PDA

View Full Version : cka eshte puna e turistit keshtu .................


vushtrria
09-01-05, 10:44
qka eshte pune ketij njeri vlla, shkon veq tuj qesh gjithmon,a e ka afer dikend qe e cigilon, apo veq ja fut kot qashtu ahahahhhhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah


P.S edhe me qesh nuk eshte mir gjithmon ahahhahaahhaahahahaha

sexybrikenda
09-01-05, 14:34
Mos bene vakia e zotit ajo Luanesha e tij e xigelon ne veshe :lol: :lol: :lol:

Mafiozi
09-01-05, 15:59
Tybe Luana i ka fajet :lol:

Veten me mir Luanen qka esht ka i bon qdo dit :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
09-01-05, 23:29
Tybe Luana i ka fajet :lol:

Veten me mir Luanen qka esht ka i bon qdo dit :lol: :lol: :lol: :wink:


hmmm a te ju tregoj a :?:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

livoreka bicio
09-01-05, 23:53
qka eshte pune ketij njeri vlla, shkon veq tuj qesh gjithmon,a e ka afer dikend qe e cigilon, apo veq ja fut kot qashtu ahahahhhhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah


P.S edhe me qesh nuk eshte mir gjithmon ahahhahaahhaahahahaha

HAHAHAH, VUSHTRRIA ATA TE QESHEMETE E TURISTITE NUK JANE TE KOTA,POR ATA QESHJE KANE QDO HERE DOMETHANJE POR ESHTE VESHTIRE QE TE KUPTOHEN, SEPSE TURISTI ESHTE NJE PERESON (ESEMPLARIO) :wink: NE KETE SHKRIME SHFRITEZOJE RASTIN QE TA PERSHENDES SHOKUN TURISTI. :wink:

Murgesha
10-01-05, 00:14
Tybe Luana i ka fajet :lol:

Veten me mir Luanen qka esht ka i bon qdo dit :lol: :lol: :lol: :wink:


hmmm a te ju tregoj a :?:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


UnŽ po pres e ti din. :wink: :wink:

ShEjToNkA
10-01-05, 02:10
:roll: :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?:

Barbaroza
10-01-05, 11:41
qka eshte pune ketij njeri vlla, shkon veq tuj qesh gjithmon,a e ka afer dikend qe e cigilon, apo veq ja fut kot qashtu ahahahhhhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahah


P.S edhe me qesh nuk eshte mir gjithmon ahahhahaahhaahahahahaUne e kam thene njehere pergjigjen pse qesh Turisti. :wink:

dr1ta
11-01-05, 01:12
Turisti e ka zemren e madheeeeeeeeeeee :) :lol:

Mafiozi
12-01-05, 13:18
Tybe Luana i ka fajet :lol:

Veten me mir Luanen qka esht ka i bon qdo dit :lol: :lol: :lol: :wink:


hmmm a te ju tregoj a :?:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


UnŽ po pres e ti din. :wink: :wink:


Po presem Luana :evil: :lol:

Kercovari
12-01-05, 13:45
Nuk e di,por mua me ka thene se eshte njeri Inkubatori per ato qesh rregullisht.Por le te qeshe,qeshuni edhe ju!Haaaahaaaaahaaa!

Luana
12-01-05, 17:40
Ju tregoj ma von more qa jeni qu pesh :roll: :lol: :lol: :lol:

Tomori
15-01-05, 23:08
Ju tregoj ma von more qa jeni qu pesh :roll: :lol: :lol: :lol:

-Tungji Luana, eh moj Luana po te lajmrohem mbas nje kohe shum te gjate, po si ja kalon moj Luanesh mos ki dert shum nuk ke nevoj me u merzit aq shum per Turistin,,,,
-Ej moj Luana mendohu se nga ana ime pa asnje pik problemi jam i gatshem qe prap ta rifillojm dashurin tone qe kemi pas,,,ehhhh kur me kujtohen ata kohra moj Luana kam kujtime per lidhjen ton te hershme,,,
-Luana te pershendes por te lutem shum mos u merzit aq shum per Turistin te kalume qofshin ,,,
-Qka me ba tash qe esht humb Turisti, keshtu esht kjo jete Hummbet TURISTI Gjindet TOMORI,,,hahaha tungji

Kercovari
17-01-05, 13:05
Pritni se vjen Turisti edhe ato me pantulla te shkurtra bile!.

Gjumashja
18-01-05, 16:45
turistin spo e la une njeher me ardh :D

Kercovari
19-01-05, 08:18
turistin spo e la une njeher me ardh :D

Gjumashja mos me shaje me shokin,ti je dhe mbetesh simpatia ime.
Ketu ne forum de!Haaahaaahaaahaaa!

turisti
07-04-05, 01:46
turistin spo e la une njeher me ardh :D

Gjumashja mos me shaje me shokin,ti je dhe mbetesh simpatia ime.
Ketu ne forum de!Haaahaaahaaahaaa!

:P :wink:

turisti
07-04-05, 01:48
Ju tregoj ma von more qa jeni qu pesh :roll: :lol: :lol: :lol:

-Tungji Luana, eh moj Luana po te lajmrohem mbas nje kohe shum te gjate, po si ja kalon moj Luanesh mos ki dert shum nuk ke nevoj me u merzit aq shum per Turistin,,,,
-Ej moj Luana mendohu se nga ana ime pa asnje pik problemi jam i gatshem qe prap ta rifillojm dashurin tone qe kemi pas,,,ehhhh kur me kujtohen ata kohra moj Luana kam kujtime per lidhjen ton te hershme,,,
-Luana te pershendes por te lutem shum mos u merzit aq shum per Turistin te kalume qofshin ,,,
-Qka me ba tash qe esht humb Turisti, keshtu esht kjo jete Hummbet TURISTI Gjindet TOMORI,,,hahaha tungji

Qyqyqy? :?

Luana
08-04-05, 21:09
Ju tregoj ma von more qa jeni qu pesh :roll: :lol: :lol: :lol:

-Tungji Luana, eh moj Luana po te lajmrohem mbas nje kohe shum te gjate, po si ja kalon moj Luanesh mos ki dert shum nuk ke nevoj me u merzit aq shum per Turistin,,,,
-Ej moj Luana mendohu se nga ana ime pa asnje pik problemi jam i gatshem qe prap ta rifillojm dashurin tone qe kemi pas,,,ehhhh kur me kujtohen ata kohra moj Luana kam kujtime per lidhjen ton te hershme,,,
-Luana te pershendes por te lutem shum mos u merzit aq shum per Turistin te kalume qofshin ,,,
-Qka me ba tash qe esht humb Turisti, keshtu esht kjo jete Hummbet TURISTI Gjindet TOMORI,,,hahaha tungji

Qyqyqy? :?

Po de nime qyqyqy ma shurdhovsh Tomor
se Turisti ka me jetu deri sa te jem gjalle une :wink:

turisti
08-04-05, 21:14
Ju tregoj ma von more qa jeni qu pesh :roll: :lol: :lol: :lol:

-Tungji Luana, eh moj Luana po te lajmrohem mbas nje kohe shum te gjate, po si ja kalon moj Luanesh mos ki dert shum nuk ke nevoj me u merzit aq shum per Turistin,,,,
-Ej moj Luana mendohu se nga ana ime pa asnje pik problemi jam i gatshem qe prap ta rifillojm dashurin tone qe kemi pas,,,ehhhh kur me kujtohen ata kohra moj Luana kam kujtime per lidhjen ton te hershme,,,
-Luana te pershendes por te lutem shum mos u merzit aq shum per Turistin te kalume qofshin ,,,
-Qka me ba tash qe esht humb Turisti, keshtu esht kjo jete Hummbet TURISTI Gjindet TOMORI,,,hahaha tungji

Qyqyqy? :?

Po de nime qyqyqy ma shurdhovsh Tomor
se Turisti ka me jetu deri sa te jem gjalle une :wink:

Ishalla ti jeton me shume se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahaha,LOQKUMADESI ME I EMBEL :P :wink:

Luana
08-04-05, 21:37
Ishalla ti jeton me shume se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahaha,LOQKUMADESI ME I EMBEL :P :wink:

Jo , une kam qef me jetu ma shume TY i dashur , se nuk jetoj asnji minut pa ty http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d050.gif

turisti
08-04-05, 21:49
Ishalla ti jeton me shume se une,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahaha,LOQKUMADESI ME I EMBEL :P :wink:

Jo , une kam qef me jetu ma shume TY i dashur , se nuk jetoj asnji minut pa ty http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d050.gif

Ani e dashura,ashtu pe lojme. :P :wink: DO TE JETOJME SE BASHKU,SHUME DHE TE LUMTUR. :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
09-04-05, 00:19
Ani e dashura,ashtu pe lojme. :P :wink: DO TE JETOJME SE BASHKU,SHUME DHE TE LUMTUR. :P :P :P :P :P :P :wink:

NORMAL

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k025.gif

Tomori
09-04-05, 00:44
Ani e dashura,ashtu pe lojme. :P :wink: DO TE JETOJME SE BASHKU,SHUME DHE TE LUMTUR. :P :P :P :P :P :P :wink:

NORMAL

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k025.gif


-Po de tash per ju gjdo gje eshte NORMAL
E moje Luana, i kam ra pishmanit shum qe dorzova betejen me Turistin aq lehte,,,duke menduar me i ba ndere Turisti se ishte jabangji
Po ki nuk ashte mirenjohes po edhe ti vet je ba qashtu se me cilin rine qashtu bahesh e tashe per ju gjdo gje eshte NORMAL
-A un qe mbeta beqar edhe kjo eshte NORMAL per ju,,,
Po mka met hatri se leje qe sbani tmire por bani dova qe un te jes beqar i perhershem,,,
Si skeni mare bre A Tomorit me ja ba keshtu ani ani po dynaja nuk esht boshe e kam Motren Murgeshe ce ka me u interesu per mua :wink:

turisti
09-04-05, 09:31
Ani e dashura,ashtu pe lojme. :P :wink: DO TE JETOJME SE BASHKU,SHUME DHE TE LUMTUR. :P :P :P :P :P :P :wink:

NORMAL

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k025.gif


-Po de tash per ju gjdo gje eshte NORMAL
E moje Luana, i kam ra pishmanit shum qe dorzova betejen me Turistin aq lehte,,,duke menduar me i ba ndere Turisti se ishte jabangji
Po ki nuk ashte mirenjohes po edhe ti vet je ba qashtu se me cilin rine qashtu bahesh e tashe per ju gjdo gje eshte NORMAL
-A un qe mbeta beqar edhe kjo eshte NORMAL per ju,,,
Po mka met hatri se leje qe sbani tmire por bani dova qe un te jes beqar i perhershem,,,
Si skeni mare bre A Tomorit me ja ba keshtu ani ani po dynaja nuk esht boshe e kam Motren Murgeshe ce ka me u interesu per mua :wink:

Betejen e dorzove vet sepse nuk je per beteja serioze.Nuk je i martuar sepse " i don te gjitha ". E ke marr kahjen e mire,por a din me notue se? :wink:

Tomori
09-04-05, 10:18
[/b]:wink:

Betejen e dorzove vet sepse nuk je per beteja serioze.Nuk je i martuar sepse " i don te gjitha ". E ke marr kahjen e mire,por a din me notue se? :wink:

-Po normal qe i dua te gjitha se kam Shpirt Human, nuk jam Egoist mor Turisto, por jam zemer-gjere, ja te marim shembull tek ti?!!
-Edhe me qense mi ke bere te gjithe keta te zeza mua pa asni pik faji,,
Po te vije puna nga ana ime je i falur pa asnifar detyrimi per te gjitha mekatet cka ke ba ndaj meje or Turisto :wink:
Kesaj i thuan:
HUMANIZEM ja arsyja qe Tomori i don te gjithe duke te perfshire edhe ty mor Turist zeza :arrow:

Gjumashja
09-04-05, 13:06
turistin spo e la une njeher me ardh :D

Gjumashja mos me shaje me shokin,ti je dhe mbetesh simpatia ime.
Ketu ne forum de!Haaahaaahaaahaaa!edhe ti po qeshehsh sikur ai e keni bo per me u dallu qe jeni shok ju dy hmm qka jeni ju

turisti
09-04-05, 13:47
turistin spo e la une njeher me ardh :D

Gjumashja mos me shaje me shokin,ti je dhe mbetesh simpatia ime.
Ketu ne forum de!Haaahaaahaaahaaa!edhe ti po qeshehsh sikur ai e keni bo per me u dallu qe jeni shok ju dy hmm qka jeni ju

Hmmm,mos ashtu shoqe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahahah :P :wink: .Te gjithe munden me qesh,nuk eshte e ndaluar,por qe nuk dojne ose frikohen qe ju hargjohen te qeshurat,ajo eshte qeshtje tjeter. :wink:

turisti
09-04-05, 13:52
[/b]:wink:

Betejen e dorzove vet sepse nuk je per beteja serioze.Nuk je i martuar sepse " i don te gjitha ". E ke marr kahjen e mire,por a din me notue se? :wink:

-Po normal qe i dua te gjitha se kam Shpirt Human, nuk jam Egoist mor Turisto, por jam zemer-gjere, ja te marim shembull tek ti?!!
-Edhe me qense mi ke bere te gjithe keta te zeza mua pa asni pik faji,,
Po te vije puna nga ana ime je i falur pa asnifar detyrimi per te gjitha mekatet cka ke ba ndaj meje or Turisto :wink:
Kesaj i thuan:
HUMANIZEM ja arsyja qe Tomori i don te gjithe duke te perfshire edhe ty mor Turist zeza :arrow:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahh,me gjithe qe eshte vone,por jo edhe nese provohet,une dua qe te ndihmoj te mesosh diÁka dhe te lulzosh ne dashuri,e kŽsaj i thojne RENESANSA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Tomori
09-04-05, 14:36
lulzosh ne dashuri[/b],e kŽsaj i thojne RENESANSA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Flm Turiste,,,ske faj ti po faji qendron tek une ani ani Turisto, se vallahi bilahi dot me shtishe ne garamet se edhe qallemi yt ma nuk durohet bre burri botes.

-Turisto te paralajmroje nese vazhdone keshtu,,rrezikone ta humbish Luanen,,, se ja nisi Luftes prape por ksaj radhe nuk dot ket Kompromis?!!!
-Prandaj shoqi ri urte qashtu si je si hallegji,e mos u ngatro me Tomorin
qka hamin lipen prej meje a te kujtohet se ta dhash doren e pajtimit pranova disfaten, jo ce me mungojshin forcat,,,,
-E tashe ti keqperdore burrnin time,,,or Turisto a je i vetedishem se po desha ta mare Luanen kur te doja une,,,Se Luanen e kam si pulen ne tra,, e din ahjo se kemi bashkejetu nje kohe te gjate,,,

-Ndone ta dishe po ta them troqe a je ndijeni se sa here me mere Luana ne tel,,,me lutet me perkulet me thote;
- Ahh Tomore me mere se jame ne gjendje te beje qmose per ty,,,
-Se me Turistin jeten e kam shum monotone beje nje jete te pakuptimte te lutem Tomore me merr,,,,
-Akuptove mor Turiste se ne qfare pozicioni je prandaj shuje e ri urte,,ke fatin se jam burr me namuz e skam ba asni hile ndaj teje prej ati momenti kur ta bana teslim Luanen,,,, :?: :!: :!: :!:

turisti
09-04-05, 15:45
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,hahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahaahahahahaah.???Edhe nje here don me shkue ne spital a ?,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaa hahahahahahahahahaahahahahahah. :wink:

Tomori
09-04-05, 15:52
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

turisti
10-04-05, 00:09
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

Hmmmm sa e di une,ne ate kohe ke qene ne shok dhome dhe gjithmone ke perserit diÁka si : kafe,kafe,kafe,deri sa nuk te kan dhene kafen ne vend te infuzionit. A aq shume ke qene i semure a ???

Tomori
10-04-05, 00:16
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

Hmmmm sa e di une,ne ate kohe ke qene ne shok dhome dhe gjithmone ke perserit diÁka si : kafe,kafe,kafe,deri sa nuk te kan dhene kafen ne vend te infuzionit. A aq shume ke qene i semure a ???

-Mos u merzite o Turist zeza, se ja dhash terapine e te garantoje per nja dy jave ka vetem me kesh?!!!
-Masandej kollaj ja bajm prap i jap terapin e kshtu del e gzushme!!!
He mor Turisto shoku shihet ne ditet e zeza si psh un qe te ndihmoje ne lidhje me Luanen!!!

turisti
10-04-05, 00:23
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

Hmmmm sa e di une,ne ate kohe ke qene ne shok dhome dhe gjithmone ke perserit diÁka si : kafe,kafe,kafe,deri sa nuk te kan dhene kafen ne vend te infuzionit. A aq shume ke qene i semure a ???

-Mos u merzite o Turist zeza, se ja dhash terapine e te garantoje per nja dy jave ka vetem me kesh?!!!
-Masandej kollaj ja bajm prap i jap terapin e kshtu del e gzushme!!!
He mor Turisto shoku shihet ne ditet e zeza si psh un qe te ndihmoje ne lidhje me Luanen!!!

Mos u mundo,sepse po shof qe INFUZIONI ka marr kahje tjeter.Mirre e ke,duhesh edhe pak me pushue ne SHOK DHOME e mos u ngut me dal jashte se ftoft eshte,hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha :P :wink:

Tomori
22-05-05, 20:47
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

Hmmmm sa e di une,ne ate kohe ke qene ne shok dhome dhe gjithmone ke perserit diÁka si : kafe,kafe,kafe,deri sa nuk te kan dhene kafen ne vend te infuzionit. A aq shume ke qene i semure a ???

Turisto ja na erdhe Pranvera,,po qkemi si ja ke kalu ..
...po Luana si ndjehet ..a ka ndikuar Infuzioni vjeshtore qe ja dhashe?
Turisto po te beje termin
qe tash ka ardhe koha edhe per Infuzionin Pranverore..
pa tjeter sjellma Luanen..e shohim permirsimet shpirtnore...
Turisti tungji :wink:
Mos ki merak se te ndihmon Tomori :wink:

turisti
23-05-05, 00:31
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

Hmmmm sa e di une,ne ate kohe ke qene ne shok dhome dhe gjithmone ke perserit diÁka si : kafe,kafe,kafe,deri sa nuk te kan dhene kafen ne vend te infuzionit. A aq shume ke qene i semure a ???

Turisto ja na erdhe Pranvera,,po qkemi si ja ke kalu ..
...po Luana si ndjehet ..a ka ndikuar Infuzioni vjeshtore qe ja dhashe?
Turisto po te beje termin
qe tash ka ardhe koha edhe per Infuzionin Pranverore..
pa tjeter sjellma Luanen..e shohim permirsimet shpirtnore...
Turisti tungji :wink:
Mos ki merak se te ndihmon Tomori :wink:

Hhahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahaahah ahahahahaahhahahahahahaahahahaha.

Tomori
23-05-05, 14:00
Hmmmmm,interesant,e Áka u bo kur te doli GJUMI?????,

-Po pyete nje her Luanen, kur me doli gjumi se ta them kete se ajo ma mbaroje kaffen mbas (ti themi gjum) se ajo ka Ore me veti :wink:

Hmmmm sa e di une,ne ate kohe ke qene ne shok dhome dhe gjithmone ke perserit diÁka si : kafe,kafe,kafe,deri sa nuk te kan dhene kafen ne vend te infuzionit. A aq shume ke qene i semure a ???

Turisto ja na erdhe Pranvera,,po qkemi si ja ke kalu ..
...po Luana si ndjehet ..a ka ndikuar Infuzioni vjeshtore qe ja dhashe?
Turisto po te beje termin
qe tash ka ardhe koha edhe per Infuzionin Pranverore..
pa tjeter sjellma Luanen..e shohim permirsimet shpirtnore...
Turisti tungji :wink:
Mos ki merak se te ndihmon Tomori :wink:

Hhahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahahahahaahah ahahahahaahhahahahahahaahahahaha.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:

turisti
23-05-05, 16:37
:idea:

Tomori
31-05-05, 14:09
:idea:
Turisto me vjen mire qe u kujtove per Luanen?!!
Luana eshte si kokra e molles?!!
Veq po qeshen dhe eshte shum e lumtur mbasi ja dhashe Infuzionin ...
..hahahaha e ke parasishe qfar infuzioni....hahahahahahaha

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:45
I lumi ky per shpirt e vetin , n'xhehnet ka me shku :tongue:

Kaqanikasja
09-05-11, 18:39
Kush eshte ka ma nguc Vendasin bre a

turisti
19-06-11, 19:37
Turisto me vjen mire qe u kujtove per Luanen?!!
Luana eshte si kokra e molles?!!
Veq po qeshen dhe eshte shum e lumtur mbasi ja dhashe Infuzionin ...
..hahahaha e ke parasishe qfar infuzioni....hahahahahahaha


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaa,po,ti mirresh me :biggrin: zarzavate :biggrin:,hahahahahahaha.

turisti
19-06-11, 19:38
I lumi ky per shpirt e vetin , n'xhehnet ka me shku :tongue:

Tomori a?? hahahahahahahaha.

turisti
19-06-11, 19:39
Kush eshte ka ma nguc Vendasin bre a


O flm vendase ej,po kujdes nga Tomori se i rrezikshem eshte..............:biggrin:

Jana
14-01-12, 19:56
..ka mbete o Turist a mos te grabiti naj pllavushe ...

emine
14-01-12, 21:05
turistit mesap i kemi ardhe maje hunde,pse jo so kollaj me qendru ktu,hahhahahahkthehet si ti mledh edhe do mistere :biggrin: