PDA

View Full Version : Takimet Sekrete te Lazdrani


yllka
28-07-05, 18:10
Dje kam pare duke u puthur gojem goje me Sexybrikenden :cry: :cry: :cry:

doGzona
29-07-05, 00:35
Jo hiq nuk po te besoje bre Yllka, ai e don Dianen shume.
Dhe se besoje qe e tradhetone kurre :wink:

Diana007
29-07-05, 09:51
Dje kam pare duke u puthur gojem goje me Sexybrikenden :cry: :cry: :cry:

:shock: Jo moj me siguri ka qen dikush tjeter e tu ka duk si Lazdrani :roll: :P

Diana007
29-07-05, 09:53
Jo hiq nuk po te besoje bre Yllka, ai e don Dianen shume.
Dhe se besoje qe e tradhetone kurre :wink:

:D :wink:

PS: Si dihet valla :roll:

Agroni22
29-07-05, 16:39
MOS FOLNI KEQ MORE PER LAZDRANIN EDHE MOS I NGJITENI FJALE TE KOTA HEHEHEHHEE

Murgesha
30-07-05, 00:31
Jo hiq nuk po te besoje bre Yllka, ai e don Dianen shume.
Dhe se besoje qe e tradhetone kurre :wink:

:D :wink:

PS: Si dihet valla :roll:

Se ke keq valla.

Po mos i beso moj Yllkės se ajo nė australi e Lazdrani nė Gjermani, si zor ka mund tė shof ajo kaq largė, pėveq se nėse ka pėrdorė kamerėn. :(

sexybrikenda
30-07-05, 18:04
Jo hiq nuk po te besoje bre Yllka, ai e don Dianen shume.
Dhe se besoje qe e tradhetone kurre :wink:

:D :wink:

PS: Si dihet valla :roll:

Se ke keq valla.

Po mos i beso moj Yllkės se ajo nė australi e Lazdrani nė Gjermani, si zor ka mund tė shof ajo kaq largė, pėveq se nėse ka pėrdorė kamerėn. :(

:roll: Sa je e sigurt oj Murgeshe qe une dhe Yllka te mos kem qene ne Gjermani te Lazdrani :wink: Puna eshte sekrete dhe e nxehte haaaa. P:SH Frankfurti eshte stacioni yne tranzit qe udhetoim pastaj ne Kosove :D E kete rradhe kemi planifikuar qe Lazdranin ta marrim me ..... 8) 8) 8)

Diana007
01-08-05, 13:15
Moj a enderr je duke tregu a :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

yllka
05-08-05, 21:57
Ah mbremjen e djeshit kurr nuk do ta harroje dhe trupin tim sdo ta laje me shume muaj,dua aroma e Lazdranit te ndjeje edhe me tutje.Ah Lazdran kiss kiss baby po ma bajke :D

Diana007
06-08-05, 10:34
Ah mbremjen e djeshit kurr nuk do ta harroje dhe trupin tim sdo ta laje me shume muaj,dua aroma e Lazdranit te ndjeje edhe me tutje.Ah Lazdran kiss kiss baby po ma bajke :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :wink:

yllka
10-08-05, 18:58
Ah mbremjen e djeshit kurr nuk do ta harroje dhe trupin tim sdo ta laje me shume muaj,dua aroma e Lazdranit te ndjeje edhe me tutje.Ah Lazdran kiss kiss baby po ma bajke :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :wink:

Lazdran i miss you :!: