PDA

View Full Version : Cka ndivaaaa!!!!!!


doGzona
07-07-05, 23:51
Mos u mundo Luana dhe laliloli me mbajt msheft
se e mora vesh qe ishit dashuruar.
Po dilni qe te dyt e behuni fer e tregoni te drejten.

Se po e shohe qe po folni vetem me code te kafja. :lol: :lol:

Kercovari
08-07-05, 18:17
E po dihet mesiti e mer lajmin i pari. :lol: :lol: :lol:

doGzona
08-07-05, 20:13
Jo une mesit une nuk isha hiq :lol:

Mesit ishin ata vet :lol:

Kercovari
08-07-05, 20:14
U gezofshin de,ani :lol: :lol: :lol:

doGzona
08-07-05, 20:17
U gezofshin de,ani :lol: :lol: :lol:

Bashke me ty de qy :lol:

Kercovari
08-07-05, 20:34
U gezofshin de,ani :lol: :lol: :lol:

Bashke me ty de qy :lol:

Ishalla me ty :lol:

doGzona
08-07-05, 21:26
E po dihet mesiti e mer lajmin i pari. :lol: :lol: :lol:

Nima kush ishte mesitii yt?

Heren e fundit po mendoje :lol:

Kercovari
08-07-05, 21:54
E po dihet mesiti e mer lajmin i pari. :lol: :lol: :lol:

Nima kush ishte mesitii yt?

Heren e fundit po mendoje :lol:

Shprehjet e tua :lol: :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 13:03
Mos u mundo Luana dhe laliloli me mbajt msheft
se e mora vesh qe ishit dashuruar.
Po dilni qe te dyt e behuni fer e tregoni te drejten.

Se po e shohe qe po folni vetem me code te kafja. :lol: :lol:

JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-07-05, 14:31
Mos u mundo Luana dhe laliloli me mbajt msheft
se e mora vesh qe ishit dashuruar.
Po dilni qe te dyt e behuni fer e tregoni te drejten.

Se po e shohe qe po folni vetem me code te kafja. :lol: :lol:

JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse ti a mendove drejt e nė dashni menjėherė a??
Shoqėrohuni edhe pak sa tė njiheni mirė dhe pastaj drejt e para Altarit, tė Dardanisė.
Mbretėria jonė nuk don skandale mos harro. :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 16:13
JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja une kurre nuk keq informohen, pa qen e sigurt ne dicka kurre nuk e them. :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 17:07
Mos u mundo Luana dhe laliloli me mbajt msheft
se e mora vesh qe ishit dashuruar.
Po dilni qe te dyt e behuni fer e tregoni te drejten.

Se po e shohe qe po folni vetem me code te kafja. :lol: :lol:

JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse ti a mendove drejt e nė dashni menjėherė a??
Shoqėrohuni edhe pak sa tė njiheni mirė dhe pastaj drejt e para Altarit, tė Dardanisė.
Mbretėria jonė nuk don skandale mos harro. :lol: :lol:

JO Murgesha ,Dogzona nga gjelozia se une e Luana po kalojme mire shoqerisht,ka bere kete "trillim".UNe shoqerisht i dua te gjithe por kuptohet pak me shume Luanen ,kjo nuk do te thote asgje.

doGzona
09-07-05, 17:13
JO Murgesha ,Dogzona nga gjelozia se une e Luana po kalojme mire shoqerisht,ka bere kete "trillim".UNe shoqerisht i dua te gjithe por kuptohet pak me shume Luanen ,kjo nuk do te thote asgje.
Aiiiiiiii laliloli cfare pata te xhelozi une ne ju?

laliloli
09-07-05, 17:28
JO Murgesha ,Dogzona nga gjelozia se une e Luana po kalojme mire shoqerisht,ka bere kete "trillim".UNe shoqerisht i dua te gjithe por kuptohet pak me shume Luanen ,kjo nuk do te thote asgje.
Aiiiiiiii laliloli cfare pata te xhelozi une ne ju?

PO shihet dogzona se ke nje gjelozi pozitive ndaj nesh :lol: :lol: :lol: po hajt qik shiqo e gjeje nje edhe ti se je bere ikal edhe ti :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 17:33
PO shihet dogzona se ke nje gjelozi pozitive ndaj nesh :lol: :lol: :lol: po hajt qik shiqo e gjeje nje edhe ti se je bere ikal edhe ti :lol: :lol: :lol:

Une jam e martuar mor me sheikun :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 17:42
PO shihet dogzona se ke nje gjelozi pozitive ndaj nesh :lol: :lol: :lol: po hajt qik shiqo e gjeje nje edhe ti se je bere ikal edhe ti :lol: :lol: :lol:

Une jam e martuar mor me sheikun :lol: :lol:Ai qte paska gjete po kush te mori ne qafe mori :lol: :lol: :lol: :lol: ,po si po ia del me te

doGzona
09-07-05, 18:26
Une jam e martuar mor me sheikun :lol: :lol:Ai qte paska gjete po kush te mori ne qafe mori :lol: :lol: :lol: :lol: ,po si po ia del me te

Nuk e di hiq kush u ba sebep :lol: por me martuan per te dyten her me te :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:33
PO shihet dogzona se ke nje gjelozi pozitive ndaj nesh :lol: :lol: :lol: po hajt qik shiqo e gjeje nje edhe ti se je bere ikal edhe ti :lol: :lol: :lol:

Une jam e martuar mor me sheikun :lol: :lol:Ai qte paska gjete po kush te mori ne qafe mori :lol: :lol: :lol: :lol: ,po si po ia del me te

Valla mire e ke loli,po kush eshte ai sheik he "nonen"! :lol: :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 19:34
Une jam e martuar mor me sheikun :lol: :lol:Ai qte paska gjete po kush te mori ne qafe mori :lol: :lol: :lol: :lol: ,po si po ia del me te

Nuk e di hiq kush u ba sebep :lol: por me martuan per te dyten her me te :lol: :lol:

Qyqy per te dyten po a nuk ia mesove hujet me te paren a?AI qka ta ban mesiti :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:35
Une jam e martuar mor me sheikun :lol: :lol:Ai qte paska gjete po kush te mori ne qafe mori :lol: :lol: :lol: :lol: ,po si po ia del me te

Nuk e di hiq kush u ba sebep :lol: por me martuan per te dyten her me te :lol: :lol:He Dogzona ,mos jet bre ai sheiku qe mbaroj ne senatoriumin Psikijatrik? :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 19:38
He Dogzona ,mos jet bre ai sheiku qe mbaroj ne senatoriumin Psikijatrik? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vetem nje sheik e kemi ketu ne fd si duket..... :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 19:41
Qyqy per te dyten po a nuk ia mesove hujet me te paren a?AI qka ta ban mesiti :lol: :lol:

Valla lali veshtire me ju permbajt hujeve te tij, por nom nom
i ka harru disa...ah kesaj Murgeshes i shkone msitnija fort dreqit :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:42
He Dogzona ,mos jet bre ai sheiku qe mbaroj ne senatoriumin Psikijatrik? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vetem nje sheik e kemi ketu ne fd si duket..... :lol: :lol: :lol:

He zoti au rujte mos e marin ne sy e ishalla zoti ja shton jeten :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 19:45
He Dogzona ,mos jet bre ai sheiku qe mbaroj ne senatoriumin Psikijatrik? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vetem nje sheik e kemi ketu ne fd si duket..... :lol: :lol: :lol:

He zoti au rujte mos e marin ne sy e ishalla zoti ja shton jeten :lol: :lol: :lol:

Ishalla vetem jeten e jo grate :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:45
Qyqy per te dyten po a nuk ia mesove hujet me te paren a?AI qka ta ban mesiti :lol: :lol:

Valla lali veshtire me ju permbajt hujeve te tij, por nom nom
i ka harru disa...ah kesaj Murgeshes i shkone msitnija fort dreqit :lol: :lol: :lol: :lol:

Ruju mos i mere edhe ti hujet e atij dreqi,vetem ato qe ka haru ai haro edhe ti se ben e terbohet sheiku ska nafte per ameriken. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:46
He Dogzona ,mos jet bre ai sheiku qe mbaroj ne senatoriumin Psikijatrik? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vetem nje sheik e kemi ketu ne fd si duket..... :lol: :lol: :lol:

He zoti au rujte mos e marin ne sy e ishalla zoti ja shton jeten :lol: :lol: :lol:

Ishalla vetem jeten e jo grate :lol: :lol:
Amin jarebi,po si ma mire e ka me gra edhe me jet te gjate :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 19:50
Ishalla vetem jeten e jo grate :lol: :lol:
Amin jarebi,po si ma mire e ka me gra edhe me jet te gjate :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Amin jarabi dashnia ju shtoft atij e i ikshin grat jarabi hohh :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:52
Ishalla vetem jeten e jo grate :lol: :lol:
Amin jarebi,po si ma mire e ka me gra edhe me jet te gjate :lol: :lol: :lol: :lol:

Amin jarabi dashnia ju shtoft atij e i ikshin grat jarabi hohh :lol: :lol:[/quote]
Shuj moj ,se ku dashni ka edhe gra :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 19:54
Shuj moj ,se ku dashni ka edhe gra :lol: :lol: :lol: :lol:
E Ti mbetsh me nje hohh :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 19:57
Shuj moj ,se ku dashni ka edhe gra :lol: :lol: :lol: :lol:
E Ti mbetsh me nje hohh :lol: :lol:
Mua me lane te gjitha,e vetmja dashuri ishe ti ku u mbeshteta,e dhe ti me le ike me Psikologun e une tani sherohem ne kliniken psikijatrike.
Por ji si i cmendur i dashuruar ne asistenten e psikologut. :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:02
Shuj moj ,se ku dashni ka edhe gra :lol: :lol: :lol: :lol:
E Ti mbetsh me nje hohh :lol: :lol:
Mua me lane te gjitha,e vetmja dashuri ishe ti ku u mbeshteta,e dhe ti me le ike me Psikologun e une tani sherohem ne kliniken psikijatrike.
Por ji si i cmendur i dashuruar ne asistenten e psikologut. :lol: :lol: :lol:
A pasi te iken te gjitha ti u mbeshtete tek une a? :evil:

Asistente e Psikologut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kush te tha ty ore?

Kercovari
09-07-05, 20:07
Shuj moj ,se ku dashni ka edhe gra :lol: :lol: :lol: :lol:
E Ti mbetsh me nje hohh :lol: :lol:
Mua me lane te gjitha,e vetmja dashuri ishe ti ku u mbeshteta,e dhe ti me le ike me Psikologun e une tani sherohem ne kliniken psikijatrike.
Por ji si i cmendur i dashuruar ne asistenten e psikologut. :lol: :lol: :lol:
A pasi te iken te gjitha ti u mbeshtete tek une a? :evil:

Asistente e Psikologut :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kush te tha ty ore?

Po qe ke lal qe quditesh,vetem ti mund te jesh asistente apo mund edhe dike tjeter.Aha, tani e kuptovas se ti qenke asistentja.Nuk dal prej spitali dua aty te vdes. :lol: :lol: :lol: :lol:
E nese vdes te me shkruani diagnozen" Mortus Dashuros Dogzonas"Hronikus. :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:08
Po a ish ndoj far qike kjo asistentja e Psikologut mer?

Kercovari
09-07-05, 20:09
Po a ish ndoj far qike kjo asistentja e Psikologut mer?

Mos vet!me mire qe nuk e njeh :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:11
Po qe ke lal qe quditesh,vetem ti mund te jesh asistente apo mund edhe dike tjeter.Aha, tani e kuptovas se ti qenke asistentja.Nuk dal prej spitali dua aty te vdes. :lol: :lol: :lol: :lol:
E nese vdes te me shkruani diagnozen" Mortus Dashuros Dogzonas"Hronikus. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oops

Kercovari
09-07-05, 20:13
Po qe ke lal qe quditesh,vetem ti mund te jesh asistente apo mund edhe dike tjeter.Aha, tani e kuptovas se ti qenke asistentja.Nuk dal prej spitali dua aty te vdes. :lol: :lol: :lol: :lol:
E nese vdes te me shkruani diagnozen" Mortus Dashuros Dogzonas"Hronikus. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oops
He do te thuash se"Dogzona dashuros avantos" :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:14
Po a ish ndoj far qike kjo asistentja e Psikologut mer?

Mos vet!me mire qe nuk e njeh :lol: :lol: :lol: :lol:

Ta lasht Zoti pra:lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:16
Po qe ke lal qe quditesh,vetem ti mund te jesh asistente apo mund edhe dike tjeter.Aha, tani e kuptovas se ti qenke asistentja.Nuk dal prej spitali dua aty te vdes. :lol: :lol: :lol: :lol:
E nese vdes te me shkruani diagnozen" Mortus Dashuros Dogzonas"Hronikus. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oops
He do te thuash se"Dogzona dashuros avantos" :lol: :lol: :lol:

Cka esht mer kjo avantos? :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 20:17
Po a ish ndoj far qike kjo asistentja e Psikologut mer?

Mos vet!me mire qe nuk e njeh :lol: :lol: :lol: :lol:

Ta lasht Zoti pra:lol: :lol:
Amin bashke me ty :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 20:17
Po qe ke lal qe quditesh,vetem ti mund te jesh asistente apo mund edhe dike tjeter.Aha, tani e kuptovas se ti qenke asistentja.Nuk dal prej spitali dua aty te vdes. :lol: :lol: :lol: :lol:
E nese vdes te me shkruani diagnozen" Mortus Dashuros Dogzonas"Hronikus. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oops
He do te thuash se"Dogzona dashuros avantos" :lol: :lol: :lol:

Cka esht mer kjo avantos? :lol: :lol:

Me duket se ka ike i thon. :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 20:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SIllu e peshtillu ,shko ne shtepi e ne spital martohu e qmartohu Kerēovari prap afer dogzones :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:21
Me duket se ka ike i thon. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzonos nuk ka qefos me shkuos ne ortakos ka qefos dashnoros
me pasos veq pervetos :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 20:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SIllu e peshtillu ,shko ne shtepi e ne spital martohu e qmartohu Kerēovari prap afer dogzones :lol: :lol: :lol: :lol:

He,he,me duart e mija beje punet e mija shoki,po ti qe pate qe u ngushtove kaq shum,mos asisitosh edhe ti te psikologu. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 20:23
Me duket se ka ike i thon. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzonos nuk ka qefos me shkuos ne ortakos ka qefos dashnoros
me pasos veq pervetos :lol: :lol: :lol:

"Ok" Marveshtos Dogzonas.Gracie mile seniora katapulto! :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:25
Me duket se ka ike i thon. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzonos nuk ka qefos me shkuos ne ortakos ka qefos dashnoros
me pasos veq pervetos :lol: :lol: :lol:

"Ok" Marveshtos Dogzonas.Gracie mile seniora katapulto! :lol: :lol: :lol:

Shume miros Kercovaros avanturistos vetem i imos :lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 20:28
Me duket se ka ike i thon. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzonos nuk ka qefos me shkuos ne ortakos ka qefos dashnoros
me pasos veq pervetos :lol: :lol: :lol:

"Ok" Marveshtos Dogzonas.Gracie mile seniora katapulto! :lol: :lol: :lol:

Shume miros Kercovaros avanturistos vetem i imos :lol: :lol:
Si si tuo amore grande kome una maontania albaneze,Grazie! :lol: :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 20:29
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SIllu e peshtillu ,shko ne shtepi e ne spital martohu e qmartohu Kerēovari prap afer dogzones :lol: :lol: :lol: :lol:

He,he,me duart e mija beje punet e mija shoki,po ti qe pate qe u ngushtove kaq shum,mos asisitosh edhe ti te psikologu. :lol: :lol: :lol:

Beri ,beri detyrat e shtepise ,:lol: :lol:

Kercovari
09-07-05, 20:31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SIllu e peshtillu ,shko ne shtepi e ne spital martohu e qmartohu Kerēovari prap afer dogzones :lol: :lol: :lol: :lol:

He,he,me duart e mija beje punet e mija shoki,po ti qe pate qe u ngushtove kaq shum,mos asisitosh edhe ti te psikologu. :lol: :lol: :lol:

Beri ,beri detyrat e shtepise ,:lol: :lol:

Po de,s`mbarojne deri ne vdekje :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
09-07-05, 20:31
lali mpuqoss Luanos per muos :lol: :lol:

laliloli
09-07-05, 20:36
lali mpuqoss Luanos per muos :lol: :lol:

Me gjithos deshiros ,vetem ne menyros shoqeroros :lol: :lol:

Luana
09-07-05, 23:26
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
qka jeni qu more pesh phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-07-05, 00:14
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
qka jeni qu more pesh phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E po per gjera qe ndodhin te hudhin sherin keto :lol: :lol: :lol:

doGzona
11-07-05, 15:18
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
qka jeni qu more pesh phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani Luana si po kalon me lalin ? :lol: :lol:

Kercovari
11-07-05, 15:23
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
qka jeni qu more pesh phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani Luana si po kalon me lalin ? :lol: :lol:

Pse moj edhe ti e ben me sher gocen,aiiiiiii Dogzona,mos lale mose te verteten te njollosish . :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
11-07-05, 22:20
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
qka jeni qu more pesh phaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :evil: :evil: :evil:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nuk e di Luana ,kjo dogzona po na sheh kah po flasim mire njeri me tjetrin ,e po mendon qe u bam qirak :lol: :lol:

doGzona
12-07-05, 03:12
Nuk e di Luana ,kjo dogzona po na sheh kah po flasim mire njeri me tjetrin ,e po mendon qe u bam qirak :lol: :lol:

Ishalla gjithmone ju shkone mire o lali :lol: :lol:

doGzona
12-07-05, 03:15
Pse moj edhe ti e ben me sher gocen,aiiiiiii Dogzona,mos lale mose te verteten te njollosish . :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

laliloli
12-07-05, 23:02
Nuk e di Luana ,kjo dogzona po na sheh kah po flasim mire njeri me tjetrin ,e po mendon qe u bam qirak :lol: :lol:

Ishalla gjithmone ju shkone mire o lali :lol: :lol:

Flm e nderuar ,e njejta deshire eshe edhe e imja per juve ,po diqka me ka humbur Luanesha

doGzona
12-07-05, 23:23
Nuk e di Luana ,kjo dogzona po na sheh kah po flasim mire njeri me tjetrin ,e po mendon qe u bam qirak :lol: :lol:

Ishalla gjithmone ju shkone mire o lali :lol: :lol:

Flm e nderuar ,e njejta deshire eshe edhe e imja per juve ,po diqka me ka humbur Luanesha

Luana do te jet e zene keto dy dite.

laliloli
13-07-05, 18:48
Nuk e di Luana ,kjo dogzona po na sheh kah po flasim mire njeri me tjetrin ,e po mendon qe u bam qirak :lol: :lol:

Ishalla gjithmone ju shkone mire o lali :lol: :lol:

Flm e nderuar ,e njejta deshire eshe edhe e imja per juve ,po diqka me ka humbur Luanesha

Luana do te jet e zene keto dy dite.
Po qu be me te ,
dy dit si dy mije vjet
dy net si 5 mije vjet,
e krejt po bajne 10 vjet
Une mbeta vet.

E tash po ia kuptoj me shume domethenien kenges se mimozes dhe Shkumbinit :lol: :lol: :lol:

Luana
15-07-05, 01:08
Flm e nderuar ,e njejta deshire eshe edhe e imja per juve ,po diqka me ka humbur Luanesha

Luana do te jet e zene keto dy dite.
Po qu be me te ,
dy dit si dy mije vjet
dy net si 5 mije vjet,
e krejt po bajne 10 vjet
Une mbeta vet.

E tash po ia kuptoj me shume domethenien kenges se mimozes dhe Shkumbinit :lol: :lol: :lol:Erdhaaaaaaaaaa sot une Lalikoki po ti ku je se ?
:roll:

laliloli
15-07-05, 21:14
Flm e nderuar ,e njejta deshire eshe edhe e imja per juve ,po diqka me ka humbur Luanesha

Luana do te jet e zene keto dy dite.
Po qu be me te ,
dy dit si dy mije vjet
dy net si 5 mije vjet,
e krejt po bajne 10 vjet
Une mbeta vet.

E tash po ia kuptoj me shume domethenien kenges se mimozes dhe Shkumbinit :lol: :lol: :lol:Erdhaaaaaaaaaa sot une Lalikoki po ti ku je se ?
:roll:

o mire se erdhe luana ,eshte ndier shume mungesa juaj.Po ku na ishe pash zotin.

Luana
15-07-05, 21:33
o mire se erdhe luana ,eshte ndier shume mungesa juaj.Po ku na ishe pash zotin.

Flm Laliloli per kujdesin e juaj ,tash e tutje me ke ketu mua :wink:

laliloli
15-07-05, 21:47
o mire se erdhe luana ,eshte ndier shume mungesa juaj.Po ku na ishe pash zotin.

Flm Laliloli per kujdesin e juaj ,tash e tutje me ke ketu mua :wink:

Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene tu na martuar pa prezencen tende :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
15-07-05, 21:51
o mire se erdhe luana ,eshte ndier shume mungesa juaj.Po ku na ishe pash zotin.

Flm Laliloli per kujdesin e juaj ,tash e tutje me ke ketu mua :wink:

Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene tu na martuar pa prezencen tende :lol: :lol: :lol: :lol:

Qe thua more ti,ne presim te linde femia virtuale...ihhhhahahahaha qe moti ishte ajo pune . :lol: :lol: :lol:

Luana
15-07-05, 21:53
[quote="laliloli"]
Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene

Ani de shume mire paskan ber plane . qe une po kthehem sonte ne shtepi bile na u kishin hek ato tolloviat , :wink:

Kercovari
15-07-05, 22:09
[quote=laliloli]
Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene

Ani de shume mire paskan ber plane . qe une po kthehem sonte ne shtepi bile na u kishin hek ato tolloviat , :wink:

He moj cfare tollovia se nuk i di - :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
15-07-05, 22:15
[quote=laliloli]
Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene

Ani de shume mire paskan ber plane . qe une po kthehem sonte ne shtepi bile na u kishin hek ato tolloviat , :wink:

He moj cfare tollovia se nuk i di - :lol: :lol: :lol: :lol:


njerzit de , me mi heq qafe e mos ti shoh e te shkoj drejt ne dhome e mos ta hapi deren e dhomes nja nji jave :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
15-07-05, 22:17
[quote=laliloli]
Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene

Ani de shume mire paskan ber plane . qe une po kthehem sonte ne shtepi bile na u kishin hek ato tolloviat , :wink:

He moj cfare tollovia se nuk i di - :lol: :lol: :lol: :lol:


njerzit de , me mi heq qafe e mos ti shoh e te shkoj drejt ne dhome e mos ta hapi deren e dhomes nja nji jave :lol: :lol: :lol: :lol:

Shko,mire e ke dhe futja gjumit. :lol: :lol:

Luana
15-07-05, 22:19
Shko,mire e ke dhe futja gjumit. :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
16-07-05, 17:47
[quote=laliloli]
Bere mire qe erdhe ,se dogzona e kerqovari nuk jane kryer,per pak kane qene

Ani de shume mire paskan ber plane . qe une po kthehem sonte ne shtepi bile na u kishin hek ato tolloviat , :wink:

Po po Luana, Kerēovari dhe dogzona te gjitha shpenzimet i kane hequr ,dhe mbetet qe ne te zgjedhim vetem ke deshirojm ta ftojme dhe vendin e marteses :lol: :lol: :lol:

Luana
17-07-05, 00:27
Po po Luana, Kerēovari dhe dogzona te gjitha shpenzimet i kane hequr ,dhe mbetet qe ne te zgjedhim vetem ke deshirojm ta ftojme dhe vendin e marteses :lol: :lol: :lol:


Lali ,

Mos harro me i ftu te gjithe anetaret e FD se nuk e bej darsmen pa ata :wink:

laliloli
18-07-05, 11:21
Po po Luana, Kerēovari dhe dogzona te gjitha shpenzimet i kane hequr ,dhe mbetet qe ne te zgjedhim vetem ke deshirojm ta ftojme dhe vendin e marteses :lol: :lol: :lol:


Lali ,

Mos harro me i ftu te gjithe anetaret e FD se nuk e bej darsmen pa ata :wink:

Jane shume moj Luana e veshtire qe do i dalim ne krye, tollovine une nuk e dua shume ,

Luana
18-07-05, 21:55
Jane shume moj Luana e veshtire qe do i dalim ne krye, tollovine une nuk e dua shume ,

Mos u ban shume merak edhe pse vijn ata krejt ne rrim ne dhomen ton le ta hjek garrametin Kercovarin edhe Dogzonėn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
19-07-05, 19:46
Jane shume moj Luana e veshtire qe do i dalim ne krye, tollovine une nuk e dua shume ,

Mos u ban shume merak edhe pse vijn ata krejt ne rrim ne dhomen ton le ta hjek garrametin Kercovarin edhe Dogzonėn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo ne nė dhome do te rrime ,mirepo Dogzona me Kėrēovarin e me grupen e tyre na e bajne kopshtin lluge duke luajtur e kercyer,Sen nuk lanė pa praptu :lol: :lol: :lol:

Kercovari
19-07-05, 20:10
Jane shume moj Luana e veshtire qe do i dalim ne krye, tollovine une nuk e dua shume ,

Mos u ban shume merak edhe pse vijn ata krejt ne rrim ne dhomen ton le ta hjek garrametin Kercovarin edhe Dogzonėn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo ne nė dhome do te rrime ,mirepo Dogzona me Kėrēovarin e me grupen e tyre na e bajne kopshtin lluge duke luajtur e kercyer,Sen nuk lanė pa praptu :lol: :lol: :lol:

Hajt se ne dalim ne oborr vere eshte tani,e romantika eshte ne nivel. :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
19-07-05, 20:29
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

e_martumja
19-07-05, 20:30
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:kuku mjera ti, tash te nevoiten syzat per me pa ma mire :lol: :lol: :lol:

Kercovari
19-07-05, 20:33
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

Oj ketu e ke moj e hongshin cucat. :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
19-07-05, 20:38
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

Vajzo ruaje, mos e lesho prej dore se ta marin, kujt bese mos i zine :lol: :lol:

Luana
19-07-05, 20:39
kuku mjera ti, tash te nevoiten syzat per me pa ma mire :lol: :lol: :lol:
vallahi ski faj , pa nal pak ti fshi bre pak ma mire e mos po e shohe loqken ku e kam http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/a070.gif

Luana
19-07-05, 20:40
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

Vajzo ruaje, mos e lesho prej dore se ta marin, kujt bese mos i zine :lol: :lol:

Jo spo e ruaj Dogzona se e di qe ai veq me me don :wink:

laliloli
19-07-05, 20:43
Jane shume moj Luana e veshtire qe do i dalim ne krye, tollovine une nuk e dua shume ,

Mos u ban shume merak edhe pse vijn ata krejt ne rrim ne dhomen ton le ta hjek garrametin Kercovarin edhe Dogzonėn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jo ne nė dhome do te rrime ,mirepo Dogzona me Kėrēovarin e me grupen e tyre na e bajne kopshtin lluge duke luajtur e kercyer,Sen nuk lanė pa praptu :lol: :lol: :lol:

Hajt se ne dalim ne oborr vere eshte tani,e romantika eshte ne nivel. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani Kerqovari ti me dogzonen kujdeseni mos po naj bejne ndonje sherr dasmoret ,ndersa edhe une e Luana dalim e ju shiqojme per dritare nganjehere :lol: :lol: :lol:

laliloli
19-07-05, 20:46
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

Vajzo ruaje, mos e lesho prej dore se ta marin, kujt bese mos i zine :lol: :lol:

Jo spo e ruaj Dogzona se e di qe ai veq me me don :wink:

Mos u frigo zemer se ketu me ke,ju jeni njė dhe vetem njė per mua :lol: :lol:

doGzona
19-07-05, 20:48
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

Vajzo ruaje, mos e lesho prej dore se ta marin, kujt bese mos i zine :lol: :lol:

Jo spo e ruaj Dogzona se e di qe ai veq me me don :wink:

Mos u frigo zemer se ketu me ke,ju jeni njė dhe vetem njė per mua :lol: :lol:

Sa mire :( :lol:

Luana
19-07-05, 20:54
Mos u frigo zemer se ketu me ke,ju jeni njė dhe vetem njė per mua :lol: :lol:

Sa mire :( :lol:

http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/d045.gif

laliloli
19-07-05, 20:57
A e kam sot ketu Lalilolin bre , se me ka marr malli e jam qerru per loqken teme :cry:

Oj ketu e ke moj e hongshin cucat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Te hakshin ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
19-07-05, 21:00
Te hakshin ty :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
25-07-05, 19:39
JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

He lali, ende e keq informuar jam, apo jo? :lol: :lol:

Kercovari
25-07-05, 20:33
JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

He lali, ende e keq informuar jam, apo jo? :lol: :lol:

valla informatat kan deviju,shkojne ka e verteta . :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
25-07-05, 21:03
JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

He lali, ende e keq informuar jam, apo jo? :lol: :lol:

valla informatat kan deviju,shkojne ka e verteta . :lol: :lol: :lol: :lol:

E vertet eshte se duhemi vetem shoqerisht :P

Kercovari
25-07-05, 21:24
JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

He lali, ende e keq informuar jam, apo jo? :lol: :lol:

valla informatat kan deviju,shkojne ka e verteta . :lol: :lol: :lol: :lol:

E vertet eshte se duhemi vetem shoqerisht :P

po de,nuk mendova ndryshe. :lol: :lol: :lol:

doGzona
26-07-05, 04:34
E vertet eshte se duhemi vetem shoqerisht :P

Vetem shoqerishte de, ashtu sic kemi ndi, edhe ne nuk po themi asgje. :lol:

laliloli
29-07-05, 00:19
JO Dogzona je e keq informuar dhe e ke keqkuptuar muhabetin tone.Eshte fakt se une e dua Luanen por kjo dashuri eshte vetem shoqerore e asgje me shume ne mes nesh nuk ka :lol: :lol: :lol: :lol:

He lali, ende e keq informuar jam, apo jo? :lol: :lol:

valla informatat kan deviju,shkojne ka e verteta . :lol: :lol: :lol: :lol:

E vertet eshte se duhemi vetem shoqerisht :P

JO dogzona e informuar bile nga burime me te sigurta.
Luana veq Dogzones do ti tregoj qe ne edhe jemi martuar. :lol: :lol: :lol:

doGzona
29-07-05, 00:28
JO dogzona e informuar bile nga burime me te sigurta.
Luana veq Dogzones do ti tregoj qe ne edhe jemi martuar. :lol: :lol: :lol:

Ah Luana Luana, lali me tregoi qe jeni martuar e ti jo. :lol:

Flm. lali qe me tregove, se i tregoj une asaj qe mban fshehte nga une :evil:

Urata
03-09-05, 06:29
A ka me i ba qejf veti a?!!!

AliSia
17-07-11, 22:02
Se Eminia e kish bo (zemren)guri e na kish rezervuar 2 bileta per Spanje me shku se bashku ne deti mu knaq ahah:P.;)

emine
18-07-11, 07:30
Se Eminia e kish bo (zemren)guri e na kish rezervuar 2 bileta per Spanje me shku se bashku ne deti mu knaq ahah:P.;)


qe de kena mu knaq e hajt:wink:

AliSia
18-07-11, 08:48
qe de kena mu knaq e hajt:wink:


Le qe gzova se jemi tu shkue bashke ne Spanje...Po edhe ma shume u gezova qe nuk na pengon askush ahhahahhahahha:biggrin: ;)

AliSia
24-07-11, 22:01
Diana ka ma dergon nje IPhone 5 uaaua sa u gezova:biggrin::tongue:

mentor*
31-07-11, 21:01
njana po dojke me hanger ramazanin uhh qyqee :p