per pun te Rrushit. hiq bre nuk po ka koh me nejt me mu, po e kam mall me e pa me sy....
Qyre kto qe i lype (teshat e mbrendshme) :oops: e ndihmom se nuk di kujt me ju drejtu tjeter...

ShEjToNkA
03-08-04, 23:36
Pash Zotin ehde fall po qitshi ktu aaaaaaa ....,barbaroza sis thujė qasja esmeralldes let vjen mė ma kqyr edhe mu fallin tė lutna sisssssssss.......... :wink: :lol:

Ti moj ShEjToNkA veq emrin e paske te keq se tybe nuk qenke qike e keqe.Ti edhe 3 vjet mos e prit fatin se e paske pak te vone por te mire shume e s'ke nevoje me u brengos nese shoqet e tua martohen para teje.
Hajt se paske me marre djalin ma te mire te asaj nahije :wink:


CKKKAAAAA????????????? Esmeralda pa shikoje edhe niher qėt fallin tem se diqka hiq po m'duket sja ke qėllu ...,pa mos e ke pėrzi me fallin e gentes apo tė barbarozes se diqka larg e paske qu kėt punen e marteses hahahahaaah....................,veq nejse nuk ėshtė problem pasi koka ma i miri nė atė nahi ska lidhje ......................, si do qė tė jet u gėzofsh qė ma kqyre fallin ....,, faliminer oj moter e u pafshim pėr t'mirė hahahahhaha................ :wink:

Cka i paske hap syte. Une e pash fallin ton e jo te Gentes a te Barbarozes. Ti a po don me lu me mua. Kqyr se ti je Shejton po edhe une jam Esmerallde e te shitoj. Pse po qet fjale se Esmerallda sqenka eksperte e fallit po po i ngaterrojka fallet. :shock: :shock:
Tani une sebep e ti hiq mos prit burre edhe 6 vjet tjera. Se ne kofsha une gjalle skam me lone me te dal nafaka.
Shejtonka njiher ti po me kallxon mua se po e perzi fallin. :evil: :evil:

ahahhahhahahahahahahahahaahahahahh Esmeraldfa ,tybe s'kam qa me ba tash sun ta bojė rrafėsh me tė thon ma kė qėllu fallin ,se jo tybe bijo jo ishalla herav tjera e qėllon se kėsaj here jo ,se unė nafaken e kam gjet bijo qat dit qė kam hy nė forum hahahhhahhaaha..., se bijo unė edhe 6 vjet ihaaa ..., nejse ku me dit ku jam hahahhahhahhhahhaahaaah

oki sis tė flm pėr zahmet ama me keq ardhje tė them se jo tybe mu s'ma ke Øqellu ahhahaahhhhahahah................

RRUSHI
04-08-04, 08:23
Esmeralldaaaaaaaaaa. :(

Plaq ho. Cka je qu qiko kaq heret nga gjumi e po bertet???
Po me doket se paske telashe me dashni.
Shko me sill nje shej nga teshat e tua te mbrendshme, kqyr le te jete nga teshat qe i mban me afer zemre. E pastaj te kallxoj Esmerallda se kush po te mundon???

Esmerallda pasha mamin pram krejt naten nuk kam mundur te flej, keshtu qe oj gru nuk po di ku e kam kryet, nga dertet qe i kam. po ty te thirra vetem me ma qit fallin per pun te Rrushit. hiq bre nuk po ka koh me nejt me mu, po e kam mall me e pa me sy.... :wink: :wink:
Qyre kto qe i lype (teshat e mbrendshme) :oops: e ndihmom se nuk di kujt me ju drejtu tjeter... :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
04-08-04, 12:14
Esmeralldaaaaaaaaaaaaaaaaa,o sot o kurreeeeeee :cry:

Pse bijo cka te paska gjet.
Aha ajo dashnia per te cilen me ke kallxu kur je kone heren e fundit.
O soot- o kurre po me thua ti.
Edhe po te thom se thuj atij djalit sot se po e don dhe e rahaton zemren tonde edhe te atij.
Hajt ti ne mujsh me gjet naj tesh te mbrendshme te atij djalit e ma sill mua se pastaj ja baj atij sehiret qe veq ty te sheh kah te shkojn.
Qishtu bijo ti hjek krejt dyshimet e tua Esmerallda.
Mos harro tjeter her me sill naj tesh te tij.

Esmerallda,ja ta solla nje rrobe te tij,mezi qe ia vodha :oops: te lutem sa me shpejt se zemra po me gufon prej dashnije :roll:
http://images.google.com/images?q=tbn:kJOyK2HmChMJ:www.phapsauy.com/t-shirt

aferdita
04-08-04, 13:45
esmerallda po hajt edhe mua,se edhe un diqka hiq nuk jam mire

Barbaroza
20-08-04, 09:51
Esmerallda e ja e ma shiko fallin se e ktheva permbys filgjanin :)
http://images.google.com/images?q=tbn:bknw08FjU7cJ:www.antichecose.com/Immagini

Gentiana
04-09-04, 10:39
Esmeralldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vushtrria
04-09-04, 14:05
valla ma veq te esmersllda se ma nuk mundem keshtuuuu esmeralldaaaaaaaaaaaaa

Tomori
05-09-04, 13:22
Kisha pas deshire, per veti qe mua tme qes fall Engjullesha, se tamam fallxhore asht .....

Gentiana
30-09-04, 16:49
Bash mu kish duft ndihma e Esmeralldes! A mos dini bre kush ku mundem ta gjej???? :?

Esmerallda
30-09-04, 17:17
Gentiana loqka jeme,tybe as ty as askujt nuk ju shikoj fallin se boll kam fitu,tash veq po du me u knaqe me ato pare qe i kam fitu.Njehere e ndertova nje shtepi 4 kateshe,me dy garazha,bleva veture e te hollat tjera i kam dergu ne banke.
Ishalla me zgjat k'shtu se perndryshe duhet me iu kthy zanatit te vjeter :( :( :wink:

Gentiana
01-10-04, 18:00
Gentiana loqka jeme,tybe as ty as askujt nuk ju shikoj fallin se boll kam fitu,tash veq po du me u knaqe me ato pare qe i kam fitu.Njehere e ndertova nje shtepi 4 kateshe,me dy garazha,bleva veture e te hollat tjera i kam dergu ne banke.
Ishalla me zgjat k'shtu se perndryshe duhet me iu kthy zanatit te vjeter :( :( :wink:

Esmerallda, edhe nese nuk te vazhdon kshtu, ne zanat te vjeter ateher nuk te pranojm, mbase nuk po me ndihmon tani!! :evil: :evil: :wink:

Barbaroza
01-10-04, 19:09
Esmerallda oj shtriga e nates,sa parate mi ke hargju e asnje hajr nuk e pashe prej teje,o haram te qofshin krejt :( :( :twisted:

dritonigjk
21-10-04, 14:40
esme a bon me ma kqyr mu a ta kqyri a pja qellon hahahha
te peshndes je e mrekullushme :wink: oki shihem

Vigani
29-10-04, 18:58
Oj ESMERALLDA bre po hajde njihere e qitem fall se tybe treqin tybe mu ka lidhe dicka e spo ma rrok hiq kerkah as ne te shmajte e as ne te djathte.
Une kam linde ne Shingjergj e tash ne Shmiter i baj 14 vjet e dicka spo ma don hiq nafaka bre mu ka lidhe si nyje a kishe mujt ti disi me ma zgjidhe bre.

Gentiana
28-11-04, 14:23
:roll: :roll: More a mos din kush ku n'dreq e kemi ket Esmerrallden???
Se po me duhet urgjent diqka?!

ShEjToNkA
28-11-04, 15:04
:roll: :roll: More a mos din kush ku n'dreq e kemi ket Esmerrallden???
Se po me duhet urgjent diqka?!


Pse a mos deshe me qit fall pėr punė interneti aa?????? :roll: :roll:

Mafiozi
28-11-04, 17:16
:roll: :roll: More a mos din kush ku n'dreq e kemi ket Esmerrallden???
Se po me duhet urgjent diqka?!


Pse a mos deshe me qit fall pėr punė interneti aa?????? :roll: :roll:

:shock: :roll: :roll:

Flaka_1
04-09-05, 00:49
E qka per mua ESMERALLDA :?: :?:

geisha
16-12-05, 08:36
mund te me thoni dhe mua ... :oops: e cka shihni ne filxhanin tim ...

:oops: :oops: jam shume e turpshme :oops: :oops: kujdes me fjalorin ... :wink:

rafet llapjani
16-12-05, 10:55
Kush po qet fall ktu bre a bon me dit :lol: :lol:

geisha
16-12-05, 11:20
Kush po qet fall ktu bre a bon me dit :lol: :lol:
skam ide sapo erdha ketej una ... jam tu prit qe dy sahat ... :cry:

rafet llapjani
16-12-05, 13:12
Ani pra presim bashk deri te vjen falltorja stla mu merzit :D

geisha
16-12-05, 13:25
Ani pra presim bashk deri te vjen falltorja stla mu merzit :D
oo flm i nderuare por siduket ajo na qekna shume e zen...

cka me bo masi jam nhall se tybe se kisha prit mooo :roll: :lol:

rafet llapjani
16-12-05, 13:26
Kadal mos u ngut se vjen a spote rrihet me muaaa :? :D

Esmerallda
19-12-05, 14:43
Hik-hik, plaqi ho se me mbyti lemza tuj me thirr ju. :evil: :evil:

Oj Geisha ku po te dhem bre qik?

geisha
19-12-05, 14:47
hahhah oj esmeralda nuk me dhemb askund moj e nderuare!!

ate do doja une qe te me dhimbste shpirti moj ... qe te me dridhej zemra per i cun ... hahah po ja qe sbehet dot kjo pune ...
prandaj desha te te konsultoje moj zonje sepse dua te dije perspektiven... hahahahaah :lol:

flm shume!

flm dhe ty rafet ishte kenaqesi me ndejt me ty vecse ate parfumine ma kishe icik si shume te ron hahahah :P (shaka)respekt lal!

Esmerallda
19-12-05, 14:56
hahhah oj esmeralda nuk me dhemb askund moj e nderuare!!

ate do doja une qe te me dhimbste shpirti moj ... qe te me dridhej zemra per i cun ... hahah po ja qe sbehet dot kjo pune ...
prandaj desha te te konsultoje moj zonje sepse dua te dije perspektiven... hahahahaah :lol:

flm shume!

flm dhe ty rafet ishte kenaqesi me ndejt me ty vecse ate parfumine ma kishe icik si shume te ron hahahah :P (shaka)respekt lal!

Ti qiko paske problem me pagjumesi, spo te mirrka gjumi tan naten tuj dasht me pas dhimta te shpirtit.
Qiko tjera her flej naten e qov ne sabah heret, dil te bunari laj syte, sillju 10 here bunarit rreth e rreth, hin mbrenda ha kaftjallin lyjy e ngjyjy e dil ne sheher. E shef pastaj si te dhemb shpirti prej dashnise. :lol: :lol:
Rri gjithe naten tuj mendu e fli gjithe diten, veq ne dreqnit e nates nu dashurofsh.
Qe merre edhe qet hajmali http://www.gaumina.lt/totoriai/images/nuotraukos/nuska.jpg per me te zon gjumi naten. :lol:

Esmerallda
19-12-05, 14:58
Te paren her gratise e pastaj kush don apet 10 euro.
Mos harroni merrni duart me vete kur te vini tek une. Edhe nej maice te trupit se ndryshe sju del falli jo. Kur kam kafe kqyri edhe ne filgjan e per mos me me gjete thate merrne edhe ka pak kafe me vete. Per rryme mos u merzitni se e kam plinin.

Hajde evlad qka po pritni qe spo vini.

Edhe njeher kshyrni si duhet me ardhe tek une me ju qite fall.

geisha
19-12-05, 15:03
Ti qiko paske problem me pagjumesi, spo te mirrka gjumi tan naten tuj dasht me pas dhimta te shpirtit.
Qiko tjera her flej naten e qov ne sabah heret, dil te bunari laj syte, sillju 10 here bunarit rreth e rreth, hin mbrenda ha kaftjallin lyjy e ngjyjy e dil ne sheher. E shef pastaj si te dhemb shpirti prej dashnise. :lol: :lol:
Rri gjithe naten tuj mendu e fli gjithe diten, veq ne dreqnit e nates nu dashurofsh.
Qe merre edhe qet hajmali http://www.gaumina.lt/totoriai/images/nuotraukos/nuska.jpg per me te zon gjumi naten. :lol:
hahahahahh e forte na qenke aman hahahah!flm shume per hajmalin ... gjithashtu dhe per keshillat e tua...
me thuaje vetem ne ke ndonje ide se si tia bej po nuk pata bunar une hahahahah!ti sillem llavaborit 10 here?mendon se do funksionoje!

dhe sa per pagesen, eshte hera e pare qe me shikon fallin mua, kshu qe do e kem parasysh kur vije heren tejter prape! :wink:

Esmerallda
19-12-05, 15:03
Esmerallda oj shtriga e nates,sa parate mi ke hargju e asnje hajr nuk e pashe prej teje,o haram te qofshin krejt :( :( :twisted:


Oj Barbarozė smi ke dhone parat me kohe e per ate ste ka shku mire falli.

Hajde se tash te qes fall e ta thom nafaken :lol: :lol: :lol:

Esmerallda
19-12-05, 15:05
hahahahahh e forte na qenke aman hahahah!flm shume per hajmalin ... gjithashtu dhe per keshillat e tua...
me thuaje vetem ne ke ndonje ide se si tia bej po nuk pata bunar une hahahahah!ti sillem llavaborit 10 here?mendon se do funksionoje!

dhe sa per pagesen, eshte hera e pare qe me shikon fallin mua, kshu qe do e kem parasysh kur vije heren tejter prape! :wink:

Mos paq bunar dil ne oborr e paramendoje bunarin, mos e le pa ju sjell 10 her. :lol: :lol:

Tash mi jep parate se per se dyti te keshillova. :lol: :lol:

geisha
19-12-05, 15:10
hahahahahh e forte na qenke aman hahahah!flm shume per hajmalin ... gjithashtu dhe per keshillat e tua...
me thuaje vetem ne ke ndonje ide se si tia bej po nuk pata bunar une hahahahah!ti sillem llavaborit 10 here?mendon se do funksionoje!

dhe sa per pagesen, eshte hera e pare qe me shikon fallin mua, kshu qe do e kem parasysh kur vije heren tejter prape! :wink:

Mos paq bunar dil ne oborr e paramendoje bunarin, mos e le pa ju sjell 10 her. :lol: :lol:

Tash mi jep parate se per se dyti te keshillova. :lol: :lol:
oii kjo ... po avash moj ti qyyyy ... ishte vizita ime e pare .... :roll: hahhahahah!e skam para una!i do i pal corape te grave kshu me kan qellu ne xhep?se ndryshe skam gje me vete! :lol: :cry:

Esmerallda
19-12-05, 15:12
oii kjo ... po avash moj ti qyyyy ... ishte vizita ime e pare .... :roll: hahhahahah!e skam para una!i do i pal corape te grave kshu me kan qellu ne xhep?se ndryshe skam gje me vete! :lol: :cry:

Hajt se mbasi paske nevoje per dhimta shpirti po ta fali kesaj here.
Mjaftojne edhe ato qorape sa me te zon vend falli.

geisha
20-12-05, 10:58
oii kjo ... po avash moj ti qyyyy ... ishte vizita ime e pare .... :roll: hahhahahah!e skam para una!i do i pal corape te grave kshu me kan qellu ne xhep?se ndryshe skam gje me vete! :lol: :cry:

Hajt se mbasi paske nevoje per dhimta shpirti po ta fali kesaj here.
Mjaftojne edhe ato qorape sa me te zon vend falli.
ufffffff ishalla moj kam icik nafake se shkoi rinia vallahi ... hahah :lol:

ninnela
20-12-05, 15:42
Ku ku esmerallda a qitu e paske odene fallit a,pse qik sum ke kallxu,se n'hall t'madh jam valla,hajt edhe mu kqyrem pak fall,ta shoh qa pom del

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Esmerallda
20-12-05, 15:54
Ku ku esmerallda a qitu e paske odene fallit a,pse qik sum ke kallxu,se n'hall t'madh jam valla,hajt edhe mu kqyrem pak fall,ta shoh qa pom del

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

E cka te paska dal.

Sot koke me ni darsem, ruaju mos u vesh shum mire se paskan me tu pike dy djem.
Njoni i zi tjetri i bardhe.

Te bardhin leje le te pres e ti shko provoje se pari te bardhin, si mos te dalin hajr kthev te i zivi.

Qeshtu tha falli per ty.

ninnela
20-12-05, 16:07
Qysh moj niher leje t'bardhin,tani shko provoje te i bardhi,ja sen s'kuptova :roll: :evil:

geisha
18-01-06, 01:58
ahhh moj esmeralda vec mrrejte :( :( :cry: :cry: :cry:

ninnela
31-01-06, 23:57
O hiqu sejna se esn spo dike,kurxho sum dul qa mtha ahaahaaaaaaaa :wink:

rafet llapjani
01-02-06, 00:03
Kush po qet sante fall breeeeeee :D

ninnela
01-02-06, 00:13
Hajt bre provo nime ti qitum mu fall te kqyri a pom del ahhahahahaaaa :wink:

rafet llapjani
01-02-06, 00:14
Jo bre dreqi me hanng pocerken e kre nuk di a din ti ahahahahh :wink:

ninnela
01-02-06, 00:40
Jo bre as une jo kena qillu te dyt ahmaka krejt ahahhahaaaaaaaa :wink:

rafet llapjani
01-02-06, 00:45
Jo ahmaka po tutkuna ahgaghaghaghaghaghgh :wink:

ninnela
01-02-06, 01:05
Jo buka po kulaqi ahhahahaaaaaaaaaaaa

geisha
02-02-06, 01:57
o hajdi more se ... kam nevoje me dit e me pa fallin se kam do parandjenja per sivjet ahahhahah! :lol:

rafet llapjani
02-02-06, 14:59
Kush dreqi po qet fall qitu se me ka hup njke dhi bre ahahaahahhhahh

ninnela
05-02-06, 12:50
Qe more geisha o qorr,thuj se nashta ta gjen dhine :lol: :lol: :wink:

Manqa
05-02-06, 14:34
Mos kam te SHKELME se ska femer qe sme pelqen kove te fundit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :?:

rafet llapjani
07-02-06, 00:46
Qe more geisha o qorr,thuj se nashta ta gjen dhine :lol: :lol: :wink:

oj ninnushe e hup ti a pe shef qe geshia nuk po qitka fall per me gjet dhin po tjeter send ghahahagaghhagaghgh :lol: :lol:

ninnela
10-02-06, 19:00
Mos kam te SHKELME se ska femer qe sme pelqen kove te fundit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :?:

Bjeri vetit mas loqki se paske maru skoke mire ahahhahahaaaaaaaa :wink:

doGzona
12-02-06, 16:46
Kur te jam ne hall vie e me qet fall!

Ende nuk jam ne hall e mos u bafsha per fall! :lol:

Esmerallda
12-02-06, 18:09
Kur te jam ne hall vie e me qet fall!

Ende nuk jam ne hall e mos u bafsha per fall! :lol:

Qiko bjeir vedit mas, se mos me pas hall sishe ardhe me hi ketu ku qitet fall. :lol:
Nuk mundesh me ju fsheh Esmeralldes, se krejt po ta shof hallin, po hajde trego sa sja nisa me te treguar une ty. :lol: :lol:

e_martumja
12-02-06, 18:11
Esmerallda erdha mema qit mue fallin, mem tregu per fatin time :lol: :lol:

doGzona
12-02-06, 18:55
Qiko bjeir vedit mas, se mos me pas hall sishe ardhe me hi ketu ku qitet fall. :lol:
Nuk mundesh me ju fsheh Esmeralldes, se krejt po ta shof hallin, po hajde trego sa sja nisa me te treguar une ty. :lol: :lol:
:lol: :lol:

Qa kam qesh :lol:

O Esmerellda nuk jam bre ne hall, por me dogji nje mall
a thua a me del ne fall? :lol: ajd behu car ,
tregom pra qa po me del ne fall,nese dicka keq mos me trego se sun i baj ball! :lol: :lol:

falma_lotin
08-02-07, 15:19
pershednetje Esmerallda

te lutem moj Esmerallda a ka mundesi edhe mua te me qitesh fall se jam ne gjendje shum te veshtrir disi po me duket e arsyshme me qit fall te ti e te me thuash se a ka sherim zema e thyer????

selvija
08-02-07, 22:08
Pini kaffe dhe rrutulloni dhe kerkoni nje deshire...

Virti
08-02-07, 23:12
... falltorja :tongue:

vjeshta
08-02-07, 23:17
Falltorja mashkujve nuk po ju qitke fall ...:biggrin: :tongue:

Virti
08-02-07, 23:20
falltorja qenka feministe!!! :biggrin:

vjeshta
08-02-07, 23:23
Po ,se po perfundon me -a ...:tongue:

Virti
08-02-07, 23:24
Po ,se po perfundon me -a ...:tongue:
qenka femer pra... :biggrin:

vjeshta
08-02-07, 23:26
Ishalla nuk te pengon qe eshte ..:tongue:

Virti
08-02-07, 23:33
Ishalla nuk te pengon qe eshte ..:tongue:
nga te lindi kjo ide?! :eek:

selvija
08-02-07, 23:34
... falltorja :tongue:Qiti 25e ta keqyri...

Virti
08-02-07, 23:38
Qiti 25e ta keqyri...
a din mire? :biggrin: :biggrin:

vjeshta
08-02-07, 23:41
nga te lindi kjo ide?! :eek:

Nga vikipendia....:biggrin:

vjeshta
08-02-07, 23:41
a din mire? :biggrin: :biggrin:

Per 25 ,po lyp mire a ??:eek: :biggrin:

Virti
08-02-07, 23:42
Nga vikipendia....:biggrin:
qenka origjinale... :biggrin:

selvija
08-02-07, 23:43
Bash orgjinale ha shturje asnje vetem te vertetn... qite doren....:biggrin:

Tomori
08-02-07, 23:44
Domira eshte fallxhore me eksperience ,,,hahaahaha

Virti
08-02-07, 23:44
Per 25 ,po lyp mire a ??:eek: :biggrin:
nisa me e rrite shumen... :biggrin: :tongue:

Virti
08-02-07, 23:45
Bash orgjinale ha shturje asnje vetem te vertetn... qite doren....:biggrin:
e qita! :cool:

selvija
08-02-07, 23:51
e qita! :cool:More djal ty kurqysh spo te del... diqka nuk paske ende ne rregull...veq prit edhe disa dite pi 3 her ne dite e eja te keqyri nga 25e se do te ben hajre pastaje...:biggrin:

vjeshta
08-02-07, 23:53
nisa me e rrite shumen... :biggrin: :tongue:

Tu rrite shuma ,urime ...:biggrin::tongue:

Virti
08-02-07, 23:55
More djal ty kurqysh spo te del... diqka nuk paske ende ne rregull...veq prit edhe disa dite pi 3 her ne dite e eja te keqyri nga 25e se do te ben hajre pastaje...:biggrin:
ashtu do ia bej dhe ishalla del mire... :biggrin:

Virti
08-02-07, 23:56
Tu rrite shuma ,urime ...:biggrin::tongue:
flm, gjithashtu! :biggrin: :biggrin:

selvija
08-02-07, 23:59
ashtu do ia bej dhe ishalla del mire... :biggrin:Po Vitri nese ben edhe do kesh sukses pastaj...:biggrin:

Virti
09-02-07, 00:01
Po Vitri nese ben edhe do kesh sukses pastaj...:biggrin:
flm shume! :biggrin:

Murgesha
09-02-07, 00:03
Ngadalė mos u shtyni...

Tregomani hallin ndaqi me ja u shiku fallin :biggrin: :biggrin: :biggrin:

selvija
09-02-07, 00:05
Ngadalė mos u shtyni...

Tregomani hallin ndaqi me ja u shiku fallin :biggrin: :biggrin: :biggrin:Murgesha une per vete kam nje hall por per vete spo muj shikoj nese din ti te shikosh ishte mire...:tongue:

Virti
09-02-07, 00:05
Ngadalė mos u shtyni...

Tregomani hallin ndaqi me ja u shiku fallin :biggrin: :biggrin: :biggrin:
pa halle jemi, fallin e kemi hobby... :biggrin:

Murgesha
09-02-07, 00:17
Murgesha une per vete kam nje hall por per vete spo muj shikoj nese din ti te shikosh ishte mire...:tongue:

Po di moj si nuk di veq mė jep edhe pak infoooooo:wink:

Virti
09-02-07, 00:20
Po di moj si nuk di veq mė jep edhe pak infoooooo:wink:
te gjitha infot gjinden ne vargje... :biggrin: :biggrin: :biggrin:

selvija
09-02-07, 00:21
Po di moj si nuk di veq mė jep edhe pak infoooooo:wink:Keqyrma bre qete dore time e shiko qat Princ ku me ka mbet se boll jam tuju tute mos ma ka kindapue kushe....:biggrin:

Tomori
09-02-07, 00:24
Keqyrma bre qete dore time e shiko qat Princ ku me ka mbet se boll jam tuju tute mos ma ka kindapue kushe....:biggrin:

hahahahahahahahahahaha,,,,,,

gazi-de
09-02-07, 00:27
Keqyrma bre qete dore time e shiko qat Princ ku me ka mbet se boll jam tuju tute mos ma ka kindapue kushe....:biggrin:
oj selvija erdhi erdhi,se e kish kindapu Qerimi se nuk kish dit me qit qaj.....hahaha Princ me fal se shaka...........

selvija
09-02-07, 00:31
Kuku shuni se ne siklet jam kan e ngarat qe sa ore tuje prite edhe nga sikleti ika parzit ne wc bile hahahha:biggrin:

gazi-de
09-02-07, 00:38
Kuku shuni se ne siklet jam kan e ngarat qe sa ore tuje prite edhe nga sikleti ika parzit ne wc bile hahahha:biggrin:
Me duket qe Murgesha te paska qit fall keq qiko...kesh kujdes

Esmerallda
09-02-07, 18:06
Ehhhhh evlad e mi mos e merrni buken e huj e me i marr ne qaf kta jetimat e mij tybe istikva tybe istikva .Mbasi qenkan rrrit kerkesat eshte rrit edhe pagesa .ejvallah njehere ....

~AmaZonA~
10-02-07, 12:39
Ehhhhh evlad e mi mos e merrni buken e huj e me i marr ne qaf kta jetimat e mij tybe istikva tybe istikva .Mbasi qenkan rrrit kerkesat eshte rrit edhe pagesa .ejvallah njehere ....

aww aww Esmerallda mos mungo ne FD se po don me mbet pa idare hahahahaha

Dreni30
10-02-07, 13:17
aww aww Esmerallda mos mungo ne FD se po don me mbet pa idare hahahahaha

Oj Amazona leje moj Esmeralden se nuk eshte hajri i saj hahahahahah se valla kishte harru me kthy filgjanin e vete. hahahahahahahahaah

~AmaZonA~
10-02-07, 13:20
Oj Amazona leje moj Esmeralden se nuk eshte hajri i saj hahahahahah se valla kishte harru me kthy filgjanin e vete. hahahahahahahahaah

hahahahah Dreni30 jo ore per t'miren e saj e kam se ketu mezi nuk presin me fillu me qit fall hahahhhahhaa

Dreni30
10-02-07, 13:30
hahahahah Dreni30 jo ore per t'miren e saj e kam se ketu mezi nuk presin me fillu me qit fall hahahhhahhaa

Ahahahahahahah jo jo edhe une ashtu thash, por ishalla nuk me thuani mua se ju tregoj drejt fallin se si ju del. hahahahahahahahahaahahh

Dreni30
10-02-07, 13:32
Keqyrma bre qete dore time e shiko qat Princ ku me ka mbet se boll jam tuju tute mos ma ka kindapue kushe....:biggrin:

Hhahahahahaahh Selvija e paske gjet se valla kjo murgesha nashta din mire fall me qit, porrr..... hiq bre spo ma merr mendjaaaaaaaa, hahahahahahaahhahh

selvija
10-02-07, 13:53
Hhahahahahaahh Selvija e paske gjet se valla kjo murgesha nashta din mire fall me qit, porrr..... hiq bre spo ma merr mendjaaaaaaaa, hahahahahahaahhahhahahahaha ore Dreni jo ma kqyri murgesha valla edhe me trgoj se kush te kish kindapue hahhahaahah por ti nga une smundesh let me peshtue hahhahhahah:biggrin:

Murgesha
10-02-07, 13:57
ahahahaha ore Dreni jo ma kqyri murgesha valla edhe me trgoj se kush te kish kindapue hahhahaahah por ti nga une smundesh let me peshtue hahhahhahah:biggrin:

ha, haaahahhaahaaaaaaaaaaaaaaa. Hajt ti se ta baj njė hajmali e nuk shef mė me sy. :tongue: :tongue: :wink:

selvija
10-02-07, 14:04
O moj Murgesha edhe ne vrim te minit te shtifshe se pa e gjetur se la gagagaggagaagaga :biggrin: edhe qate hajmali nese e ben fryje 3 her e nashta me ben diqka se per ndryshe nuk e leshoje hhahaha:biggrin:

Murgesha
10-02-07, 14:20
O moj Murgesha edhe ne vrim te minit te shtifshe se pa e gjetur se la gagagaggagaagaga :biggrin: edhe qate hajmali nese e ben fryje 3 her e nashta me ben diqka se per ndryshe nuk e leshoje hhahaha:biggrin:

Ha, hahaaaaaaaaaaaaa jo moj se fus nė birė tė minit, po ta jap me tė dy duart, ama me njė kusht :biggrin: :biggrin:

selvija
10-02-07, 14:25
Ha, hahaaaaaaaaaaaaa jo moj se fus nė birė tė minit, po ta jap me tė dy duart, ama me njė kusht :biggrin: :biggrin:Haahahhah po veq mos ma qit kushtin qe nuk muj ta mbaje hahaha diqka te lete hahaha:biggrin: :tongue:

Murgesha
10-02-07, 14:27
Haahahhah po veq mos ma qit kushtin qe nuk muj ta mbaje hahaha diqka te lete hahaha:biggrin: :tongue:

Jo jo nuk ėshtė i rėndė, e mundesh me mbajtė hahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

selvija
10-02-07, 14:29
Jo jo nuk ėshtė i rėndė, e mundesh me mbajtė hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaahahah o pash nane kallzoma qfare kushti koka ai hahaha:biggrin:

Murgesha
10-02-07, 14:33
Qe bre po ta kallxoj:
Nuk ka mo me i ra pishman e me ma kthy te mas. hahahahahahahahaaaaaaaaaaa

selvija
10-02-07, 14:36
Qe bre po ta kallxoj:
Nuk ka mo me i ra pishman e me ma kthy te mas. hahahahahahahahaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahhahaha hahh mujsha me shti njher ne doreeeee...ska kthim meeee....(mos i hidhro.... ku me marre ate ditttt seeeee....:biggrin:

Murgesha
10-02-07, 14:39
ahahahahahahahahahhahahahahh mujsha me shti njher ne doreeeee...ska kthim meeee....(mos i hidhro.... ku me marre ate ditttt seeeee....:biggrin:

Lehtė e ke moj....

selvija
10-02-07, 14:43
Lehtė e ke moj....Ja kam qellue frigacake spo guzoj hahah:tongue:

Murgesha
10-02-07, 14:43
Ja kam qellue frigacake spo guzoj hahah:tongue:

Ha, hahahaaaaaaaaaaaaaaaa valla me njė lėvizje dore e merr :tongue: :tongue: :tongue:

selvija
10-02-07, 14:52
Haaaa me qfare levizjesh mori nuk po e di se boll pe silli ulcen po kurgju spo me del....edhe qate hajmali shkruje ma mire ...e nashta me bane hajre,,,:biggrin:

Murgesha
10-02-07, 15:01
Haaaa me qfare levizjesh mori nuk po e di se boll pe silli ulcen po kurgju spo me del....edhe qate hajmali shkruje ma mire ...e nashta me bane hajre,,,:biggrin:

Ma mirė po ta qoj bashkė me hajmalinė edhe njė letėr se si e merr me njė lėvizje dore se mos po mėsohet edhe najkush tjetėr e e merr pėrpara...hahahahahaaaaaaaaaaaa

Esmerallda
15-02-07, 23:11
Papapapap tan kokan ba falltor ,a thu halli apo fitimi i fallit tybe istikva :rolleyes::rolleyes:

jEtA_1
15-02-07, 23:32
Papapapap tan kokan ba falltor ,a thu halli apo fitimi i fallit tybe istikva :rolleyes::rolleyes:
Po Esmerallda te gjith jane be falltor por ty te kemi me te miren dhe te besojm shum ne fall hajt tregom dicka per mua hehehehehe ndoshta din mem tregue......

Esmerallda
15-02-07, 23:35
Po Esmerallda te gjith jane be falltor por ty te kemi me te miren dhe te besojm shum ne fall hajt tregom dicka per mua hehehehehe ndoshta din mem tregue......

e moj qika jeme pa besim ska ,po thuma hallin , qka je e interesume bre evlad ..

jEtA_1
16-02-07, 11:27
e moj qika jeme pa besim ska ,po thuma hallin , qka je e interesume bre evlad ..

Oj Esmerallda e kam nje breng te madhe ne kohet e fundit askush nuk po me don edhe pse jam nje vajz shume e bukur dhe intelegjente ja shikoje foton time dhe thuaj si te dukem.....

rafet llapjani
19-02-07, 00:32
Esmerallda kuje pash kuranin se nashta me qet fall breeeeeeeeeeeeeee

Dreni30
19-02-07, 09:26
Esmerallda kuje pash kuranin se nashta me qet fall breeeeeeeeeeeeeee

O rafet ooooooooooo a edhe ty po don Esmeralda me ta kshyr kafen aaaaaaaaaa????

Tomori
19-02-07, 10:28
Domira shum mire din me qit falle, Domiren e ka msu me qit falle ajo gabelja-komshika !

Domira
20-02-07, 13:00
Domira shum mire din me qit falle, Domiren e ka msu me qit falle ajo gabelja-komshika !

:biggrin: :smile: :smile:

Tomori
20-02-07, 15:33
:biggrin: :smile: :smile:

Domira afroma filxhanin e te qet fall Tomori..!
Po e kqyri tash: auuuu Domira ja shiko ketu figuren dy sy, zemer dhe nalt numri tre..?!!!

Domira per tre dite apo tre jave dot takojshe personin qe tjen permallu syte..zemrat keni me i bashku..
Domira mendo nje deshire dhe vene gishtin qektu n'filxhan....:wink:

Domira
20-02-07, 22:13
Domira afroma filxhanin e te qet fall Tomori..!
Po e kqyri tash: auuuu Domira ja shiko ketu figuren dy sy, zemer dhe nalt numri tre..?!!!

Domira per tre dite apo tre jave dot takojshe personin qe tjen permallu syte..zemrat keni me i bashku..
Domira mendo nje deshire dhe vene gishtin qektu n'filxhan....:wink:

tre dit, a tre jav:eek: hmm...hajr ishalla Tomori:biggrin:

ani gishtin a...qe e vuna gishtin ne fund te filxhanit...:biggrin:

e_martumja
20-02-07, 22:37
A ban edhe mue me ma kqyr bre :biggrin: :biggrin: :biggrin: