PDA

View Full Version : Thashetheme


 1. Kush te doni me ju qit fall?
 2. Hajde te bejme thashetheme te ndegjuara dhe ta pa ndegjuara.
 3. Gentiana po vishej veq me kule.
 4. KAM TAKUAR LAZDRANIN
 5. Rrushi e Luana
 6. E DUA MURGESHEN NUK MUNDEM PA TE,VETEM JU JENI KUNDER?
 7. Si i parafytyroni anetaret e forumit?
 8. Lazdrani ish bo nuse hahaah
 9. Keni ndegjuare se jehona Eshte fejuar ani me kend!!!!
 10. Kush din me nemė (mallkue) me se miri?
 11. Shfryni nervat ketu!!!!!!!
 12. Kush ėshtė problemi mė i madh nė forum?!!
 13. PASE 5 VITESH RRUSHI NE KOSOVE!!!
 14. Na Humbi Rrushi
 15. Mickoja dhe Gentiana?????????????????
 16. NJOFTIM: Rrushi beri vetvrasje!
 17. BARBAROZA VRET TE DASHURIN PER TIMIN!!!!
 18. A keni ndie more se Genta dhe Floriani bejne plane per Fejes
 19. AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A????????!!!!!!!!!
 20. Lazdrani po e tradhtojke MUrgeshen!!!!!
 21. SHETA po nguc...
 22. Hidheruar me Barbarozen dhe Murgeshen....
 23. Dashuruar deri ne Veshė
 24. BARBAROZA KERKON RRUSHIN PRAPE!!!!
 25. Jam e lumtur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 26. Kėshilla!
 27. Sa besoni qe naten kur te shikohesh ne pasqyre je vetun
 28. pse BARBAROZA shkruan me shkronja te zeze te theksuar???
 29. Forumista a doni dasem?????????????
 30. Gentiana dhe RRUSHI po takoheshin tinez!!!
 31. KUSH E KA PA
 32. ANNA dhe SH-E-T-A
 33. GENTA NE HALLE!!!!
 34. Gentiana e kish humb rrugen per ne dardani!!!
 35. Shejtonka ish martu...
 36. 1 Minut Heshtje...
 37. Turisti po e don Luanen.
 38. Murgesha ishte e smut , hajde e vizitojm
 39. Dikur U Deshem,Por Tash U be Ftoft Dhe U Veshem...
 40. LUANA - SHE MALE-100%--KUJDES
 41. Turisti kish ardh ne ch...
 42. Pas vdekjes!
 43. Sekret eshte livoreka bicio & gentiana ahahahahah
 44. Hahahahahaaaaaaa!!!???????
 45. LUANA E DASHURUAR NE LIVOREKA BICION,,,,,
 46. Kujdes Fotot nga Shejtonka!!!!!
 47. Turisti Stilist
 48. Luana Amvise
 49. genta ne vizit 2 ditshe ne itali
 50. Ku ka ze s'eshte pa gje ;;; kan thene dikur!!!
 51. URATA ne pushim mjekesor
 52. takimi i sotem me gentia......ahahahhahahahahah
 53. ShejToNka Detektive!!!!!!!!!!
 54. u tranu Mafiozi mas Shejtonkes
 55. Hajdeni bia hehehehh
 56. Une u Merdhina :(
 57. TURISTI NUK PE DON ME LUANEN!!!!!!!
 58. O qka kam hetu................
 59. Shejtonka na u ka urtu dicka, a e dini Pse?
 60. Murgeshes i ka humb krevati!
 61. qka t'ju vjen prej gojes
 62. Ku Humbi turisti
 63. Kam zbuluar diqka!!
 64. Halla adoptoi si nip te saj, Mr_100%!!!!!
 65. Ku na humbi Uliksi 31
 66. Bisedat pėr dashni me psikologėt e forumit L&M
 67. cka eshte puna e turistit keshtu .................
 68. Formula e Kosit.
 69. a keni ndegjue halla e madhe don me u martue ahahhhhaha
 70. Kur kishe mujt me`m pa,qysh me kishe pa?!
 71. Murgesha dhe Uliksi ne pushime zyrtare martesore.
 72. Kuuu...
 73. Honesty i rrezikuar.
 74. Ndodhi....................
 75. Kėrkojmė Nuse pėr Tomorin!!!
 76. Ngushellime
 77. hajt nese mundeni me dite cilla ma ka qu msn.sod?
 78. Burgu i forumit!
 79. Halla adapton Uliksin!!!
 80. Ejani tė Gėnjejmė!!!
 81. Pa TEME:pa PARDON:pa DOREZA
 82. Vetem ketu nuk fshihen postimet-Hyni!
 83. Cilit forumist do ia jepnit me kėnaqėsi njė shpullė????
 84. Cka ndivaaaa!!!!!!
 85. Dreni dhe Dea kishin dal ne stan(bjeshke) me 50 cope dhi
 86. Dogzona, tė zura!
 87. Takimet Sekrete te Lazdrani
 88. Diana_007 Ish e Martune!!!!!
 89. Avanturat e Halles se madhe ne Kosovė|???
 90. Pse more keshtu ...?
 91. hit
 92. teDUAty po lyp dashnore...
 93. Rafet LLapjani edhe Vetima jeni pa prej ballani.............
 94. veshni dimijat se mbetet pa u martue ju vajzat e forumit aha
 95. Turisti ne Australi, pushime verore 04/10/2005
 96. Murrizat vetem per Spirl_girls ahahhah
 97. Oh qka kam pa dje ahahaahh
 98. Turisti - Fjala ne sy eshte Hallall- keshtu thon....!
 99. ooooo jeni ba hore,bile qitni kazanat ahahahahahah
 100. Njė Puthje pėr.......
 101. Barbaroza shkruan serish po me nick tjeter.
 102. Po perzihet oooo Perzereni, na u kan nreq oooo zotnit ner veti.
 103. Tė fala nga bregdeti i egjeut
 104. Nje e pa pritur
 105. Felėnderoj
 106. Viti 2011 lufta e tretė Botėrore
 107. erdha .... dola ....
 108. Hajde qka keni ni sot me kallzu ktu
 109. Kindapimet gjat kohve te fundit...
 110. Adelina dhe Zanfina Ismajli ka disa muaj qe jan kindapuar!
 111. Thashethėme .......
 112. Veset e shqiptarit
 113. Sekreti i durimit
 114. Kush kujt ja bėri Block nė MSN?
 115. Bisedohet per nje kembim te popullsis mes lindjes se afert dhe viseve shqiptare
 116. Adelina Ismajli shtatzėnė?
 117. Zbulohet Vesa Luma me tė dashurin e saj Genc Dobroshi
 118. Thashethemet qe keni degjuar mbi veten...
 119. Gazi-de & L~Nora me ne fund caktuan diten e marteses
 120. Lajmrim
 121. Njoftim
 122. Horoskopi 2008
 123. Nora Istrefi &Jehona Sopi (a) ishin nė lidhje me Stiven Shuk?
 124. 11 maj ėshtė dita kur kolonia e BE-s mund tė njihet nga Serbia
 125. Martohet Faton Shoshi me Zanfina Ismaili
 126. Shum Palidhje....
 127. Ulikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkksssss....
 128. Kujt i ka humbė Avatari???
 129. Hajnat e Nates...!!!
 130. Sandra Bullok, me origjine shqiptare?
 131. Thashethame jo po e vertete hahaahahah
 132. Urime fejesen !
 133. Ngushllime per baben plak
 134. A e dini se ēka po gjuan Uliksi30.jr??
 135. Kerkohet nje nuse e'fort per gjinin
 136. Cila femer eshte e interesuar per martese?
 137. Flasim me te thene...
 138. qka po zihet ksajde...
 139. Cfare do deshironit te thonin njerzit?
 140. Qikat e sodite.
 141. Top Channel Ofendon Banoret e Big Brother 2!
 142. Njoftim .njoftim...
 143. Mendoni
 144. Azilantan
 145. Qysh e kupton qe je gjakovar :
 146. Gjithēka: Pėr Pupin, mbi Pupin, nga Pupi dhe tė mirat/kqijat e tija
 147. Antarve te dardanis, zoti ju lasht shnosh per Pupin
 148. Spongebobi po lyp nuse ne dardani
 149. A ka mpuq edhe per mua bre?
 150. Princi e dorzoj titullin
 151. A ka kėrkesa pėr msn pėrmes mesazheve private nė forum?
 152. Katunari
 153. Dola Per "x" U Takova Me "y"
 154. Kuriozitete
 155. Pse tek ne njerzit shiqojn punt e huja ma shum se t vetat
 156. Peja-Boy pe lyp nüse
 157. Thashethemi <------
 158. Eliza kopjon Lepa Brenėn...
 159. Kush eshte Filozofi i forumit..?
 160. Qfare Veture Keni..?
 161. Hey qa niva????
 162. Kate Middleton heq dorė nga martesa me princin William
 163. o moderator t'raft glaca e zogit n'kry ishalla :(
 164. Cfarė do tė doni tė shkruani mbi varrin tuaj!?
 165. Ēka je duke ngrėnė tash para PC-sė , Apo cka jeni duke pire!
 166. Tem e Nxehte...
 167. Gjakova dhe traditat e saj,prej muhallve e deri te muhalifet:P
 168. Njefar vakti.....!!!
 169. Perdorni imagjinaten:P
 170. pDHavushka pe don Kalimeron
 171. lluvica pi don at gjalin e zi qi doket si bajloz !!!
 172. A vuani nga xhelozia?
 173. Test pėr njohuritė tuaja