PDA

View Full Version : Gentiana e kish humb rrugen per ne dardani!!!


mickoja
06-07-04, 10:33
kush po vjen me lyp Genten se ish hup?

Vera
06-07-04, 14:10
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

mickoja
06-07-04, 15:40
Oj Vera o ti me kto syt e hapt me knaqe hahhahhah...

kish hup de genta a po e she se nuk asht ketu qe disa ditč?athu mos e ka grabit Rrushi? :roll:

Vera
06-07-04, 15:51
Oj Vera o ti me kto syt e hapt me knaqe hahhahhah...

kish hup de genta a po e she se nuk asht ketu qe disa ditč?athu mos e ka grabit Rrushi? :roll:

mori edh eti valla po me habit e ku mos me i hap syt qy.

pse a nuk e ke dit qe genta eshte bashk me RRUSHIN ne Malorka a :?:

mickoja
06-07-04, 16:19
hahahh a po a?jo be se unč rrushin e takova sod dhe aj isht tu e lyp?tash mos ma pshtjell

Murgesha
06-07-04, 22:18
hahahh a po a?jo be se unč rrushin e takova sod dhe aj isht tu e lyp?tash mos ma pshtjell

Jo mickoja tu paska shpif najkush ne surrat te Rrushit se Genta me Rrushin u kenaqen ne Malorka. :wink:

RRUSHI
07-07-04, 06:14
Po Mbretresh ishim ca dit ne Havai , pastaj ne Malorka dhe sa do qe kalonin shum bukur per qudin tuaj e timen sa qel e mbyll syt u zhduk --- andaj jam ne kerkim te saj por nuk e gjej dot , kam informuar te gjitha stacjonet e policis , interpolin besa eshe sherbimin e msheft te dardanis por me kot ----- andaj ju lus edhe nje her te dashur forumista ne rast se dini gje apo vereni diq qe mund te na drejtoj deri te kontakti me te me lajmroni ne tel 1646 623 0386 ---- 24-7---- I BRENGOSURI RRUSHI :( :( :( :( :( :( :(

Murgesha
07-07-04, 20:15
Po Mbretresh ishim ca dit ne Havai , pastaj ne Malorka dhe sa do qe kalonin shum bukur per qudin tuaj e timen sa qel e mbyll syt u zhduk --- andaj jam ne kerkim te saj por nuk e gjej dot , kam informuar te gjitha stacjonet e policis , interpolin besa eshe sherbimin e msheft te dardanis por me kot ----- andaj ju lus edhe nje her te dashur forumista ne rast se dini gje apo vereni diq qe mund te na drejtoj deri te kontakti me te me lajmroni ne tel 1646 623 0386 ---- 24-7---- I BRENGOSURI RRUSHI :( :( :( :( :( :( :(

Rrushi kerkojme pergjegjesi prej teje qe na e ke humb qiken. Ti e ke dit se ajo kurre ska dal me udhetu kaq shume. Tybe besoj se ajo e ngrata me kule ka ardhe ne pushime.
Hej mos me qellim e ke mshef dikund, kuku cka na paska gjet na e paska shite Rrushi Genten, o burra e gra hajde more ta gjejme Genten, cka na paska ba ky Rrush nafakpremi. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

RRUSHI
08-07-04, 01:17
Shife shife ani edhe fajtor po me ben --- mua te ngratin as gjumi nuk po me merr e kjo thot se e kam shitur , po ku ka shum te hollash qe mund ta blesh Genten , me diamant ndoshta por edhe ket dyshoj andaj vetem dashuria ngelet si arma e vetme ta pushtosh Genten --- athua vall eshte dashuruar ne dike tjeter dhe me ka braktisur mua te gjorin ... :( :( :?:

yllka
08-07-04, 11:19
Mos ka ik te Armani :wink:

Honesty^uk.
08-07-04, 13:14
Mos ka ik te Armani :wink:


cfare nuk ndodh sot yllka :roll: :roll:
ne kohe te sotshme e con nusen te shpia
dhe ne mengjes e gjen te kojshi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-07-04, 14:13
Asnjeri sja keni qelluar. Mos u merzitni me se Genta eshte shendosh e mire si molla. Ajo me dergoi mbreme nje sms ku me njoftoi se e mllefosur ka ike nga Rrushi, per ty kthyer ne vetmine e vet. Une e di shkakun se pse por po e pres Rrushin te na tregoj. :wink: :wink:

Honesty^uk.
08-07-04, 15:57
Asnjeri sja keni qelluar. Mos u merzitni me se Genta eshte shendosh e mire si molla. Ajo me dergoi mbreme nje sms ku me njoftoi se e mllefosur ka ike nga Rrushi, per ty kthyer ne vetmine e vet. Une e di shkakun se pse por po e pres Rrushin te na tregoj. :wink: :wink:


Po de ajo kishte ikur biles shume e merzitur, sepse ky RRUSHI jone
nuk i kishte pas bere sherbim qikes, as puthje, shume i turpshem, ai flej ne nje dhome qika ne nje tjeter,tamam si ne kohen e HUTIT ishte sjellur me bukuroshen tone :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
11-07-04, 01:51
:roll: Vollahi pėr lakmi koki e hajt qa po ju shkojkan punėt e huja pėr dore mos vet, lumėt ju............. :lol:

_______________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Gentiana
11-07-04, 11:11
:roll: Vollahi pėr lakmi koki e hajt qa po ju shkojkan punėt e huja pėr dore mos vet, lumėt ju............. :lol:

_______________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl


:wink: :P

ShEjToNkA
12-07-04, 23:34
volla keni pushu qė do ditė pa u merr me punė t'hujaaa.... apo mdoket a veq jam ka mendoj qashtu palidhje, mos ma keni lan mu rendi me u marr me punėt e hujaaaaaaaaaaaaaaaaa...... :wink:

Gentiana
13-07-04, 10:59
Psssssssssssst Oj Shejtonka, ku me e shkru se shujten, dhe nuk po merren me me qeshtjen time e te Rrushit, e ti don me jau shti ne mend edhe nje her....

ShEjToNkA
13-07-04, 22:59
Psssssssssssst Oj Shejtonka, ku me e shkru se shujten, dhe nuk po merren me me qeshtjen time e te Rrushit, e ti don me jau shti ne mend edhe nje her....

Mos e shkruaj askund se pasnej meren nė atė tem ....keshtu qė t'kisha preferu me ba ni shej PC-sė