PDA

View Full Version : Halla adoptoi si nip te saj, Mr_100%!!!!!


Barbaroza
26-12-04, 20:38
Te nderuar bashkatdhetare,motra dhe vellezer nga gjaku,mu ne prag te Vitit te Ri,shtepise sone te madhe iu shtua edhe nje gezim.
Pasi Halla kish kohe qe po kerkonte nje ēun qe ta adoptonte si nip te saj,papritmas dhe vullnetarisht u shfaq,mu ne kohen me te duhur,Mr_100%.
Sigurisht ky kishte degjuar per pasurine e patundshme shume te madhe qe posedonte Halla(edhe pse pohonte se e ka nga humori i saj i embel qe po e kenaq),menjehere dhe pa asanje hezitim pranoi te behej nipi i saj.
Atehere,sidoqofte kjo pune,une ia uroj nipin Halles me deshiren qe ne te ardhmen ky te perkujdeset per Hallen,ta doje sikur hallen e tij te vertete.
Urime,urime,urime! :) :) :)

Murgesha
26-12-04, 20:54
A pėrnime Halla paska pasuri shumė a??? :shock:
Halla a po mė adapton edhe mua si motėr??? :wink:

halla e madhe
26-12-04, 21:06
Barbaroza_flm per urimet qe mi bere!Ishte kjo deshire e papritur nga tema "merre me mend"kur e takova Mr_100%,kishte mbete i vetmuar me nji kende te forumit dhe askush nuk ja vente veshin :cry: Morra guximin ta adoptoj si Nip timin :wink: Tash ndjehem e lumtur qe me gezoi ky VIT i RI me nji familjar me shume :idea: :D Besoje qe edhe NIPI im Mr_100% ndjehet i lumtur ne gjirin e ri familjar FORUMIN e DARDANISE me Hallen e madhe :wink:

halla e madhe
26-12-04, 21:12
Mugesha_lum bafte Halla per ty!Kur te duash urdhero,je e mirseardhur ne familjen tone te madhe FD :!: Si moter po se po :P

Mr_100%
27-12-04, 21:48
FALEMINDERIT BARBAROZA,per pergezimet e tua,dhe per temen qe keni hapur
Sepse eshte me te vertet nje gjeste qe duet qmuar dhe permendur
Une kurre nuk kam pasur frike se do vdes nga semundjet,por vetem nga vetmia.
E pasi qe HALLA me nje hap guximtar siq tha edhe vete,me nxori nga ky kende i vetmise,dhe me futi ne nje shoqeri te re apo nje jete te re e pa brenga (FAL PASURISE SE SAJ TE PATUNDESHME) meriton edhe kjo nje shperblim.
pra un mendoj se kishte me qen mire qe:HALLEN TA SHPALLIM

GRUA TE VITIT 2004- un mendoj se e meriton ket

Barbaroza
27-12-04, 22:01
Mr_100%,edhe une pajtohem qe Hallen ta shpallim grua te Vitit.
Urime Hallaaaaa :P

DEA
27-12-04, 22:16
Patjeter qe hallaaaaaaaaa e meriton te jete gruaja e vitit kete e kam verejt qysh heret, pa be ende ndonje gjest bemiresie e tash mbas ketij gjesti e meriton plotesisht.

turisti
27-12-04, 22:34
Urime adoptimi,

Urime shpallja.


TURISTI. :wink:

halla e madhe
27-12-04, 22:50
Turisti_flm.per urimet :!: A ke LETRA a jo :?: hahahaaaa..pershendetje :!:

turisti
27-12-04, 22:53
Turisti_flm.per urimet :!: A ke LETRA a jo :?: hahahaaaa..pershendetje :!:

Ēfare letrash? Per poker???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah? :wink:

Pershendetje te sinqerta,

TURISTI.

halla e madhe
27-12-04, 22:58
Turisti_hahahha..Letrat per strehim ne FD. deee ..qyy :wink:

engjelli_pe
28-12-04, 02:27
hajde me hajr pėr tana,e shpresojm vitin tjeter te ndodhin ngjarje edhe ma tė mira(kjo ke ngjarje e mirė po ka edhe ma te bukura). :lol: :lol:


respekt

Mafiozi
28-12-04, 20:04
Turisti_hahahha..Letrat per strehim ne FD. deee ..qyy :wink:


Hall, per ket pun vete kryeshefin e doganave te forumit :D 8) :wink:

halla e madhe
28-12-04, 20:15
Mafiozi_kemi ne doren e zgjatur te INTERVENIMEVE :wink: Edhe dogana e FD do te kene mirekuptim per Hallen :lol: :lol:

Mafiozi
28-12-04, 20:28
Mafiozi_kemi ne doren e zgjatur te INTERVENIMEVE :wink: Edhe dogana e FD do te kene mirekuptim per Hallen :lol: :lol:


Ashtu esht hall, je e mirkuptuar prej kryeshefit te doganave ( Mafiozi ) :D


Te siguroj 100% per letrat e MR_100% :lol: :lol: :wink:


8)