PDA

View Full Version : Gentiana dhe RRUSHI po takoheshin tinez!!!


Barbaroza
01-06-04, 13:37
Sipas Sherbimit Sekret te Forumit(SHSF),u kuptua se Genta dhe RRUSHI kishin filluar te takoheshin tinez pas nje ceremonie martese ne forum,ku siq thuhet prej aty paskeshin filluar shkendiat e para te dashurise mes tyre dhe tani ata po takoheshin cdo dite.Kete lajm pasi e konfirmuan sakte sherbimet tona,vendosem ta bejme publik :!: :wink:

anna
01-06-04, 16:18
jooooooooooooooooooooooooooooooooooo :? :? :? :? :? :? :? :?

Barbaroza
01-06-04, 16:42
Anna,me vjen keq por kjo eshte e verteta.Po pse moj u deshperove kaq shume,a mos edhe ti .... :wink:

Gentiana
01-06-04, 16:43
Anna,me vjen keq por kjo eshte e verteta.Po pse moj u deshperove kaq shume,a mos edhe ti .... :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Ndoshta ndoshta ....

Vera
01-06-04, 16:57
Barbaroza eshte dasht me ta mar mendja edhe ty qy, per ni te mir nuk iu sillke RRUSHI at nat verdall Gentes. Eh Genta edhe kjo e gjeti nafaken e hajt hahahha :wink:

Barbaroza
01-06-04, 16:57
Megjithate,sipas lajmeve me te reja nga Sherbimi yne sekret,e verteta eshte se RRUSHI dhe Gentiana jane se bashku.Mbetet ta presim RRUSHIN qe te na konfirmoje dashurine e tij ndaj Gentes.
Anna,ju prisni ne radhe se edhe ty te vie radha :wink:

Murgesha
01-06-04, 17:45
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Genta kam me te mbyte krejt. Si moj edhe nga une e mbajte fshehur. :shock:

Gentiana
01-06-04, 17:52
Oj Murgesha nuk kam treguar se nuk ma ke len Rrushi,(puna e Barbarozes) po nuk edi se si e muret vesh ju??!!


Ta shohim tash qka do te thot Rrushi??!! :?

lazdrani
01-06-04, 18:25
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Genta kam me te mbyte krejt. Si moj edhe nga une e mbajte fshehur. :shock:
Pse nuk e ke dite ti kete ah :roll: Genta e urte po sherrin e madhe :D
U gezofshin ky qifte :wink: RRUSHI&GENTA

RRUSHI
01-06-04, 19:17
Te dashur forumista kjo shpifje qe me ben z .Barbaroza me ka indinjur thell --- dhe duke u bazuar ne ligjin penal neni 00call me-- mbi te drejten e cenimit te identitetit personal detyrohem te nxjerr zonjushen Barbaroza para drejtsis ---- andaj lus pallatin mbretror qe te shqyrtoj ket shpifje e cila me drejtohet mu personalisht dhe z.Genta si the ti jap zonjushes se lartpermendur denimin e merituar... :evil:
Me rrespekt i indinjuari RRUSHI :!:

lazdrani
01-06-04, 19:32
Te dashur forumista kjo shpifje qe me ben z .Barbaroza me ka indinjur thell --- dhe duke u bazuar ne ligjin penal neni 00call me-- mbi te drejten e cenimit te identitetit personal detyrohem te nxjerr zonjushen Barbaroza para drejtsis ---- andaj lus pallatin mbretror qe te shqyrtoj ket shpifje e cila me drejtohet mu personalisht dhe z.Genta si the ti jap zonjushes se lartpermendur denimin e merituar... :evil:
Me rrespekt i indinjuari RRUSHI :!:
Zoteri RRUSHI une si Mbret I kam kuruzuar qiftin Honesty&Barbaroza.Nuk ka me qe Barbarozen ta qesim para drejtesi se Mbreteria ka drejtesin e vet dhe nuk mundem ta qesim para Gjygjit.Ti i nderuar pasi Mbreteresha Genta kishte disa oferta nga ju.Te lus sa me shpejte te vishe ne oborrin
Mbreteror....Genta te prete ne Velle te bardhe :wink:

Murgesha
01-06-04, 19:40
RRushi tregohu zemerbardhe siq ke qene gjer me tani. :wink:
Fjala e mbretit duhet te jet urdher per ty. :wink: :lol: :lol: :lol:

anna
02-06-04, 08:56
Anna,me vjen keq por kjo eshte e verteta.Po pse moj u deshperove kaq shume,a mos edhe ti .... :wink:


jo jo mos mendo keq ti .....ah jeta me te vertet qenka e mbushur me supriza kujt do ti shkonte ne mendje qe rrushi & genta jo jo nuk dua te mendoj :shock: :shock: :shock:

anna
02-06-04, 08:59
Megjithate,sipas lajmeve me te reja nga Sherbimi yne sekret,e verteta eshte se RRUSHI dhe Gentiana jane se bashku.Mbetet ta presim RRUSHIN qe te na konfirmoje dashurine e tij ndaj Gentes.
Anna,ju prisni ne radhe se edhe ty te vie radha :wink:


ok une po pres edhe sa o zot edhe sa :lol: :lol: :lol: :lol:

RRUSHI
02-06-04, 18:57
RRushi tregohu zemerbardhe siq ke qene gjer me tani. :wink:
Fjala e mbretit duhet te jet urdher per ty. :wink: :lol: :lol: :lol:
SI URDHRON SHKELQESIA JUAJ ... :oops:

Gentiana
02-06-04, 19:06
RRushi tregohu zemerbardhe siq ke qene gjer me tani. :wink:
Fjala e mbretit duhet te jet urdher per ty. :wink: :lol: :lol: :lol:
SI URDHRON SHKELQESIA JUAJ ... :oops::shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Murgesha
02-06-04, 19:16
RRushi tregohu zemerbardhe siq ke qene gjer me tani. :wink:
Fjala e mbretit duhet te jet urdher per ty. :wink: :lol: :lol: :lol:
SI URDHRON SHKELQESIA JUAJ ... :oops::shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Genta mos u shoko por gezohu se Rrushi e pranoi. Urime per qiftin e ri.

Vera
02-06-04, 19:40
ohhhhhhhhhh urime urime urime, gezuar e ishalla trashegohen ky cift bile se kata nuk po dojn asnje beb me na e gjet hahah (shaka) :lol: :lol:

Honesty^uk.
03-06-04, 20:43
URIME URIMEEEEEEEEEE
JU SHKOFT JETA ME GEZIME
JETA JUAJ MOS PAST HIDHERIME
http://img.123greetings.com/thumbs/wed_thanks_wedengage/1019-021-07-1074.gif

florian
03-06-04, 22:29
DHE JA ME SE FUNDI DHE NJE CIFT I RI I FORMUAR NGA DY TE NDERUAR , QE PAS SHUM SFORCIMEVE DHE SHUM ZHGENJIMEVE JA ARRITEN EDHE DITEN E DASMES , PRANONI PRA NGA UN NJE URIM SHUM TE MADH DHE U TRASHGOFSHI :wink:

Gentiana
04-06-04, 12:33
DHE JA ME SE FUNDI DHE NJE CIFT I RI I FORMUAR NGA DY TE NDERUAR , QE PAS SHUM SFORCIMEVE DHE SHUM ZHGENJIMEVE JA ARRITEN EDHE DITEN E DASMES , PRANONI PRA NGA UN NJE URIM SHUM TE MADH DHE U TRASHGOFSHI :wink:


Ju flm Flori dhe Honesty^Uk per urimet e juaja. :)

loli9
04-06-04, 23:17
O U TRASHGOFSHI

anna
06-06-04, 13:05
urime urime :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
30-06-04, 23:04
Sipas Sherbimit Sekret te Forumit(SHSF),u kuptua se Genta dhe RRUSHI kishin filluar te takoheshin tinez pas nje ceremonie martese ne forum,ku siq thuhet prej aty paskeshin filluar shkendiat e para te dashurise mes tyre dhe tani ata po takoheshin cdo dite.Kete lajm pasi e konfirmuan sakte sherbimet tona,vendosem ta bejme publik :!: :wink:
Jo tani Barbaroza pa perde vella po takohen :D

Gentiana
01-07-04, 15:42
:oops: :oops: :oops: :oops:

Honesty^uk.
01-07-04, 16:59
Jo tani Barbaroza pa perde vella po takohen :D[/quote]

Ku ka perde ne EUROP o LAZDRAN :o