PDA

View Full Version : Ulikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkksssss....


ShEjToNkA
27-06-08, 14:18
Ulikssssssssssssssssssssssssssssss, unė aaaaaaaaaaq besė nė ty e ti ketu moderator e me ma largu temėn vaj medet pėr ty qė s'ka me tė larė as uji i oqeanit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :redface: :redface:

Ke me ma ndi krismen tek intervistaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, e vaj medet pėr ty dhe tė tjeret qė ishi civilizuaaaaaaaaaaaaaaaaaarr. :redface: :redface:


SP. :tongue: :tongue:

Murgesha
27-06-08, 14:27
Tybe istikfarė po ēka e paska gjetė qė po bėrtet kėshtu se??

ShEjToNkA
27-06-08, 14:29
Tybe istikfarė po ēka e paska gjetė qė po bėrtet kėshtu se??


Mooooooooooooooooooooooooos gabo e leni Uliksinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn me mė dalė para syve sonteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:redface: :redface:

lovely
27-06-08, 14:30
a thu qka o kah bohet qitu??:rolleyes: :biggrin: :tongue:

Murgesha
27-06-08, 14:33
a thu qka o kah bohet qitu??:rolleyes: :biggrin: :tongue:


Gja s`po di hahahahahahaahahahahahahah.

Vetėm po tė kėshilloj me 7 dryna me e mshel sonte Uliksin

ShEjToNkA
27-06-08, 14:33
a thu qka o kah bohet qitu??:rolleyes: :biggrin: :tongue:


Ketuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ka pėr t'u pėrgatitur aktgjykimi pėr Uliksin, dhe paraprakisht po pėrgatit ceremonia memoooooooooooooriale pėr Lovelyn. :redface: :redface:


Sp. :tongue: :tongue: :tongue:

lovely
27-06-08, 14:38
Gja s`po di hahahahahahaahahahahahahah.

Vetėm po tė kėshilloj me 7 dryna me e mshel sonte Uliksin


ooo Trim malsie eshte ai *ne plotkuptimin e fjales TRIM*

Murgeshe, syte mu paskan qerru me t pa ... qaf qaf :wink:

lovely
27-06-08, 14:39
Ketuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ka pėr t'u pėrgatitur aktgjykimi pėr Uliksin, dhe paraprakisht po pėrgatit ceremonia memoooooooooooooriale pėr Lovelyn. :redface: :redface:


Sp. :tongue: :tongue: :tongue:


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


hajt inshalla per xhennet :tongue:

Murgesha
27-06-08, 14:40
ooo Trim malsie eshte ai *ne plotkuptimin e fjales TRIM*

Murgeshe, syte mu paskan qerru me t pa ... qaf qaf :wink:

Qaf-qaf edhe pėr ty hahahahahahaha.


Shejtonkė tu prish tema se ja nisėn qafjet

ShEjToNkA
27-06-08, 14:43
Qafnu qafnuuuuuuuuuuuuuuuu se duhet m'u hallashtis me njera tjetreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :redface: :redface: :tongue:

lovely
27-06-08, 14:44
Qaf-qaf edhe pėr ty hahahahahahaha.


Shejtonkė tu prish tema se ja nisėn qafjet


oo kan thane t keqin *shejtonin* veq me dashni njerzore e mund :tongue: :biggrin:

Murgesha
27-06-08, 14:46
Qafnu qafnuuuuuuuuuuuuuuuu se duhet m'u hallashtis me njera tjetreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :redface: :redface: :tongue:


Ha,hahahaahahah mos tė hallallshtisemi me uliksin se nga njėra tjetra ska kush qė na hallallshtisė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
27-06-08, 14:49
Ha,hahahaahahah mos tė hallallshtisemi me uliksin se nga njėra tjetra ska kush qė na hallallshtisė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


me Uliksin keni pėr t'u hallashtirus pėr sė gjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalli :redface:

E thonė cka ta ben vetja s'ta bėn tėrė jetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Murgesha
27-06-08, 14:50
me Uliksin keni pėr t'u hallashtirus pėr sė gjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalli :redface:

E thonė cka ta ben vetja s'ta bėn tėrė jetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!


Kujt ja paske msy me ja dhonė tash Uliksin hahhahahahahahahahaha??

lovely
27-06-08, 14:52
Kujt ja paske msy me ja dhonė tash Uliksin hahhahahahahahahahaha??


Murgeshe, ty t besoj, amon ma run qat burre, se do me ma grabit Shejtani, ooo thojshin ktynehere mos ta msyft :biggrin: se s ka insan qe e nal :tongue:

ShEjToNkA
27-06-08, 14:52
Kujt ja paske msy me ja dhonė tash Uliksin hahhahahahahahahahaha??


Shifeee telallin e forumit, kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tė intereson ty se cka dhe si e kujt, Shifen tė gjithaaaaaaa, dhe tani jam duuuuuuuuuuuuuuuuke u nisur pėr nė Spanjė, me presin takime zyrtare.:cool:

Nėse keni pėr fund t'i thuani dic Uliksit shfrytzojeni rastin, ua dåergoj hic pa kamatė.:tongue:

lovely
27-06-08, 14:55
Shifeee telallin e forumit, kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tė intereson ty se cka dhe si e kujt, Shifen tė gjithaaaaaaa, dhe tani jam duuuuuuuuuuuuuuuuke u nisur pėr nė Spanjė, me presin takime zyrtare.:cool:

Nėse keni pėr fund t'i thuani dic Uliksit shfrytzojeni rastin, ua dåergoj hic pa kamatė.:tongue:mo bi se po m dhimesh me e bo gjithe ate rruge kot :tongue:

ShEjToNkA
27-06-08, 14:57
mo bi se po m dhimesh me e bo gjithe ate rruge kot :tongue:


Te tregojn Uliksi, nėse ke shancė m'u taku me tė mė, kuptohet:tongue: , dhe Murgeshėn sa jnaė tė kota ato rrugė tė mija tė largeta, e dijnė ata dy se dikur e kanė pėrjetu njė gjė tė tillė.:wink: :cool:

Breshka
27-06-08, 15:40
Gjendje e jashtzakonshme ktu !!!:tongue:

selvija
27-06-08, 15:49
u U SHejtanka kush e prishi vaden hahahhaha metem me frizura ne balleeeeee,,hahahahhaha valla Uliksi dje dridhnjet e kapen se t tut se po e martojn me zor,,,tha po ms shtijn ne thes e po ma hupin kun faren,,,,
ska faj djali joooooooooooo......qka asht tutaaaaaa....:biggrin:

Gjebraili
27-06-08, 17:17
Oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha e kam dite breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Po ku e merr Uliksi, alamet burri e bile me kan ketu ku jam une nent gra i kish marre, bile me i zgjedh me kokalle, Shejtonken, phu phuuuuu tybejstikfa e larg qofshin nga ne shejtonat e shejtonkat http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

lovely
27-06-08, 19:12
Oooooooo pasha Nanen n'dhe e shtifsha e kam dite breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif

Po ku e merr Uliksi, alamet burri e bile me kan ketu ku jam une nent gra i kish marre, bile me i zgjedh me kokalle, Shejtonken, phu phuuuuu tybejstikfa e larg qofshin nga ne shejtonat e shejtonkat http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gifhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif


uu qyqe, kah na dul qyky Gjebrail tash??? :rolleyes: fort tutna pej tyne :tongue:

Gjebraili
29-06-08, 19:54
uu qyqe, kah na dul qyky Gjebrail tash??? :rolleyes: fort tutna pej tyne :tongue:Jo moj mos u tuttttttttttthttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif O pasha Nanen n'dhe e shtufsha boll i urte jame, qyyyyyyyy.
Ani mem pa kyr flej seeeeeeeeee http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Hajde Lovely te pershendes e kalo si eshte me mire. Aiiiiiiiiii harrova: Shiko nese e takon Shejtonken, i tregon qka kam thene per te dhe i bon PAK selom a http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

ShEjToNkA
29-06-08, 20:06
Dynja, dynja qė janė prish insanat me ka krejt!!!! Po de po, ai vet nuk kishte mundesi pershendetje tė drejtėpėrdrejtė por me ndėrmjetsues!!!!

uliksi31
29-06-08, 23:31
Dynja, dynja qė janė prish insanat me ka krejt!!!! Po de po, ai vet nuk kishte mundesi pershendetje tė drejtėpėrdrejtė por me ndėrmjetsues!!!!

Kadal Shejtonk, kur eshte xhebraili ne pyetje, mos e ve ato me ne isanave. Ai edhe shejtonve jav merr shpirtin.:biggrin:

ShEjToNkA
29-06-08, 23:50
Kadal Shejtonk, kur eshte xhebraili ne pyetje, mos e ve ato me ne isanave. Ai edhe shejtonve jav merr shpirtin.:biggrin:
Mirėėė se vjen Uliks trimi, a vec qė s'po mė bėjn sonte figurat erdhe a????????????????????????????????????????????????? ????????????????????

uliksi31
29-06-08, 23:56
Mirėėė se vjen Uliks trimi, a vec qė s'po mė bėjn sonte figurat erdhe a????????????????????????????????????????????????? ????????????????????

Pse a e pate nijet me stucue diko a? Ani tregom edhe mu kush ke ai/ajo? Ahahahahaha

ShEjToNkA
29-06-08, 23:57
Pse a e pate nijet me stucue diko a? Ani tregom edhe mu kush ke ai/ajo? Ahahahahaha
Kėtu ty tė parin valla, por shpėtoveeeee pasi s'po bėn stupci sonte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

uliksi31
30-06-08, 00:01
Kėtu ty tė parin valla, por shpėtoveeeee pasi s'po bėn stupci sonte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Po de ti me mua e pate fillue edhe ushtrimin e stupcit para 4 vjetseh.:biggrin: Ka kalue koha e stupcave, jemi civilizue, sa her duhet met thon... Ahahahahahahaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:03
Po de ti me mua e pate fillue edhe ushtrimin e stupcit para 4 vjetseh.:biggrin: Ka kalue koha e stupcave, jemi civilizue, sa her duhet met thon... Ahahahahahahaha
Oj figuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurrė mos bėfshi qė s'bet sonte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O se njof unė civiliziminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn edhe pikė e madhe e shtypit!

Murgesha
30-06-08, 00:07
Oj figuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurrė mos bėfshi qė s'bet sonte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O se njof unė civiliziminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn edhe pikė e madhe e shtypit!


Vetėm tregom mua cilat figura po i don se i qes unė pėr ty.

uliksi31
30-06-08, 00:08
Oj figuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kurrė mos bėfshi qė s'bet sonte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!O se njof unė civiliziminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn edhe pikė e madhe e shtypit!

Ani me shkrim mundesh me pershkrue, qysh kishe sjell.:biggrin: Vec mos siell ne kry se na duhet trut per te budalleqet. Ahahahahahaaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:09
Ani me shkrim mundesh me pershkrue, qysh kishe sjell.:biggrin: Vec mos siell ne kry se na duhet trut per te budalleqet. Ahahahahahaaha
Bammmmmmmmmmmmmmmmm, bammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, bammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmm pėr toke tė kisha pėrlas me njė stupc, s'kish pas nevoj dy me i pėrdorė!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Murgesha
30-06-08, 00:11
Bammmmmmmmmmmmmmmmm, bammmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, bammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmm pėr toke tė kisha pėrlas me njė stupc, s'kish pas nevoj dy me i pėrdorė!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!


Ti qiko a si fmitė po bėrtet a?

O pa e pa stupcin piskamat sna e trembin as komėn se lėre mo synin hahahahahahahah

ShEjToNkA
30-06-08, 00:12
Ti qiko a si fmitė po bėrtet a?

O pa e pa stupcin piskamat sna e trembin as komėn se lėre mo synin hahahahahahahah
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Largomu syshė oj fisnikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Murgesha
30-06-08, 00:14
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Largomu syshė oj fisnikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


Ma moj mos e merr nė qafė tash edhe Arbin, se boll mė more nė qafė mua tuj mi vjedhė shprehjet hahahahahahahaahahaha

uliksi31
30-06-08, 00:19
Nuk po ju citoj asnjanen se spo di ma kush eshte kush. Ahahahahahaha Per qata po u deshka me pa stupcin me sy se ma kallaj me ju identifkue. Mos po mendon kush se edhe Murgesha ka kalue ne taborr t'shejtonave. Ahahahaha

Murgesha
30-06-08, 00:22
Nuk po ju citoj asnjanen se spo di ma kush eshte kush. Ahahahahahaha Per qata po u deshka me pa stupcin me sy se ma kallaj me ju identifkue. Mos po mendon kush se edhe Murgesha ka kalue ne taborr t'shejtonave. Ahahahaha


Valla prej murgeshės mos prit me shku te melaqet se te shejtont gjithė jetėn o ka rrin hahahahahahahaha.
Po Selvia se di ēka na u ka ntek me na i vjedh avatarėt se haahahahahahahahha???

ShEjToNkA
30-06-08, 00:25
Ma moj mos e merr nė qafė tash edhe Arbin, se boll mė more nė qafė mua tuj mi vjedhė shprehjet hahahahahahahaahahaha
heu po c'mė plasiiiiiii dardania, se sonte stupci patė me kėrsit. Po kush po ju merr nė qafė oj fisnikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee??????

uliksi31
30-06-08, 00:28
Valla prej murgeshės mos prit me shku te melaqet se te shejtont gjithė jetėn o ka rrin hahahahahahahaha.
Po Selvia se di ēka na u ka ntek me na i vjedh avatarėt se haahahahahahahahha???

Vec kam qellue mashkull kishe, se pa e qit edhe une nje avatar si ju se kisha lon. Ahahahahahahahahahaha Bile me qeta avatar te tregojm solidarizim me naleta. Ahahahahahaha

Murgesha
30-06-08, 00:32
Vec kam qellue mashkull kishe, se pa e qit edhe une nje avatar si ju se kisha lon. Ahahahahahahahahahaha Bile me qeta avatar te tregojm solidarizim me naleta. Ahahahahahaha

Cilin po e don avatarin tim a tė Shejtonkės??

S.p nėse vonohem pa shkru 5 minuta dije qė vdiqa tuj kesh ahahahahahahaahahahahahahahahahahaahha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:33
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif


http://www.cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/927927.png

uliksi31
30-06-08, 00:36
Cilin po e don avatarin tim a tė Shejtonkės??

S.p nėse vonohem pa shkru 5 minuta dije qė vdiqa tuj kesh ahahahahahahaahahahahahahahahahahaahha

hahahahahahahahaha Krejt ket intertainment per naleten pe bojm, thash mos po ktheht kah na insanat.:biggrin: A mundesh me ma bo avatarin e Shejtonkes por me musteqe. Agaghagahghagaagaghaagahaahagagaga

Murgesha
30-06-08, 00:37
hahahahahahahahaha Krejt ket intertainment per naleten pe bojm, thash mos po ktheht kah na insanat.:biggrin: A mundesh me ma bo avatarin e Shejtonkes por me musteqe. Agaghagahghagaagaghaagahaahagagaga


Jo valla se sot mė duket e ka nuk ftyrėn e ska asnjė qime ku me ti virr musteqet hahahahaahahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:37
hahahahahahahahaha Krejt ket intertainment per naleten pe bojm, thash mos po ktheht kah na insanat.:biggrin: A mundesh me ma bo avatarin e Shejtonkes por me musteqe. Agaghagahghagaagaghaagahaahagagaga

Jo se ėshtė civilizu qika e s'mund bėn tash asgjė, se nuk ja lejon civilizimi http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g040.gif

Murgesha
30-06-08, 00:39
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif


http://www.cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/927927.pnghttp://cosgan.de/smiliegenerator/vorschau/927928.png

uliksi31
30-06-08, 00:44
Jo valla se sot mė duket e ka nuk ftyrėn e ska asnjė qime ku me ti virr musteqet hahahahaahahahahahahahahahaha

Pse a krejt i paska nuk a, he dreqi aparatin ja hongt. Ahahahahahahahaha

Murgesha
30-06-08, 00:48
Pse a krejt i paska nuk a, he dreqi aparatin ja hongt. Ahahahahahahahaha


Ani a ta vnoj qashtu qysh o hahahaahahahahahahahahaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:51
Ani a ta vnoj qashtu qysh o hahahaahahahahahahahahaha


Oooo Uliks ooo, apo i shef se insanat vec mbrapsht tė mėsojn, Prej meje leje ke tė plotė me marrė ftyren e Bondit se tė shkon pėr shtati!!!! E mos i ndėgjo insanatt ti.

uliksi31
30-06-08, 00:51
Ani a ta vnoj qashtu qysh o hahahaahahahahahahahahaha

Ma mire le, se mos po thot naletja:

Grat si trimat,
e trimat jan vesh porsi grat
Krejt dynjaja u ka mbush me fesat.:biggrin:

uliksi31
30-06-08, 00:53
Oooo Uliks ooo, apo i shef se insanat vec mbrapsht tė mėsojn, Prej meje leje ke tė plotė me marrė ftyren e Bondit se tė shkon pėr shtati!!!! E mos i ndėgjo insanatt ti.

Po une kurr se kame pa Bondin, qysh doket ai; si na apo si ju?:biggrin:

Murgesha
30-06-08, 00:54
Ma mire le, se mos po thot naletja:

Grat si trimat,
e trimat jan vesh porsi grat
Krejt dynjaja u ka mbush me fesat.:biggrin:


Valla e meriton me tė ba kryetar tė tė urtėve, prej se ja ke nisė mu sill te budallaqet ja ke nisė me u ba rrush me mend.

Sp. Pėr solidarizim tė mirė me ne, tė kish shku pėr ftyre me ja vjedh avatarin ma tė madhit tė kti forumi hahahahahahahahaha

ShEjToNkA
30-06-08, 00:55
Ma mire le, se mos po thot naletja:

Grat si trimat,
e trimat jan vesh porsi grat
Krejt dynjaja u ka mbush me fesat.:biggrin:


E di unė se ti shef largė, krejt pėr ata tė kam dhėnė leje me marrė ftyren e Bondit.
Valla pika edjalit doket, lirisht merrja atė ftyrė pikė pėr inati pasi unė titullin s'po mundem. :tongue: :tongue:

Murgesha
30-06-08, 00:55
Oooo Uliks ooo, apo i shef se insanat vec mbrapsht tė mėsojn, Prej meje leje ke tė plotė me marrė ftyren e Bondit se tė shkon pėr shtati!!!! E mos i ndėgjo insanatt ti.


Qyre kėtė naleten qysh me vjedh edhe mendimet hahahahahaahahahahahahahahahahahah

ShEjToNkA
30-06-08, 00:57
Qyre kėtė naleten qysh me vjedh edhe mendimet hahahahahaahahahahahahahahahahahah


Oj fisnikeeeeeeeeeeeeeee, ik mos trego se po na pėrzijn e po na bėjn NJĖ. :tongue:

Murgesha
30-06-08, 01:00
Oj fisnikeeeeeeeeeeeeeee, ik mos trego se po na pėrzijn e po na bėjn NJĖ. :tongue:


Ku mos me na pėrzi moj, veq ka 100 shkrime nė orė po i shkrujmė bashkė hahahahahahahahahahahahahaha e skan qare pa na pėrzi

ShEjToNkA
30-06-08, 01:02
Ku mos me na pėrzi moj, veq ka 100 shkrime nė orė po i shkrujmė bashkė hahahahahahahahahahahahahaha e skan qare pa na pėrzi


Lumja unė/ ti qė jena kaq tė shpejt me 10 nicka 100 shkrime i qesim nė orė, ka njė euro 100 euro nė orė x 10 = 1000 euro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue:

rafet llapjani
30-06-08, 02:55
Po une kurr se kame pa Bondin, qysh doket ai; si na apo si ju?:biggrin:


ahahahahhah ulikssssssssss pom doket murgesha e shejtanka ti kan porzi stanicat , ahahahhaahahahhah le ti balit Bondin po hjade ne mahall te mahmutovite se ibish zeza ka que kry aaghaghaghghaghaghaghaghaghghaghaghhg

uliksi31
30-06-08, 09:23
ahahahahhah ulikssssssssss pom doket murgesha e shejtanka ti kan porzi stanicat , ahahahhaahahahhah le ti balit Bondin po hjade ne mahall te mahmutovite se ibish zeza ka que kry aaghaghaghghaghaghaghaghaghghaghaghhg

O thuj Ibishit vec mos e nxofsha, ani tash qe i kam leshue musteqet. O kuku per to.:biggrin:

Murgesha
30-06-08, 11:49
O thuj Ibishit vec mos e nxofsha, ani tash qe i kam leshue musteqet. O kuku per to.:biggrin:


Ha,hahahahahaahahahahahahah tash edhe Bondi e paska marr nikun e Uliksit pėr vete. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

e_martumja
05-07-08, 18:26
A ju ka shterr naj kujt zoni:biggrin: