PDA

View Full Version : Kuuu...


ShEjToNkA
23-03-05, 01:08
....Na mbetėn Genta & Mafia??????????????

More Genta ,na erdhi ama jo si mė parė ,dicka si mė pak qėndronė kėtu.

Por ajo qė ėshtė me rėndėsi tė diskutohet kėtu ėshtė kėshtu:

-Mojė e dini se Mafiaaaa ,s'po ka guximė tė shkruajė kėtu?????
-Shiqova e shokuar dhe i thashė: :shock: Mė faaaaaalllllll....???????????
- Po de tė tregova se Mafia, s'po guxonė tė shkruajė kėtu.
-Shtova unė: Po nga kush mojjjjj???????????????? :roll:
- E tha Gjakovarja ia ndalojė tė gjitha :wink:
- Ėshtė pėr t'u besuarė ama jo edhe krejtė ,se bile FD se besojė se ia ka ndaluarė?! :roll: :roll:

Ishinė kėto fjalėt qė ndėgjova sotė. sa janė tė vėrteta dhe si ,mbetėt qė tė zbulohen tutje.

Diskutimė tė kėndshėm dhe zbulime sa mė tė shpejtaaa :lol: :lol:

Dreni30
23-03-05, 01:33
More une do informata i mora, por po me duken .... ndoshta jo te verteta.

Kjo qe po ndodh me Gentiana & Mafia dicka po me habit pak edhe nuk po mundem me besu se si ka ndodh qe njeriu humbi e nuk po lajmerohet fare.

Edhe kjo Genta humbi per sa kohe, por u kthye vetem dhe nuk thot asgje se si ka ndodhur.
Po shpresoj se do te kemi informata me te verteta se shpejti.
Vazhdojme te kerkojm fakte deri ne fund.
Sipas parashikimeve te mia se Genta & Mafia jane me te vertet qift i mire dhe une shume i rrespektoj te dyt, por brenga nuk po me hiqet se cka ka ndodh me ta.

Mbetem me shprese qe te lajmerohet edhe Mafia se shpejti.

Barbaroza
23-03-05, 15:20
Une mendoj se Genta dhe Mafiozi duhet te na tregojne vete apo te heshtin,si te duan ata,s'mundemi more t'ua imponojme atyre se cfare duan te mbajne fshehur dhe cfare zbuluar! :lol: :wink:

Kaltrushi
23-03-05, 15:56
ja tybe FJALA: SEKRET ketu nuk ekzisto............. :?: :!:

turisti
23-03-05, 20:35
Mafiozi eshte mire. :P :wink:

Murgesha
23-03-05, 20:40
Edhe Gentiana shumė mirė ėshtė.
E pashė mbrėmė nė kamerė, ishte hijeshu edhe mė shumė. Kush nuk e njeh Gentėn nuk mundet as ta paramendojė se sa bukuroshe ėshtė ajo.
Bile mė tha ti them kėtij dreq Drenit dhe dreqe Shejtonkės hiq mos u mėrzitni pėr neve se ne po kalojmė si ėshtė mė sė miri.

turisti
23-03-05, 21:04
:P

ShEjToNkA
24-03-05, 12:37
Edhe Gentiana shumė mirė ėshtė.
E pashė mbrėmė nė kamerė, ishte hijeshu edhe mė shumė. Kush nuk e njeh Gentėn nuk mundet as ta paramendojė se sa bukuroshe ėshtė ajo.
Bile mė tha ti them kėtij dreq Drenit dhe dreqe Shejtonkės hiq mos u mėrzitni pėr neve se ne po kalojmė si ėshtė mė sė miri.


Qyqyqyqyqqqyyyyy
Po pėr kėto i kam dit mojjj . :lol: :lol: E kam di se janė mirė e kam dit se ėshtė e bukur por nuk po mundemi me dit se c'po ndodhė me Mafin?! :roll: :roll:
Pse ai nuk ėshtė mė nė mesin tonė?!
Edhe ti i dėrgonė selame Gentės Nga engjujtė e Fd-sė se neve me u mėrzitė e as me u merakos hic por vetėm Mafin , na e lejo bile le tė shkruajė nga njė shkrimė nė ditė. :lol: :lol:

Murgesha
24-03-05, 12:40
Edhe Gentiana shumė mirė ėshtė.
E pashė mbrėmė nė kamerė, ishte hijeshu edhe mė shumė. Kush nuk e njeh Gentėn nuk mundet as ta paramendojė se sa bukuroshe ėshtė ajo.
Bile mė tha ti them kėtij dreq Drenit dhe dreqe Shejtonkės hiq mos u mėrzitni pėr neve se ne po kalojmė si ėshtė mė sė miri.


Qyqyqyqyqqqyyyyy
Po pėr kėto i kam dit mojjj . :lol: :lol: E kam di se janė mirė e kam dit se ėshtė e bukur por nuk po mundemi me dit se c'po ndodhė me Mafin?! :roll: :roll:
Pse ai nuk ėshtė mė nė mesin tonė?!
Edhe ti i dėrgonė selame Gentės Nga engjujtė e Fd-sė se neve me u mėrzitė e as me u merakos hic por vetėm Mafin , na e lejo bile le tė shkruajė nga njė shkrimė nė ditė. :lol: :lol:


Ashtu ishin marrė vesh loqki, pėr mos me u grind pėr kompjuter, njė kohė Mafia do tė pushojė, e kur tė ja nisin ai me shkru ka me tė marrė malli pėr Gentėn. :wink:

ShEjToNkA
24-03-05, 12:43
Ashtu ishin marrė vesh loqki, pėr mos me u grind pėr kompjuter, njė kohė Mafia do tė pushojė, e kur tė ja nisin ai me shkru ka me tė marrė malli pėr Gentėn. :wink:

Jo dicka s'po mė hyjnė nė kokė kėto fjalė?! :roll: :roll:

Pse mojj s'po mudnsihn me bėre njėri paraidte e tjetėri pas dite pėr tė hyrė nė PC ,ose me ndonjė pauz me tė shkurtėr se kėshtupo dojka me na djegė mallii :lol: :lol: :lol: herė pėr njėrin e herė pėr tjetėrin. :(

Murgesha
24-03-05, 13:06
Ashtu ishin marrė vesh loqki, pėr mos me u grind pėr kompjuter, njė kohė Mafia do tė pushojė, e kur tė ja nisin ai me shkru ka me tė marrė malli pėr Gentėn. :wink:

Jo dicka s'po mė hyjnė nė kokė kėto fjalė?! :roll: :roll:

Pse mojj s'po mudnsihn me bėre njėri paraidte e tjetėri pas dite pėr tė hyrė nė PC ,ose me ndonjė pauz me tė shkurtėr se kėshtupo dojka me na djegė mallii :lol: :lol: :lol: herė pėr njėrin e herė pėr tjetėrin. :(

Simbas tė gjitha informatav gjelozia nė pyetje loqki.
:wink:

ShEjToNkA
24-03-05, 13:09
Simbas tė gjitha informatav gjelozia nė pyetje loqki.
:wink:


Jo loqkum kam pritė ndonjė pergjegje tjetėr se sa pėr xhelozi ka qenė kaherė e diturė. :lol:

Murgesha
24-03-05, 13:55
Simbas tė gjitha informatav gjelozia nė pyetje loqki.
:wink:


Jo loqkum kam pritė ndonjė pergjegje tjetėr se sa pėr xhelozi ka qenė kaherė e diturė. :lol:

Pse loqki ti a doje tė nxirrje dhjamė prej pleshti a???
Ata po gjelozojnė kush me i ba punėt nė shtėpi e jo diēka tjetėr, kėshtu qė e kanė bėrė me rend ti bėjnė punėt e tė hyjnė nė pc.
kėsaj here shorti i kish ra mafisė, dhe kur tė ngopet Genta duke shkruar atėherė do ti baj puntė e shtėpisė. :lol:

Arbėri
24-03-05, 20:18
Aiiiiiiiiiiiii po HOLLE po tjerrni edhe ju, qyyyyyyyyyyyyyy :x :evil:

More lene Genten e Mafine por ku me mbet Halla se!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
25-03-05, 14:01
Aiiiiiiiiiiiii po HOLLE po tjerrni edhe ju, qyyyyyyyyyyyyyy :x :evil:

More lene Genten e Mafine por ku me mbet Halla se!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: Nuk kam e kam ditur se pse po i sillesh kaq shum halles,po tani e dij,dhe nuk ke faj jo. :lol: