PDA

View Full Version : A keni ndie more se Genta dhe Floriani bejne plane per Fejes


lazdrani
13-04-04, 16:25
Ani ani Genta po ti qiko pse nuk po tregon ah :lol: :lol: :lol:

florian
13-04-04, 16:28
LAZDRAN TI SHPEJT E SHPALLE PRIT MORE SE CIKA SKA FOL HALA :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-04-04, 16:52
Lazdran meqe e ke ber te madhe,edhe nese e bejm kte sahi ty nuk dojm me te thirr,sepse kemi dashur ta majm msheft deri sa te kryhen krejt punet,tani me tregu,si surprois, po ja qe ja pave sherrin vehtit :wink: :wink: Ama Florian more un per fejes as nuk me ka shku mendja?????!!! :shock:

florian
13-04-04, 16:55
vallahi as mue sme ka shkue menja po ky lazdrani qyshkur i ka pshtue sehirit te esmeralldes a ka i perzie cajat e a ka i ba si kumsht. :wink:
po qitash po e menoj pak ?????? :wink: :lol:

Honesty^uk.
13-04-04, 23:02
Jo bre ska gja prej tyne, ne dark po i bajn planet e ne mengjes po i bijen pishmanit :lol: :lol: :lol: kujtoj po u vjen keq prej forumit

zeshkanja
13-04-04, 23:21
Mua me duket keta dy deshen te na bejn nje befasi te kendshme, por nuk ju eci, sepse keni harruar se e kemi FBI (lazdrani) ketu ne forum dhe menjehre i zbulon tegjitha! :wink:

Honesty^uk.
13-04-04, 23:23
Ose me duket se deshen te bejne dikend xheloz :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 09:07
Ke te drejt Honesty^u! Mesiguri don te me bejn mua xheloze, meqe me kan lene SOLO! :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
14-04-04, 09:26
Pasi u zbulua edhe ky secret,atehere urime Genta dhe Florian,u trashegofshi e paši nje jete te lumtur pa brenga e me plot femije :D

lazdrani
14-04-04, 10:46
Urimit te Barbarozes i bashkangjitem edhe une :lol: :lol: :lol: Eh lumi ti more Flori ani se ke pare ende ti Genten me Kuleeeeeeeeeee :wink:

drenousha
14-04-04, 10:50
urime dhe ishalla i bani 10 fmi :lol: :D :lol: :D :wink: :!:

Murgesha
14-04-04, 11:50
Genta shyqyr te dul edhe ty fati. Se valla Artani te ka pas lodh. Here me annen e her me Zanen.
Tani moter ishalla Floriani te rri besnik e nuk te livrit mas tjerave :lol:

hana
14-04-04, 16:29
Ani qyqyqyyqy Flori&Genta te kokan feju a mire de urime Flori :evil: ti Flori qysh po e shoh here me njonen here me tjetren a :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 17:55
urime dhe ishalla i bani 10 fmi :lol: :D :lol: :D :wink: :!:QYqyqyqqy qysh bre 10 femij, pome ba e me u nda ata, kush i kqyr femijet, a nuk po e sheh qka po heq zeshkanja me femijet e Barbarozes dhe te Rrushit :lol: :lol: une nuk jam me urimin tend per 10 femij.
por ishalla bajn aq femij sa nuk u bjen ne mend per tu nda me njani tjetrin :wink:

florian
14-04-04, 22:31
QYRE QYRE TANA I KENI MENUE VEC DY GJANA SI KINI PARASHIKUE
UNE ME HANA KU DUHET ME SHKUE A ASAJ CKA ME I TREGUE . :cry: :cry:

O EDHE NI TJETER MU FEJESEN KUSH MA ORGANIZON ? :twisted: :cry:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:09
Florian ti duhet me e gjet vet njeriun qe i beson, se me prit me ta organizue....................... zoti mos e thasht, :arrow:

Barbaroza
24-04-04, 13:04
A keni ndie more se Genta dhe Floriani bejne plane per Fejes????

Hana ku je moj????????????

Gentiana
24-04-04, 15:34
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Ja tybe qtash mi keni perzi krejt Kabllat, e nuk po marr vesh ka sa po shkon more Pasuli. Po ky Floriani a e ka hanen?? apo kam keqkuptuar diqka?? e per fejes, qika nuk po u pytke hiq, :roll: