PDA

View Full Version : Kėshilla!


Gentiana
16-05-04, 23:58
Nese kemi ndonje keshillė propozim apo diq tjeter per nje antar te forumit, qoft edhe ajo per shaka, ateher urdheroni.


Ja un po ja nisi.

E kshilloj Murgeshen qe ta ndalon Lazdranin pak te mos flirton si deri me tani,sepse kemi (kam) frik te humbasesh,dhe jemi msuar tani me qiftin tonė te forumit. :wink: :wink:

Dhe ju lutem, temen merreni ashtu siq esht.

Genta

Barbaroza
17-05-04, 09:23
Edhe une i bashkangjitem keshilles se Gentes.
Pastaj kam edhe nje keshille per Cool_boy,djali ka filluar te behet avanturier e po kam frike se po mbetet me gishta ne goje pastaj.Here Mickojen,here Veren e here disa tjera.Cool_boy,mos ha me shume luge :wink:

Murgesha
17-05-04, 10:43
Barbaroza&Genta flm per keshillat e nevojshme, por a di cka qika une i besoj shume Lazdranit, nejse flirton nganjeher ama mua me do me se shumti dhe per ate i besoj :wink:

Po Genta pasi e paske hap ket teme kam nje keshille edhe per ty e Barbarozen.
Lere ler me mire spo e them se mos po me hidheroni :wink:

Barbaroza
17-05-04, 10:48
Jo Murgesha,thuaje lirshem se une s'prekem aspak,besoj se keshilla jote eshte me vend dhe e dobishme :wink:

Murgesha
17-05-04, 10:59
Po thua a?
Ani ty po ta jap keshillen pra e Genta le te lajmerohet nese do keshille nga une.
Pra, dy pika:
E nderuar Barbaroze me gjithe rrespektin qe kam ndaj teje si anetare e mrekullueshme dhe Mbreteresha III ne forumin Dardania. Te urdheroj asi te keshilloj moj qe sa me pare te gjejsh ndonje te dashur e pastaj ste intereson me se cka po ban Lazdrani im :evil: .
E kam per qejfi shume e vallahi me vjen inati kur gjeni kiksa ne sjelljet e tija. Bile keni mujt me me shkru ne m/p per ket por ti drejt e ne publik :evil:

Barbaroza
17-05-04, 11:19
Murgesha,me vjen keq qe qenke prekur nga ajo qe kam treguar une,por si vajze qe nuk di te genjej dhe nuk di te mbaj fshehur aspak,e tregova ketu ne publik!
Pastaj,nuk eshte puna se s'kam te dashur dhe merrem me thashetheme,por te rrespektoj shume si shoqe dhe nuk kam deshire te te tradhetoje Lazdrani.Mos harro se eshte shume mire kur shoqja e percjell te dashurin e shoqes se saj.Neser,kur une te kem te dashur,te lutem me trego gjithcka qe meson per te,t'a kisha ditur per nder! :)

Murgesha
17-05-04, 11:57
Murgesha,me vjen keq qe qenke prekur nga ajo qe kam treguar une,por si vajze qe nuk di te genjej dhe nuk di te mbaj fshehur aspak,e tregova ketu ne publik!
Pastaj,nuk eshte puna se s'kam te dashur dhe merrem me thashetheme,por te rrespektoj shume si shoqe dhe nuk kam deshire te te tradhetoje Lazdrani.Mos harro se eshte shume mire kur shoqja e percjell te dashurin e shoqes se saj.Neser,kur une te kem te dashur,te lutem me trego gjithcka qe meson per te,t'a kisha ditur per nder! :)

Barbaroza ne ket kontest te falenderoj shume, vertet u preka pak por mbasi qenke keso vajze ateher te qofte fale, tani po pres se cka do te me thote Genta, ndoshta edhe ajo do te vihet ne sherbimin tim, veq tybe spo ma kenda hiq, se Lazdranin nuk me tradheton kurre, por per tju bind se kjo eshte e vertet ju jap leje qe ta kontrolloni ne shoqeri, kam kenaqesin se qe te dyja keni me kup prej inatit se si Lazdrani ska. :wink:

Barbaroza
17-05-04, 13:16
Murgesha,nje fjale thote:"kurre mos thuaj kurre" :wink: Vete emri Lazdran flet mjaft,mos garanto per askend :wink:

Gentiana
17-05-04, 15:04
Barbaroza ne ket kontest te falenderoj shume, vertet u preka pak por mbasi qenke keso vajze ateher te qofte fale, tani po pres se cka do te me thote Genta, ndoshta edhe ajo do te vihet ne sherbimin tim, veq tybe spo ma kenda hiq, se Lazdranin nuk me tradheton kurre, por per tju bind se kjo eshte e vertet ju jap leje qe ta kontrolloni ne shoqeri, kam kenaqesin se qe te dyja keni me kup prej inatit se si Lazdrani ska. :wink:

Me e pas dit se behet keshtu tybe nuk kisha fol, keshilla dhe esht ber veshtir te jepet njeriut,sidomos shoqes.
Murgesha, as un nuk e kam prej inatit, po un jam kesi tipi se nuk i toleroj te gjitha, dhe per kte mua me pengoj, ngase te kam ty shoqe!
Dhe ka te drejt Barbaroza ne citat: Vete emri Lazdran flet mjaft. sidoqoft te kerkoj ndjes nese je prekur,po me beso se per te miren tende e pata. :( :? :roll:

RRUSHI
17-05-04, 15:04
OSE PYET RRUSHIN SE KUSH ESHTE LAZDRANI DHE TE TREGON ... :arrow: :wink:

lazdrani
17-05-04, 15:17
Eh kur njeriu luan me ndjena......Ti Gentiana dhe Barbaroza ah vetem qe ju ftuam ne Pallatin tone mbreteror si musafire doni edhe jeten time dhe Mbretereshes time besnike Murgeshes te na shtini hile,ani qy qy edhe RRUSHI kinse ty te kemi Avokat :wink:
E ndaq kalluni e ndaq tranonu se FOREVER LOVE LAZDRANI&MURGESHA :P
Ti Genta skemi faj ne qe te la arTanibbi edhe ty Barbaroza cka te kemi fajet na Qe te la RRUSHI,shume shpejt shkove ne qiell ja unaza ja vetura shtate metra heheheheh,Ju mundeni vetem shembull te merrni nga une dhe Murgesha :D Po hajt se ju del fati edhe juve vetem durim :wink:

Murgesha
17-05-04, 15:21
Eh kur njeriu luan me ndjena......Ti Gentiana dhe Barbaroza ah vetem qe ju ftuam ne Pallatin tone mbreteror si musafire doni edhe jeten time dhe Mbretereshes time besnike Murgeshes te na shtini hile,ani qy qy edhe RRUSHI kinse ty te kemi Avokat :wink:
E ndaq kalluni e ndaq tranonu se FOREVER LOVE LAZDRANI&MURGESHA :P
Ti Genta skemi faj ne qe te la arTanibbi edhe ty Barbaroza cka te kemi fajet na Qe te la RRUSHI,shume shpejt shkove ne qiell ja unaza ja vetura shtate metra heheheheh,Ju mundeni vetem shembull te merrni nga une dhe Murgesha :D Po hajt se ju del fati edhe juve vetem durim :wink:

E po ne shqiptaret e kemi tradite, mos mujshmi me u ba si dikush ateher ja bajme te zezen. :wink:
Lazdran edhe une pajtohem me ty. Ne jemi 4 Ever e keta mos paqin pune tjeter le te na e bajne gajlen tere diten, pse a mos po ju japim buken tone a??? :wink: :lol: :lol: :lol:

anna
17-05-04, 15:22
per kur darsmja :?: :lol: :D :D :D

lazdrani
17-05-04, 15:26
Eh kur njeriu luan me ndjena......Ti Gentiana dhe Barbaroza ah vetem qe ju ftuam ne Pallatin tone mbreteror si musafire doni edhe jeten time dhe Mbretereshes time besnike Murgeshes te na shtini hile,ani qy qy edhe RRUSHI kinse ty te kemi Avokat :wink:
E ndaq kalluni e ndaq tranonu se FOREVER LOVE LAZDRANI&MURGESHA :P
Ti Genta skemi faj ne qe te la arTanibbi edhe ty Barbaroza cka te kemi fajet na Qe te la RRUSHI,shume shpejt shkove ne qiell ja unaza ja vetura shtate metra heheheheh,Ju mundeni vetem shembull te merrni nga une dhe Murgesha :D Po hajt se ju del fati edhe juve vetem durim :wink:

E po ne shqiptaret e kemi tradite, mos mujshmi me u ba si dikush ateher ja bajme te zezen. :wink:
Lazdran edhe une pajtohem me ty. Ne jemi 4 Ever e keta mos paqin pune tjeter le te na e bajne gajlen tere diten, pse a mos po ju japim buken tone a??? :wink: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
17-05-04, 15:28
Ok ok, un e lash, sps keshillat me dhen per te miren e shoqes, ateher dola fajtore dhe inatqare apo ku ta di un qka tjeter qka, keshtu qe Murgesha edhe nje her nuk do te perzihem me ne ket pun, edhe nese del keq ne fund, ateher mos thuaj se Genta nuk me ka treguar,ok?? :wink:

Vera
17-05-04, 15:36
nje keshill nga une nese doni: mos u mundoni me i nda mbertin e mbretreshen pra LAZDRANIN&MURGESHEN se nuk ndahen dhe pik u bo ku me dit na se me cfar lepaku jan kap........ a ahaaaaaaaaaa me ra nder mend qe me nje lepak qe po u quajke dashuri jan kap kap ata e nuk kish dreq qe i shkoq kot e keni Genta e Barbaroza

lazdrani
17-05-04, 15:39
Ok ok, un e lash, sps keshillat me dhen per te miren e shoqes, ateher dola fajtore dhe inatqare apo ku ta di un qka tjeter qka, keshtu qe Murgesha edhe nje her nuk do te perzihem me ne ket pun, edhe nese del keq ne fund, ateher mos thuaj se Genta nuk me ka treguar,ok?? :wink:
Jo Genta per kete pune fleje dathun qy ani tani po mundohesh ne gjynah te na shtish ah....Ani keshillat tuja....kurre mos hy ne mese mishit dhe thonit :wink: :D

Murgesha
17-05-04, 15:51
nje keshill nga une nese doni: mos u mundoni me i nda mbertin e mbretreshen pra LAZDRANIN&MURGESHEN se nuk ndahen dhe pik u bo ku me dit na se me cfar lepaku jan kap........ a ahaaaaaaaaaa me ra nder mend qe me nje lepak qe po u quajke dashuri jan kap kap ata e nuk kish dreq qe i shkoq kot e keni Genta e Barbaroza

Ja cka do me thene me qene njeriu i vetvetes, te lumte moj Vera se me keto fjale ma lehetesove gjendjen e rende qe me ben Genta e Barbaroza.
Nejse i kuptoj ato dyja, jane bere Mbreteresha e spo kan Mbret :wink: e per ate e kane. :lol: :lol:

lazdrani
17-05-04, 16:05
The day I will stop loving you,is the day,when I close my eys forever!!!! :roll: :wink: Murgesha only you :P

Naki
17-05-04, 16:08
Lazdran ketu flitet shqip,nuk po kuptoje gjuhen angleze,haaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
17-05-04, 16:11
The day I will stop loving you,is the day,when I close my eys forever!!!! Murgesha only you

Une do te ndalem se dashuruari ty, ate dite kur ti mbylli per gjithnje syte e mi!!!!! Lazdran only you.
Ky ishte perkthimi.

lazdrani
17-05-04, 16:11
Lazdran ketu flitet shqip,nuk po kuptoje gjuhen angleze,haaaaaaaaaaaaaaaa
Afroje veshin te tregoje ose pyete nusen tende te spjegon haaaaaaaaaa :wink: Kalofshe bukure zoteri.....nuk po ta perktheje se mos po ju bjen te liget Gentes dhe Barbarozes :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
17-05-04, 16:12
The day I will stop loving you,is the day,when I close my eys forever!!!! Murgesha only you

Une do te ndalem se dashuruari ty, ate dite kur ti mbylli per gjithnje syte e mi!!!!! Lazdran only you.
Ky ishte perkthimi.
Amin :P :wink:

Gentiana
17-05-04, 16:14
Lazdran ketu flitet shqip,nuk po kuptoje gjuhen angleze,haaaaaaaaaaaaaaaa
Afroje veshin te tregoje ose pyete nusen tende te spjegon haaaaaaaaaa :wink: Kalofshe bukure zoteri.....nuk po ta perktheje se mos po ju bjen te liget Gentes dhe Barbarozes :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo lazdran, ket gjuh e kuptoj un, keshtu qe nuk me ra pika.

lazdrani
17-05-04, 16:18
Lazdran ketu flitet shqip,nuk po kuptoje gjuhen angleze,haaaaaaaaaaaaaaaa
Afroje veshin te tregoje ose pyete nusen tende te spjegon haaaaaaaaaa :wink: Kalofshe bukure zoteri.....nuk po ta perktheje se mos po ju bjen te liget Gentes dhe Barbarozes :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo lazdran, ket gjuh e kuptoj un, keshtu qe nuk me ra pika.
Ani de Genta mos u skuq :oops: qiko se ne te besojme mbasi 'Murgesha te dha nje kove Uje fetyres :wink: :D :D :D

Vera
17-05-04, 16:28
nje keshill nga une nese doni: mos u mundoni me i nda mbertin e mbretreshen pra LAZDRANIN&MURGESHEN se nuk ndahen dhe pik u bo ku me dit na se me cfar lepaku jan kap........ a ahaaaaaaaaaa me ra nder mend qe me nje lepak qe po u quajke dashuri jan kap kap ata e nuk kish dreq qe i shkoq kot e keni Genta e Barbaroza

Ja cka do me thene me qene njeriu i vetvetes, te lumte moj Vera se me keto fjale ma lehetesove gjendjen e rende qe me ben Genta e Barbaroza.
Nejse i kuptoj ato dyja, jane bere Mbreteresha e spo kan Mbret :wink: e per ate e kane. :lol: :lol:

po oj Murgesh po i kuptoj edhe ato se jan pa mbret e disi ndihen keq veq cka me ju bo valla hehehhe tash lazdrani i shkrreti veq per nje eshte

lazdrani
17-05-04, 16:37
I shkrete jo po Krenare vetem per Murgeshen :wink:

Naki
17-05-04, 16:54
kuku nana jeme skame pa ,ksi njeri ae e done mbretereshen dhe i rri besnik,te lumte ju jeni :roll: :roll: :roll: mos vete haaaaaaaaaaaaaa

Vera
17-05-04, 17:07
Naki mos i thuaj te lumt pa i bo nja 20 vjet bashk se gjithshka mund te ndodh a heheheh

Murgesha
24-05-04, 22:18
Naki mos i thuaj te lumt pa i bo nja 20 vjet bashk se gjithshka mund te ndodh a heheheh

Vera shko e lexo te Ekspozita e Dardanise 2050.
Atje jemi bashke, te pandare e me niper e me mbesa :lol: :lol:

Gentiana
12-06-04, 12:34
I Kshilloj Murgeshen dhe Lazdranin qe te bashkohen me, se kta lot po na qesin ne gjynah. :(

anna
12-06-04, 16:59
pse jane ndare a :( :( :( :( :( :(

Gentiana
12-06-04, 17:31
Joooooooooooo bre Anna mos jau ndjell, po thash se nuk po munden te perpjeken ne forum, qy :wink:

lazdrani
12-06-04, 17:45
I Kshilloj Murgeshen dhe Lazdranin qe te bashkohen me, se kta lot po na qesin ne gjynah. :( Genta keto lote jane te gezimit qy...veq me ka marre malli shume per Murgeshen time :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
12-06-04, 18:24
I Kshilloj Murgeshen dhe Lazdranin qe te bashkohen me, se kta lot po na qesin ne gjynah. :( Genta keto lote jane te gezimit qy...veq me ka marre malli shume per Murgeshen time :cry: :cry: :cry: :cry:

Genta une eLazdrani keshillat e mira i marrim parasysh.
Ja ku na ke tani te dyve ne forum. :wink:

Gentiana
12-06-04, 18:32
Me ne fund, a po e sheh krejt forumi tani jemi te gzuar me juvet... :wink:

Murgesha
12-06-04, 18:34
Hhahahhahaha Genta pa mua e Lazdranin ska atmosfere ketu. :wink:

Gentiana
12-06-04, 18:36
Hhahahhahaha Genta pa mua e Lazdranin ska atmosfere ketu. :wink:


Jo de, e sidomos kur te jeni kehstu :cry: :cry: :cry: :cry: na patet ba gati hor :wink:

lazdrani
12-06-04, 18:53
Genta mua nuk me pengone te qaje nga malli qe kisha per Murgeshen :wink:

anna
13-06-04, 11:39
mire mire se per pak do me binte te fiket :D :D :D

lazdrani
14-06-04, 20:46
mire mire se per pak do me binte te fiket :D :D :D :roll: :roll: :roll: :wink:

Murgesha
14-06-04, 23:35
mire mire se per pak do me binte te fiket :D :D :D

Anna cka pate moj? :wink: :idea: :arrow:

anna
15-06-04, 09:42
jo kurgja veq u shqetesova pak :wink: edhe te jete hera e fundit qe nuk shkruani ne forum :twisted: :twisted:

Murgesha
15-06-04, 10:40
jo kurgja veq u shqetesova pak :wink: edhe te jete hera e fundit qe nuk shkruani ne forum :twisted: :twisted:

Oj anna nuk do ta perserim me kete. Do te shkruajme e takohemi me shpesh se si duket po na mbytka dashnia mos me u taku shpesh. :wink:

Gentiana
15-06-04, 10:42
Love is in the air......... :wink:

Murgesha
15-06-04, 10:50
Love is in the air......... :wink:

Jo tybe. Ne zemer moj eshte Love, ne ajer bejne dashuri Zogjet :wink:

lazdrani
15-06-04, 10:51
Love is in the air......... :wink:

Jo tybe. Ne zemer moj eshte Love, ne ajer bejne dashuri Zogjet :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
15-06-04, 10:51
Love is in the air......... :wink:

Jo tybe. Ne zemer moj eshte Love, ne ajer bejne dashuri Zogjet :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: Ani dyjat pra, qy

Murgesha
15-06-04, 10:52
Love is in the air......... :wink:

Jo tybe. Ne zemer moj eshte Love, ne ajer bejne dashuri Zogjet :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: Ani dyjat pra, qy

Ashtu me mesuesen :wink:

turisti
09-08-04, 13:03
:P

ShEjToNkA
11-08-04, 19:20
kam njė kėshill speciale pėr :arrow: Gentiana

Genta sis ,kujdes se s'je ka e din qa donė me tė gjetė :twisted: , se boll durova sun i duroj ma akuzat tua :wink:

Gentiana
11-08-04, 19:37
kam njė kėshill speciale pėr :arrow: Gentiana

Genta sis ,kujdes se s'je ka e din qa donė me tė gjetė :twisted: , se boll durova sun i duroj ma akuzat tua :wink:

Qy qy, le se sa u qetesova pak, kjo prap se prap don mem ba nervoz. ooooooooooooj Qiko,qfar akuzash bre?? Qyre ti, Genten leje rehat, nese nuk don me te nxen sherri me te.... :wink:

Honesty^uk.
11-08-04, 20:02
kam njė kėshill speciale pėr :arrow: Gentiana

Genta sis ,kujdes se s'je ka e din qa donė me tė gjetė :twisted: , se boll durova sun i duroj ma akuzat tua :wink:

Qy qy, le se sa u qetesova pak, kjo prap se prap don mem ba nervoz. ooooooooooooj Qiko,qfar akuzash bre?? Qyre ti, Genten leje rehat, nese nuk don me te nxen sherri me te.... :wink:


ishalla don zoti dhe nuk qelloj afer kur te fillojn keto te dyja :wink: :arrow:

ShEjToNkA
11-08-04, 20:24
kam njė kėshill speciale pėr :arrow: Gentiana

Genta sis ,kujdes se s'je ka e din qa donė me tė gjetė :twisted: , se boll durova sun i duroj ma akuzat tua :wink:

Qy qy, le se sa u qetesova pak, kjo prap se prap don mem ba nervoz. ooooooooooooj Qiko,qfar akuzash bre?? Qyre ti, Genten leje rehat, nese nuk don me te nxen sherri me te.... :wink:


ishalla don zoti dhe nuk qelloj afer kur te fillojn keto te dyja :wink: :arrow:


Se di ciles don me na zanė sheri me njėnatjetrėn :?: :wink:


Honsety se ki keq ishalla nuk qėlloni askush kėndej pari se mozomakeq

Honesty^uk.
11-08-04, 20:43
Honsety se ki keq ishalla nuk qėlloni askush kėndej pari se mozomakeq


oj shejtanka une nuk po du me e ba ma keq se mua nuk ma ndien sa ta kam kete ne brez
http://www.forumihorizont.com/images/avatars/g1.gif

ShEjToNkA
12-08-04, 08:06
Honsety se ki keq ishalla nuk qėlloni askush kėndej pari se mozomakeq


oj shejtanka une nuk po du me e ba ma keq se mua nuk ma ndien sa ta kam kete ne brez
http://www.forumihorizont.com/images/avatars/g1.gif

Qy,Qyyy Po qata edhe unė e kam mos me ba me keq,se tybe hiq as mua s'ėshtė ka me ndien sa ta kam kallashin nė krahė , se sa pėr revole as qė ndij bile ahahahhaha

turisti
17-08-04, 17:02
Auuuuuuuu,ketu krejt kokan AL CAPONE... :cry:

ShEjToNkA
21-09-04, 21:27
Njė kėshill !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pėr :arrow: Murgesha , Genta , Luana
Kėshilla e dini ju , ose ndalni fjalėt ose e dini qa ju pret :twisted: :twisted:

Murgesha
21-09-04, 21:29
Njė kėshill !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pėr :arrow: Murgesha , Genta , Luana
Kėshilla e dini ju , ose ndalni fjalėt ose e dini qa ju pret :twisted: :twisted:

O pasha mamin kam me tė mbytė Shejtonka. Veē provo e qile gojėn.
Dije se fjalė e shpulla gojės ke me hangėr. :twisted: :twisted:

Luana
21-09-04, 21:30
Njė kėshill !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pėr :arrow: Murgesha , Genta , Luana
Kėshilla e dini ju , ose ndalni fjalėt ose e dini qa ju pret :twisted: :twisted:


Qaji me limon aaaaa :?: :?: :?:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
21-09-04, 21:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaa , kushė ka me hėngėr shpulla ti a unė :?:


Luana , ashtu dic veq pak ma mirė hahaahaahaahhaa :lol:

turisti
26-09-04, 21:29
hahahahahahahahahahaah- eshte keshilli me i mire,hahahaha. :P :wink:

turisti
14-01-05, 01:24
Nuk kam,sepse me duhet t'i kursej,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah. :wink:

Barbaroza
14-01-05, 10:48
Nuk kam,sepse me duhet t'i kursej,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah. :wink:
Mos i kurse Turisti,keshillat tuaja jane shume te dobishme per ata qe dijne te logjikojne.Jo kot,shpeshhere them me vete se ju jeni babai i forumit. :wink:

turisti
14-01-05, 23:46
Nuk kam,sepse me duhet t'i kursej,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah. :wink:
Mos i kurse Turisti,keshillat tuaja jane shume te dobishme per ata qe dijne te logjikojne.Jo kot,shpeshhere them me vete se ju jeni babai i forumit. :wink:

Faleminderit barbaroza e nderuar.Tash ,pasi qe jam " babbai i forumit,mund te shkoj lirisht ne pension,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.


Nuk kam asgje per fund,perveq pershendetjet e sinqerta.


TURISTI.

Drenicaki
15-01-05, 12:57
Sot ju keshilloj qe te me keshilloni!

turisti
15-01-05, 14:21
Sot ju keshilloj qe te me keshilloni!

Pra: " Ti je i menqur,ty nuk vlen te perseritet.",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahah. :wink:

Murgesha
07-07-05, 01:22
Kam njė Kėshillė por nuk po e di sa mė takon mua tė jap kėshilla. :wink:

schütze
07-07-05, 01:35
Kam njė Kėshillė por nuk po e di sa mė takon mua tė jap kėshilla. :wink:
po mir oj Murgesha, a i prano keshillat :?:

Murgesha
07-07-05, 01:39
Kam njė Kėshillė por nuk po e di sa mė takon mua tė jap kėshilla. :wink:
po mir oj Murgesha, a i prano keshillat :?:

Po si.

Pėr tu bindur mund tė provosh menjėherė.
Veq mos mė kėshillo me i ra murit me kokė se pėr tjetėr ska dert. :lol: :lol: :lol:

schütze
07-07-05, 01:54
Kam njė Kėshillė por nuk po e di sa mė takon mua tė jap kėshilla. :wink:
po mir oj Murgesha, a i prano keshillat :?:

Po si.

Pėr tu bindur mund tė provosh menjėherė.
Veq mos mė kėshillo me i ra murit me kokė se pėr tjetėr ska dert. :lol: :lol: :lol:
e ku e dite :roll: :roll:
po thash nashta kthjellesh pak :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-07-05, 01:56
e ku e dite :roll: :roll:
po thash nashta kthjellesh pak :lol: :lol: :lol: :lol:

Tė falemnderit pėr kėshillėn, tani do tė shkoj ti laj pak sytė. :lol:

schütze
07-07-05, 02:01
e ku e dite :roll: :roll:
po thash nashta kthjellesh pak :lol: :lol: :lol: :lol:

Tė falemnderit pėr kėshillėn, tani do tė shkoj ti laj pak sytė. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: me vjen mir qe te ndihmova 8)

turisti
12-10-05, 13:41
E keshilloj TOMORIN qe ta perzie AJVARIN sa me shpejt se erdhen mysafiret. :wink: