PDA

View Full Version : Si i parafytyroni anetaret e forumit?


Murgesha
24-01-04, 15:10
Hhahahahah ju ftoj te merrni pjese ne kete teme.

Barbaroza
30-01-04, 15:37
Une i kisha paramdneuar disa anetare keshtu:
Lazdranin,te gjate 1.55,te trashe 130 kg dhe krejt pa floke. :shock:
Murgeshen te shkurter 2 metra hahahahaa,me floke te kuqe dhe e mbeshtjelle krejt ne te zeza.
:( Gentianen te gjate 1.50, e holle sikur shkopinjte e njelmte dhe me bishtaleca sikur Pipi qorapegjata :P hahahaaha

lazdrani
31-01-04, 11:34
Barbaroza te rafte allahu moj qiko po ku ja qellove :lol: :lol: :lol:

Murgesha
31-01-04, 11:58
E juve Barbaroza ju paraftyroj keshtu:

E gjate 1.47 dhe me peshe 98 kg. E marr me mend se kah ece rruges shkon si nje shote topolake hahahahahah.
Lazdrani mund te jet keshtu
Zgjatarrosh me mjekerr dhe floke te gjata mbrapa, se perpara eshte tullac. Eshte pak i kerrusur ne supe per shkak se ka deshire te mbaj duart ne gjepa dhe pasi i ka krihet e shkurter ka veshtiresi ti arrij gjepat hahahahahah.

Barbaroza
31-01-04, 15:30
Barbaroza te rafte allahu moj qiko po ku ja qellove :lol: :lol: :lol:


Hahahahahaa, po si nuk ia qelloj kur kam aftesi telepatike,bile e di cka po mendon tash :lol:

Barbaroza
31-01-04, 15:33
E juve Barbaroza ju paraftyroj keshtu:

E gjate 1.47 dhe me peshe 98 kg. E marr me mend se kah ece rruges shkon si nje shote topolake hahahahahah.
Lazdrani mund te jet keshtu
Zgjatarrosh me mjekerr dhe floke te gjata mbrapa, se perpara eshte tullac. Eshte pak i kerrusur ne supe per shkak se ka deshire te mbaj duart ne gjepa dhe pasi i ka krihet e shkurter ka veshtiresi ti arrij gjepat hahahahahah.

Murgesha,une eshte e vertete se kam qene dikur 1.47 po tash jam rritur moj,jam bere 1.75,edhe kg kam me pak,po mbaj diete.I kam 65 kg :D

lazdrani
31-01-04, 20:12
Murgesha :lol: :lol: :lol: :lol: kuku ani me mjekerr dhe floket e gjata e tullac,ideal per nafaken tende...... :lol: :lol: :lol: ke shije :wink:

jehona
07-02-04, 15:50
une lazdranin e paraftyroj aq te gjat sa ka nis me u bo krrut, hunden te madhe me nje lez ne maje te hundes, vesht pak lapoq dhe gjith e mban nje qader me veti.... :lol:

Murgesha
08-02-04, 00:03
E ti Jehona ani kishe kurrkush per ty spaska thone kurgjo. Ja keshtu.
Flok te drejta si qiri me, te rralla, dhe disigjithnje te duken se kurr nuk i ke la. E gjate mashalla, por zajf shume, kurr sun i zgjedh rrobet e mira se holle e gjat nuk shkon de. Qe qeshtu te parafytyroj une ty, u harrova edhe hunden e gjone shume.

RRUSHI
08-02-04, 07:16
MURGESHA--Gjithmon e veshur ne te zeza , e rrudhosur ne fytyr si tereza

BARBAROZA--95 kg zonje qe si han palla per azgje :twisted:

JEHONA--nje vajze e pa fajshme , shkurtabiqe e cila vetem se po nuk ju dha rasti se gac e mbuluar eshte :cry:

GENTA---mund te jet edhe agjente e CIA andaj kujdes 8)

LAZDRANI--nje poet romantik dhe shum sentimental i kohes moderne i cili kam frig se nga sentimentalizmi i tepruar rrezikon te behet gay( shaka po bejm) por i cili dita dites pushton zemrat e bukurosheve te forumit me romantizmin e tij---dhe kjo gje me ben xheloz :wink:

KOPUKI---kuptohet nje hajn gjepash , i leckosur si lypsar por i rrezikshem ----tek ky person cili mili nuk ka---drejt e tek uqkuri :shock:

jehona
08-02-04, 13:34
hahahha RRUSHI qysh ja qellove keshtu, ehhh po po me ki pa ti more mu nje her, a po te kujtohet atje, po din ti tash atje,hahaha .... :wink:

Barbaroza
10-02-04, 09:49
Rrushi shume e ke qelluar per mua,bile aq s'po me "han palla"per asgje sa qe tash i kam bere rrafsh 100 kg :D

mirsad
21-02-04, 20:09
barbaroza ti dreq aq je me verte...apo tallesh......lere lere se ekuptova..ahahhaahaaa.ok

Barbaroza
22-02-04, 15:44
Mirsad,kur njeriu veq han ushqim,rrin dhe pergojon,si te mos trashet :?: :wink: Ja une per shembull u kenaqa duke i pergojuar anetaret e forumit dhe veq po trashem :P

mirsad
22-02-04, 16:06
ke te drejte barbaroza....po te veproni vetem ashtu siq thate ashtu beheni..po mos edhe aq shume se ndhoshta beheni shume e trishtuar.ahahaaah.ok tung

Murgesha
23-02-04, 09:41
Jo more seshte problem per Barbarozen edhe po ti bej njeqind kilogram se eshte Qika e gjate 1.87 mos me i pas 100 kilogram duket e zajfte :lol:

mirsad
23-02-04, 12:51
murgesha mire thoni ju
meqe eshte aq e gjate perseri mundet t edukete zaifte ..prandaje duhet te fillje me kete trajtime.oohhhh.ok

sexybrikenda
25-02-04, 14:09
RRUSh pasha mamin me lazdrani nuk kishte oh breee ate goje ja hangsha,tanat mirat qe nje djale duhet me pase ai keto i kishte. :P kiss only you

lazdrani
26-02-04, 15:11
Pse be Ardita po spo tregon te verteten se nuk jam ashtu si ti me paraqet kety 15min ne kamer u pame me....... :wink:

sexybrikenda
26-02-04, 17:19
lazdran qata 15minuta jane ma te mirat e mija qka kamperjetua me ty zemer.kiss only you

BlertaB
03-03-04, 12:59
Si i paraftyroj une antaret e Forumit uaaaaaaa.
Po i ceki vetem disa prej tyre!!!!
Lazdranuishumigjat e shum ikeq sa qe kur po e shohinfemrat potutenpi tina se sa i gjat te koka e teper i dobet.
Lazdrani loqk ha pak ma shum buke e trashu pakse ishe ka don me met pa femer.
Caki !!! I keq sa nuk ka mo edhe po kqyre pak me synin e djath ne ne majt. E keshtu pra.
Ju pershendes te gjithve tung kalofshi bukur.

mickoja
03-03-04, 16:36
Oj Blert mo be loqki se dhe bash qashtu nuk sht i bajatshum Caki sht bukurosh dhe kam ni se kish muskla,e sa pr sy ju kish shtrembur tu i kshyr qikat e huja ha ha...

BlertaB
04-03-04, 12:44
Mickoja po une ashtu i paraftyroj antaret e forumit mori

ABA
04-03-04, 16:03
Une i paramendoj shum te mir vetem , jo te gjith , Bondin e veqoj pak si emer e ndoshta del katastrof hahah... bondi mos u hidhero , ndersa te tjeret i paramendoj si lloj hakerash , e disa i paramendoj si Haxhi se shum ju kan dhan fejes per mas, hehehe ok si do qe te jet ju pershendes pa keqkuptime
pershendetje nga ARBANA

caki
09-03-04, 14:02
Si i paraftyroj une antaret e Forumit uaaaaaaa.
Po i ceki vetem disa prej tyre!!!!
Lazdranuishumigjat e shum ikeq sa qe kur po e shohinfemrat potutenpi tina se sa i gjat te koka e teper i dobet.
Lazdrani loqk ha pak ma shum buke e trashu pakse ishe ka don me met pa femer.
Caki !!! I keq sa nuk ka mo edhe po kqyre pak me synin e djath ne ne majt. E keshtu pra.
Ju pershendes te gjithve tung kalofshi bukur.

Kuku Blerta po keq po me paraftyrojke, hahah paskna une frik prej kti caki se leje ma ti, nuk po dalkna ma para pasqyres hahahaah. Valla be Blerta nuk po di si ty te pershkruaj sepse nuk te paramendoj asnjehere hahahaah. E trash nuk di pse por ndoshta pse nick-it ja ke vene ne fund B e per ate...

caki
09-03-04, 14:04
Oj Blert mo be loqki se dhe bash qashtu nuk sht i bajatshum Caki sht bukurosh dhe kam ni se kish muskla,e sa pr sy ju kish shtrembur tu i kshyr qikat e huja ha ha...

Hahahah mickoja jo veq syni por edhe koka gjithnje me rrin nga ana e shmajt se kur po i shof do te mira kuku nuk po muj ma me e drejtu koken..

Donika Morina
09-03-04, 14:49
hehe caki pse nuk the se BlertaB bile asht e holl e gjat e keqe se e trash nuk asht hiq vallah tash caki nuk ja ki qillu e eqe per gaz asht vallah se e njoh une BlertaB veq dreq boll ash a??

lazdrani
04-04-04, 20:55
Pasi qe te madhin Naki ka takuar desha te ju tregoje se ka shume nje pamje te njejte me Justin Hofman :wink:

Barbaroza
06-04-04, 08:42
Pasi qe te madhin Naki ka takuar desha te ju tregoje se ka shume nje pamje te njejte me Justin Hofman :wink:

Pse bre Lazdrani po mahitesh aaaa :P :P :P

Honesty^uk.
13-04-04, 22:48
Eeeeeeeeehhhhhhhh tlumet ju tlumet, qka po bani sofe, trashnu sa jeni te ri, se u kalxoj ma vona, :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
13-04-04, 23:26
Valla po kam frik me shku ne gjume :idea: se si i kan pershkru anetaret e forumit po me duket si te ishin fantazma :wink: :wink:

Honesty^uk.
13-04-04, 23:29
Valla po kam frik me shku ne gjume :idea: se si i kan pershkru anetaret e forumit po me duket si te ishin fantazma :wink: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
une mendova si munde me ndejt kaq shume sonte,por ti paske ndejtur nga frika, shko bre qik me fjet se nuk je ka flen ne forum me pas frik nga anetaret. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
13-04-04, 23:33
honesty^uk thash po te bej shoqeri ty, mos te le vetem! :wink:

Honesty^uk.
13-04-04, 23:37
honesty^uk thash po te bej shoqeri ty, mos te le vetem! :wink:

hahahhaha ok zeshkane te falenderoj per shoqerin, por me duket se je tuj me bere shoqeri nga frika qe ke per te shkuar me fjet :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
13-04-04, 23:43
:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
13-04-04, 23:45
shko qiko ne gjum se me le edhe mua zgjuar :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
13-04-04, 23:48
hahahhahaha po ani hajt de se po e ruajm forumin! :wink:

Honesty^uk.
13-04-04, 23:55
hahahhahaha po ani hajt de se po e ruajm forumin! :wink:


ti me perpare the qe po te duken si fantazma, keshtu qe e ruajn veten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-04-04, 10:52
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
14-04-04, 11:51
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Edhe mua krejt po me doket se kata dy e paskan kalu bashke naten.
Ani si ja kaluat more :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 12:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: Me mire mos pyet!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 17:58
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Edhe mua krejt po me doket se kata dy e paskan kalu bashke naten.
Ani si ja kaluat more :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Shuj Murgesh mos pyet :lol: , nuk shkojke qika me fjet dhe me la edhe mue que, pasi kishte vendosur qe me e lan e fundit shkrimin te thashethmet,
une e di qka kam hjek mbrem
ishalla nuk me bjen me e harrue :wink: :lol: :lol:

zeshkanja
14-04-04, 22:38
hahahahahahhah..... si me shtyn te flas
po le o honesty mos me shty te flas se he he :wink: :wink:

Murgesha
14-04-04, 22:58
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Edhe mua krejt po me doket se kata dy e paskan kalu bashke naten.
Ani si ja kaluat more :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shuj Murgesh mos pyet :lol: , nuk shkojke qika me fjet dhe me la edhe mue que, pasi kishte vendosur qe me e lan e fundit shkrimin te thashethmet,
une e di qka kam hjek mbrem
ishalla nuk me bjen me e harrue :wink: :lol: :lol:Po normal qe keni kaluar mire. Vajze si zeshkanja me si thojm ne
E Zeshkt por e Rreshkt.
Ishalla se harron kurre :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:04
Kjo zeshkanja nuk po mbajka as nje sekret,mire e ke tash pasi une pranova me ndejt aq shume :lol: :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 02:17
O zot o zot prap fajet zeshkanja nc nc nc nc nc
Pa na trego Honesty se cili tha qe nuk shkova ne gjume, une a ti, na trego se cili tha qe me la zeshkanja pa fjetur heeeeeeeeeee

mos te lutem se kam argumente te forta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
15-04-04, 17:31
SHuj bre zeshkane, se une e kam pasur vetem sa me u justifikue kesheeeeeeeee, :lol:
valla tash eshte ba mos me ndejt ma vone se fill po tregojn, po edhe te shpia nuk po rrihet,
ne kafe hajt futu nta majt
:oops:

zeshkanja
15-04-04, 17:44
E valla secili e mbron veten, apo jo? Mu me erdh pak inat kur ti thoshe kinse veq une dojsha ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cka je ti ooooooooo :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 18:25
ashtu eshte bre, por qysh po ja bajm per sonte se ajo nat ka shkue tash, :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 18:51
SONTE PO JA BEJM KESHTU! MA KTHE VESHIN SE NUK PO DUA ME NDEGJU TE TJERET ***********************
********************************
************************
***********************
************************ ,
OK? A U BE? MOS HARRO!

Honesty^uk.
15-04-04, 21:52
edhe ate nat e vendosem keshtu me vesh por ti kalxove ne mengjes,
s'jam tuj mujt me te besue, por hajt se po e provoj perseri, :wink: :lol:

Barbaroza
16-04-04, 09:51
Zeshkanen e paramendoj keshtu:1 meter e 1 zhilet :lol: ,me floke te zeza por veq me dy fije ne koke,me dhembe te prishur sikur lugate,me kembe te shtrembera sikur shishe :lol: ,me sy te kuq.Hajt se po e le me kaq per sot :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
16-04-04, 09:52
Honesty-n gjithashtu te shkurter,trashalluq,tullac,me stomak te fryre sikur balon etj etj :lol: :lol: :lol:

florian
16-04-04, 11:28
barbaroz un ty te paraftyroj me shpat ne dor :twisted:
murgeshen me shami ne krye :twisted:
lazdranin tuj kcye :twisted:
zeshkanen tuj u lye me u ba ma e zez :twisted:

Barbaroza
16-04-04, 11:42
Po pra Florian,me shpate ne dore se s'ka mahi.Jam stermbesa e Skenderbeut une 8)

florian
16-04-04, 11:49
qyre e djeta edhe mesen e skenderbeut.
vallahi boll kurioz jam kan me te pa. :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
16-04-04, 12:14
Eh tash Florian,preke hunden :)

Honesty^uk.
16-04-04, 18:30
Si ka mundesi BArbaroza qe me kishe pershkruar ashtu sic jam, patjeter ti me njef por nuk prezantohesh :shock: Honesty-n gjithashtu te shkurter,trashalluq,tullac,me stomak te fryre sikur balon etj etj :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
17-04-04, 08:04
Honesty^uk.,po prej se largu po me dukesh ashtu i vockel sikur avionet kur jane ne qiell siq na duken te vegjel :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
17-04-04, 11:16
hahahahahaahhaah... ndersa ti Barbaroza pa marr parasysh largesin dukesh mbi xx metra si ajo kulla e ajfelit :wink:

Barbaroza
17-04-04, 14:24
hahahahahaahhaah... ndersa ti Barbaroza pa marr parasysh largesin dukesh mbi xx metra si ajo kulla e ajfelit :wink:

Po ti s'me ke pare asnjehere moj,si po flet pa dije :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
17-04-04, 15:28
hahahhaa a harrove se te kam pa ate nate te dardha me rrushin? :lol:

florian
17-04-04, 15:38
oj zeshkane nuk a kan dardh po a kan moll e sa kan nat po per drit te dillit.

zeshkanja
17-04-04, 15:51
hahahahaha ma more, dmth me ti paske qene me te a hahhahahahh...
shume mire shume mire

anna
17-04-04, 15:57
aha a qeshtu po ja dredhshe hanes a .....ajajaj meshkujt jan njesoj nuk ka pike dallimi :wink: :wink: :wink:

florian
17-04-04, 15:59
qyre qyre vec me fut sherr di :twisted: jo jo zemren nuk e tradhtoj per kollaj une. :wink:

hana
17-04-04, 16:02
jo bre Flori zemer mos u frikso se nuk u besoj ketyre qy :lol:

florian
19-04-04, 19:03
jo bre zemer se une nuk tutna se vec te ti kam besim.

Barbaroza
20-04-04, 09:04
hahahahaha ma more, dmth me ti paske qene me te a hahhahahahh...
shume mire shume mire

Zeshkanja,edhe njehere deshtove ne dredhite tende,lexo cfare shkroi Floriani :wink:

yllka
26-04-04, 18:21
Murgeshen e Lazdrani e paramendoje si Mbretet e Ilireve TEUTA DHE AGRONI :wink:

Murgesha
28-04-04, 19:43
Yllka te lumte se ja ke qelluar. Ashtu jemi :wink:

lazdrani
29-04-04, 15:19
Yllka te lumte se ja ke qelluar. Ashtu jemi :wink: :D :D :D :wink:

Vera
29-04-04, 17:30
valla une Murgeshen e paramendoj nje vajz shum modeste lazdranin nje djal lazdran dhe S-h-e-t-a nje djal dembel Cool_Boy nje djal te bukur barbaarozen disi ma te miren e forumit dhe te tjert nuk po muj me ju permend krejt a me falni qaooooooooooo

SheTa
29-04-04, 17:48
Vera :arrow: DEMEL JAM :) KUR NUK JAM NE PUN JAM NE PUSHIM :)

Vera
29-04-04, 18:01
po bre S-h-e-t-a pak ishe dembel hahahah :wink: :wink:

Anonymous
29-04-04, 19:44
Une veren e parafytyroj si nje vajze shume sexi kurse murgeshen psh e marr me mend si gjyshen time me xharre...

Vera
30-04-04, 06:30
Bekim pse mu vllaqko ashtu :? :? :?

emine
25-04-08, 17:25
lovely:
E holle 55 kg

E gjate 1.75

bel holl,
zeshkane
syte boje qielli
gjithmone rrin e qeshur(nganjeher edhe deshun):p
ka qejf me hanger para pcc-s
i kqyre certanat..spo di ma hsum em imagjinu (LUMA AI QE E KA ):D

emine
16-01-12, 21:31
Turistihttp://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404934_10150464320266339_133648571338_9009323_1823 618224_n.jpg

emine
16-01-12, 21:32
Kjo eshte me siguri makina e Zero coolhttp://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/395599_10150464288236339_133648571338_9009216_2064 548889_n.jpg

emine
16-01-12, 21:34
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/393398_10150463585631339_133648571338_9006669_5742 95738_n.jpg

emine
16-01-12, 21:35
Ajo valla dora vete,,,,skamja e ban te vetenhttp://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/380032_10150463525536339_133648571338_9006554_1563 444233_n.jpg

Zero Cool
01-02-12, 15:39
makina e femnave :P


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409336_10150532658901896_190264426895_8971377_5689 53801_n.jpg

Murgesha
01-02-12, 20:48
makina e femnave :P


http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409336_10150532658901896_190264426895_8971377_5689 53801_n.jpg

A e din q ndalohet me e reklamu pronn personale t dikujt :biggrin:

Zero Cool
01-02-12, 20:54
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/409336_10150532658901896_190264426895_8971377_5689 53801_n.jpg
A e din q ndalohet me e reklamu pronn personale t dikujt :biggrin:

Po e di, por e kam marr lejen , nga pronarja ahahahhaha (sje ti jo :tongue:)

romansa
07-02-12, 19:15
http://4.bp.blogspot.com/-x6gx-UdlcPc/TeKCkhxFDFI/AAAAAAAAA4k/qgDOsUf3xz8/s1600/normal_TrueBlood_season4_036.jpg
zero cool

Zero Cool
08-02-12, 20:41
romansa


http://www.laptop-laidback.com/images/laptop/bedshot.jpghttp://4.bp.blogspot.com/-x6gx-UdlcPc/TeKCkhxFDFI/AAAAAAAAA4k/qgDOsUf3xz8/s1600/normal_TrueBlood_season4_036.jpg
zero cool

emine
27-08-12, 14:16
Viktima

elvio
27-08-12, 18:58
Aktive ne te perditshmen ata qe jane pak aktive ketu,edhe me te lehte DITE :tongue: ata qe rrijne gjithe diten duke postuar
(me tha?
si eshte?
,kush eshte?
c'ben?
c'ka?
si i ka?
ku i ka?
:smile:

Ashtu sikur jam ne nje konscert ne te cilin i ftuar do ish tenori i madh Pavarotti,edhe disa degjojne zerin e te ndjerit,edhe disa shikojne rreth ato me siper!:smile:

Alima
27-08-12, 19:25
...

Me gjithe respektin , dhe jo per nga pamja e jashtme por qendrimet i ka sikur te Mss.Bucket ,mikja ime Jadi!
Nuk e di sa nga ju e ka par ate serial anglez?! ...Nese nuk e keni pare,shikojeni !


Ja vlene!


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKjZ0TJTZXibhVAIPNmapKc8afCq9Ef-5AZgKhGkeoB7UQs1UQSQ
.

Zanzi/M
27-08-12, 19:34
....ashti sic jane ne shkrime. Disa qe i kam taku me kane rezultu sikur shkronjat qe i kane shkru :D


.

emine
27-08-12, 20:06
nuk me pelqejn paraftyrimet
ato qka tjeret flasin per tjeret,nese me ka interesu dicka i kam pyet njerzit vet,po me keqja qe shume kan paraftyrime te llahtashme ,dhe kto sjellin nje rreth te permbushun me shume thash e theme,qe koheve te fundit eshte ra si epidemi ne ket forum,,,,kta i kam quajt Viktima,

Bona-us
07-11-12, 07:14
Ketu mendjen me shikoni
c'sekret fsheh ju ma thoni

12 vjec une jam
po ne fb 5 te dashura i kam

jam djal trendi me vlersoni
se nje dite do me kerkoni

kam nje hall pak te veshtire
ky model flokesh s'me rri mire

po xhaketa si me rri ?
ma bleu e dashura te nje harixhi

boll cv ia tregova se do iki ne takim
do takoj shpirtin tim

Kalimero


http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c36.0.403.403/p403x403/47458_364782083616375_2010228260_n.jpg

Kalimero
07-11-12, 16:41
Ketu mendjen me shikoni
c'sekret fsheh ju ma thoni

12 vjec une jam
po ne fb 5 te dashura i kam

jam djal trendi me vlersoni
se nje dite do me kerkoni

kam nje hall pak te veshtire
ky model flokesh s'me rri mire

po xhaketa si me rri ?
ma bleu e dashura te nje harixhi

boll cv ia tregova se do iki ne takim
do takoj shpirtin tim

Kalimero


http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c36.0.403.403/p403x403/47458_364782083616375_2010228260_n.jpg

ik dijuze mus xhiluzo
ec ma qpejt um purqafo

ik mus vuj aq shum pur mu
u me vakt t'kum karzu

cv tone kur e pash
e mora qaqe un sirtar e lash

as ni kusht s'ma plutsove
as pdhavushk sum qidhove

ik qaqe mus vuj pur mu
7 pdhavushka i kom zapu

:biggrin::biggrin:

Dardanesha
07-11-12, 21:05
Me duket qe ne rruge me i pa i dalloj pa i pa kurre veq ne baze te shkronjave :smile:

emine
07-11-12, 21:08
Me duket qe ne rruge me i pa i dalloj pa i pa kurre veq ne baze te shkronjave :smile:

ani me mpas pa qysh mkishe pa

Dardanesha
07-11-12, 21:09
ani me mpas pa qysh mkishe paEh ty te kam pa :biggrin:

premium
07-11-12, 21:09
si kasper fantazma i padukshem ..... mjegull

emine
07-11-12, 21:10
Eh ty te kam pa :biggrin:

ku:rolleyes:

Dardanesha
07-11-12, 21:43
ku:rolleyes:


N foto moj :biggrin:

emine
07-11-12, 21:50
N foto moj :biggrin:

po a ,ishalla s'ta kan kallxu edhe ty foton e fikirijes:biggrin:

Dardanesha
07-11-12, 23:04
po a ,ishalla s'ta kan kallxu edhe ty foton e fikirijes:biggrin:


Jo moj zemer e njoh Fikrine une :biggrin:

emine
07-11-12, 23:11
Jo moj zemer e njoh Fikrine une :biggrin:

me rendsi o se te paskam pelqy,per tjerat ska rendsi,vec spo di une si me te paraftyru ty

Dardanesha
07-11-12, 23:22
me rendsi o se te paskam pelqy,per tjerat ska rendsi,vec spo di une si me te paraftyru ty

qe loqk mos e lodh trunin palidhje, kqyrem....e di qe jam e bukur mos ma thuaj :biggrin: ska nevoje,,,,,,,,

Bona-us
08-11-12, 08:09
qe loqk mos e lodh trunin palidhje, kqyrem....e di qe jam e bukur mos ma thuaj :biggrin: ska nevoje,,,,,,,,

Me cilin nick dukesh keshtu ?:tongue:

emine
08-11-12, 08:11
qe loqk mos e lodh trunin palidhje, kqyrem....e di qe jam e bukur mos ma thuaj :biggrin: ska nevoje,,,,,,,,

qysh me te thirre une tash ty:rolleyes:

Dardanesha
08-11-12, 08:59
Me cilin nick dukesh keshtu ?:tongue:

Nje nick e kam zemer une, ata t tjetrin e kam qu ne muze, veq keta e perdori :biggrin:, keshtu qe this is me :cool:

LaCoStA
08-11-12, 22:49
qe loqk mos e lodh trunin palidhje, kqyrem....e di qe jam e bukur mos ma thuaj :biggrin: ska nevoje,,,,,,,,

Veq ate nat n'party je dok qeshtu, se zakonisht nuk dokesh bash qeshtu jooo :tongue:

Stuhi Rere
09-11-12, 09:59
qit njeri pa flokt e paramenoj :D

Lona
09-11-12, 13:07
Bona-us keshtu e paramendoj :smile:

http://www.fansshare.com/photos/kimkardashian/kim-kardashian-bullrun-live-319065199.jpg

Dardanesha
09-11-12, 13:08
Bona-us keshtu e paramendoj :smile:

http://www.fansshare.com/photos/kimkardashian/kim-kardashian-bullrun-live-319065199.jpg


Lona Bona eshte pdhavushe zemer :biggrin:

Dardanesha
09-11-12, 13:11
Lona :biggrin:

Dardanesha
09-11-12, 13:12
Lona :biggrin:


e ketu me flote te shkurta

Lona
09-11-12, 15:46
e ketu me flote te shkurta


me nje kohe i kisha ashtu, ndersa tani ia ke qellu me te paren si me larte:biggrin:

Lona
09-11-12, 15:52
Motrushke keshtu te parafytyroje:smile:

http://dukagjini.com/ccc/uploads/2012/09/Pamelaa.bmp

AlbaSoft
09-11-12, 16:32
Lona e parafytyroj keshtu si kjo dicka hot

http://cmexota.ru/uploads/2011/04/07/obtyag09.jpg

Zero Cool
09-11-12, 16:56
Mos shihni parafytrime (ndrra) me sy qel, se po ju del dardh najkah!:eek:

Dardanesha
09-11-12, 18:11
Mos shihni parafytrime (ndrra) me sy qel, se po ju del dardh najkah!:eek:Me dal dardhe eshte mire, edhe limon munet met dal :rolleyes:

Lona
14-11-12, 13:44
Zero Cool :smile:

http://imgn.mgid.com/1148/1148474_vb.jpg

Lona
19-11-12, 10:59
http://skopjeid.com/wp-content/uploads/2012/11/thumbs_15.jpg


ja disa nga anetaret e forumit kjo me e madhja si halla e madhe :biggrin:

Dardanesha
21-11-12, 15:38
Kalimero spo ka vend ku me fjete ma prej pdhavushkave hahahahah2140

Ylli-1
27-10-14, 11:00
Romansa https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSrxqT6hv4PN75VMJJYoAsSrdCZIRQRB O6p0iBWH5VW7RrMx6mv

Dallandyshja_718
11-02-17, 00:06
Krejte si neper filmat e hollywoodit...����