PDA

View Full Version : u tranu Mafiozi mas Shejtonkes


DEA
29-10-04, 22:30
hej qifti i ri a keni ni hala i dashurum prej majes se gishtave e deri ne maje te krejes( a ethash more mire) Mafiozi ne Shejtonken hahahahahahah :lol:

Murgesha
29-10-04, 22:46
O ndalni more pak se sonte du me marrė infrakt nga ju.
:shock: :shock: :shock: :shock:

DEA
29-10-04, 22:49
Pse bi ty duhet me te ardhe mire per Shejtonken

ShEjToNkA
29-10-04, 22:54
O ndalni more pak se sonte du me marrė infrakt nga ju.
:shock: :shock: :shock: :shock:Tybe se ke keq joo , se sic po e shofė jo vetėm ti ama edhe unė. :roll:
Veq kur tė ndihėt ndima e shpejtė se erdhiii pėr neve :shock: :shock:Deaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bi ku i more ti kėto info ????????????????? :roll: :roll:

Murgesha
29-10-04, 22:54
Pse bi ty duhet me te ardhe mire per Shejtonken

Po prej sė miri e kam oj Dea. Prej gėzimi pra.
Ani mė pėr Shejtonkėn kemi me kallė krejt, se e meriton pasha mamin.

DEA
29-10-04, 22:56
Zemra mu bo mal nga gezimi edhe mua qfare qifti hej :wink:

Mafiozi
29-10-04, 22:58
Pse bi ty duhet me te ardhe mire per Shejtonken

Tė falenderoj pėr ket tem DEA, e kam menduar po nuk goxojsha prej ShejToNkes hahahhaaa :P

Seriozisht DEA nuk besoj qe jem qift, kaloj shum mir me ShejToNka, me pelqen karakteri edhe bisedat e saj, po a e din qe duhet me qen DY PER NJE QIFT... :wink:

DEA
29-10-04, 23:00
Pse bi ty duhet me te ardhe mire per Shejtonken

Tė falenderoj pėr ket tem DEA, e kam menduar po nuk goxojsha prej ShejToNkes hahahhaaa :P

Seriozisht DEA nuk besoj qe jem qift, kaloj shum mir me ShejToNka, me pelqen karakteri edhe bisedat e saj, po a e din qe duhet me qen DY PER NJE QIFT... :wink:


O njeri "qift i forumit" se ke mesu ende ti a :wink:

Mafiozi
29-10-04, 23:04
O ndalni more pak se sonte du me marrė infrakt nga ju.
:shock: :shock: :shock: :shock:Tybe se ke keq joo , se sic po e shofė jo vetėm ti ama edhe unė. :roll:
Veq kur tė ndihėt ndima e shpejtė se erdhiii pėr neve :shock: :shock:Deaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, bi ku i more ti kėto info ????????????????? :roll: :roll:

hahahahhaaa Deaaaaaaaaaaaa ktheu ketu, ku na ke pa ti neve???

Me fal ShejToNka qe jam pak i lirt, po nuk jam i aq i trent per ty, me pelqen shum edhe me vjen mir... :P po nuk di ku mur kto info DEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 8) 8) :roll: :roll: :?:

mickoja
29-10-04, 23:12
hajde perhajr edhe per qiftin e ri u sa u gezova moj per Shejtonken qe po tna dalka dhe nje dasum ma frigč......urime urime edhe ti mafioz mos u ban shum djal serioz se e dim qe je dashuru ne shejtonken mos te vjen marre

Mafiozi
29-10-04, 23:59
:P :P :P :P :P :P :wink:

livoreka bicio
30-10-04, 01:11
hej qifti i ri a keni ni hala i dashurum prej majes se gishtave e deri ne maje te krejes( a ethash more mire) Mafiozi ne Shejtonken hahahahahahah :lol:HAHAHAHAH.DEA MIRE E KE, NE DISA RASTE, MUNGON SHUM PAK, PER TE VREJTUR NJE GJEN.HAHAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: PERSHENDETJE. :P

DEA
30-10-04, 07:51
Mafioz dhe Shejtonka a e dini se ku i mora ifoooooooooooot, valla ky hysha ne qdo dhome her Mafiozi para Shejtonkes e her Shejtonka para Mafiozit, ne qdo dhome veq ju dy ishit kone duke ndjek njoni tjetrin, e me shkoi mendja thash te jau boje nje dhome tuajen qe te mund te rrini lirisht.(nc nc nc ne vend qe te ma dine per nder keta qojne pluhur) :wink:

Mafiozi
30-10-04, 13:23
Mafioz dhe Shejtonka a e dini se ku i mora ifoooooooooooot, valla ky hysha ne qdo dhome her Mafiozi para Shejtonkes e her Shejtonka para Mafiozit, ne qdo dhome veq ju dy ishit kone duke ndjek njoni tjetrin, e me shkoi mendja thash te jau boje nje dhome tuajen qe te mund te rrini lirisht.(nc nc nc ne vend qe te ma dine per nder keta qojne pluhur) :wink:

Mirėdita DEA, tė falenderoj pėr dhomėn private pėr mu e ShejToNka :P :wink:
Kena qen tu ndjek njėri tjetrin mbas bisedimeve tė pėrbashkėta, pa ditur asgjė DEA, po ti,
mir e paske par... :P :wink:

Mos keqėkupto kur bėjm shaka me ShejToNka, e din si jem ne :lol: , tė lutem :wink:

Pėrshėndetje me nderime pėr ty DEA 8) :wink:

Mafiozi
30-10-04, 13:24
Zemra mu bo mal nga gezimi edhe mua qfare qifti hej :wink:

:P :P :P :wink: 8)

DEA
30-10-04, 14:19
Rrini shlire si ne shtepine e juaj do ta ndjeni vehten ju premtoj :wink:

Mafiozi
30-10-04, 16:38
Rrini shlire si ne shtepine e juaj do ta ndjeni vehten ju premtoj :wink:

Te falenderoj DEA... :wink:

Mafiozi
16-11-04, 00:04
Pe vrejni mir tash qe nuk jam tranu per ShejToNken qyyy :arrow:
e du si shoqe te mir, me pelqen karakteri saj... :lol: :P

8) :P

Murgesha
16-11-04, 00:11
Pe vrejni mir tash qe nuk jam tranu per ShejToNken qyyy :arrow:
e du si shoqe te mir, me pelqen karakteri saj... :lol: :P

8) :P

Po de, siē po duket ka fillu me tė lshu pak tranillėki pėr te. :wink:

Mafiozi
16-11-04, 00:20
Pe vrejni mir tash qe nuk jam tranu per ShejToNken qyyy :arrow:
e du si shoqe te mir, me pelqen karakteri saj... :lol: :P

8) :P

Po de, siē po duket ka fillu me tė lshu pak tranillėki pėr te. :wink:

Hahaha.. jo Murgesha nuk me ka leshuar tranillėki besom, po ashtu ka qen perher, me pelqen si shoqe forumit, shpresoj qe nuk tranona per vajz, qka te bej ajo me njeri te trent.. :twisted:

Jan Thashetheme e din ti Murgesha :wink: :P 8)

ShEjToNkA
16-11-04, 23:09
Vėrtet mirė e ka Mafizoi qyy :lol: :lol: ! Po cfarė trenumi moriii ,po cka mė duhėt ani njeri i trent phaa edhe ju?! :roll:
Ashtu Mafiozi , tė lutėm mos i dėgjo ti kėto e mos u trano qyy

Mafiozi
16-11-04, 23:32
Vėrtet mirė e ka Mafizoi qyy :lol: :lol: ! Po cfarė trenumi moriii ,po cka mė duhėt ani njeri i trent phaa edhe ju?! :roll:
Ashtu Mafiozi , tė lutėm mos i dėgjo ti kėto e mos u trano qyy

Sa mir me kupton, per ket ne kalojm mir, nuk esht ashtu per te gjith...
me pelqen si kuptohemi ShejToNka, hiq pa u tranu :wink: , normal qyyy

:lol: :wink:

Mafiozi
21-11-04, 17:45
A bash i trent po ju dokna :?

Jo bre :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
28-11-04, 22:30
A bash i trent po ju dokna :?

Jo bre :lol: :lol: :lol: :lol:MAFIOZ ESHTE E VERTETE, SE NJERI KUR DASHUROHET SHUME, DOKET EDHE SI I TRANT,HAHAHAHAHAH PO TALLEM PAK.HAHAHAHH :lol: :lol: :lol: :P :wink: TE PERSHENDESE :wink:

Mafiozi
28-11-04, 23:22
A bash i trent po ju dokna :?

Jo bre :lol: :lol: :lol: :lol:MAFIOZ ESHTE E VERTETE, SE NJERI KUR DASHUROHET SHUME, DOKET EDHE SI I TRANT,HAHAHAHAHAH PO TALLEM PAK.HAHAHAHH :lol: :lol: :lol: :P :wink: TE PERSHENDESE :wink:

Hahahhahahahaahaahaha me vend e ki shoki Bicio
Por ende nuk jam tranu aq fort, mundohem mu kontrollo :roll: :lol:

Te pershendes shoki :wink:

livoreka bicio
01-12-04, 13:31
A bash i trent po ju dokna :?

Jo bre :lol: :lol: :lol: :lol:MAFIOZ ESHTE E VERTETE, SE NJERI KUR DASHUROHET SHUME, DOKET EDHE SI I TRANT,HAHAHAHAHAH PO TALLEM PAK.HAHAHAHH :lol: :lol: :lol: :P :wink: TE PERSHENDESE :wink:

Hahahhahahahaahaahaha me vend e ki shoki Bicio
Por ende nuk jam tranu aq fort, mundohem mu kontrollo :roll: :lol:

Te pershendes shoki :wink: :P :P :P :P :P :P :wink:

Kercovari
01-12-04, 17:04
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Mafiozi
02-12-04, 13:03
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:

Kercovari
02-12-04, 14:38
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:
Po,ne net jemi te shurdher por jo edhe te verber!.

ShEjToNkA
02-12-04, 23:15
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:


Po volla Mafiozi ,ke tė drejtė ,se tybe s'ka kurrfarė fjalė dashnije kėtu. Vetėm s'di c'ju ka tek kėtyre kėshtu po thojnė se??!! :roll: :roll: :evil:

Kercovari
03-12-04, 08:33
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:


Po volla Mafiozi ,ke tė drejtė ,se tybe s'ka kurrfarė fjalė dashnije kėtu. Vetėm s'di c'ju ka tek kėtyre kėshtu po thojnė se??!! :roll: :roll: :evil:
Po po,por te vertetave nuk u hudhet sheri a!?.

Mafiozi
04-12-04, 00:46
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:


Po volla Mafiozi ,ke tė drejtė ,se tybe s'ka kurrfarė fjalė dashnije kėtu. Vetėm s'di c'ju ka tek kėtyre kėshtu po thojnė se??!! :roll: :roll: :evil:
Po po,por te vertetave nuk u hudhet sheri a!?.

Valla thi i madh ti shoki, po mundohesh me nxjerr diqka aty ku esht
ZBRAZET. Nuk ka asgje ndermjet ne Kercovari, po ani hulumto se ndoshta
diqka del per ty. hahahahahahaaaa :wink:

Kercovari
04-12-04, 11:01
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:


Po volla Mafiozi ,ke tė drejtė ,se tybe s'ka kurrfarė fjalė dashnije kėtu. Vetėm s'di c'ju ka tek kėtyre kėshtu po thojnė se??!! :roll: :roll: :evil:
Po po,por te vertetave nuk u hudhet sheri a!?.

Valla thi i madh ti shoki, po mundohesh me nxjerr diqka aty ku esht
ZBRAZET. Nuk ka asgje ndermjet ne Kercovari, po ani hulumto se ndoshta
diqka del per ty. hahahahahahaaaa :wink:
Hulumtimet moren funde,pritet seanca gjyqesore.Vendimi-Dashuria eshte e lire dhe ska baza ligjore per aktakuza.Hahaaaaahaaaa!.

Mafiozi
04-12-04, 18:46
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:


Po volla Mafiozi ,ke tė drejtė ,se tybe s'ka kurrfarė fjalė dashnije kėtu. Vetėm s'di c'ju ka tek kėtyre kėshtu po thojnė se??!! :roll: :roll: :evil:
Po po,por te vertetave nuk u hudhet sheri a!?.

Valla thi i madh ti shoki, po mundohesh me nxjerr diqka aty ku esht
ZBRAZET. Nuk ka asgje ndermjet ne Kercovari, po ani hulumto se ndoshta
diqka del per ty. hahahahahahaaaa :wink:
Hulumtimet moren funde,pritet seanca gjyqesore.Vendimi-Dashuria eshte e lire dhe ska baza ligjore per aktakuza.Hahaaaaahaaaa!.

Hahahahahahahhaahaaa :P
Mir pra e presem seancen gjygjsore. Shpresoj te jet nje gjygj i drejt :lol: :wink:

livoreka bicio
04-12-04, 19:22
Po keshtu de,dashuri hashiqare! Ju lumte besa!.

Jo bre Kercovari, nuk ka fjal dashurie ketu, qe vete ShejToNken :lol: :wink:


Po volla Mafiozi ,ke tė drejtė ,se tybe s'ka kurrfarė fjalė dashnije kėtu. Vetėm s'di c'ju ka tek kėtyre kėshtu po thojnė se??!! :roll: :roll: :evil:
Po po,por te vertetave nuk u hudhet sheri a!?.

Valla thi i madh ti shoki, po mundohesh me nxjerr diqka aty ku esht
ZBRAZET. Nuk ka asgje ndermjet ne Kercovari, po ani hulumto se ndoshta
diqka del per ty. hahahahahahaaaa :wink:
Hulumtimet moren funde,pritet seanca gjyqesore.Vendimi-Dashuria eshte e lire dhe ska baza ligjore per aktakuza.Hahaaaaahaaaa!.

Hahahahahahahhaahaaa :P
Mir pra e presem seancen gjygjsore. Shpresoj te jet nje gjygj i drejt :lol: :wink:MAFIOZ NESE KE NEVOJE PER AVOKAT BENUM ZE OK,HAHAHAHAHAH :wink:

Mafiozi
04-12-04, 19:57
livoreka bicio shkruajti

MAFIOZ NESE KE NEVOJE PER AVOKAT BENUM ZE OK,HAHAHAHAHAH

Sa mir ma din hallin ti shoki, e din qe nje Mafioz nuk del ne gjygj pa
avokat :lol: e sidomos me ShejToNken :lol: hahhaaaahahaaaa :wink:

livoreka bicio
04-12-04, 20:01
HAHAHAHAHAHHH :lol: :lol: :lol: :lol: VALLA SHEJTONKA ESHTE SHEJTONK,VESHTIR DO TA KISH ME TE.HAHAHAHAH :wink: :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 23:14
A thua pėr cfarė senace apo avokati qenka fjala se ????!! :roll: :roll:

Mafiozi
04-12-04, 23:40
A thua pėr cfarė senace apo avokati qenka fjala se ????!! :roll: :roll:

Per ne dy ShejToNka, a jam tranu per ty apo jo, po dalem ne gjygj
edhe pak, un e mora nje avokat :arrow: livoreka bicio
me mir esht kur kem pun me shejtonka :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
04-12-04, 23:43
Per ne dy ShejToNka, a jam tranu per ty apo jo, po dalem ne gjygj
edhe pak, un e mora nje avokat :arrow: livoreka bicio
me mir esht kur kem pun me shejtonka :lol: :lol: :lol: :wink:


Volla mafiozi ,d.m.th sa munda me kuptu unė e ti me dalė nė gjygjė??!! :roll: :roll:
Atėherė me mirė qenke ti me Dea me dalė se ju dy e dini mė mirė,se unė s'jam hiq nė dijeni pėr kėtė :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
04-12-04, 23:47
Per ne dy ShejToNka, a jam tranu per ty apo jo, po dalem ne gjygj
edhe pak, un e mora nje avokat :arrow: livoreka bicio
me mir esht kur kem pun me shejtonka :lol: :lol: :lol: :wink:


Volla mafiozi ,d.m.th sa munda me kuptu unė e ti me dalė nė gjygjė??!! :roll: :roll:
Atėherė me mirė qenke ti me Dea me dalė se ju dy e dini mė mirė,se unė s'jam hiq nė dijeni pėr kėtė :wink: :lol: :lol:

Hahahahaahahhahhaaaa ani de po dal me DEA ne gjygj me ber
ket histori me te kjart, por edhe ti duhesh me qen aty, flitet per ty
edhe mua ne ket histori :lol: 8)

ShEjToNkA
04-12-04, 23:53
Mafiozi ,edhe mos me qenė unė ,aty tybe send s'bėhėt qyy
Se as s'kam dit asgjė pėr kėtė ku edhe me pėrfundu pa pėlqimin time s'beØhėt kurgjaaaa :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
05-12-04, 00:03
Mafiozi ,edhe mos me qenė unė ,aty tybe send s'bėhėt qyy
Se as s'kam dit asgjė pėr kėtė ku edhe me pėrfundu pa pėlqimin time s'beØhėt kurgjaaaa :lol: :lol: :lol:

Supeeeeeeeer :P :P Nuk kem nevoj per gjygj pra
U kry kjo pun :lol: :lol: :lol:

DEA
02-06-05, 18:15
Eh edhekjo i takonte te kaluares ne Dardani, lexova dhe ndjeva malle per keta dy persona qe ka kohe qe po na mungojne, urimet me te perzemerta per ju atje ku gjendeni Shejtonka dhe Mafiozi :wink:

Estella
23-06-08, 01:15
spo mirret vesh kush mas kujna u trenu valla hiqqqqqq

me ba mas nje personi nashata pshtoni veq me ba me ju gjujt shumve nime tranoni :P