PDA

View Full Version : Pas vdekjes!


Faqet : [1] 2

Loloku
27-09-04, 10:10
Hajt te provojme kush ēfare do te shkruente si nekrolog pas vdekjes se dikujt ketu ne forum!
U nxita ga deshira per te degjuar vetem fjale te mire nga secili per secilin dhe keto zakonisht i bejme pas vdekjes, por ju mos u bene shume servila dhe thuajini ate qe e ndjeni sa me origjinal!
Pra nuk eshte tem qe ndjell keq po vetem mire!
Nuk po ja filloj une se jam shume i ndjeshem dhe nuk dua te ju bej me qajt a?
Jetoni jeten e deshirave tua sa me shume qe te mundeni dhe mos leni asgje veresi se dekes nuk i dihet!

ShEjToNkA
27-09-04, 10:19
Loloku , a s'dite dic ma keq veq edhe tė vdekur me na bė nga njė herė aaa??!!!
O lumja unė se bashė pėr mua ėshtė kjo temė ,se kom me iu vajtu qė kom me iu tranu.
Loloku , pėrderi sa tė filloish i pari Ti ,ose ndokush tjetėr , edhe tė shofim se c'po shkruna, unė nuk do shkruaj kėtu.
Se kisha fillu unė e para ama kam firkė se do iu bėjė tė gjithve me qajtė dhe pasnadej do e shpallni temėn si tė mbyllur.

turisti
27-09-04, 11:33
Loloku,te pershendes.Nuk i dua momemtet e ketij lloji,sepse nuk i pershtaten shiqimeve pozitive te cilet i kam ndaj jetes,por duke u bazuar se rastet e ketilla jane pjesa perberese e jetes dhe nuk mundemi t'iu shmangemi,vendosa te shruaj diq shpejt dhe shkurte. Per shembull e marr vetvetin ( TURISTIN ) i cili ka vdekur ( qfare ironie me shkrujt per vetin e dekt,hahahaha).

" TURISTI i nderuar,
Ne kete moment te pikelluar dhe gezuar qe po ndahemi nga teje,nuk jemi te kenaqun qe po shkon dhe po na shtin te derdhim lotet ketu sepse te gjithat kushtojne,por shyqyr qe eshte ky hargjimi i fundit per ty dhe te gjithe shpresojme se nuk do te kthehesh.Shume here ke qene jo serioz,por kuptoje kete qeshtje me seriozitet te serioz.
Adhurojshe udhetimet dhe shoqerimet ne ēdo meridianet e botes,duke haruar se i afrohesh te KOTES.Ke qene TURIST se jo mahi,me opanga dhe atllas-botes ja ke msy.
TURISTI i nderuar,ke qene i moshuar.Udhetimet e shumta dhe avanturat e keshija te kan prue te shpia.
Ai deshironte te krijon dhe udheton,ne vend se te shpia- KETU PO PUSHON.

Anetaret e gezuar te DARDANIA-de.

turisti
27-09-04, 11:48
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,nuk po muj pa qeshe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.
Ju pershendes,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :P

Loloku
27-09-04, 12:26
Jo more turist shoki, nuk ishte nevoja te ndaheshe nga vetvetja se ta bejme ne, por te pergezoj per guximin dhe kurajon per tu ballafaquar edhe me kete teme dhe nuk i duam asnjeri keto momente, por i kemi per hise te gjithe pa perjashtim.
Me nxite ta beje edhe une nje komentim te shpejt dhe pa te keq per ty ne sensin pozitiv dhe per mua le ta bej kush te doje!

Mos. turisti, mos ik kaq shpejt! Nuk arrita as te te njoh e te pijme nje kafe bashke dhe ti mbathe opingat sikur te kaloje nje kufi ndershtetror me ate zanatin tend prej turisti! Qeshu edhe pas ketij rrugetimi te fundit dhe kenaqesia qofte e pafund per ty dhe rrugetimi te qofte i lehte se ti na lehtesove nga shqetesimet shpesh!
Vetem nje merak do te me ngelet peng, se mos nuk do te njihemi edhe ne boten tjeter kur te shihemi, po ti nuk le vend pa shetitur dhe i gjete fundin botes dhe avantures, na dhe shembullin e te jetuarit sipas deshirave qe nuk kane kurre mbarim

turisti
27-09-04, 12:36
hahahahaha,falemderit Loloku,me pelqen shkrimi yte per mua-posa vdekur,Ahahahahahahahahahahahaha.
Te pershendes. :wink:

Murgesha
27-09-04, 14:14
Hajt mbasi Turisti ja paska filluar me vetveten, po i them edhe unė nja dy tre qind fjalė pėr te.

Eh more Turist, nė rrugėtimet tuaja tė pa fundme, njė ditė rastėsisht tė solli Zoti nė mbretėrinė Dardane. Hyre vetėm sa pėr tė shuar kurreshtjen se ēfarė mbretėrie qenka kjo. Hyre ama smund dole mė.
Valigjet i mbaje nė gatishmėri tė plotė pėr tė vazhduar shtegtimin turistik, por ato mbetėn gjithherė tė palosura nė njė qoshe tė dhomės nė pallatin mbretėror, tė mbretėrisė Dardane.
Edhe pse kishe dėshirė tė madhe tė vazhdoje kėtė nuk munde ta bėjsh mė kurrė. Bujaria e ndershmėria e pritjes nga qytetarėt e kėsaj mbretėrie tė mbajtėn e asnjėherė stė lan tė shtegtosh mė.
:cry: :cry: :cry: O sa po mė qahet kur po mė kujtohen dashuriēkat qė tė lindėn nė kėtė mbretėri.
Udhėto i qetė nė shtegtimin e fundit nga kjo botė, e dhashtė Zoti nė botėn tjetėr tė tė hap dyert e shtegtimeve tė reja.
Ps. Mos tė harroj.
Luana ngushėllime tė sinqerta tė dėshiron Murgesha.

turisti
27-09-04, 14:26
Hajt mbasi Turisti ja paska filluar me vetveten, po i them edhe unė nja dy tre qind fjalė pėr te.

Eh more Turist, nė rrugėtimet tuaja tė pa fundme, njė ditė rastėsisht tė solli Zoti nė mbretėrinė Dardane. Hyre vetėm sa pėr tė shuar kurreshtjen se ēfarė mbretėrie qenka kjo. Hyre ama smund dole mė.
Valigjet i mbaje nė gatishmėri tė plotė pėr tė vazhduar shtegtimin turistik, por ato mbetėn gjithherė tė palosura nė njė qoshe tė dhomės nė pallatin mbretėror, tė mbretėrisė Dardane.
Edhe pse kishe dėshirė tė madhe tė vazhdoje kėtė nuk munde ta bėjsh mė kurrė. Bujaria e ndershmėria e pritjes nga qytetarėt e kėsaj mbretėrie tė mbajtėn e asnjėherė stė lan tė shtegtosh mė.
:cry: :cry: :cry: O sa po mė qahet kur po mė kujtohen dashuriēkat qė tė lindėn nė kėtė mbretėri.
Udhėto i qetė nė shtegtimin e fundit nga kjo botė, e dhashtė Zoti nė botėn tjetėr tė tė hap dyert e shtegtimeve tė reja.
Ps. Mos tė harroj.
Luana ngushėllime tė sinqerta tė dėshiron Murgesha.


Hahahahahahahaha,falmderit Murgesha. Normal qe per - te vdekurit - jane te rezervuara vetem fjalet e mira dhe duhet thene ēdo te mire,hahahahaha.
Te pershendes. :wink: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ylberi_be
27-09-04, 16:08
Vetem kur te vdesin njerzit te tjeret e din sa i rendsishem ishte dhe se po na mungon njeri per njerin gjithmon ka nevoj dashurija per njeri tjetrin kurr s vdes :roll: :roll: :oops:

ShEjToNkA
27-09-04, 16:10
Sot nė pėrvjetorin e 2-3 -4 orshitė , tė ndrimit tė jetės tė tė ndjerit Turisti ,desha qė edhe unė tė shprehi ngushllimėt e mia mė tė sinqerta dhe t'i flasė nja 5-6-800 fjalė miradije pėr Tė.

Sot njė filim i javės tė re njė ditė e re ,pra nė orėt e mėngjesit muarėm lajmin e zi ,ku dėgjuam se Turisti kishte ndėruar jetė.
Turist ,i nderuar dhe shumė i respektuar gjithmonė do mbetėsh nė zemrat tona i pa haruar.
Shpejt e shpejt Vdekja e mallkuar tė ndau nga Ne ,ku gjithherė do tė kujtomė me mall dhe dhimbje, fjalėt dhe urdhėrsat e Juaja qė na shoqeruan deri mė tani. Ti ishe njė shembull nė kėtė shtėpi tė madhe , ku erdhe pa papritur dhe na bėre qė mė fjalėt e juaja tė kemi njė rrespekt tė veqnat pėr Ty.
Ishe dhe do mbetėsh gjithėherė i paharuar , tek Ne. me mall tė kujtojnė tė gjithė shoqėria e juajė ku kur s'do tė largojnė nga mendja dhe kujtesa asnjėherė.
Tė kujtojn tė dhithė antarėt e kėsja familje nga mė i madhe e deri tek i vogėli ,ku mė sė shumti tė kujtonė dhe kur s'do tė haronė Dashuria e juajė Luana , e cila nga mėrzia qė pėsoi sot nuk mundi dot ti gjejė tė paktėn dy fjalė pėr ngushhlim.

Gjihtmonė nė zemrat Tona do jeshė :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkronjatė e forumit!

Murgesha
27-09-04, 16:20
Sot nė lajmet e orės 17 ndėgjova njė lajm tė zi he mos e ndėgjovsha mė kurr nė jet.
E nderuara dhe shumė e rrespektuara Shejtonka paska ndėrruarr jetė.
Lajmi mė ra nė kokė sikur me u pasė rrėzu tavani mbi kokėn time.
E mora shpejt telefonin nė dorė e thirra ne radio Dardani me shpresė se dikush do ma e pėrgėnjeshtroj kėtė lajm tė zi, ama kot ata vetėm ēka e konfirmuan lajmin.
Varrimi do tė bahet nesėr, unė vetėm jam ka e pėrgadisė fjalimin qė do tė mbaj nesėr i cili do tė duket kėshtu.
E ndaruar kufomė e Shejtonkės edhe pse kėto momente je e vdekur prapė se prapė ka diēka shejtonuese nė trupin tėnd.
Paske vdekur shumė pa lidhje, nė gojė ende paske njė buzėqeshje, duart tė paskan mbetur tė gaditura pėr tastatur, e mendja ende sikur po mendon se ēfarė shejtonllaki me i ba dardanisė.
Megjithatė shoqe e nderuar, me shpresė se sė shpejti do tė vij tek ti, po e mbylli kėtė fjalim. Tė dėshiroj paqe e qetėsi shpirtėrore nėp ahiret.
Vushtrria qoje more kokėn pėrpjet e mos qaj si fėmij se ske pas ēfarėdo ,mbretėreshe, fillo e mburru me shejtonllaqet e Shejtonkės, se ato ishin aq tė kėndshme e madhėshtore.
Paqja e pėrhershme mbretėroft pėr ty oj Shejtonka.
Amin.

MemphiSx
27-09-04, 16:21
Me pikellim te thell morrem lajmin per vdekjen e shokut t'forumit te nderuarit Lolok
Edhe pse na ndanin qellimet partiake, ne me te ndjerin kalum qaste shum te kendshme, me kujtohen ditet kur rrishim me qikat e forumit me aferditen, Shejtonken, Barbbarozen, Lazdranin...etj

Me ket rast i shprehim ngushllime familjes tij, shoqeris ne forum si dhe te dashures se te ndjerit
Zoti e shperbleft ne gjehnet:(

ShEjToNkA
27-09-04, 16:24
Sot nė lajmet e orės 17 ndėgjova njė lajm tė zi he mos e ndėgjovsha mė kurr nė jet.
E nderuara dhe shumė e rrespektuara Shejtonka paska ndėrruarr jetė.
Lajmi mė ra nė kokė sikur me u pasė rrėzu tavani mbi kokėn time.
E mora shpejt telefonin nė dorė e thirra ne radio Dardani me shpresė se dikush do ma e pėrgėnjeshtroj kėtė lajm tė zi, ama kot ata vetėm ēka e konfirmuan lajmin.
Varrimi do tė bahet nesėr, unė vetėm jam ka e pėrgadisė fjalimin qė do tė mbaj nesėr i cili do tė duket kėshtu.
E ndaruar kufomė e Shejtonkės edhe pse kėto momente je e vdekur prapė se prapė ka diēka shejtonuese nė trupin tėnd.
Paske vdekur shumė pa lidhje, nė gojė ende paske njė buzėqeshje, duart tė paskan mbetur tė gaditura pėr tastatur, e mendja ende sikur po mendon se ēfarė shejtonllaki me i ba dardanisė.
Megjithatė shoqe e nderuar, me shpresė se sė shpejti do tė vij tek ti, po e mbylli kėtė fjalim. Tė dėshiroj paqe e qetėsi shpirtėrore nėp ahiret.
Vushtrria qoje more kokėn pėrpjet e mos qaj si fėmij se ske pas ēfarėdo ,mbretėreshe, fillo e mburru me shejtonllaqet e Shejtonkės, se ato ishin aq tė kėndshme e madhėshtore.
Paqja e pėrhershme mbretėroft pėr ty oj Shejtonka.
Amin.


Tė gjithė formuistat njė zėri vikatėn : Mjer pėr Ne qa paskemi mbetė pa Shejtonkėn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
27-09-04, 16:29
Sot nė pėrvjetorin e 2-3 -4 orshitė , tė ndrimit tė jetės tė tė ndjerit Turisti ,desha qė edhe unė tė shprehi ngushllimėt e mia mė tė sinqerta dhe t'i flasė nja 5-6-800 fjalė miradije pėr Tė.

Sot njė filim i javės tė re njė ditė e re ,pra nė orėt e mėngjesit muarėm lajmin e zi ,ku dėgjuam se Turisti kishte ndėruar jetė.
Turist ,i nderuar dhe shumė i respektuar gjithmonė do mbetėsh nė zemrat tona i pa haruar.
Shpejt e shpejt Vdekja e mallkuar tė ndau nga Ne ,ku gjithherė do tė kujtomė me mall dhe dhimbje, fjalėt dhe urdhėrsat e Juaja qė na shoqeruan deri mė tani. Ti ishe njė shembull nė kėtė shtėpi tė madhe , ku erdhe pa papritur dhe na bėre qė mė fjalėt e juaja tė kemi njė rrespekt tė veqnat pėr Ty.
Ishe dhe do mbetėsh gjithėherė i paharuar , tek Ne. me mall tė kujtojnė tė gjithė shoqėria e juajė ku kur s'do tė largojnė nga mendja dhe kujtesa asnjėherė.
Tė kujtojn tė dhithė antarėt e kėsja familje nga mė i madhe e deri tek i vogėli ,ku mė sė shumti tė kujtonė dhe kur s'do tė haronė Dashuria e juajė Luana , e cila nga mėrzia qė pėsoi sot nuk mundi dot ti gjejė tė paktėn dy fjalė pėr ngushhlim.

Gjihtmonė nė zemrat Tona do jeshė :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkronjatė e forumit!

hahahahahahahahahaahha,Shejtonka,mbas ketyre fjalve miradije dhe i dekmi qohet nga varri . Falmderit per fjalimin tende,dhe shyqyr qe NUK JAM I GJALLE se kisha vdekur menjihere,hahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
27-09-04, 16:35
Me pikellim te thell morrem lajmin per vdekjen e shokut t'forumit te nderuarit Lolok
Edhe pse na ndanin qellimet partiake, ne me te ndjerin kalum qaste shum te kendshme, me kujtohen ditet kur rrishim me qikat e forumit me aferditen, Shejtonken, Barbbarozen, Lazdranin...etj

Me ket rast i shprehim ngushllime familjes tij, shoqeris ne forum si dhe te dashures se te ndjerit
Zoti e shperbleft ne gjehnet:(


Lajmė i zi lajmė i shkret , a s'patė ndonjė lajmė mė i mirė tė na vije se ky.
Ehhh more Loloku , ishe ,je dhe do mbtėsh gjithmonė nė zemrat tona ipaharuar , shumė kohė kaluam kėshtu sė bashku duke folur dhe diskutuar , por ja njė ditė kėshtu papritur vdekja tė mori nga Ne , ku gjithnjė do tė kujtojm me mall.
Fjalėt e juaja ishin dhe do mbtėn gjithmonė njė udhėzim i mirė pėr Ne , ku mėsuma shumė sende dhe fjalė tė bukura nga Ju.
Me mall tė veqnat tė kujtojn tė gjithė shoqėria si dhe Mbretėresha e Juaja Afėrdita.
Kjo ditė e zezė nuk do harrohėt as njė herė pėr ne ,shpresoim se pėrvejtorin tėndė tė ardhėshėm do e festoim sė bashku kėtu duke shpresuar gjithėnjė se i panishėm do jesh edhe Ti.
Ngushhlimet e mia mė tė sinqerta pėr tė gjithė , e veqanarisht e ngushlloi Afėrditėn pėr humbjen e Mbretrit tė sajė , ku duhėt tė krenohėt qė pati rastin qė pėr Mbretė ta ketė njė pėrson sic ishi Ju.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkroiat e Forumit!

Barbaroza
27-09-04, 16:49
N J O F T I M

Te nderuar telespektatore te forumit,per fund po ju njoftojme per nje lajm te kobshem.Sot ne oren 10 pa pese ne mengjes,pas nje semundje te shkurte dhe te lehte nderroi jete e dashura jone,shoqja,kolegeja,poetja dhe shume e famshmja jone Murgesha.Funerali niset nga shtepia e te ndjeres ne oren 15.

Pason fjala perkujtimore e Barbarozes:


P E R K U J T I M

E dashura jone Murgesha,asesi s'po mund te pajtohemi se ti nuk je me ne mesin tone.Vdekja te mori papritur mu ne lulen e rinise,ende pa i mbushur te 20-tat,ne kohen kur planifikoje risi dhe rregulla qe forumin tone do ta benin te na e kishin lakmi forumet tjera.Edhe pse e re,ti pas vetes le vepren tende madheshtore e cila na ben te ndjehemi krenar qe nje kolege te tille siq ishe ti,e patem udherrefyese qe dijti cdo here te na keshilloje,te na pajtoje atehere kur kishim mosmarreveshje me princat tane per cka te nderuam me titullin"Nena Tereze"e forumit.
Njeherit,Lazdranit i shprehi ngushellimet e mia me te sinqerta i cili mbeti pa Mbretereshen e tij si nje zog pa krahe,si nje lule e venitur,si shtepia pa tra!!!

I lus te pranishmit,qe te ngriten ne kembe per 1 minut heshtje.

Ju flm!

Luana
27-09-04, 16:59
Hajt mbasi Turisti ja paska filluar me vetveten, po i them edhe unė nja dy tre qind fjalė pėr te.

Eh more Turist, nė rrugėtimet tuaja tė pa fundme, njė ditė rastėsisht tė solli Zoti nė mbretėrinė Dardane. Hyre vetėm sa pėr tė shuar kurreshtjen se ēfarė mbretėrie qenka kjo. Hyre ama smund dole mė.
Valigjet i mbaje nė gatishmėri tė plotė pėr tė vazhduar shtegtimin turistik, por ato mbetėn gjithherė tė palosura nė njė qoshe tė dhomės nė pallatin mbretėror, tė mbretėrisė Dardane.
Edhe pse kishe dėshirė tė madhe tė vazhdoje kėtė nuk munde ta bėjsh mė kurrė. Bujaria e ndershmėria e pritjes nga qytetarėt e kėsaj mbretėrie tė mbajtėn e asnjėherė stė lan tė shtegtosh mė.
:cry: :cry: :cry: O sa po mė qahet kur po mė kujtohen dashuriēkat qė tė lindėn nė kėtė mbretėri.
Udhėto i qetė nė shtegtimin e fundit nga kjo botė, e dhashtė Zoti nė botėn tjetėr tė tė hap dyert e shtegtimeve tė reja.
Ps. Mos tė harroj.
Luana ngushėllime tė sinqerta tė dėshiron Murgesha.


UHHH murgesh ty tu thafshin gishtat e mos mujsh me shkru ma ne ket forum qe ja sjolle kobin te dashurit tim Turistit

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Loloku
27-09-04, 17:18
Me pikellim te thell morrem lajmin per vdekjen e shokut t'forumit te nderuarit Lolok
Edhe pse na ndanin qellimet partiake, ne me te ndjerin kalum qaste shum te kendshme, me kujtohen ditet kur rrishim me qikat e forumit me aferditen, Shejtonken, Barbbarozen, Lazdranin...etj

Me ket rast i shprehim ngushllime familjes tij, shoqeris ne forum si dhe te dashures se te ndjerit
Zoti e shperbleft ne gjehnet:(


Lajmė i zi lajmė i shkret , a s'patė ndonjė lajmė mė i mirė tė na vije se ky.
Ehhh more Loloku , ishe ,je dhe do mbtėsh gjithmonė nė zemrat tona ipaharuar , shumė kohė kaluam kėshtu sė bashku duke folur dhe diskutuar , por ja njė ditė kėshtu papritur vdekja tė mori nga Ne , ku gjithnjė do tė kujtojm me mall.
Fjalėt e juaja ishin dhe do mbtėn gjithmonė njė udhėzim i mirė pėr Ne , ku mėsuma shumė sende dhe fjalė tė bukura nga Ju.
Me mall tė veqnat tė kujtojn tė gjithė shoqėria si dhe Mbretėresha e Juaja Afėrdita.
Kjo ditė e zezė nuk do harrohėt as njė herė pėr ne ,shpresoim se pėrvejtorin tėndė tė ardhėshėm do e festoim sė bashku kėtu duke shpresuar gjithėnjė se i panishėm do jesh edhe Ti.
Ngushhlimet e mia mė tė sinqerta pėr tė gjithė , e veqanarisht e ngushlloi Afėrditėn pėr humbjen e Mbretrit tė sajė , ku duhėt tė krenohėt qė pati rastin qė pėr Mbretė ta ketė njė pėrson sic ishi Ju.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkroiat e Forumit!

Ah MemphiSx shoki, me duket se une shpetova, po ty pse po te lidhet goja ashtu qe edhe Lazdranin e ngaterron me qikat, po me duket te paska ardh deka afer, po ngadal he burre se te gjithe kena me deke e nuk bahet nami, past kush na trashegoft edhe politikisht, edhe dashurisht, edhe familjarisht, edhe dardanisht...

Nuk po me besohet ShEjToNkA qe jam kaq i mire edhe gjalle me kane se jo ma pas vdekjes. Humje e madhe a! Po ti po te bajshe edhe me vdeke me qej moj! Hajt mos me mallengjeni edhe pas vdekjes se mos po qohem vampir nga meraku e dashnia qe kisha mes jush ketu! O ju njerez te vdekshem, dijani shyqyrin jetes se vetem nje e keni, por edhe ne ardhshi pas nesh asgje te re nuk bani, por gezoni sa te jetoni se valla askush nuk jau din per ndere sa te jeni ne jete.
Ngushellime po ju percjell per humbjet qe po perjetoni o u perjetsofshi per gjithnje!

uliksi31
27-09-04, 17:39
Asku nuk po i shoh te piklluarit :?: E kuj me ja shnosh kryet pra :?: Ndoshta te zotit te kesaj shtepie Dardania :(

Murgesha
27-09-04, 18:01
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Njė lidhje e shkurtė nė kompjuter ishte aq fatale sa qė Barbarozės sė nderuar ja mori jetėn.
Mė treguan tani dhe unė spo mundem as tė shkruaj nga lotėt qė po mė pikin mbi tastaturė.
Bashkė me lajmin qė mė tronditi ata qė punojnė me Barbarozėn (e qė nuk janė shumė tė aftė pėr tė mbajt njė fjalim) mu lutėn qė unė si shoqja mė e ngushtė e saj tė pėrgaditem pėr fjalimin lamtumirės.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
E nderuara shoqja, mikja ime e internetit. Tani u bė njė vit qė njihemi e komunikojmė nėpėrmjet netit. Nė vend se tė festojmė njėvjetorin e njohjes sonė, mua po mė duhet tė ndahem dhunshėm prej teje.
Ishe bujare, e ndershme, simpatike e tėrhjekėse shumė. Kjo gjė ju pat ra nė sy edhe shumė djemve tė forumit. Mirėpo ti me menqurinė e pashoqe qė posedoje zgjodhe tė vėrtetin dhe i mbete besnike gjer nė vdekje.
Tė siguroj se emri ytė do tė bėhet simbol i mirėqenies e miqėsisė nė mbretėrinė Dardane.
Pusho e qetė.
Tė qoftė i lehtė dheu i tokės mėmė Kosovės.
Amin.
Ps. Me kėtė rast ngushėlloj Honestyn pėr humbjen kaq tė madhe qė ai pėsoi nė kėtė ditė.

Barbaroza
27-09-04, 18:10
Shoqja ime Murgesha,te falm per fjalimin mortor qe bere per mua,shpresoj se sė shpejti ty do te te marr me vete,sepse jam mesuar me ty dhe s'mund ta paramendoj veten ne jeten tjeter pa bisedat tona te gjata ne msn.Sa per kompjuter,mos e ke dert se edhe aty kishte rrjet ne nett nese do te jemi larg me dhoma! :wink:

Ndersa per Princin tim Honesty kam nje amanet:Zemer mos me tradheto me tjera sepse une kurre s'do ta beja kete po te me lije ti i pari.Te puth me mall Princesha jote, e para dhe e vetmja ,Barbaroza :wink: :wink:

turisti
27-09-04, 21:10
Hajt mbasi Turisti ja paska filluar me vetveten, po i them edhe unė nja dy tre qind fjalė pėr te.

Eh more Turist, nė rrugėtimet tuaja tė pa fundme, njė ditė rastėsisht tė solli Zoti nė mbretėrinė Dardane. Hyre vetėm sa pėr tė shuar kurreshtjen se ēfarė mbretėrie qenka kjo. Hyre ama smund dole mė.
Valigjet i mbaje nė gatishmėri tė plotė pėr tė vazhduar shtegtimin turistik, por ato mbetėn gjithherė tė palosura nė njė qoshe tė dhomės nė pallatin mbretėror, tė mbretėrisė Dardane.
Edhe pse kishe dėshirė tė madhe tė vazhdoje kėtė nuk munde ta bėjsh mė kurrė. Bujaria e ndershmėria e pritjes nga qytetarėt e kėsaj mbretėrie tė mbajtėn e asnjėherė stė lan tė shtegtosh mė.
:cry: :cry: :cry: O sa po mė qahet kur po mė kujtohen dashuriēkat qė tė lindėn nė kėtė mbretėri.
Udhėto i qetė nė shtegtimin e fundit nga kjo botė, e dhashtė Zoti nė botėn tjetėr tė tė hap dyert e shtegtimeve tė reja.
Ps. Mos tė harroj.
Luana ngushėllime tė sinqerta tė dėshiron Murgesha.


UHHH murgesh ty tu thafshin gishtat e mos mujsh me shkru ma ne ket forum qe ja sjolle kobin te dashurit tim Turistit

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Luanaaaaaaaaaa,Luanaaaaaaaaa,Luana :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
27-09-04, 21:53
E shfletova gazetėn tek pėrkujtimet , edhe thash me vete phaaa sa deka ndodhi edhe kėtu ,po mirė kemi qenė e ja sa shpejt u shpėrndam. :cry: :cry: :cry:

Allahii rahėmet baftė nė shpirtat tona, inshalla na e ka bė hallall kjo Dardani se shumė e kena munduar me shkrime.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

bredhi
27-09-04, 22:13
Tragjedi e vertet ne moshen me te re vajza me pseudonimin shejtanja beri vetvrasje pasi qe familja e saj e kishin fejuar pa deshireb“n e saj dhe nga respaketi per familjen dhe nderin e familjes ajo nuk deshi qe ket fejes ta prish po vendosi qe ne shej proteste nga pa drejtesia qe ju ash ber te bej vetvrasje,dhe ate ne menyren me tragjike.
U fut ne veturen e markes ferrai dhe me nje shpejtsi prej 300 kh u perplas me nje maun qe bartke kurora lulesh dhe ishte shum veshtir ta shohesh se si ja kishin mbuluar lulet kufomen.
Ne letren lamtumirse kishte then se kete po e ben vetem qe ne te aedhemen mos te ndodhin gjera te tilla dhe njeherit,po e ben per te dashurin e saj ilegalne letren lamtumirse i kishte permend edhe shoqet dhe shoket e forumit dhe e kishte ler amanet qe nickun e saj ta merr nje antar i ri i forumit.
kjo esht tragjedia e viti qe mund te krahasohet me tragjedine e romeut dhe juletes.Andaj me mall e perkujtojn te gjith ata qe e njohin ket vajz te sinqert,besnike, simpatike dhe intelegjente.
te qoft dheu i leht moj vasjz qe sakrifikove aq shum per dashurin dhe per pa drejtsit qe ju bejn femrave shqiptare .
lavdi te gjitha vajzave sii kjo

ShEjToNkA
27-09-04, 22:34
N J O F T I M

Te nderuar telespektatore te forumit,per fund po ju njoftojme per nje lajm te kobshem.Sot ne oren 10 pa pese ne mengjes,pas nje semundje te shkurte dhe te lehte nderroi jete e dashura jone,shoqja,kolegeja,poetja dhe shume e famshmja jone Murgesha.Funerali niset nga shtepia e te ndjeres ne oren 15.

Pason fjala perkujtimore e Barbarozes:


P E R K U J T I M

E dashura jone Murgesha,asesi s'po mund te pajtohemi se ti nuk je me ne mesin tone.Vdekja te mori papritur mu ne lulen e rinise,ende pa i mbushur te 20-tat,ne kohen kur planifikoje risi dhe rregulla qe forumin tone do ta benin te na e kishin lakmi forumet tjera.Edhe pse e re,ti pas vetes le vepren tende madheshtore e cila na ben te ndjehemi krenar qe nje kolege te tille siq ishe ti,e patem udherrefyese qe dijti cdo here te na keshilloje,te na pajtoje atehere kur kishim mosmarreveshje me princat tane per cka te nderuam me titullin"Nena Tereze"e forumit.
Njeherit,Lazdranit i shprehi ngushellimet e mia me te sinqerta i cili mbeti pa Mbretereshen e tij si nje zog pa krahe,si nje lule e venitur,si shtepia pa tra!!!

I lus te pranishmit,qe te ngriten ne kembe per 1 minut heshtje.

Ju flm!
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 sec

E mojjjj ditė e mojj lajmė i kobshėm , po pse kur s'dita me na gėzu po veq pikėlim e vujtje me na siell.
Lajmė mė tė keq s'di se do pėritojm kur dėgjuam se sot e dashura jonė Murgesha paska ndruar jetė.
Kėtė lajm s'do e haroi kurr pėr jetė ,kur dėgjova , sic isha duke qitur qajjj tabaku mė ra nga duart dhe gati krejt shkronjat e tesataurės i pėrvlova nga hutia e cila mė kaploi kur dėgjova.
Sic isha duke shkrua ashut ndiva dhe me njėherė fillova tė shkruaj pak fjalė pėr tė , e thash : Ehhhh mojjj sis po e keqe ke e po keq na le , s'di si do ia bėjmė pa ty. vetėm njė e di se kur mė tė gėzuar shpija e Dardanis s'kam me qenė. Shumė na gėzove e shumė na lavdove shumė na udhėzove ku fjalėt e juaja edhe tė vdekurin e ngitėshin nga varri e lere mė tė gjallurin qė patjetėr i japshin shpres pėr tė jetur tutje.
Ti ishe je dhe do mbetėsh njė shėmbėlltyr pėr ne dhe shumė e shumė gjeneratat tė ardhėshme qė do vijnė pas neve , kėtu pėr tė diskutuar ,ku gjithėsesi do ken se cfarėdo mėsojn nga shkirmet dhe fjalėt e juaja qė latė pas.
Me mall dhe dashuri tė pa shuar pėr Ty tė kujtojn e tėre familja forumase nga lagjia Dardani. Ku do mbtėsh pėr herė ne zemrat tona , dhe gjithė njė do tė jesh njė shembull ku emri juaj s'do harohėt kur.
Me respekt dhe dashuri tė madhe pėr Ju ,mikja juaj shejtonka nuk ju haron kurr. :cry: :cry: :cry: :cry:
Vall, pse na le dhe na e ktheve shpinėn bashė kur patėm mė sė shumti nevoj pėr Ty?!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Tė lehta tė qofshin shkroniat e Dardanis!

Loloku
27-09-04, 22:45
Ju thaft thimthi mickojes qe na thau forumin me Murgeshen, sepse thane se ajo e helmoi sa shkoi ne pallat. Ah ju te oborrit haram ju qofte kurora po nuk moret hak nese eshte ky koblam i vertete dhe mickojes per te gjalle me shti me vdeke po nga helmi i vet!
Mos keni frike o ju qe po prisni radhe te ne per te ardhe se nuk qenka edhe aq keq, ejani se vend pastaj nuk ka per krejt dhe rrezik jasht ne mes te dimrit keni me mbet! Forumi ju knoft rahmet per gjall e per deke!
Lum kush e ka rezervu vendin e vet edhe ne ahiret!

turisti
27-09-04, 23:27
A vdiqen te gjithe prej ELITES,mos ka mbetur dikush???? :cry: :cry: :cry:

Murgesha
28-09-04, 00:21
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ēka na gjet.
Duke pėrgaditur mishin nė grill pėr Murgeshėn e Turistin, sonte na vdiq edhe shumė i nderuari MemphiSx.
Unė e tronditur nė shpirt nga se mishi ende sėshtė pjekur nuk po jam nė gjendje tė jap mortin lamtumirės. Shejtonka dhe Turisti urdhėroni e merrne pėrsipėr fjalimin lamtumirės pėr Gjellebėrsin e forumit MemphiSx.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
28-09-04, 00:46
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ēka na gjet.
Duke pėrgaditur mishin nė grill pėr Murgeshėn e Turistin, sonte na vdiq edhe shumė i nderuari MemphiSx.
Unė e tronditur nė shpirt nga se mishi ende sėshtė pjekur nuk po jam nė gjendje tė jap mortin lamtumirės. Shejtonka dhe Turisti urdhėroni e merrne pėrsipėr fjalimin lamtumirės pėr Gjellebėrsin e forumit MemphiSx.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Une e respektoj perparsine dhe i jap Shejtonkes fjalen ,sepse teper jam i pikelluar sidomos me vdekjen timt,hahahahahahaha aauuuuu,hahahaha. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
28-09-04, 01:33
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ēka na gjet.
Duke pėrgaditur mishin nė grill pėr Murgeshėn e Turistin, sonte na vdiq edhe shumė i nderuari MemphiSx.
Unė e tronditur nė shpirt nga se mishi ende sėshtė pjekur nuk po jam nė gjendje tė jap mortin lamtumirės. Shejtonka dhe Turisti urdhėroni e merrne pėrsipėr fjalimin lamtumirės pėr Gjellebėrsin e forumit MemphiSx.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Une e respektoj perparsine dhe i jap Shejtonkes fjalen ,sepse teper jam i pikelluar sidomos me vdekjen timt,hahahahahahaha aauuuuu,hahahaha. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

natė e keqe natė e kobshme ,kur ma keq s'kemi qenė tė gjithė t'u lotu e t'u vajtu lajmin e fundit qė kemi dėgju ,se MempfiSx nga forumi na u ka largu jo me dashje por vdeka ashtu i paska qellu , gjebraili e paska urdhėru sot MempfiSx jetė me ndru.
Lajmė i zi e ljamė i gjorė , pse na larmjrove kėtė lajm kaq tė keq se pa tė kafja s'do tė ketė mė shyhėret.
Tė gjithė tė pir nga disa vdekje tė papritshme , ndėgjuan edhe ketė lajmė tė keq sot ,ndėrsa pėr ata qė ia kishn mėsy asja dynjaje ishte njė lajmė i mirė , dhe i gėzueshum se po iu shkon djali mė i vymi nga forumi.
Ata me shumė dashje dhe pa durim e pritėn kėtė lajm ku u mbledhėn dhe u tubuan me ni aheng qė tė fesotinin ardhjen e tij.
Ndėrsa kėta me lotė nė sy vendosn qė tė hapin tė pamen dhe t'i pėritur gjematin.
Po vajton pa fund me frik anės tė forumit anės tė Dardanis qė MempfiSx sot pėr atė dynja i paska ngjitė.
Kėtu lajmruan se MempfiSx pėr herė tė funfit e kishn pa vajzat e forumit t'u pėrgatit darėk ,dhe kur dėgjuan kėtė lajm tė keqė vendosn se tash e tutje si sherj nderimi mos tė pėrgatiti kur mė darkė kėtu ,por koha e darkės le tė shpallėt orarė zije.
Me shumė nderime dhe rrespekt pėr ketė antarė tė forumit njė herit edhe antär i flakt i LDK-ės ,vendosn qė memorialn ta vazhdojn nga lagjėja krysore e kėti forumi POLITIKA, ku pra aty do mbledhėn tė gjithė dhe nga andej do bėjhėn lamtumirat e fundit ndajė tij.
Gjithė njė nė zemrat tona do tė mbetėsh ,ku kemi pse tė krenohemi me ty ,ishe njė djalė i bukur ,simatik besa edhe bukur i vymė ,gjithėherė i gatshėm pėr tė shėrbyer , fjalėt e juaj plotė dashamirėsi na lanė mbresa tė fella nė zemrat tona ku s'do tė harroim kurr.
Tė kujton dhe kur nuk tė harojn familja forumisti nga Dardanai. :cry: :cry:
Ngushllimet tona mė tė sinqerta pėr ketė shtėpi ,ku humbi njė antarė shumė tė zotin.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkroniat e Dardanis!

turisti
28-09-04, 01:49
LAVDI :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
28-09-04, 02:02
:cry: :cry: TE GJITHE NE JEMI NJEREZIT TE VDEKUR NE PUSHIM. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Loloku
28-09-04, 16:27
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ēka na gjet.
Duke pėrgaditur mishin nė grill pėr Murgeshėn e Turistin, sonte na vdiq edhe shumė i nderuari MemphiSx.
Unė e tronditur nė shpirt nga se mishi ende sėshtė pjekur nuk po jam nė gjendje tė jap mortin lamtumirės. Shejtonka dhe Turisti urdhėroni e merrne pėrsipėr fjalimin lamtumirės pėr Gjellebėrsin e forumit MemphiSx.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

E kam dit pasha aferditen. Moti e kam pa qe ju ngatrrojke goja dhe Lazdranin e perzijke me qika. Ah, ky xhebrail i pashpirt kah na kish ardhe e po i merr me te miret idioti!

Gushellime te gjithve, ngushellime edhe ty per vdekjen tende, MemphiSx shoki! Nuk na ndau politika, as vdekja nuk po na ndane!

Gentiani
28-09-04, 21:26
Tė nderuara Zonja dhe Zotėrinjė, Qytetare dhe Qytetarė tė Mbretėrisė Dardane!

Pas serisė sė vdekjeve tė papritura dhe tragjike tė anėtareve dhe anėtarėve tė devotshėm dhe tė rrespektuar e cila goditi sot Dardaninė, shpreh ngushėllimet mė tė thella dhe tė sinqerta pėr vdekjen e tyre dhe ndajmė pikėllimin me tė afėrmit e tyre dhe miqėt tjerė nė Forum.
Nė emėr tė Parlamentit Dardan dhe Qytetarėve tė Dardanisė!

- Shpallim 7 ditė Zie nė Forum, duke filluar qė nga ora 24.00
- Flamujt tė lėshohen nė gjysėmshtizė tek portat e gjitha foumeve
- Kufizohen aktivitetet kulturoro-artistike te Kafja e Forumit
- dhe ndėprerja e gjitha aktiviteteve tė dashurisė nė Mbretėri :wink:


Ata, qė nuk i pėrmbahen kėtyre rregullave do tė dėnohen komform ligjit dhe do tė dėbohen nga forumi! :wink: :lol: :lol:

-pėr informim

tė gjitha forumeve tė dardanisė

Dardani, 28 shtatorė 2004

Gjebraili
28-09-04, 23:05
Op oppppp QIKAAAAAA, po sa e njeri paska vdek ktu, phaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:

Gjynah vallahiiiiii, ani paska njerz te ri, hala pa e shijue jeten, pa pa paaaaaaaaa :cry:

Vallha une nuk di qka me ju thane per keto vdekje, shyqyr qe s'jam kan ketu e me u shoqnue me ata te ndjert, e ma let e kam a? heheheh :wink: vetem: qysh e paqin ba e gjetshin nat dynja, qyyyyyyy :oops: :x

More more, diqka ky far aparati im po me sinjalizon se: Diqka nuk eshte ne rregull!!!!!!! Ja nuk kan vdek disa ja kan vdek e nuk jan varros :shock: Nje dreq i madh koka ksajde po, hajt se i shikoj regjistrat une e e shof qka ashte kah bahet ne kete ode :x :P

turisti
28-09-04, 23:25
Op oppppp QIKAAAAAA, po sa e njeri paska vdek ktu, phaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry:

Gjynah vallahiiiiii, ani paska njerz te ri, hala pa e shijue jeten, pa pa paaaaaaaaa :cry:

Vallha une nuk di qka me ju thane per keto vdekje, shyqyr qe s'jam kan ketu e me u shoqnue me ata te ndjert, e ma let e kam a? heheheh :wink: vetem: qysh e paqin ba e gjetshin nat dynja, qyyyyyyy :oops: :x

More more, diqka ky far aparati im po me sinjalizon se: Diqka nuk eshte ne rregull!!!!!!! Ja nuk kan vdek disa ja kan vdek e nuk jan varros :shock: Nje dreq i madh koka ksajde po, hajt se i shikoj regjistrat une e e shof qka ashte kah bahet ne kete ode :x :P

Ftesat per FESTIVALIN e TE NDJERVE jane te shperndara,o GJebrail- "ēdo gje vjen me vonese,e asgje zvjen me kohe "....sorry,ndoshta tjeter here,hahahahahahahahahah-te pershendes.

dr1ta
29-09-04, 00:03
Shum tem e merzitshme nuk mendoj per vdjekn hiq ..por kish pas deshire te ringjallem si breshk :wink: :roll: :?


ika nga ktuu

Luana
29-09-04, 01:05
kuku qka bani ju kush ne ban ne ket jet , allah prej se gjalli po qoni pesh , qka jeni ka bani more a ju kan lan mend a :shock:
turist mos u ngo kto qka thojn se kokan qu pesh me e hanger kryt e vet kto shtriga hmm :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

turisti
29-09-04, 07:44
kuku qka bani ju kush ne ban ne ket jet , allah prej se gjalli po qoni pesh , qka jeni ka bani more a ju kan lan mend a :shock:
turist mos u ngo kto qka thojn se kokan qu pesh me e hanger kryt e vet kto shtriga hmm :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Po Luana,ke drejta, sepse une jam i padukshem,hahahahahahaha. :P :P :P :P :P :wink:

Barbaroza
29-09-04, 10:39
Lajmerojme te gjithe te afermit,miqte e dashamiret se mbreme rreth ores 23,ne kohen derisa po komunikonte ne msn me qiftin e saj,pas nje zenke,nderroi jete e dashura dhe princesha e Turistit-LUANA :(
Nje grindje xhelozie per shkak te dyshimeve se Turisti mbante lidhje me nje vajze tjeter dardane,ishte fatale per Luanen.E gjora,mu ne kohen kur po planifikonte te shpallte fejesen e saj me Turistin,pasi kishin disa muaj qe ishin bashke,u fejua me dheun e zi :cry: :cry:
Te gjitha planet e saj se do ta bente Dardanine te buēiste nga tupanet dhe instrumentet tjera tona burimore me rastin e fejeses se saj,deshtuan.
Na mbetet qe tash Turistit perpos ngushellimeve tona qe i shprehim nga zemra,te shikojme t'ia gjejme nje tjeter Princeshe me zemer te forte qe i duron dashuriqkat e Turistit. :wink:
Turisti,edhe njehere,ngushellime,shendosh koka,se kapela sa te duash ka :lol: :lol:

turisti
29-09-04, 12:05
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
29-09-04, 12:20
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lum si ti Turisti.
Shyqyr qe te erdhi kaq shpejt Luana per me te ba shoqeri ne boten tone.
Jam shum e tronditur dhe nuk po di si me e shpreh gezimin per ardhjen e Luanes ne mesin tone.

turisti
29-09-04, 12:23
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lum si ti Turisti.
Shyqyr qe te erdhi kaq shpejt Luana per me te ba shoqeri ne boten tone.
Jam shum e tronditur dhe nuk po di si me e shpreh gezimin per ardhjen e Luanes ne mesin tone.

Falmderit.Edhe une jam i guzuar se jemi se bashku duke i numruar rret, hahahahaha. :P :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
29-09-04, 12:43
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lum si ti Turisti.
Shyqyr qe te erdhi kaq shpejt Luana per me te ba shoqeri ne boten tone.
Jam shum e tronditur dhe nuk po di si me e shpreh gezimin per ardhjen e Luanes ne mesin tone.


Wowwwwwww pėrhajr qoftė ,na gėzoi ky lajm shumė qė Luana qenka nisur per tek Ne.
ØNgushhimet e mia per tė gjallurit, ndėrsa per tė vdekurit dhe veqnarisht Turistin pergėzimet e mia.

:( :( :(

Luana Te lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!

turisti
29-09-04, 12:49
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lum si ti Turisti.
Shyqyr qe te erdhi kaq shpejt Luana per me te ba shoqeri ne boten tone.
Jam shum e tronditur dhe nuk po di si me e shpreh gezimin per ardhjen e Luanes ne mesin tone.


Wowwwwwww pėrhajr qoftė ,na gėzoi ky lajm shumė qė Luana qenka nisur per tek Ne.
ØNgushhimet e mia per tė gjallurit, ndėrsa per tė vdekurit dhe veqnarisht Turistin pergėzimet e mia.

:( :( :(

Luana Te lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!

Falenderit Shejtonka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :P :P :P :P :P :wink:

ShEjToNkA
29-09-04, 12:59
Lajmrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lajmrohėn qė tė gjithė tė pranishmit se nga Bota e amshueshme po ju komtotim lajmni per Vdekjen tragjike tė tė ndjerjes Gentiana :cry:
OO Valll a s'pati lajmė me tė vėshtir per sot, pse na torndite kaq shumė mojj vdekje na e more vajzen me tė bukuren e forumit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nė orėt e hershme te mengjesit okollla mbrėmjes dėgjuam kėtė lajm tė pikluar ku na bėri qė tė gjithve tė qajė e tė lotojm pėr humbjen e mė tė dashures tonė.
Nuk besuma se kishe vdkeur kur tė pam nga lartė se buzet e tua si qershia ne rremė kuq si gjaku , thamė vetėm qenka t'u bėre shaka. Por kur u afruma dhe tė prekem e diktum se vėrtet paske vdekur ,dhe Murgesha tha po e vdekur ėhtė ,ama ėshtė puna se para se te vdes ka kėrkuar qė sė pari ta dergoim tek fizeria per njė grimė e pasndej ta dėrgoim pėr nė atė dynja.Ku besa u bindėm se me tė vėrtet qė edhe MAUSI tė kishe pas ra kokės njė frizur tė bukur ta kishė rregulluar dhe ndaj iu bindem atyre fjalve se vėrtet u duke si zakonisht edhe shtrir pėr tė vazhduar per tek ne e bukur dhe plotė zbehje.
Ti ishe njė Yll i pa shuqar qė gjithmon shėndriti me zjarr tė madhe nė kėtė shtėpi tė madhe ku mos prnia e juaj tash e tutje s'do e bėnė askend tė ndjehet mirė nė kėtė shtepi.
Ti ishe njė lule pranverore qė s'diti as njė herė tė vyshket , e till mbete edhe nė kėtė dynja duke buzqeshur me buzėt e tua plotė dashamirėsi.
Ti ishe njėrnder mė tė urtät e kėsaj shtėpie ku vetėm shoqja juaj Shejtonka ta kaloi per urtėsi.
Ti ishe je dhe do mbetėsh gjithmonė ne zemerat tona e dashur e bukur sic ishe ,je dhe do mbetėsh.
Tė kujtonė mė mall kjoshtpi e madhe dhe kur nuk tė harroin ,gjithmon nė zemrat tona do jesh ku gjeneratat e ardhėshme ken c'tė mėsoin nga Ty ,vetėm nga shėrbimi e lere ma fjalet e tua tė bukura dhe inteligjencėn.

Ndėrsa me gėzim tė presin nė atė dynja tė gjithė Ne e veqanrisht Shejtonka e cila nga gėzimi kur dėgjoi lajmin bėri aheng se po i dhimbset Murgesha se kur s'po i bjenė me hek kecellen e atnagėrsht , edhe tha lum ne qė po na vjen Genta bilem Murgeshės ia hek kėto shėrbime.


Ishe ,je dhe to mbetėsh e paharuar nė zemerat tona :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Ngushhlimet e mia mė tė sinqerta pėr kėtė vdkeje tė madhe, ku kjo shtėpi mbeti pa njė antarė familje tė shkėlqyer.

Tė lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis !!!!!!!!!!!!

Gentiana
29-09-04, 13:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mire bera qe erdha, se e shikon Murgeshen si qenka lig, se e ke mundu shum.... :lol: :wink:

Murgesha
29-09-04, 13:14
A na erdhe Genta?? Moj a u lodhe hiē dhe a pritove me u nda prej botės lart.
O mos ta nin hiē bre se edhe kėtu shumė mirė e kemi.
Siē po na sheh me internet e me kaffe, kompjuterat tė gjithė Llap Topa.
Dija pėr falenderim Shejtonkės qė tė vdeki kaq shpejt. Se vetėm edhe nja dy tri ditė pranojme xhenetli e pastaj tjerėt ēka na vijnė pas drejt e nė xhehnem kanė me i dėrgu. Se u lodhėn edhe kėta kėtu duke na siguruar LlapTopat.
Ngushellime atyre lart e mirė se na erdhe kėndej poshtė.
O pasha mamin kena me u kėnaq. Prit, prit vetėm pak:
Ja tė kam bėrė gadi edhe njė Dhuratė.
Urdhėro kecelken dhe mbaje gjithnjė si kujtim prej meje.
Tė qoft i lehtė Mausi qė tė solli tek ne.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
29-09-04, 13:35
Kesh ka harroj, mbase erdha ketu, dhe Barbarozen askund nuk po mundem ta shoh, me jepni me shum informata se ku mundem ta gjej, se me ka tha malli me e pa?! E dij qe nuk esht larg, po un kam ardhur ketu tani, dhe nuk po i dij ende vendet dhe rregullat e ketushit, po nejse, kam koh per ti mesuar, se asgje tani nuk do te me behet von, si e vdekur me....
:roll: :roll: :roll: :?

Ah Murgesha te flm per Kecelken... :twisted:

Barbaroza
29-09-04, 13:41
Kolege te dashura,pasi na erdhi edhe Genta,vendosa te bej nje party me rastin e ditelindje sime, ne katin me te larte ku gjendem une rreth ores 24.Jeni te gjitha te ftuara,besoj se do te kenaqemi,te vallezojme e kendojme,e besa mos po na del fati edhe ne xhenet. :wink:
Mire se do te vini,ju pres me padurim :P
http://www.cosgan.de/images/kao/musik/004.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a074.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a070.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/musik/a050.gif

Gentiana
29-09-04, 13:47
Qy sa mire, jo me e pas dit qe jeni tu u knaq keshtu ketu, tybe kisha ardh me heret. Ani edhe party e tjera... Wow :shock:

Murgesha
29-09-04, 13:48
Kesh ka harroj, mbase erdha ketu, dhe Barbarozen askund nuk po mundem ta shoh, me jepni me shum informata se ku mundem ta gjej, se me ka tha malli me e pa?! E dij qe nuk esht larg, po un kam ardhur ketu tani, dhe nuk po i dij ende vendet dhe rregullat e ketushit, po nejse, kam koh per ti mesuar, se asgje tani nuk do te me behet von, si e vdekur me....
:roll: :roll: :roll: :?

Ah Murgesha te flm per Kecelken... :twisted:

Genta mė vjen keq por nuk mundem tė tė them asgjė se ku gjindet Barbaroza.
Unė pėr vete ende vetėm pėrmes msn komunikoj me te.
Mė kanė thėnė se lidhja e shkurtė qė ishte shkaktare pėr vdekjen e saj e ka lėnė me pasoja.
Dhe pasi qė ajo spat kohė me na e lėnė amanet me e qu te Frizeri me e rrgulluar ende nuk ju ka rregullu frizura si duhet.
Por besoj se sė shpetji do ti sanohet defekti dhe ajo do tė na bashkangjitet.

Ps. Shife moj Turistin u kėnaq me Luanėn.
Qysh spo na i vdekė dikush edhe princat tonė bre????

Barbaroza
29-09-04, 13:52
O ne katin me te larte jam tybe,po ju spo me shihni se jeni shume me poshte por pritni sa ta gjej nje litar e ju marr edhe juve lart,po cfare difekti,cfare h.....i :lol: :lol:

ShEjToNkA
29-09-04, 14:33
Kesh ka harroj, mbase erdha ketu, dhe Barbarozen askund nuk po mundem ta shoh, me jepni me shum informata se ku mundem ta gjej, se me ka tha malli me e pa?! E dij qe nuk esht larg, po un kam ardhur ketu tani, dhe nuk po i dij ende vendet dhe rregullat e ketushit, po nejse, kam koh per ti mesuar, se asgje tani nuk do te me behet von, si e vdekur me....
:roll: :roll: :roll: :?

Ah Murgesha te flm per Kecelken... :twisted:

Genta mė vjen keq por nuk mundem tė tė them asgjė se ku gjindet Barbaroza.
Unė pėr vete ende vetėm pėrmes msn komunikoj me te.
Mė kanė thėnė se lidhja e shkurtė qė ishte shkaktare pėr vdekjen e saj e ka lėnė me pasoja.
Dhe pasi qė ajo spat kohė me na e lėnė amanet me e qu te Frizeri me e rrgulluar ende nuk ju ka rregullu frizura si duhet.
Por besoj se sė shpetji do ti sanohet defekti dhe ajo do tė na bashkangjitet.

Ps. Shife moj Turistin u kėnaq me Luanėn.
Qysh spo na i vdekė dikush edhe princat tonė bre????


Genta a ,s'po e shefė Barbarozen , phaaaa poj ty mojj edhe syt tė paskan lonė prej se paske vdekė :roll:

Murgesha ,ke tė dretj volla ,se jena mbetė pa Princa e kėta tė dytė u kėnqėn .Kėshtu qė me kėtė rast kisha lutė Gjebrailin le tė urdhėron vdekjen e princave tanė ,se keq vollla vujė nė atė dynja vujė nė kėtė se rrrok kėshtu.
Qe Luanės & Turisti ia paska japė Zoti ve mu kėnqaė kėnqau nė atė dynja ,kėnaqu kėtu nonstop bashkė po rrin.

aferdita
29-09-04, 16:59
Qka u be more,te gjithe shkuat atje, e mua me keni lene vete :( :(
do te me mungoni shume,kemi nje kohe shume te mire se bashku
me permallime aferdita

Loloku
29-09-04, 17:11
Gezohuni pak edhe ju o te vdekur dhe cmenduni ju qe keni fatin e mjere te jeni akoma gajlle, se sot papritur nga helmi i humbjes se me te mireve vetevdiq edhe me e mira e forumit Aferdita. Lum si ne ke po presim ne mesin tone e mjere ju qe po e humbni te bukuren e forumit, prandaj eshte shume me vend organizimi i Barbarozes sonte, po nuk e mora vesh ate kati e shte, mos ishte i Dnte se nuk e meritojme!
Gezuarshi edhe ne vdekje te gezuar qofshi gjithmone!

Barbaroza
29-09-04, 17:28
Loloku,me ate katin e pare kam dashur te them se une ndodhem atje sepse me se larti apo afer Zotit ndodhen njerezit me te mire :wink: Besoj se tani e kuptove.Po pres edhe koleget e mia te me bashkangjiten :wink: :)

aferdita
29-09-04, 17:49
Mire se ju gjeta edhe un juve ketu, gezohem qe jam prap ne mesin e jauj

Murgesha
29-09-04, 22:52
Tragjedi e vertet ne moshen me te re vajza me pseudonimin shejtanja beri vetvrasje pasi qe familja e saj e kishin fejuar pa deshireb“n e saj dhe nga respaketi per familjen dhe nderin e familjes ajo nuk deshi qe ket fejes ta prish po vendosi qe ne shej proteste nga pa drejtesia qe ju ash ber te bej vetvrasje,dhe ate ne menyren me tragjike.
U fut ne veturen e markes ferrai dhe me nje shpejtsi prej 300 kh u perplas me nje maun qe bartke kurora lulesh dhe ishte shum veshtir ta shohesh se si ja kishin mbuluar lulet kufomen.
Ne letren lamtumirse kishte then se kete po e ben vetem qe ne te aedhemen mos te ndodhin gjera te tilla dhe njeherit,po e ben per te dashurin e saj ilegalne letren lamtumirse i kishte permend edhe shoqet dhe shoket e forumit dhe e kishte ler amanet qe nickun e saj ta merr nje antar i ri i forumit.
kjo esht tragjedia e viti qe mund te krahasohet me tragjedine e romeut dhe juletes.Andaj me mall e perkujtojn te gjith ata qe e njohin ket vajz te sinqert,besnike, simpatike dhe intelegjente.
te qoft dheu i leht moj vasjz qe sakrifikove aq shum per dashurin dhe per pa drejtsit qe ju bejn femrave shqiptare .
lavdi te gjitha vajzave sii kjo

Eh moj Genta, hjeke bijo kecelken, se Shejtonka pas vdekjes paska shku e paska be prape vetvrasje.
Ani kesaj here per dashni.
Po e shof se diēka po rrin nė veti, ishalla si ka ra pishmon se njėherė ka vdekė e kur ju dha shansa me jetu jetėn prap kjo pa njė e pa dy bėri vetvrasje. Kėsaj here pėr dashuri.
Mjerė aj djalė qė paska mbet pa der ket Shetjonke, lum na qė na u kthye prap nė mesin tonė.
Ama ata lartė gjynah qė spo e din tė vėrtetėn e vetvrasjes sė saj.
Ajo e turpėruar gjer nė fund se herėn e parė vdiq disi pa lidhje me duar nė tastaturė u kthy e me e ba njė vdekje tė mirė.
Kėsaj here pėr dashni.
Oi, oi, oi zemra don me mė kup kur po mendoj se ēfarė dashnie ka pas e ngrata.
Po psej moj Shejtonkė se shfrytėzove mundėsin pėr tė jetuar jetėn po u qove e bane vetvrasje, Ani pėr kend se, pėr njė djalė qė ende pa tė shti ty nė dhe e kish gjetė tjetrėn.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
29-09-04, 22:58
Nė orėt e vona njė lajm i hidhur u shpėrnda nė mediumet elektronike si dhe ato tė shkrimit.
Ku tronditi krejtė shtetin Dardani ,ku u publikua vdekja e tė madhit dhe shumė tė rrespektuarit Mbretit i 4-tė Honesty^Uk
Nga njė smundje e rėndė ku derti njė muajė tė plotė , smundje e cila shpresuma se do ketė sherimė, por kot, nuk pati shėrimė dhe vdekja e rrembeu nė ditė mė tė mira tė Mbretėris.
Ishte njėri ndėr Mbretėrit mė demokrat dhe mė tė civilizuar qė ka pas ndonjė herė ky Shtetė. Ku veprat e tij do mbesin gjithmonė nė kujtesėn tonė , i cili s'do harrohėt lehtė dhe do mbetėt njė shemmbull pėr tė gjitha gjenerata qė do vinė pas.
Ishte njė forumist i shkėlqyer , i cili me fjalimet e tij tė postuara bėri krejt kėtė Shtetė qė tė ketė njė simati tė madhe pėr tė.
Pėr njerzė tė till nga njė herė edhe ne gazetart s'kemi edhe shprehje pėr t'u shrehur dhimbjet dhe fjalėt tė cilat i meritojnė.
Mbreti jonė Honesty , gjithmon me mall tė pa shuar dhe kur njė herė pa tė harruar do mbetėsh nė zemrat tona ,shumė i rrespektuar dhe i nderuar ashtu sic meritove tė jeshė.
Me mall tė kujtojn ky shtet i madhė dhe shtetasit e kėtij shteti shteti. :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjithmonė nė zemrat tona i pa vdekur do mbetėsh , ulsja juve do mbetėt gjithmonė e pa hekur nga Mbretėri ku do jet gjithmon me njė foto tėndėn dhe lule kurorash si dhe falmuri juaj kuq e zi do valoi aty gjithmonė. :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!!!!


____________________________________
Pėrgėzime pėr neve tė vdkeurve se po na vjenė sot Mbreti i nderuar dhe shumė i rrespektuar ku po e persim me pa durimė , ku jemi mbledh e jemi tubu si po tė ishte ndonjė festė kombtare dhe po e presim.
veqanrisht e pėrgėzoi Barabrozan ,duke i dėshiruar rrugė tė mbarė pėr Mbretin e sajė.
SP. Lujma ti qė po tė vjenė Mbreti :cry:

Luana
30-09-04, 02:21
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lum si ti Turisti.
Shyqyr qe te erdhi kaq shpejt Luana per me te ba shoqeri ne boten tone.
Jam shum e tronditur dhe nuk po di si me e shpreh gezimin per ardhjen e Luanes ne mesin tone.


Wowwwwwww pėrhajr qoftė ,na gėzoi ky lajm shumė qė Luana qenka nisur per tek Ne.
ØNgushhimet e mia per tė gjallurit, ndėrsa per tė vdekurit dhe veqnarisht Turistin pergėzimet e mia.

:( :( :(

Luana Te lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!

Falenderit Shejtonka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :P :P :P :P :P :wink:Tuuuuuuuuuuuuuuurrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiist :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: as mos e mendo me e gjet tjeter dashnore :shock: se edhe prej asaj jete kam me ardhe me te kqyr ty :wink:
e mos i ngo keto shtriga qka te thojn se une ngjallem apet :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
30-09-04, 07:36
Falmderit per ngushllimet Barbaroza.Zemra ime kurre nuk do ta harroje Luanen,dhe per hatrin e saj,une nuk dua dashnore tjeter se po frikona qe edhe e ardhmja do ta ndaje fatin e Luanes,sepse - DASHURUQKAT - e mija jane te veshtira. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lum si ti Turisti.
Shyqyr qe te erdhi kaq shpejt Luana per me te ba shoqeri ne boten tone.
Jam shum e tronditur dhe nuk po di si me e shpreh gezimin per ardhjen e Luanes ne mesin tone.


Wowwwwwww pėrhajr qoftė ,na gėzoi ky lajm shumė qė Luana qenka nisur per tek Ne.
ØNgushhimet e mia per tė gjallurit, ndėrsa per tė vdekurit dhe veqnarisht Turistin pergėzimet e mia.

:( :( :(

Luana Te lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!

Falenderit Shejtonka. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :P :P :P :P :P :wink:Tuuuuuuuuuuuuuuurrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiist :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: as mos e mendo me e gjet tjeter dashnore :shock: se edhe prej asaj jete kam me ardhe me te kqyr ty :wink:
e mos i ngo keto shtriga qka te thojn se une ngjallem apet :lol: :lol: :lol: :lol:

Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa,hahahahahahahahahahahahahah a,pom disponon,edhe mosu ngut,lexo mire se ēka shkrujta per ty.Pa ty nji hap nuk e luaj.E di se ti me kontrollon,hahahahahahahahahahahahah.
Te pershendes shume. :P :P :P :P :P :P :wink:

Barbaroza
30-09-04, 09:06
Nė orėt e vona njė lajm i hidhur u shpėrnda nė mediumet elektronike si dhe ato tė shkrimit.
Ku tronditi krejtė shtetin Dardani ,ku u publikua vdekja e tė madhit dhe shumė tė rrespektuarit Mbretit i 4-tė Honesty^Uk
Nga njė smundje e rėndė ku derti njė muajė tė plotė , smundje e cila shpresuma se do ketė sherimė, por kot, nuk pati shėrimė dhe vdekja e rrembeu nė ditė mė tė mira tė Mbretėris.
Ishte njėri ndėr Mbretėrit mė demokrat dhe mė tė civilizuar qė ka pas ndonjė herė ky Shtetė. Ku veprat e tij do mbesin gjithmonė nė kujtesėn tonė , i cili s'do harrohėt lehtė dhe do mbetėt njė shemmbull pėr tė gjitha gjenerata qė do vinė pas.
Ishte njė forumist i shkėlqyer , i cili me fjalimet e tij tė postuara bėri krejt kėtė Shtetė qė tė ketė njė simati tė madhe pėr tė.
Pėr njerzė tė till nga njė herė edhe ne gazetart s'kemi edhe shprehje pėr t'u shrehur dhimbjet dhe fjalėt tė cilat i meritojnė.
Mbreti jonė Honesty , gjithmon me mall tė pa shuar dhe kur njė herė pa tė harruar do mbetėsh nė zemrat tona ,shumė i rrespektuar dhe i nderuar ashtu sic meritove tė jeshė.
Me mall tė kujtojn ky shtet i madhė dhe shtetasit e kėtij shteti shteti. :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjithmonė nė zemrat tona i pa vdekur do mbetėsh , ulsja juve do mbetėt gjithmonė e pa hekur nga Mbretėri ku do jet gjithmon me njė foto tėndėn dhe lule kurorash si dhe falmuri juaj kuq e zi do valoi aty gjithmonė. :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!!!!


____________________________________
Pėrgėzime pėr neve tė vdkeurve se po na vjenė sot Mbreti i nderuar dhe shumė i rrespektuar ku po e persim me pa durimė , ku jemi mbledh e jemi tubu si po tė ishte ndonjė festė kombtare dhe po e presim.
veqanrisht e pėrgėzoi Barabrozan ,duke i dėshiruar rrugė tė mbarė pėr Mbretin e sajė.
SP. Lujma ti qė po tė vjenė Mbreti :cry:


:wink: :wink: :wink: :? :idea: :arrow:

Barbaroza
30-09-04, 09:07
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:

ShEjToNkA
30-09-04, 09:09
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


Ojj Barbaroza , o edhe unė i kam thėnė kėsaj Luanės qė mos t'i besoi se kėtyre s'iu zinet besė ,ama kjo spo besonė. :roll:

Barbaroza
30-09-04, 09:09
Tragjedi e vertet ne moshen me te re vajza me pseudonimin shejtanja beri vetvrasje pasi qe familja e saj e kishin fejuar pa deshireb“n e saj dhe nga respaketi per familjen dhe nderin e familjes ajo nuk deshi qe ket fejes ta prish po vendosi qe ne shej proteste nga pa drejtesia qe ju ash ber te bej vetvrasje,dhe ate ne menyren me tragjike.
U fut ne veturen e markes ferrai dhe me nje shpejtsi prej 300 kh u perplas me nje maun qe bartke kurora lulesh dhe ishte shum veshtir ta shohesh se si ja kishin mbuluar lulet kufomen.
Ne letren lamtumirse kishte then se kete po e ben vetem qe ne te aedhemen mos te ndodhin gjera te tilla dhe njeherit,po e ben per te dashurin e saj ilegalne letren lamtumirse i kishte permend edhe shoqet dhe shoket e forumit dhe e kishte ler amanet qe nickun e saj ta merr nje antar i ri i forumit.
kjo esht tragjedia e viti qe mund te krahasohet me tragjedine e romeut dhe juletes.Andaj me mall e perkujtojn te gjith ata qe e njohin ket vajz te sinqert,besnike, simpatike dhe intelegjente.
te qoft dheu i leht moj vasjz qe sakrifikove aq shum per dashurin dhe per pa drejtsit qe ju bejn femrave shqiptare .
lavdi te gjitha vajzave sii kjo

Eh moj Genta, hjeke bijo kecelken, se Shejtonka pas vdekjes paska shku e paska be prape vetvrasje.
Ani kesaj here per dashni.
Po e shof se diēka po rrin nė veti, ishalla si ka ra pishmon se njėherė ka vdekė e kur ju dha shansa me jetu jetėn prap kjo pa njė e pa dy bėri vetvrasje. Kėsaj here pėr dashuri.
Mjerė aj djalė qė paska mbet pa der ket Shetjonke, lum na qė na u kthye prap nė mesin tonė.
Ama ata lartė gjynah qė spo e din tė vėrtetėn e vetvrasjes sė saj.
Ajo e turpėruar gjer nė fund se herėn e parė vdiq disi pa lidhje me duar nė tastaturė u kthy e me e ba njė vdekje tė mirė.
Kėsaj here pėr dashni.
Oi, oi, oi zemra don me mė kup kur po mendoj se ēfarė dashnie ka pas e ngrata.
Po psej moj Shejtonkė se shfrytėzove mundėsin pėr tė jetuar jetėn po u qove e bane vetvrasje, Ani pėr kend se, pėr njė djalė qė ende pa tė shti ty nė dhe e kish gjetė tjetrėn.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Me vjen mire qe Shejtonka me ne fund paska bere nje vdekje te ndershme se tybe nuk dija cfare tu them engjujve kur me pyeten se cka e ka shtyre Shejtonken te vdiste ne ate menyre heren e pare, dhe ndjehesha e turperuar :oops:

ShEjToNkA
30-09-04, 09:12
Barbaroza ,mė vjen mirė mojj qė paske deshtė tė turpėroshėsh per mua :shock: Por c'tė shyrke ty tė turpėrohėsh me veprat e mia ,pse mos ishin ato veprat e tua :?: :shock: :shock:
Edhe , fundja mojj s'ke pse se tė turpėrhoėsh se s'kam pas vepra aq tė dotpa pėr t'u turpėruar ti apo nduksh tjetėr me. :roll: :roll:


Po si do qė tė jet ,merni mėsim pra se ashtu vdiqet pėr dashni. E jo si ju mefirk se mos po mė len sot e jo nesėr :roll: :shock:

Barbaroza
30-09-04, 09:30
Jo moj se une nuk mendova ne kuptimin negativ,qy,mos i merr fjalet me bishta,por desha te them se kjo vdekja e dyte qe ke perjetuar,per dashuri,ta ka shtuar namin me shume se ajo e para,qy edhe ti :wink: :(

MemphiSx
30-09-04, 11:02
Mir se keni ardhe ne Boten ton t're ;) Po mendoj nganjeher se me mir qenka ketu:D Nuk kemi me pagu as rryme as telefon as me pi as me ngrene krejt gratis ku ka ma mir bre njerz ;)

Kush done me ardhe me na u bashkangjit dergone nga nje email

[email protected]

Luana
30-09-04, 11:48
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


hhee moj barbaroz une i besoj Turistit se kurr s'me ka tradhtu ai :wink:

Barbaroza
30-09-04, 14:15
Luana,mos garanto moj :wink: :wink:
Ju presim:
[email protected]

Gentiani
30-09-04, 14:27
:roll: :roll: :roll: Hmm! e ēka tė reja nga bota_e_re ?

ju si duket u kėnaqėt atje, e neve na pikėlluat kėtu :cry:

mė vonė, mė vonė se herėt ėshtė njėherė :lol: :lol:

Gentiana
30-09-04, 14:28
:roll: :roll: :roll: Hmm! e ēka tė reja nga bota_e_re ?

ju si duket u kėnaqėt atje, e neve na pikėlluat kėtu :cry:

mė vonė, mė vonė se herėt ėshtė njėherė :lol: :lol:

Se shpejti do te te marrin edhe ty ketu, se nuk po mundem me nejt pa ty.... :lol: :wink:

Barbaroza
30-09-04, 14:29
Nipqe,eja tash se do te pendohesh per gjithe kete kohe qe po e kalon kot ketu :lol: :lol:

Gentiani
30-09-04, 14:39
Nipqe,eja tash se do te pendohesh per gjithe kete kohe qe po e kalon kot ketu :lol: :lol:

O nuk e dij se ēka mė shtyri tė hyjė kėtu? kurreshtja i shtyn njerėzit nė kufinjėt e asaj qė edhe vehtė kanė frigė nga ajo... :lol: :lol: :lol:

Ha,hahahaaa mos oj Teze, se kam frigė tė kaloj andej nga ajo bota_e_re, pastaj duhet tė mbesė dikush edhe tek kjo bota e tjetėr tė komunikoj me ju atje :lol: :lol: :lol: po ta besoj, po ende nuk jam pregsditė pėr atė botė tė re, pastaj nuk i njoh tė gjithė, e kėtu sa fillova ti njohtojė :lol: :lol:

Ani Genta, kemi me tė marrė sė shpejti! o ngadalė se nuk jam pregaditur pėr atje, jam duke e pregaditur garderobėn.

A mos po i jipnin falas atje, pastaj dėgjova se edhe interneti po funksiononte :lol: :lol:

Murgesha
30-09-04, 14:40
Ejani tek ne, kėnaqėsia ėshtė e garantuar.
Nuk di se si po ju jetohet mo.
Po me e ditė as njė ditė skishit vazhdu me nejt nė atė botėn e juaj mė.
Edhe dy ditė kush do me pa gjenetin me sy.

Ju presim:
[email protected]

Gentiani
30-09-04, 14:42
Ejani tek ne, kėnaqėsia ėshtė e garantuar.
Nuk di se si po ju jetohet mo.
Po me e ditė as njė ditė skishit vazhdu me nejt nė atė botėn e juaj mė.
Edhe dy ditė kush do me pa gjenetin me sy.

Ju presim:
[email protected]

shuj moj Murgesha, se ē`ma pėrshkoi trupin njė ndjenjė e ftohtė.

pastaj atje duhet tė nisemi prej fillimit, e kėshtu jemi mėsuar ne me kėtė botėn e vjetėr, vėrtetė po vuajmė e po heqim tė zinjtė e ullirit, por vėshtirė me e lėnė bre! :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
30-09-04, 15:19
O shqiptaret e gjore jane mesuar me gazepe dhe s'mund te ndahen lehte prej tyre,jo :(

Gentiani
30-09-04, 15:24
O shqiptaret e gjore jane mesuar me gazepe dhe s'mund te ndahen lehte prej tyre,jo :(

ha,hahahaaaaaaa vėshtirė e kemi t`ua kthemi shpindėn gazepeve, kur tė
shumtėn i kemi pasur pranė vehte :lol: :lol:

A lejojnė me dalė prej asaj bote tė re nė tė vjetrėn, bie fjala mėrzitet njeriu atje dhe don ta bėjė njė sheti tek bota e vjetėr :wink: :lol:

ShEjToNkA
30-09-04, 16:17
Nuk e di pse pritni kot!!
Mos nguroni dhe mos hezitoni ejani na vizitoni dhe do bindeni per tė mirat nė bota e [email protected] ,atØhėrhė do bindeni pra per cilėsit dhe kualitetin tė miart janė tė garantura nga cilėsi tė larta.Ju miiiiiiiiiiiiiiiirė presimmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!

bota e re @knaqu.com, klikkoni pra e mos nguroni!!!!!!!!!!

Barbaroza
30-09-04, 16:28
O shqiptaret e gjore jane mesuar me gazepe dhe s'mund te ndahen lehte prej tyre,jo :(

ha,hahahaaaaaaa vėshtirė e kemi t`ua kthemi shpindėn gazepeve, kur tė
shumtėn i kemi pasur pranė vehte :lol: :lol:

A lejojnė me dalė prej asaj bote tė re nė tė vjetrėn, bie fjala mėrzitet njeriu atje dhe don ta bėjė njė sheti tek bota e vjetėr :wink: :lol:

Po cfare ore Gentiani,cfare merzie.Pasha ate bote ku ndodhem une,kurre s'ka me te ra ne mend per ta vizituar boten ku ke qene me heret.Po nisu se veq edhe dy dite skadon afati. :wink: :wink: :)

Ju presim
[email protected]

MemphiSx
30-09-04, 17:24
Shume emaila na kan arrit ne adresen [email protected]

Jane te interesuar shum te rinje qe te na bashkangjiten ne boten e re
Pra si perparsi kan Anetaret e Forumit qe te lajmerohen sepse vendet jan te kufizuara
Qka te mbesin vende te lira jane te mire se ardhur edhe te nderuar te tjer ;) Ne rrugetimin qe e kemi nisur ne menyre vullnetare
Ju mirepresim ne [email protected]

Gentiani
30-09-04, 17:41
More MemphiSx tė kishe pritur bile pas zgjedhjeve pėr atė bota_e_re :lol: :lol: :lol: hallakamė ėshtė ka bėhet nė fushata, bile me pas mundėsi disa i marrin edhe nga bota_e_re elektoratin tė votojė pėr ta... :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
30-09-04, 18:14
Kuash e ka vendosru sonte vullnetar me vdekė, lumė ai apo ajo se thanė kan me dalė me vetura tė shumta me pritė.??!!!!!!

Barbaroza
30-09-04, 18:32
Sa mire qe kam vdeke dje,ka qene Nate e Madhe :)

turisti
30-09-04, 19:46
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:Hahahahahahaha,Barbaroza,a e din se Luana eshte trullue prej - DASHURUQKAVE - te emija,por prap me beson,hahahaha. :P

Honesty^uk.
30-09-04, 19:51
Nė orėt e vona njė lajm i hidhur u shpėrnda nė mediumet elektronike si dhe ato tė shkrimit.
Ku tronditi krejtė shtetin Dardani ,ku u publikua vdekja e tė madhit dhe shumė tė rrespektuarit Mbretit i 4-tė Honesty^Uk
Nga njė smundje e rėndė ku derti njė muajė tė plotė , smundje e cila shpresuma se do ketė sherimė, por kot, nuk pati shėrimė dhe vdekja e rrembeu nė ditė mė tė mira tė Mbretėris.
Ishte njėri ndėr Mbretėrit mė demokrat dhe mė tė civilizuar qė ka pas ndonjė herė ky Shtetė. Ku veprat e tij do mbesin gjithmonė nė kujtesėn tonė , i cili s'do harrohėt lehtė dhe do mbetėt njė shemmbull pėr tė gjitha gjenerata qė do vinė pas.
Ishte njė forumist i shkėlqyer , i cili me fjalimet e tij tė postuara bėri krejt kėtė Shtetė qė tė ketė njė simati tė madhe pėr tė.
Pėr njerzė tė till nga njė herė edhe ne gazetart s'kemi edhe shprehje pėr t'u shrehur dhimbjet dhe fjalėt tė cilat i meritojnė.
Mbreti jonė Honesty , gjithmon me mall tė pa shuar dhe kur njė herė pa tė harruar do mbetėsh nė zemrat tona ,shumė i rrespektuar dhe i nderuar ashtu sic meritove tė jeshė.
Me mall tė kujtojn ky shtet i madhė dhe shtetasit e kėtij shteti shteti. :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjithmonė nė zemrat tona i pa vdekur do mbetėsh , ulsja juve do mbetėt gjithmonė e pa hekur nga Mbretėri ku do jet gjithmon me njė foto tėndėn dhe lule kurorash si dhe falmuri juaj kuq e zi do valoi aty gjithmonė. :cry: :cry: :cry: :cry:

Tė lehta tė qofshin shkronjat e Dardanis!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:
sa keq paskam vdekur pa me treguar :cry: :cry:

turisti
30-09-04, 19:51
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


Ojj Barbaroza , o edhe unė i kam thėnė kėsaj Luanės qė mos t'i besoi se kėtyre s'iu zinet besė ,ama kjo spo besonė. :roll:

Oj Shejtonk,kujna- " kėtyre "? A ka Luana hala naj TURIST-a ??????

Luana
30-09-04, 19:53
[quote=Barbaroza]Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


Ojj Barbaroza , o edhe unė i kam thėnė kėsaj Luanės qė mos t'i besoi se kėtyre s'iu zinet besė ,ama kjo spo besonė. :roll:

Oj Shejtonk,kujna- " kėtyre "? A ka Luana hala naj TURIST-a ?????
hahahahhaahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: me te vertet eshte qesharake , ty dhe shejtonka ju pershendes :wink:

turisti
30-09-04, 19:54
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


hhee moj barbaroz une i besoj Turistit se kurr s'me ka tradhtu ai :wink:
Luanaaaaaaaa.Luan!!!!!!!!!!!!!!!LUANA>>>................ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
30-09-04, 19:56
Tursitttttttttt :arrow: Turistttttttttttttt :arrow: Turistttttttttt:D :wink:

turisti
30-09-04, 20:00
Tursitttttttttt :arrow: Turistttttttttttttt :arrow: Turistttttttttt:D :wink:

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 21:51
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


Ojj Barbaroza , o edhe unė i kam thėnė kėsaj Luanės qė mos t'i besoi se kėtyre s'iu zinet besė ,ama kjo spo besonė. :roll:

Oj Shejtonk,kujna- " kėtyre "? A ka Luana hala naj TURIST-a ??????

:roll: :roll: :roll: :arrow: :?: :?: :?:

Jo more vetėm Ty tė kaaaaa

turisti
30-09-04, 22:04
Luana,mos i beso Turistit se tybe keta veq ashtu thone me fjale,e veprat i kane ndryshe,degjom mua moj Luanaaaaaaaaaaaaaaaaaa :( :( :idea:


Ojj Barbaroza , o edhe unė i kam thėnė kėsaj Luanės qė mos t'i besoi se kėtyre s'iu zinet besė ,ama kjo spo besonė. :roll:

Oj Shejtonk,kujna- " kėtyre "? A ka Luana hala naj TURIST-a ??????

:roll: :roll: :roll: :arrow: :?: :?: :?:

Jo more vetėm Ty tė kaaaaa\

E ku mbet fjala -" Kėtyre "- ?HAHAHAHAHAHAHAHAHAH :wink:

Murgesha
30-09-04, 22:04
Ēudi u ba nata e nuk vdiq askush ende.
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vdeke najkond moj. :evil:

turisti
30-09-04, 22:06
Ēudi u ba nata e nuk vdiq askush ende.
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vdeke najkond moj. :evil:

Nuk ka me kandidate per te - ARA E IMAMIT,hahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 22:08
Ēudi u ba nata e nuk vdiq askush ende.
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vdeke najkond moj. :evil:


Cka ki mojjjjjjjjjjjjjjjjjjj :twisted: po unė s'jam Gjebraili , dhe s'munda me bė vdkejen e askujt para kohe qyyy.
Po cka keni c'iu keni tekė vetėm shejtonkės ,vdeke ti kend tė duash qyyy mos mė thuaj muaa :twisted: :twisted:

SP. Kishe patė qejf ti me vdken unė sotė ndokend ama pėr inatė tė tėndė s'kom me vdekė Hahahahahhahahhahaha

Honesty^uk.
30-09-04, 22:11
Ēudi u ba nata e nuk vdiq askush ende.
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vdeke najkond moj. :evil:


Hey motrushe aq shume ke qef ti ne hallem a :?: :?:

Murgesha
30-09-04, 22:13
Ēudi u ba nata e nuk vdiq askush ende.
Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vdeke najkond moj. :evil:


Hey motrushe aq shume ke qef ti ne hallem a :?: :?:

Jo more jo, por e kam se po mė dhimbsen tė gjallėt qė po ju shkojnė ditėt kotė. :wink:

Shejtonka kush tė ka faj moj se je shetjon e vdesė njerėzit qy.
Qu po tė them e vdeke najkend mė shpejt :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 22:15
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: Shejton po ,ama Gjebrail jooooooooooooooooooooooooooooo :twisted:
Edhe pėr inatė tėndin s'kom me vdekė atė qė ke qejf ti , ama edhe nėse e vdes do ta vdes dikend tjetėr :wink:

Murgesha
30-09-04, 22:16
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: Shejton po ,ama Gjebrail jooooooooooooooooooooooooooooo :twisted:
Edhe pėr inatė tėndin s'kom me vdekė atė qė ke qejf ti , ama edhe nėse e vdes do ta vdes dikend tjetėr :wink:

Mori vdeke kend te duash, veē na gėzo pak, se u banė 24 orė e skemi marrė lajme pėr atė dynjanė e epėrme. :wink:

Honesty^uk.
30-09-04, 22:17
vetem rrudhja kembet shejtanka e mos mendo 2 here :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 22:18
Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted: Shejton po ,ama Gjebrail jooooooooooooooooooooooooooooo :twisted:
Edhe pėr inatė tėndin s'kom me vdekė atė qė ke qejf ti , ama edhe nėse e vdes do ta vdes dikend tjetėr :wink:

Mori vdeke kend te duash, veē na gėzo pak, se u banė 24 orė e skemi marrė lajme pėr atė dynjanė e epėrme. :wink:


Po aaaaaaa , ani atėherė pra vdek ti diken be e tė gėzohemi se po mė duket po mė lini kogja privilegj rrethė vdekjės :wink:

SP. pata be me vdek dikend ama ,m'u kan hargju edhe fjalėt e s'po di cka me shkru e me vajtu.

Gentiana
30-09-04, 22:19
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Murgesha
30-09-04, 22:20
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

He Genta a mos tė ka marrė malli pėr najkon a???
O tregoji Shejtonkės e ajo menjėherė ta hjek mėrzinė.

Gentiana
30-09-04, 22:23
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

He Genta a mos tė ka marrė malli pėr najkon a???
O tregoji Shejtonkės e ajo menjėherė ta hjek mėrzinė.

Po bre, malli me ka marr, dhe ju e dini per kend, edhe pse po me dhimbset. ama qka keni more sonte, a juvet per askend nuk ju paska marr malli a??? :roll:

ShEjToNkA
30-09-04, 22:25
More MemphiSx tė kishe pritur bile pas zgjedhjeve pėr atė bota_e_re :lol: :lol: :lol: hallakamė ėshtė ka bėhet nė fushata, bile me pas mundėsi disa i marrin edhe nga bota_e_re elektoratin tė votojė pėr ta... :lol: :lol: :lol:


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cka mendoni be ju a kish bė me vdek sonte kėtė Gentianin se po thotė Gjebraili ,se duhėt domosdo dikush sonte me vdekė.
E thash t'iu themė se po e shofė qė edhe vulnetar koka lajmru ky djalė pėr me vdekė . :roll:

Gentiana
30-09-04, 22:37
Valla loqkum, ban si te duash, ama sonte mos e le dikend pa e vdek! Pastaj, mbase esht vullnetar, ndoshta e ka nje arsye, ndoshta e ka marr malli edhe ate per mua, si mua per te. :lol: :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 23:06
Njoftimmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!
Sot nė orėt e hershme tė mbrėmjse okolla flladit ia msyjti pėr ketė botėn tonė tė amshueshme edhe njė antär i kėsaj shtėpie .pra Gentiani.
Ku mė nė fund edhe Gentės ,nuk i shkoi mundi huqqqq dhe iu shpėrblya ky mundė.
Ku tėrė ditėn ndejti duke lotuar dhe vajtuar se si do tė vjenė dita tė vjenė edhe Genti kėtu, se s'po mė rihėt dhe vendi vend s'po mė zihėt t'u mendu pėr tė: ishin kėto fjalėt e Gentės.

Vėrtet njė lamė tragjikė dhe shumė i pikėlluar ku nga njė aksident ,nė askin rugor Kafja e Forumit - Pėrshndetje, ndroi jetė Gentiani.
Ishte njė lajmė tronditės dhe shumė i dhimbshėm , pėr tė gjithė ne.
Ku dihet fakti se humbėm njė antarė tė shkėlqyer tė kėsaj shtėpije.
vdiqe mu nė lullėn e liris ,por mos tė dhimbet kjo jetė edhe pse vdeke ,se nė atė jetė do ta keshė mė mirė dhe atje me krahė tė hapur tė pretė Prinsesha e juaj e cila qė nga dita qė vdeku nuk u mundua pėr sė gjalli pa Ty.
Tė priti me pa durim ku edhe iu shpėrblya ku durimė.
Ishe dhe tė mbetėsh gjithmonė nė kujtėsėn e Dardanis, ku gjithėherė me mall do tė kujtoin kjo shtėpi ,ku do tė mburrėn me veprat e tua tė pa shoq.
Ti ishe ,je dhe do mbetėsh i pa vdekur nė zemrat tona , me mall tė pėrhershėm tė kutoin familja Forumist nga Dardani!

Tė lehtė tė qofshin shkroniat e Dardanis!!!!!!!!!!!!!!!!!

MemphiSx
30-09-04, 23:17
Zoti ju lashte shendoshe :( Edhe nja Simpatizant i LDK-se Ngushllime per LDK-ne:(

Murgesha
30-09-04, 23:35
Mire se ju gjeta edhe un juve ketu, gezohem qe jam prap ne mesin e jauj


Afėrdita nė cilin kat moj je, se tybe se paskam ditė qė na ke ardhė???

Prit se e kam njė lajm tė mirė pėr ty dhe pėr neve.
Na vdiq edhe Mickoja sonte.
E gjora Mickoja. Pasi qė kohėve tė fundit ka vuajtur nga pagjumėsia e spo e zinte gjumi as sonte tha po dal e po shetitėm.
Po ngaqė kishte shumė net pa fjetur, nuk po e shifte mirė rrugėn nga fluturonte.
Duke menduar se ėshtė drita nė banderr papandehur u pėrplas me njė dritė tė makinės. Makinisti kishte qenė i dehur, mjaft u mundua i ngrati tė frenoj makinėn por e kotė. Me shpejtėsi 200 km siē ishte ai duke vozitur ishte e pamundur kjo.
Viktimė e kėsaj ndeshje tė rastit ishte makina dhe Mickoja. Shoferi humbi lejen e vozitjes pėr shpejtėsi tė pa lejuar, e Mickoja u shpėrbly me gjenet dhe po na vjen tek ne dėshmorėt e dardanisė.
Tė lehta tė qofshin krahėt nė fluturim dhe pickimet qė na i ke bėrė neve.
Nirė se erdhe nėp www.knaqu.com
Amin.

Barbaroza
01-10-04, 11:44
Zoti ju lashte shendoshe :( Edhe nja Simpatizant i LDK-se Ngushllime per LDK-ne:(

Nipqe,mire se na erdhe :lol: :lol:

Murgesha
28-03-05, 01:52
Ka kohė qė skemi vdekė askend nė dardani, dhe i ka ardhur koha tė vazhdojmė kėtė temė prap.
Urdhėroni ju tė rinjtė lexoni kush kemi vdekur e mos na vdisni pėr sė dyti amani ju qoftė.

Diana007
28-03-05, 11:24
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

turisti
28-03-05, 11:40
Pas vdekjes.....gruaja do ta gezoe " konton" tim,hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahaah :arrow: TĖ THATĖ,hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

halla e madhe
28-03-05, 11:42
Turisti_shuj more se po merr vesh ky burrim e po me mbyt sonte veq ta zene ate fare nusen tende se ja ka lakmi veshkujave konton e nxehte..hahaaa :lol:

turisti
28-03-05, 11:44
Turisti_shuj more se po merr vesh ky burrim e po me mbyt sonte veq ta zene ate fare nusen tende se ja ka lakmi veshkujave konton e nxehte..hahaaa :lol:

Pse edhe ti e pahe konton e thate?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah- thate,thate,thate..... :wink: :wink: :wink:

Murgesha
28-03-05, 11:44
Turisti_shuj more se po merr vesh ky burrim e po me mbyt sonte veq ta zene ate fare nusen tende se ja ka lakmi vejushkave konton e nxehte..hahaaa :lol:

Murgesha
28-03-05, 11:46
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:


Mos qaj e mos u mėrzit Diana, se jemi bėrė bajat ne ēka jemi atje e po na duhen do tė rinjė me na tregu pak se ēka po ndodhė kha.
Hajt se edhe ty tė vie rendi e tė marrim atje, e ke me u kėnaq moj.

Diana007
28-03-05, 11:49
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:


Mos qaj e mos u mėrzit Diana, se jemi bėrė bajat ne ēka jemi atje e po na duhen do tė rinjė me na tregu pak se ēka po ndodhė kha.
Hajt se edhe ty tė vie rendi e tė marrim atje, e ke me u kėnaq moj.

Po ku mos mu merzit moj , kur po shkruhe gjitha ato fjal per vdekje :cry:
Kuku moj mos don me marr sot , se nuk jam gati edhe pak , po nese esht aq mir po vi edhe un pas :wink: :lol:

turisti
28-03-05, 11:51
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

Murgesha
28-03-05, 11:53
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:


Mos qaj e mos u mėrzit Diana, se jemi bėrė bajat ne ēka jemi atje e po na duhen do tė rinjė me na tregu pak se ēka po ndodhė kha.
Hajt se edhe ty tė vie rendi e tė marrim atje, e ke me u kėnaq moj.

Po ku mos mu merzit moj , kur po shkruhe gjitha ato fjal per vdekje :cry:
Kuku moj mos don me marr sot , se nuk jam gati edhe pak , po nese esht aq mir po vi edhe un pas :wink: :lol:

Se kur tė marrim nuk e dijmė, ama pėr qė ėshtė mirė atje kėtė e ke tė garantuar. :lol: :lol:

Murgesha
28-03-05, 11:53
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

O ti e pari ke pas marrė atė udhė. :lol: :lol:

Diana007
28-03-05, 11:55
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

U Zot larg asaj , po qaft te kaqen kur Ti mungon ne forum heheheheheheheehehehheehehehheehehheehehe

turisti
28-03-05, 11:55
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

O ti e pari ke pas marrė atė udhė. :lol: :lol:

Po,po,por ne menyre tinzake jam kthye,e do kan ngel hala pa e gjejt udhen per mu kthye,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
28-03-05, 11:56
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

U Zot larg asaj , po qaft te kaqen kur Ti mungon ne forum heheheheheheheehehehheehehehheehehheehehe

Kaqesh,kaqesh edhe pa mua,pse,une shumehere e dallashiti udhen..... :? :roll: :roll: :roll: :wink:

Murgesha
28-03-05, 11:57
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

O ti e pari ke pas marrė atė udhė. :lol: :lol:

Po,po,por ne menyre tinzake jam kthye,e do kan ngel hala pa e gjejt udhen per mu kthye,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha,ha,haaaaaaaaaaa Po tregom more nė cilin kat ishe ti, tė di si e gjete rrugėn. :lol: :wink:

Diana007
28-03-05, 11:57
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:


Mos qaj e mos u mėrzit Diana, se jemi bėrė bajat ne ēka jemi atje e po na duhen do tė rinjė me na tregu pak se ēka po ndodhė kha.
Hajt se edhe ty tė vie rendi e tė marrim atje, e ke me u kėnaq moj.

Po ku mos mu merzit moj , kur po shkruhe gjitha ato fjal per vdekje :cry:
Kuku moj mos don me marr sot , se nuk jam gati edhe pak , po nese esht aq mir po vi edhe un pas :wink: :lol:

Se kur tė marrim nuk e dijmė, ama pėr qė ėshtė mirė atje kėtė e ke tė garantuar. :lol: :lol:

Eh me kryesorja me qen mir atje , edhe te kaqemi, po em lajmeron bre kur don em marr te rregullona pak mos te vi si arush s e ju tuti hehehehheheehhehehehheeehheeheeeeeeheh

Diana007
28-03-05, 11:59
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

U Zot larg asaj , po qaft te kaqen kur Ti mungon ne forum heheheheheheheehehehheehehehheehehheehehe

Kaqesh,kaqesh edhe pa mua,pse,une shumehere e dallashiti udhen..... :? :roll: :roll: :roll: :wink:
PSe a i vdekur je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
28-03-05, 11:59
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

O ti e pari ke pas marrė atė udhė. :lol: :lol:

Po,po,por ne menyre tinzake jam kthye,e do kan ngel hala pa e gjejt udhen per mu kthye,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha,ha,haaaaaaaaaaa Po tregom more nė cilin kat ishe ti, tė di si e gjete rrugėn. :lol: :wink:

Une isha ne -bodrum- dhe erdha neper korridor nentokeser,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- a jam TURIST a jo. :wink:

turisti
28-03-05, 12:01
Jaaaaaaaaaaaaa ja nis me i lexu do shkime qeu i lash se kesh ka ja nisi me :cry: :cry: mu duke se veret keni vdek :cry:

Nuk jam -budall- me vdek e ti mu knaq pastaj ne FORUM,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahhaahah. :wink:

U Zot larg asaj , po qaft te kaqen kur Ti mungon ne forum heheheheheheheehehehheehehehheehehheehehe

Kaqesh,kaqesh edhe pa mua,pse,une shumehere e dallashiti udhen..... :? :roll: :roll: :roll: :wink:
PSe a i vdekur je aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Zdi sa here kum vdek,por po pritoj me ndejt rat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :? :wink:

Murgesha
28-03-05, 12:01
Une isha ne -bodrum- dhe erdha neper korridor nentokeser,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- a jam TURIST a jo. :wink:


Unė as gjasa teorike nuk paskam.
Si mbretėreshė mė patėn dhėnė katin mė tė lartė :cry: :cry:

turisti
28-03-05, 12:03
Une isha ne -bodrum- dhe erdha neper korridor nentokeser,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- a jam TURIST a jo. :wink:


Unė as gjasa teorike nuk paskam.
Si mbretėreshė mė patėn dhėnė katin mė tė lartė :cry: :cry:

Ta dhan prej inatait sepse poshte eshte - :P gjeheneti. :P :wink:

Diana007
28-03-05, 12:03
Zdi sa here kum vdek,por po pritoj me ndejt rat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :? :wink:HEheheeheheehehehheehheehhehheehehehehehhehehehehe hh mir po ja bojke , a rrihet tan kohen rat hehehehhheehhehhheehehhehehehheehhheheheh

turisti
28-03-05, 12:05
Zdi sa here kum vdek,por po pritoj me ndejt rat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :? :wink:HEheheeheheehehehheehheehhehheehehehehehhehehehehe hh mir po ja bojke , a rrihet tan kohen rat hehehehhheehhehhheehehhehehehheehhheheheh

Jo valla.Kohe pas kohe eshte mire qe te shpien kocit e me hec pak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Diana007
28-03-05, 12:05
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

turisti
28-03-05, 12:06
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Diana007
28-03-05, 12:06
Zdi sa here kum vdek,por po pritoj me ndejt rat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :? :wink:HEheheeheheehehehheehheehhehheehehehehehhehehehehe hh mir po ja bojke , a rrihet tan kohen rat hehehehhheehhehhheehehhehehehheehhheheheh

Jo valla.Kohe pas kohe eshte mire qe te shpien kocit e me hec pak,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Ani a po te hecet vetun a po e ke dikan qe te shoqeroj heheehhehehehheehehehehehehheheehheehehehehehehehe eheeheh

Diana007
28-03-05, 12:07
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Jo s e ala nuk me ka dal viza me ardh atje heheehehheeeehe

turisti
28-03-05, 12:09
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Jo s e ala nuk me ka dal viza me ardh atje heheehehheeeehe

E regullojme pas vdekjes,ateherit edhe ashtu nuk luan naj rol buleta. :wink:

Murgesha
28-03-05, 12:11
Une isha ne -bodrum- dhe erdha neper korridor nentokeser,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- a jam TURIST a jo. :wink:


Unė as gjasa teorike nuk paskam.
Si mbretėreshė mė patėn dhėnė katin mė tė lartė :cry: :cry:

Ta dhan prej inatait sepse poshte eshte - :P gjeheneti. :P :wink:


Eh po e vdekur isha e s`dija ku ėshtė mė mirė. :wink:

Diana007
28-03-05, 12:13
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Jo s e ala nuk me ka dal viza me ardh atje heheehehheeeehe

E regullojme pas vdekjes,ateherit edhe ashtu nuk luan naj rol buleta. :wink:

Aha , po mir pra bilem mos te me humb koha tuj nga mas letrave :lol:

turisti
28-03-05, 12:14
Une isha ne -bodrum- dhe erdha neper korridor nentokeser,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,- a jam TURIST a jo. :wink:


Unė as gjasa teorike nuk paskam.
Si mbretėreshė mė patėn dhėnė katin mė tė lartė :cry: :cry:

Ta dhan prej inatait sepse poshte eshte - :P gjeheneti. :P :wink:


Eh po e vdekur isha e s`dija ku ėshtė mė mirė. :wink:

Ashtu e ka ekstaza e vdekjes. :wink:

turisti
28-03-05, 12:15
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Jo s e ala nuk me ka dal viza me ardh atje heheehehheeeehe

E regullojme pas vdekjes,ateherit edhe ashtu nuk luan naj rol buleta. :wink:

Aha , po mir pra bilem mos te me humb koha tuj nga mas letrave :lol:

Jo,po de,nevoitet vetem qertifikata e vdekurve,sepse pa te nuk te pranojne atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha.

Diana007
28-03-05, 12:18
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Jo s e ala nuk me ka dal viza me ardh atje heheehehheeeehe

E regullojme pas vdekjes,ateherit edhe ashtu nuk luan naj rol buleta. :wink:

Aha , po mir pra bilem mos te me humb koha tuj nga mas letrave :lol:

Jo,po de,nevoitet vetem qertifikata e vdekurve,sepse pa te nuk te pranojne atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po , po si me nxerr more ate pare s e me vdek aaaaaaaaaaaa , ajt more tregm se ti me pervoj i din kret , se po tuta po em kthejn prap tani hehehhehheeeeheeeheeehehehh

turisti
28-03-05, 12:21
Ej kur te me mirrni mu , me qon dikun afer Turisti se po mujka me shpejt me dal , e me merr edhe mu naj her hehehehe

Po more,a e ke - bileten mujore-? :wink:

Jo s e ala nuk me ka dal viza me ardh atje heheehehheeeehe

E regullojme pas vdekjes,ateherit edhe ashtu nuk luan naj rol buleta. :wink:

Aha , po mir pra bilem mos te me humb koha tuj nga mas letrave :lol:

Jo,po de,nevoitet vetem qertifikata e vdekurve,sepse pa te nuk te pranojne atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po , po si me nxerr more ate pare s e me vdek aaaaaaaaaaaa , ajt more tregm se ti me pervoj i din kret , se po tuta po em kthejn prap tani hehehhehheeeeheeeheeehehehh

Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Diana007
28-03-05, 12:26
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

turisti
28-03-05, 13:00
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

ShEjToNkA
28-03-05, 14:17
Shifė ,shifė qenka rikthyerė tema favorite :D :lol:

Diana007
28-03-05, 14:18
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
28-03-05, 14:21
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Diana007
28-03-05, 14:25
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

turisti
28-03-05, 14:41
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

Do te mundohemi ,varianten qe ta perpilohemi. :wink:

Diana007
28-03-05, 14:47
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

Do te mundohemi ,varianten qe ta perpilohemi. :wink:

Flm Turist, hehehhe

PS> musisht dhomen afer teje :lol: :lol:

turisti
28-03-05, 14:48
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

Do te mundohemi ,varianten qe ta perpilohemi. :wink:

Flm Turist, hehehhe

PS> musisht dhomen afer teje :lol: :lol:

Pooooo,edhe me ballkan me shiqim kah deti...... :wink:

Diana007
28-03-05, 14:51
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

Do te mundohemi ,varianten qe ta perpilohemi. :wink:

Flm Turist, hehehhe

PS> musisht dhomen afer teje :lol: :lol:

Pooooo,edhe me ballkan me shiqim kah deti...... :wink:

Pse a edhe deti paska aaaaaaaaaaaa , po na paskemi mu kan more nuk paskemi nevoj me shku ne pushim hiq heeheheeheheeeheheh

turisti
28-03-05, 14:55
Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

Do te mundohemi ,varianten qe ta perpilohemi. :wink:

Flm Turist, hehehhe

PS> musisht dhomen afer teje :lol: :lol:

Pooooo,edhe me ballkan me shiqim kah deti...... :wink:

Pse a edhe deti paska aaaaaaaaaaaa , po na paskemi mu kan more nuk paskemi nevoj me shku ne pushim hiq heeheheeheheeeheheh

Ēfare pushim> kur te vdesim edhe ashtu jemi ne pushim te perjetshem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Diana007
28-03-05, 15:02
[quote:723b66afa3="turisti"]

Pak eshte e komplikume kjo vdeje me dokument,a edhe marrin vesh te gjithe e pastaj lajmerohen FALLSA, ashtu qe ty ta bojme me nenyre INDIREKTE derisa gjindesh ne " pergatitje",heheheheheheheheheheheheheheeheheheheh........ :wink:

Pa u bo zor edhe me vdek moreeeeeeeeeee , anie dhe fallce po dilen dokumentat , po a bon me ardh un ne dhomen tan me ne tderi sa te em nrqinen dokumentata mu hehehheheheheeheehehheheeh

Nuk eshte forte e preferushme per shkakun e romantikes se madhe mundet vdekja mu shpejtue. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hmmmmmm,ti e don -dokumentin,hmmmmmmmm......... :wink:

Po breeeeeeee me dokumenta me mir , se mundem me hy e me dal kur te du :lol: :lol:

Do te mundohemi ,varianten qe ta perpilohemi. :wink:

Flm Turist, hehehhe

PS> musisht dhomen afer teje :lol: :lol:

Pooooo,edhe me ballkan me shiqim kah deti...... :wink:

Pse a edhe deti paska aaaaaaaaaaaa , po na paskemi mu kan more nuk paskemi nevoj me shku ne pushim hiq heeheheeheheeeheheh

Ēfare pushim> kur te vdesim edhe ashtu jemi ne pushim te perjetshem,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaha. [/quote:723b66afa3]

ehhehehehhehehehhehehhehehehhehheheheh , po po por more nuk kemi me u mundu em shku en deti hiq

turisti
28-03-05, 15:03
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Diana007
28-03-05, 15:08
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

turisti
28-03-05, 15:10
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

Pse mu tut,kur edhe ashtu je e vdekur atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahhahahahahahahahahahahah. :wink:

Diana007
28-03-05, 15:12
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

Pse mu tut,kur edhe ashtu je e vdekur atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahhahahahahahahahahahahah. :wink:

HEhheehhehehehhehheh o ti plaq ho ,


t pershedes dhe klofsh mir s e ika

PAOLINA
28-03-05, 16:57
Tibistifa inshallah nuk vdes askush more, se vdekja shkatrim eshte....... :cry: :cry: :( :cry: :cry:

(po do ishte mire qe ti kishim nenshkruajtur tetsamentet se kur nuk i dihet)

:wink: :? :( :) :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
28-03-05, 22:28
[color=indigo]HėėØakoma s'ka pas vdekje a??????????[ :roll: /color]

turisti
28-03-05, 23:34
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

Pse mu tut,kur edhe ashtu je e vdekur atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahhahahahahahahahahahahah. :wink:

HEhheehhehehehhehheh o ti plaq ho ,


t pershedes dhe klofsh mir s e ika

Faleminderit.Une shkova dhe prap erdha.

uliksi31
29-03-05, 03:46
Tregomni kush te vdes i pari,se qetu te vorret po pres me ju knua tallkinin :lol: :lol:

doGzona
29-03-05, 04:23
Tregomni kush te vdes i pari,se qetu te vorret po pres me ju knua tallkinin :lol: :lol:
Jo une nuk dua te vdes...une sapo linda

Diana007
29-03-05, 09:25
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

Pse mu tut,kur edhe ashtu je e vdekur atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahhahahahahahahahahahahah. :wink:

HEhheehhehehehhehheh o ti plaq ho ,


t pershedes dhe klofsh mir s e ika

Faleminderit.Une shkova dhe prap erdha.

Ani a pat naj te re atje , a kam vendin gati me ardh apo edhe naj dit dket me prit :roll: :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 09:26
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

Pse mu tut,kur edhe ashtu je e vdekur atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahhahahahahahahahahahahah. :wink:

HEhheehhehehehhehheh o ti plaq ho ,


t pershedes dhe klofsh mir s e ika

Faleminderit.Une shkova dhe prap erdha.

Ani a pat naj te re atje , a kam vendin gati me ardh apo edhe naj dit dket me prit :roll: :lol: :lol:

O,isha ne pune,e jo ne Ahiret. :wink:

Diana007
29-03-05, 09:29
Deti eshte atje i laget......interesant....dhe i thelle..... :wink:

Po , jo valla nese esht shum thell tutna me hy ,se per qe esht i lagt nuk ka gajle hehehehhehheheheeehheeeheheh

Pse mu tut,kur edhe ashtu je e vdekur atje,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahhahahahahahahahahahahah. :wink:

HEhheehhehehehhehheh o ti plaq ho ,


t pershedes dhe klofsh mir s e ika

Faleminderit.Une shkova dhe prap erdha.

Ani a pat naj te re atje , a kam vendin gati me ardh apo edhe naj dit dket me prit :roll: :lol: :lol:

O,isha ne pune,e jo ne Ahiret. :wink:

Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh

turisti
29-03-05, 09:31
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Diana007
29-03-05, 09:34
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 09:37
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

E re je ti per atje,knaqu edhe pak,heheheheheheheheheh. :wink:

Diana007
29-03-05, 09:41
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

E re je ti per atje,knaqu edhe pak,heheheheheheheheheh. :wink:

Ndasht du em ardh me pa si esht , se po thioj shum mir esht :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 09:44
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

E re je ti per atje,knaqu edhe pak,heheheheheheheheheh. :wink:

Ndasht du em ardh me pa si esht , se po thioj shum mir esht :lol: :lol:

Ngadal,ngadal,e vjenkoha,hahahahahahahah........ :wink:

Diana007
29-03-05, 09:55
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

E re je ti per atje,knaqu edhe pak,heheheheheheheheheh. :wink:

Ndasht du em ardh me pa si esht , se po thioj shum mir esht :lol: :lol:

Ngadal,ngadal,e vjenkoha,hahahahahahahah........ :wink:

Po prej pra edhe naj dit hehehheehhehheheheheehehehheeh

turisti
29-03-05, 09:56
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

E re je ti per atje,knaqu edhe pak,heheheheheheheheheh. :wink:

Ndasht du em ardh me pa si esht , se po thioj shum mir esht :lol: :lol:

Ngadal,ngadal,e vjenkoha,hahahahahahahah........ :wink:

Po prej pra edhe naj dit hehehheehhehheheheheehehehheeh

Ani pra,ngutu ngadale. :wink:

Diana007
29-03-05, 10:09
Diana007 shkrujti:
__________________________________________


Uh un mendova s e atje ke qen mbase kem ka folim per ate hehheheeheheh po qysh po em duke t nuk je ka shkon em atje hiq se je bo bajt tuj nejt vem rat heheheheh
_________________

Jo,po,sepse atje askush nuk me lyp. :wink:

Aha , po ja pse po du merdh un atje tani te lypi un edhe te boj shoqeri :lol: :lol: :lol: :lol:

E re je ti per atje,knaqu edhe pak,heheheheheheheheheh. :wink:

Ndasht du em ardh me pa si esht , se po thioj shum mir esht :lol: :lol:

Ngadal,ngadal,e vjenkoha,hahahahahahahah........ :wink:

Po prej pra edhe naj dit hehehheehhehheheheheehehehheeh

Ani pra,ngutu ngadale. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D

Murgesha
29-03-05, 10:21
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:

Diana007
29-03-05, 10:22
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:

Oj Murgesh spo me bihen letrat em ardh :lol: :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 10:22
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:

Po mundohen,por nuk jan ka e gjejt deren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahaahahahaha.

Dreni30
29-03-05, 10:23
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:


Pse moj ku po gjindeni ju aaa???

Murgesha
29-03-05, 10:24
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:


Pse moj ku po gjindeni ju aaa???


Ne kemi vdekur more. Po hajt lexo prej faqes se pare ne kete teme e shpresoj se na bashkangjitesh.
Ani kur te pajsh se Engjellushja jote dy here te ka vdekur. :(

Murgesha
29-03-05, 10:25
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:

Po mundohen,por nuk jan ka e gjejt deren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahaahahahaha.


O tybe sa te kthehem ne shtepi se ja u tregoj une ketyre deren qe cke me te.
Kane me prit ne rend cilet me i marre me se pari. :lol: :lol:

turisti
29-03-05, 10:26
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:

Po mundohen,por nuk jan ka e gjejt deren,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahaahahahaha.


O tybe sa te kthehem ne shtepi se ja u tregoj une ketyre deren qe cke me te.
Kane me prit ne rend cilet me i marre me se pari. :lol: :lol:

Le te presin,ka kohe,hehehehehehehehehehe,mos t'kujtojne se ne u knaqem e hajt. :wink:

Diana007
29-03-05, 10:30
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:

Oj Murgesh spo me bohen letrat me ardh :lol: :lol: :lol:

Kloni
01-04-05, 09:35
Shyqyr qe e ka lan zoti deken, e shihemi ne mos ketu ne boten tjter, por me duket se kurkush nuk po guxon me dek vullnetarisht edhe mire bani qe nuk ja keni marr inati vetes.
Dikush ka dek mbreme ne gjume po emri nuk po me kujtohet dhe nuk po guxoj me ja permend a.
Kushqo qe te jet une i kisha uru vdekje te mbare dhe argetim te perjetshem, qofte ketu, qofte ne boten tjeter, se me te miret me duket e paskan kapercy kufinin jetesor...

turisti
04-07-05, 16:28
Leximi i ketyre postimeve te vjetra me gezon edhe sot dhe ma rikthen momentet e lumtura te vdekjes..... :wink:

laliloli
04-07-05, 16:39
Eh njerezit qe kane qene keta te bekuarit -zoti i past kenaq me te mira .
Eh sa muhabetin e shoqerimin e kemi ba ne dardani.Eh toke oj toke qka spo kalb edhe ti :cry: :cry:

Diana007
09-08-05, 09:52
:roll: :roll: Turist a me dol Viza me ardh more se jam ka pres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

rafet llapjani
09-08-05, 11:08
Qy qy a paska me fol edhe masi te vdesim aaaaaaa hahahaha :lol: :lol: :lol:

Diana007
09-08-05, 11:12
Qy qy a paska me fol edhe masi te vdesim aaaaaaa hahahaha :lol: :lol: :lol:
Aha , pse a je dek ti a :roll: :P

rafet llapjani
09-08-05, 11:16
Jo moj po shtrova pytje mose bon zot edhe dytreqi vjet me dek hahah :lol: :lol:

Diana007
09-08-05, 11:18
Jo moj po shtrova pytje mose bon zot edhe dytreqi vjet me dek hahah :lol: :lol:

AHaahhhaahah edhe pak bre po dojshe me jetu

PS: nuk jemi te vdekur me fol ketu :roll: :P

rafet llapjani
09-08-05, 11:22
Qy qy nuk jemi te vdekur me fol, pse a pak thasha hjte per ty nja pesqind vjet hahaha po dreqi qe je 007 xhems bonde :lol:

Diana007
09-08-05, 11:30
Qy qy nuk jemi te vdekur me fol, pse a pak thasha hjte per ty nja pesqind vjet hahaha po dreqi qe je 007 xhems bonde :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: More kjo tem nuk na takon te gjallve po vetem te vdekurve :roll: :P

PS : Zoti narujt edhe 500 me ju gerdit te gjithve :lol:

rafet llapjani
09-08-05, 11:33
Paaaaaaa po qfar te gerditni breeeeeeee mos u tut se veq jafuta moj hahahah :lol: :lol:

Diana007
09-08-05, 12:09
Paaaaaaa po qfar te gerditni breeeeeeee mos u tut se veq jafuta moj hahahah :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :P

turisti
09-08-05, 21:20
:roll: :roll: Turist a me dol Viza me ardh more se jam ka pres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

A ma sigurove kompjuterin? :wink:

Tomori
09-08-05, 21:30
Kush eshte ne rradhe me na e ba nje vizite ne boten tone??? :lol: :lol:
Po ja ku jam vet Tomori, kam ardhe me ju vizitue?!!
Por nuk paskeni ndryshuar O milet..mendoni pak per Ahiret!
Nuk ju kuptoje perse hallakateni ju njerez per pune te kota?!!!
A keni menduar se gjdo gje esht e kalushme ne ket bote!
-Murgesh shrytezoje rastin dot pershendes..
Selam Alejkum Murgesh!

laliloli
09-08-05, 21:37
Pas vdekjes kisha pas deshire qe edhe Luanen ta kem me vete ,se nuk mundem me e ba varg ,as ne kete dynja e as ne tjetren pa te :lol: :lol:

Diana007
10-08-05, 10:32
:roll: :roll: Turist a me dol Viza me ardh more se jam ka pres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

A ma sigurove kompjuterin? :wink:

E kam porosit per rruge esht :lol: :lol: :wink:

doGzona
24-08-05, 18:10
Pas vdekjes a?

Behuni gati me i la gjunahet :lol:

MemphiSx
24-08-05, 21:12
Pas vdekjes,doki kajher me m'pa :P

laliloli
24-08-05, 21:17
Pas vdekjes,doki kajher me m'pa :P

Veq a na ben muhabet se qdo dite tanve na ke aty :lol:

MemphiSx
24-08-05, 21:30
Pas vdekjes,doki kajher me m'pa :P

Veq a na ben muhabet se qdo dite tanve na ke aty :lol:


O veq mir se ju bjen zoti :P Veq en ardhsh niher mos nuk m'ki lon vetem :D :D :)

SheTa
24-08-05, 22:37
Pas vdekjes e kam menen me qel ni disko ne vorre te reja ...

rafet llapjani
24-08-05, 22:49
Ko ne ki me marr digjej o Sheta :lol: :lol: :lol: :lol:

SheTa
24-08-05, 22:53
Dj jam vet ni argigat spo di ku me marr hiq se me nalet rryma shpesh

rafet llapjani
24-08-05, 22:57
O steduhet atje kurgju agregati o Sheta, se atje spu nalke kurr rryma kam ndegjua :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
24-08-05, 23:08
O Sheta rafetin shtyne si trup roje ne diskotek, se patjeter do te duhet nje :lol:

SheTa
24-08-05, 23:13
O Sheta rafetin shtyne si trup roje ne diskotek, se patjeter do te duhet nje :lol:


ahhaa sdi a pranon ftesen ky se me gjith qef ja boje ni van te punes

rafet llapjani
24-08-05, 23:16
Per ty Sheta e doGZona me gjithe qefe por me nje kusht ne qof se ma ep qate kallashin qe e ke ne foto hahaha :lol: :lol: :lol:

doGzona
24-08-05, 23:18
Per ty Sheta e doGZona me gjithe qefe por me nje kusht ne qof se ma ep qate kallashin qe e ke ne foto hahaha :lol: :lol: :lol:

gahgahgahgahgahgah do te duhet besa dhe ajo :lol: :lol:

SheTa
24-08-05, 23:20
Per ty Sheta e doGZona me gjithe qefe por me nje kusht ne qof se ma ep qate kallashin qe e ke ne foto hahaha :lol: :lol: :lol:

gahgahgahgahgahgah do te duhet besa dhe ajo :lol: :lol:


ahahhaa a po e she edhe ne foto e kam kallashin afer vorrit se ska siguri
kerka ahahhaa qe thoin ma mir kepte ner kry :pa veves +

rafet llapjani
24-08-05, 23:21
Po si smeduhet tulifar dhompiri vjan atu mori doGZona hahahahaha

doGzona
24-08-05, 23:21
Per ty Sheta e doGZona me gjithe qefe por me nje kusht ne qof se ma ep qate kallashin qe e ke ne foto hahaha :lol: :lol: :lol:

gahgahgahgahgahgah do te duhet besa dhe ajo :lol: :lol:


ahahhaa a po e she edhe ne foto e kam kallashin afer vorrit se ska siguri
kerka ahahhaa qe thoin ma mir kepte ner kry :pa veves +

gaghagahgahghahah :lol: :lol: :lol:

SheTa
24-08-05, 23:24
Po si smeduhet tulifar dhompiri vjan atu mori doGZona hahahahaha


ahaha mos ta nin kqyre kallashin ku e kam afer vorrit edhe kuranin fill
ja thu edhe doven e varrimit ahahahah

doGzona
24-08-05, 23:26
Po si smeduhet tulifar dhompiri vjan atu mori doGZona hahahahaha

Ruje se po te dalin ato vampirushet te bejne qe te harrosh qe ke
kallash ne dore :lol: :lol:

rafet llapjani
24-08-05, 23:27
O Sheta qy mos ta nin deri sa te vie te vorri yt, me mar kallashin dhompirat mu umqkoqin more hahahaha :lol:

SheTa
24-08-05, 23:31
Po si smeduhet tulifar dhompiri vjan atu mori doGZona hahahahaha

Ruje se po te dalin ato vampirushet te bejne qe te harrosh qe ke
kallash ne dore :lol: :lol:

ej naten e mir e bofshit se ika se jam ka tutna é= hahaha prej vorreve

rafet llapjani
24-08-05, 23:33
doGZona shkrujti:
Ruje se po te dalin ato vampirushet te bejne qe te harrosh qe ke
kallash ne dore
jo more sa per vampiresha moskie dert se ato ja la Shetes se ky jubon muzik e i rahaton hhahahaha

rafet llapjani
24-08-05, 23:39
A qeshtu Sheta me len edhe te dera e diskos a hahaha

turisti
25-08-05, 08:57
Pas vdekjes jet vetem-kujtim e asgje tjeter. :(

Diana007
25-08-05, 09:02
Pas vdekjes jet vetem-kujtim e asgje tjeter. :(

:cry: :cry: :cry: :cry:

Ashtu Turist :?

Dreni30
25-08-05, 09:26
Pas vdekjes, kugja vetem nese kam qene i mire dikush me kujton e nese jo fyerjet mbrapa, :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-08-05, 11:09
Ju te Vdekurit si po ja kaloni,dhe a keni marr kend prapa kohev te fundit??? :roll:

Upsssssss harrova,se edhe un pasna vdekur.

Tomori
25-08-05, 11:42
jeta nga vdekja , eshte large 1 sekond :wink:

rafet llapjani
25-08-05, 21:55
Paaaa Tomori shkurt te koka breeeeeeeeee a ka mundsi me te njofshem me zgjate kohen :lol: :lol:

doGzona
25-08-05, 22:33
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Murgesha
25-08-05, 22:35
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Hiē mos ke dert Dogzona, tė gjitha vrimat e Xhenetit janė tė mbushura me LapTop, kuku sa po mė qeshet kur po ju shof se ēka po hjekni ju tė gjallėt me PC klasik. :lol: :lol: :lol:

Domira
25-08-05, 22:37
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Hiē mos ke dert Dogzona, tė gjitha vrimat e Xhenetit janė tė mbushura me LapTop, kuku sa po mė qeshet kur po ju shof se ēka po hjekni ju tė gjallėt me PC klasik. :lol: :lol: :lol:

:twisted: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
25-08-05, 22:39
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Hiē mos ke dert Dogzona, tė gjitha vrimat e Xhenetit janė tė mbushura me LapTop, kuku sa po mė qeshet kur po ju shof se ēka po hjekni ju tė gjallėt me PC klasik. :lol: :lol: :lol:

:twisted: :lol: :lol: :lol:

Po moj domirė unė jam ndėr tė parat qė pata vdekur nga sevdaja e Dardanisė. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
25-08-05, 22:39
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Hiē mos ke dert Dogzona, tė gjitha vrimat e Xhenetit janė tė mbushura me LapTop, kuku sa po mė qeshet kur po ju shof se ēka po hjekni ju tė gjallėt me PC klasik. :lol: :lol: :lol:

Ashtu qenka a?

Mos me shty bre me vdek sonte, se po dua te jetoj edhe pak. :lol: :lol:

Murgesha
25-08-05, 22:41
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Hiē mos ke dert Dogzona, tė gjitha vrimat e Xhenetit janė tė mbushura me LapTop, kuku sa po mė qeshet kur po ju shof se ēka po hjekni ju tė gjallėt me PC klasik. :lol: :lol: :lol:

Ashtu qenka a?

Mos me shty bre me vdek sonte, se po dua te jetoj edhe pak. :lol: :lol:

Pse ende stė paskan vdekur ty a?? :lol: :lol: :lol:

doGzona
25-08-05, 22:44
/quote]

Pse ende stė paskan vdekur ty a?? :lol: :lol: :lol:

Jo bre ende :lol: :lol:

Pa zgjatma doren bre e ngrehem andej, vetem siguroma nje LopTop njeher si me te ngjofshem. :lol: :lol:

Murgesha
25-08-05, 22:48
/quote]

Pse ende stė paskan vdekur ty a?? :lol: :lol: :lol:

Jo bre ende :lol: :lol:

Pa zgjatma doren bre e ngrehem andej, vetem siguroma nje LopTop njeher si me te ngjofshem. :lol: :lol:

Kadal moj se nuk shkon kjo vetėm me njė tė zgjatur tė dorės.

Duhet me e gjet arėsyen pse ke vdekė, pastaj me u mbajt fjalimi dhe tek pasandej me tė ofru shėrbime tė sigurta kompjuterike.

Sa mė nė mėnyrė qesharake qė tė tė vdekin aq nė pozitė mė tė lartė tė LapTopit tė ofrojmė.

Ps. A tė kujtohet si e pata vdekė Shejtonkėn?? :wink:

Domira
25-08-05, 22:49
Pa vdekjes patjeter duhet me mar PC me vete se ku me dit a kem atje,
se pa FD Zoti na ruajt, nuk rrihet as lule te Xhenetit 8)

Hiē mos ke dert Dogzona, tė gjitha vrimat e Xhenetit janė tė mbushura me LapTop, kuku sa po mė qeshet kur po ju shof se ēka po hjekni ju tė gjallėt me PC klasik. :lol: :lol: :lol:

:twisted: :lol: :lol: :lol:

Po moj domirė unė jam ndėr tė parat qė pata vdekur nga sevdaja e Dardanisė. :lol: :lol: :lol: :lol:

ia kam nise me marre pak me mend :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
25-08-05, 22:49
Pas vdekjes ahhh ku ku mazamakeq veq ai qe e ka pervu din me kallxu ma mir :D :D Gjehnet mo :D :P :S

Murgesha
25-08-05, 22:51
Pas vdekjes ahhh ku ku mazamakeq veq ai qe e ka pervu din me kallxu ma mir :D :D Gjehnet mo :D :P :S

Njėmend ti a mban mend si pate vdekur more?? :lol: :lol: :lol:

Ishalla stė kan vdekur dy herė sikur mua. :lol: :lol:

doGzona
25-08-05, 22:55
Kadal moj se nuk shkon kjo vetėm me njė tė zgjatur tė dorės.

Duhet me e gjet arėsyen pse ke vdekė, pastaj me u mbajt fjalimi dhe tek pasandej me tė ofru shėrbime tė sigurta kompjuterike.

Sa mė nė mėnyrė qesharake qė tė tė vdekin aq nė pozitė mė tė lartė tė LapTopit tė ofrojmė.

Ps. A tė kujtohet si e pata vdekė Shejtonkėn?? :wink:

Jo bre spo me kujtohet se si e paske vdeke Shejtonken :wink:

Siguroma ti LapTop-in une si te duash ti vdese, hiq mos ke dert :lol: :lol:

Murgesha
25-08-05, 22:56
Jo bre spo me kujtohet se si e paske vdeke Shejtonken :wink:

Siguroma ti LapTop-in une si te duash ti vdese, hiq mos ke dert :lol: :lol:

Ani zemėr, se ta siguroj unė.
Bile edhe njė vend tė nderit atje nė Xhehnet.

Ps. Vendi i nderit afėrsi ngat LapTopit. :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
25-08-05, 22:58
Njėmend ti a mban mend si pate vdekur more??

Ishalla stė kan vdekur dy herė sikur mua.


Aksidentalisht :P Duke shiku nje vajz rash ne nje shaht te Kanalizmit dhe menjeher mu ka ba terr :D Mė sdi se jam zgju :S KuKu PO Paramendoj pernima se si ka me em ardhe vdekja (garant me kry n'jastak se skom bo keq kurr :D )

Murgesha
25-08-05, 23:02
Njėmend ti a mban mend si pate vdekur more??

Ishalla stė kan vdekur dy herė sikur mua.


Aksidentalisht :P Duke shiku nje vajz rash ne nje shaht te Kanalizmit dhe menjeher mu ka ba terr :D Mė sdi se jam zgju :S KuKu PO Paramendoj pernima se si ka me em ardhe vdekja (garant me kry n'jastak se skom bo keq kurr :D )

Jo ishalla, me krye nė jastėk, se e len pastaj me mall tė pėrhershėm jastėkun pėr atė kry tondin. :lol: :lol:

MemphiSx
25-08-05, 23:05
E marr me veti edhe jastėkun ;) Nese don me ardhe :D

rafet llapjani
26-08-05, 08:44
Ku na mbet ky dj Sheta a mos u que dhompire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
26-08-05, 08:45
Ku na mbet ky dj Sheta a mos u que dhompire :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:shock: PSe a ka vdek aaa :?: :!:

rafet llapjani
26-08-05, 08:47
Po moj ne kete vende eshte vetem per rahmetli e aje ishkreti e qeli nje disko ketu per gjenaze, e mela si truproje ketu hahahaha

Diana007
26-08-05, 08:50
Po moj ne kete vende eshte vetem per rahmetli e aje ishkreti e qeli nje disko ketu per gjenaze, e mela si truproje ketu hahahaha

:shock: Edhe ti i vdekur aaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g056.gif

rafet llapjani
26-08-05, 08:52
Po qka lype ketu te rahmetlit moje hahaha :lol: :lol: