PDA

View Full Version : URATA ne pushim mjekesor


Vigani
21-10-04, 01:46
Te dashur diskutues sipas lajmeve fshehtore morra vesh se URATA ish shtrue shnosh e mire ne spital ne katin e trete! Nuk dihet kur po bahet ma keq e po na kthehet ne forum!

Une i uroj semundje sa ma te shpejte e kthim sa ma te vonshem me dushme e te gushme per inat te Gjebrailit!

Murgesha
21-10-04, 12:21
Kuku qyqe, ky lajm mė bėri tė :cry: :cry: .
I dėshiroj Uratės sonė shumė tė nderuar sėmurje tė shpejtė.
Ps. Edhe ate prej virusit Dardania.de
O Vigan nėse e rrokė ky virus mos ja baj gajle se sdo ti kaloj pėr njė kohė tė gjatė. :wink:

Vigani
21-10-04, 20:56
Lajmi me i ri qe mora per Uraten eshte se,nga qendra klinike ku ajo eshte e shtrire thone qe e shkreta ne kete muaj te Ramazanit kishte pas filluar Axherimin,jo pse ishte aq fetare e madhe por duke menduar se do humbas ne peshe e shkreta (sepse siq dihet ajo peshon 105kg) dhe keshtu ia kishte vu vetes si kusht qe pa tjeter te hollohet pak de se tybe as Gjebraili mesapi spo e don aq te trashe dhe mjeket tani po mundohen te shkretes tia mbushin barkun me ushqime artificiale se tybe ju kish pas kap barku per shpine.
Mu dhimte Gjebraili kur e pash sot aty afer spitalit,qe ia kishte shtrue vetes Raki e meze e mezi spriteke ishalla po ma hjeke zoti pa te keqen e kerkujt e shlirohna prej saj hahahahahahahaha.
Pra mjeket kishin parapa qe Urata duhet edhe nja nje muaj ose dy te jete ne spital derisa te ia ndreqin nje planc tjeter se ai i moqmi ju kish prishe pa hanger krejt.

Barbaroza
22-10-04, 11:05
Urataaa,eja me shpejt se tybe shume "keq "e ke lene dajkon tim.Ti e di sa eshte ai i dhene pas granimit e dro qe "te zevendeson"shume shpejt. :wink:

Urata,te deshiroj kthim sa me te shpejt te dajkoja im! :wink:

Urata
22-10-04, 23:05
hahaha hahaha hahaha hahaha kuku sa lulet m'erdhen tek shtepia me kete "parull" te Viganit! O nuk jam e smut po e zane me VOTIMET,bre!Hajde hajrl i kjofte, LDK-ja edhe kete here FITUESE!

Assistente e GJebrailit jam kete here, mos ju ardhte merzi!

Mos m'permndni si shume mue amoni ju kofte se po m'nguc lemza!

ShEjToNkA
22-10-04, 23:20
Qy ,qyy a s'koke smutė aaa phaaaaaa?!!
Ani unė isha duke i pergatit do gurabija tė shehėrit e thashė t'ia lėshoiė njė zė Murgeshės e tė zhdirgjemi me tė pa pakkkkk, po nejse pra s'po vina hiqqqqqqq

Urata
22-10-04, 23:28
Qy ,qyy a s'koke smutė aaa phaaaaaa?!!
Ani unė isha duke i pergatit do gurabija tė shehėrit e thashė t'ia lėshoiė njė zė Murgeshės e tė zhdirgjemi me tė pa pakkkkk, po nejse pra s'po vina hiqqqqqqq

Moj moter kur jam e s'mure s'mhahet gje, pra bjermi per s'shnoshi ma per nder ta di!

hahaha hahaha hahaha................

ShEjToNkA
22-10-04, 23:32
Qy ,qyy a s'koke smutė aaa phaaaaaa?!!
Ani unė isha duke i pergatit do gurabija tė shehėrit e thashė t'ia lėshoiė njė zė Murgeshės e tė zhdirgjemi me tė pa pakkkkk, po nejse pra s'po vina hiqqqqqqq

Moj moter kur jam e s'mure s'mhahet gje, pra bjermi per s'shnoshi ma per nder ta di!

hahaha hahaha hahaha................


hahahahaahaahaaahaah!
ke tė drejtė , atėheØr do vimi veq sa t'i pergatit edhe tė bahėt murgesha gatii :wink:

Luana
22-10-04, 23:34
Urata nese ti bijn ato gurabija mos harro si kojshike me me dhan me hanger pak se fort makonda n'gurbaija shejtonkes :P

Tomori
22-10-04, 23:35
Ndryshuar nga Bond

Urata
22-10-04, 23:36
U tybe LUANA pa t'thirre ne ndeje nuk e la! Shejtonk, mos u ngutni , kadal dale pregaditnu pra deri kah 23 apo 24 keni afat dhe atehere tubohemi e festojme FITOREN dhe njohtohesh edhe VIGANIN, kuku nena jeme sa i pashem eshte!

Per fitore m'ardhshi!

Urata
22-10-04, 23:38
-Urat qke moj po te shendosh Tomori, nvend mos u merzit per kte pun,,,,aj po ta jap nje ineksion natyral qashtu ke me u ba tamam si bilbil,bile ke edhe me kendu edhe me mlyp prap aj tkalume qoft papa Urat

Tomor e ti ēka don me na prue per FESTE! Naj specialiteti anej kah ana e juej.....

ShEjToNkA
22-10-04, 23:43
U tybe LUANA pa t'thirre ne ndeje nuk e la! Shejtonk, mos u ngutni , kadal dale pregaditnu pra deri kah 23 apo 24 keni afat dhe atehere tubohemi e festojme FITOREN dhe njohtohesh edhe VIGANIN, kuku nena jeme sa i pashem eshte!

Per fitore m'ardhshi!


Ckkkaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????????
Ka ora 23-24 ,jo bijo aq vonė s'vi kurr qy ,po ti a edin se nata s'ka ispatė qyy, se sa pėr atė fjalin e funditė kisha ardhunė (hahhaahhahha) Po jo vonė volllaaaaaa :lol: :lol:


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pregatit ma shpejt se ti e dinė qė natėn s'dilėt qyyyyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil:

Urata
22-10-04, 23:44
U tybe LUANA pa t'thirre ne ndeje nuk e la! Shejtonk, mos u ngutni , kadal dale pregaditnu pra deri kah 23 apo 24 keni afat dhe atehere tubohemi e festojme FITOREN dhe njohtohesh edhe VIGANIN, kuku nena jeme sa i pashem eshte!

Per fitore m'ardhshi!


Ckkkaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????????
Ka ora 23-24 ,jo bijo aq vonė s'vi kurr qy ,po ti a edin se nata s'ka ispatė qyy, se sa pėr atė fjalin e funditė kisha ardhunė (hahhaahhahha) Po jo vonė volllaaaaaa :lol: :lol:


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pregatit ma shpejt se ti e dinė qė natėn s'dilėt qyyyyyyyyyyyyyyyy :evil: :evil:
Oj moter une mendova OCTOBER 23 apo 24, qy!

Luana
22-10-04, 23:51
U tybe LUANA pa t'thirre ne ndeje nuk e la! Shejtonk, mos u ngutni , kadal dale pregaditnu pra deri kah 23 apo 24 keni afat dhe atehere tubohemi e festojme FITOREN dhe njohtohesh edhe VIGANIN, kuku nena jeme sa i pashem eshte!

Per fitore m'ardhshi!


hajt se , masi po me thirre ne at tubim qe po te sjelli edhe une kafe http://www.mainzelahr.de/smile/no-smilie/coffeemaker.gif

Urata
23-10-04, 18:06
U tybe LUANA pa t'thirre ne ndeje nuk e la! Shejtonk, mos u ngutni , kadal dale pregaditnu pra deri kah 23 apo 24 keni afat dhe atehere tubohemi e festojme FITOREN dhe njohtohesh edhe VIGANIN, kuku nena jeme sa i pashem eshte!

Per fitore m'ardhshi!


hajt se , masi po me thirre ne at tubim qe po te sjelli edhe une kafe http://www.mainzelahr.de/smile/no-smilie/coffeemaker.gif

t'paste Turisti hė........
se ma hoqe nje gajle t'madhe te kafes....
krejt do knaqemi tuj festu!

Luana
23-10-04, 20:55
erdha urata me e marr the coffe maker se boll e majte se Turisti po don me e marr ne shtepi se ka disa dite qe ska pi caffe i ngrati :roll:http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

Tomori
25-10-04, 19:22
erdha urata me e marr the coffe maker se boll e majte se Turisti po don me e marr ne shtepi se ka disa dite qe ska pi caffe i ngrati :roll:

-Po de Luana, ke te drejte un e ty qe nje jav bajm sefa, e haruam Turistin e ngrat qe e kemi mbyllur ne banes,,,,
Shpejt Luana shkojm e vizitojm Turistin e ngrat, ishalla asht gjall papapa, moj Luan si e haruam njerin nbanes nbullet, eueu moj Luana, haroje kaffen, tshohim njerin nje her,,,http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

Luana
25-10-04, 23:14
erdha urata me e marr the coffe maker se boll e majte se Turisti po don me e marr ne shtepi se ka disa dite qe ska pi caffe i ngrati :roll:

-Po de Luana, ke te drejte un e ty qe nje jav bajm sefa, e haruam Turistin e ngrat qe e kemi mbyllur ne banes,,,,
Shpejt Luana shkojm e vizitojm Turistin e ngrat, ishalla asht gjall papapa, moj Luan si e haruam njerin nbanes nbullet, eueu moj Luana, haroje kaffen, tshohim njerin nje her,,,http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjat kohes se javes , mos e ke par ndonji enderr :?:http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Tomori
25-10-04, 23:38
erdha urata me e marr the coffe maker se boll e majte se Turisti po don me e marr ne shtepi se ka disa dite qe ska pi caffe i ngrati :roll:

-Po de Luana, ke te drejte un e ty qe nje jav bajm sefa, e haruam Turistin e ngrat qe e kemi mbyllur ne banes,,,,
Shpejt Luana shkojm e vizitojm Turistin e ngrat, ishalla asht gjall papapa, moj Luan si e haruam njerin nbanes nbullet, eueu moj Luana, haroje kaffen, tshohim njerin nje her,,,http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/heartss.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjat kohes se javes , mos e ke par ndonji enderr :?:
Po qudi!!! a te duket edhe ty si ender perjetimi yn qe kemi kalu!!!!
Me vjen mir qe je e knaqme me Tomorin, tamam si ne ender :wink:

http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Vigani
25-10-04, 23:50
OOOOOOOOOOO Milet a ka ndoj Maxhetore qe dijne ta qesin nje sahan Petulla aman se u bana hor pa shku me e pa URATEN se me than qe kishte dale nga Spitali tani pas zgjedhjeve.
Shume interesant bre edhe keta doktorret bash gja s'po dijne he.
Urata kishte patur ethet e zgjedhjeve e keta krejt tjera gjera ja mvesheshin,nejse de hajri e dafte jara bi,po kqyrni ndonjera ma pregaditni de naj sahan petulla se du me shkue me e pa URATEN 2 here per zgjedhje.


ps.Valla bre Tomori bajat koke shokit,diskuto si te tjeret e jo cdohere me kunja se po bjen vete ne ta se fundi.hahahahahhah

Urata
25-08-05, 15:52
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

E mi "marrshi" t'ligat juve! Une si molle e rremit...

Murgesha
25-08-05, 16:58
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

E mi "marrshi" t'ligat juve! Une si molle e rremit...

Mashalla!

E kam ditur se veq me hile tė kanė thėnė. :wink:

Gjebraili
25-08-05, 23:15
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

E mi "marrshi" t'ligat juve! Une si molle e rremit...http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif molla si molla http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Urata
31-08-05, 14:26
Gjebrail, gjithemon i zellshem per kėrcim ...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

P'eja t'dushi e t'gushi ty ma s'pari, pastaj Murgeshen, mbretereshen e Dardanise!

teDUAty
31-08-05, 17:20
Te dashure diskutues sa per informim se Urata ka qen tek per pushime dhe eshte shume shendosh e mire duke ndejtur me te dashurin e saj pra me mua.

Urata
31-08-05, 18:08
Kuku, ani zemrush!!! Ishalla se sheh"Gjebraili ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

ps: o shtrigaq, mos ban fesate...

teDUAty
31-08-05, 18:28
Kuku, ani zemrush!!! Ishalla se sheh"Gjebraili ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...

ps: o shtrigaq, mos ban fesate...

nuk po bej fesat more po tregoj te verteten qyyy

Urata
31-08-05, 18:35
teDUAty, mos luej petpetaq me fjale edhe ti, qy!

teDUAty
31-08-05, 20:31
teDUAty, mos luej petpetaq me fjale edhe ti, qy!

te gjith le ta din se ne duhemi dhe ti ke qen te une qyy :!:

Urata
01-09-05, 00:27
teDUAty, mos luej petpetaq me fjale edhe ti, qy!

te gjith le ta din se ne duhemi dhe ti ke qen te une qyy :!:

E ku u mesove keshtu me rrejte, ne CH a?

teDUAty
01-09-05, 01:13
teDUAty, mos luej petpetaq me fjale edhe ti, qy!

te gjith le ta din se ne duhemi dhe ti ke qen te une qyy :!:

E ku u mesove keshtu me rrejte, ne CH a?

nuk po genjej po ke qen tek une ne Kosove po qfar CH-je pash ZOTIN

Urata
01-09-05, 05:02
E Zoti ty t'vrafte hė, po pse po rrenė!!!...O femija i pergazet i katunit! O dreq, nuk po t'njifsha...

Urata
01-09-05, 05:04
I cilit katun ke, pernime? Mos nga katuni i jem, o dreq...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Une s'mbaj mend as nje femij me ate emer ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaa...!!!

Shko e rritu me dad'n...!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

teDUAty
01-09-05, 06:07
E Zoti ty t'vrafte hė, po pse po rrenė!!!...O femija i pergazet i katunit! O dreq, nuk po t'njifsha...


a kuqka keqe hajt se takohemi na apet .....

teDUAty
01-09-05, 06:08
I cilit katun ke, pernime? Mos nga katuni i jem, o dreq...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Une s'mbaj mend as nje femij me ate emer ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaa...!!!

Shko e rritu me dad'n...!!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

boll jom rrit synin ty hangersha hooooo

Urata
01-09-05, 14:57
Rritu me vjet se shtatin mjafte...

Tomori
02-09-05, 13:47
-Urat qke moj po te shendosh Tomori, nvend mos u merzit per kte pun,,,,aj po ta jap nje ineksion natyral qashtu ke me u ba tamam si bilbil,bile ke edhe me kendu edhe me mlyp prap aj tkalume qoft papa Urat

Tomor e ti ēka don me na prue per FESTE! Naj specialiteti anej kah ana e juej.....

-Sa interesante....moje "Urata"....hahahhahaha...qyshe tashe po planifikone terminin per naj feste....ani ani kam me dbe suprize per Festen e vitit te rri....dakorte...a te duket shume large Viti rri..ke durim te lutem mos qaje.... :lol: :lol: :lol:

teDUAty
03-09-05, 14:28
Rritu me vjet se shtatin mjafte...


EDHE VITE KAM MJAFT OJ ZEMER NGA SHTATI SA JAM ME KE PA EDHE VET .....

laliloli
06-09-05, 21:11
Une mora vesh se kjo Urata ishte ne spitalin e grave (me pune te vete):lol: :lol: :lol:

Urata
06-09-05, 21:21
http://pro.posty.com/feco/SympathyCard-BurningCandle.jpg

Urata
08-09-05, 21:11
http://img.123greetings.com/thumbs/enov_thanks_gifts/1069-012-01-1040.gif

i_zjarrrti
08-09-05, 21:33
Vehten, po se po, ama edhe rrethin dhe tė tjerėt. Njohja vetėm e vehtėvetes ėshtė vetėm krijes filozofike e njėmendėsisė, ėshtė rruga e krijimt tė kultit tė vetėkėnaqėsisė.

Sa mė shumė njohje, po aq mė shumė dije!

Urata
08-09-05, 21:49
Vehten, po se po, ama edhe rrethin dhe tė tjerėt. Njohja vetėm e vehtėvetes ėshtė vetėm krijes filozofike e njėmendėsisė, ėshtė rruga e krijimt tė kultit tė vetėkėnaqėsisė.

Sa mė shumė njohje, po aq mė shumė dije!

Sha je kah thue hej...!

Urata
09-09-05, 17:29
Kard keqardhje, candili po digjet(Urata e smut) qashtu kane thane o ZAVRAK...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...


per ty qe m'ke pyet n'privat!!!!

laliloli
09-09-05, 20:25
Kard keqardhje, candili po digjet(Urata e smut) qashtu kane thane o ZAVRAK...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...


per ty qe m'ke pyet n'privat!!!!


A zavrakja qe ishe ti ahahahahaha ,keq po na vie qe je e semure po mbasi me pune tende po krenohemi se me duket dy bebelusha po na i sjell ne jete ,keshtu na ka njoftu ai doktorri i grave :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une do ti pagezoj :lol: :lol: :lol:


Ishalla lirohesh sa me shpejt :lol: :lol: :lol:

Urata
10-09-05, 02:37
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

O mbameni bre se vdiqa...

laliloli
17-09-05, 00:18
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

O mbameni bre se vdiqa...

Hajt ti se te mbajna para duarsh edhe mos ke dert se kena me ti rrit veq me tammel zogu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Urata
18-09-05, 03:21
O lalioli! O tu knaqtė loqka, hė...

laliloli
19-09-05, 07:55
O lalioli! O tu knaqtė loqka, hė...

O bashk me ty Urata,

PO me kend moj Urata i qite ne drite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vigani
20-09-05, 00:45
Tybe bre njeva qe kjo far URATA smut kishe e hajt thash te vije e ta shof pak se a eshte gati a jo.
URATA,nese je gati kallxom se pa i thane TEDIT edhe XUFES me ti marue Drrasat nder ma te mirat qe egzistojne se la,e per tabut une jam mjeshter bashke me Gjebrailin.
Ishalla qiko po ban ma mire ose ngrehja gishte e shliroe njerin vlla hahahahahahahahaah.

Urata
22-09-05, 17:31
Vigan, a mos pate qejf ti a?!!!! Me tu pertri shtrati a...! Mac...

Arbėri
22-09-05, 22:14
Shiqo Urata!
Te ne thone: kur te thone tre veta se je i dehur, kurre mos paqe konsumuar alkool, mbahu per diqka!

Edhe te ti, diqka nuk po shkon bash bash! Diqka ka a? :wink: :lol: :lol:

Sido qe te jete, Arbėri t'pėrshėndet, me familje e me vet :lol: :lol: :lol:

Vigani
23-09-05, 16:30
Vigan, a mos pate qejf ti a?!!!! Me tu pertri shtrati a...! Mac...


Urata,a ban per te ma sqaruar pak se cka pate ti me shtratin tim?
Shuj qiko se pse kemi nejt njehere bashke sa e kemi pi nga nje kafe aty shtrat s'ka pas,ndersa une e pertrije kur te dua edhe ndaq me e dite qe prej sot gjithesesi se ka fillue koha me u ftohe dhe duhet nje jorgan me te trashe tani e tutje e besa edhe qarqafat i kam ndrrue mbreme hahahahahahahaha,e per shtrat po duhen pak ma shume pare tybe,e mos mu perziej ti ne pune te mijat se kur e si e pertrije une shtratin tim,shiqoje shtratin tende qiko.

Urata
24-09-05, 13:53
Shiqo Urata!
Te ne thone: kur te thone tre veta se je i dehur, kurre mos paqe konsumuar alkool, mbahu per diqka!

Edhe te ti, diqka nuk po shkon bash bash! Diqka ka a? :wink: :lol: :lol:

Sido qe te jete, Arbėri t'pėrshėndet, me familje e me vet :lol: :lol: :lol:

Qyre ti Arber...!
Mos mi n'gjiti t'bamet ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Urata
24-09-05, 13:54
Vigan, a mos pate qejf ti a?!!!! Me tu pertri shtrati a...! Mac...


Urata,a ban per te ma sqaruar pak se cka pate ti me shtratin tim?
Shuj qiko se pse kemi nejt njehere bashke sa e kemi pi nga nje kafe aty shtrat s'ka pas,ndersa une e pertrije kur te dua edhe ndaq me e dite qe prej sot gjithesesi se ka fillue koha me u ftohe dhe duhet nje jorgan me te trashe tani e tutje e besa edhe qarqafat i kam ndrrue mbreme hahahahahahahaha,e per shtrat po duhen pak ma shume pare tybe,e mos mu perziej ti ne pune te mijat se kur e si e pertrije une shtratin tim,shiqoje shtratin tende qiko.

Shtratin tim a? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
E kam zgjedhur per qejfi, m'duket...
I shtrejte a...!
"Jorganin" xixė krejt, belivallha...

Murgesha
25-09-05, 10:03
Vigan, a mos pate qejf ti a?!!!! Me tu pertri shtrati a...! Mac...


Urata,a ban per te ma sqaruar pak se cka pate ti me shtratin tim?
Shuj qiko se pse kemi nejt njehere bashke sa e kemi pi nga nje kafe aty shtrat s'ka pas,ndersa une e pertrije kur te dua edhe ndaq me e dite qe prej sot gjithesesi se ka fillue koha me u ftohe dhe duhet nje jorgan me te trashe tani e tutje e besa edhe qarqafat i kam ndrrue mbreme hahahahahahahaha,e per shtrat po duhen pak ma shume pare tybe,e mos mu perziej ti ne pune te mijat se kur e si e pertrije une shtratin tim,shiqoje shtratin tende qiko.

Shtratin tim a? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
E kam zgjedhur per qejfi, m'duket...
I shtrejte a...!
"Jorganin" xixė krejt, belivallha...

Mos u xixėllo edhe ti sipėr shtratit oj Urata, se mos po tė kapin do vizllima mė tė rėnda.
Ha, haahahahahahaahaahahahahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa sigurisht po e din se ku po e qes. :lol: :lol:

Urata
25-09-05, 14:19
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
Oj Murgesha valla diēka ato XIXAT hiq s'po bajne pune ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
M'ka rrok pleqnia oj MOTER, veq qeshtu fjalė...

Gjebraili
25-09-05, 23:05
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
Oj Murgesha valla diēka ato XIXAT hiq s'po bajne pune ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
M'ka rrok pleqnia oj MOTER, veq qeshtu fjalė...Oooooooooooo gjynahi i Zotit, paske mbet si une: vetem me fjale po ushqehem, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

Tash pe shof dhe po bindem: pse po na shkon aq mire muhabeti, mu dhe ty, hahahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
Te dyte te urte, medemek te pa sherre, e me fjale kallaballik, phaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g150.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

Urata
25-09-05, 23:35
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
Oj Murgesha valla diēka ato XIXAT hiq s'po bajne pune ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
M'ka rrok pleqnia oj MOTER, veq qeshtu fjalė...Oooooooooooo gjynahi i Zotit, paske mbet si une: vetem me fjale po ushqehem, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

Tash pe shof dhe po bindem: pse po na shkon aq mire muhabeti, mu dhe ty, hahahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
Te dyte te urte, medemek te pa sherre, e me fjale kallaballik, phaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g150.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o "shkarravites" i lezetit...
A besove ti ēka thashe une a, o veq e pata kush po lajmerohet ne ate kategori "t'pleqve" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A mos deshte me t'thane hajde e bahmi bashke ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Gjebraili
27-09-05, 12:00
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa...
Oj Murgesha valla diēka ato XIXAT hiq s'po bajne pune ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...
M'ka rrok pleqnia oj MOTER, veq qeshtu fjalė...Oooooooooooo gjynahi i Zotit, paske mbet si une: vetem me fjale po ushqehem, hahahahaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa

Tash pe shof dhe po bindem: pse po na shkon aq mire muhabeti, mu dhe ty, hahahahahahaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
Te dyte te urte, medemek te pa sherre, e me fjale kallaballik, phaaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/g150.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a056.GIF
http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o "shkarravites" i lezetit...
A besove ti ēka thashe une a, o veq e pata kush po lajmerohet ne ate kategori "t'pleqve" ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

A mos deshte me t'thane hajde e bahmi bashke ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...


Jo, pot doket http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif
PAK PAK http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Urata
27-09-05, 12:25
O melaqe e ZOTIT...

ps: Gjebrailit i thashe, mos kceni ne mendime ju tjeret...

Murgesha
27-09-05, 13:40
O melaqe e ZOTIT...

ps: Gjebrailit i thashe, mos kceni ne mendime ju tjeret...

Ani de se tė gjithė e dijmė se Gjebraili ėshtė melaqja mė e dashur tek Zoti, dhe s`ta marrim pėr tė keq jo, nėse bahet melaqe e dashur edhe pėr ty. :lol: :lol:

Tomori
27-09-05, 18:44
Tomor e ti ēka don me na prue per FESTE! Naj specialiteti anej kah ana e juej.....Tomor te lutem afromu

-Po Urate ti e dine se jam Humanist dot sjelli bakllava me ara qe te emelsohesh a ben..? :wink: :lol: :lol: :lol:

Urata
28-09-05, 01:15
Tomor, mos i dhuno afishimet...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...

Tomori
30-09-05, 01:11
Tomor, mos i dhuno afishimet...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...
qkaaaaaaaaaaa ,,,,, nuk done bakllave...
ani atehere te sjelli tollumba a i do..!!!! :wink:

Urata
30-09-05, 01:32
Tomor, mos i dhuno afishimet...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...
qkaaaaaaaaaaa ,,,,, nuk done bakllave...
ani atehere te sjelli tollumba a i do..!!!! :wink:

jo be...
po du shaumpite....

Tomori
30-09-05, 10:24
Tomor, mos i dhuno afishimet...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...
qkaaaaaaaaaaa ,,,,, nuk done bakllave...
ani atehere te sjelli tollumba a i do..!!!! :wink:

jo be...
po du shaumpite....

Po "Urata" shaumpite dot sjell Tomori, mos ki merak fare....
...veq ti porosit qka te doje zemra.... :wink:

Gjebraili
30-09-05, 11:36
O melaqe e ZOTIT...

ps: Gjebrailit i thashe, mos kceni ne mendime ju tjeret...http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a077.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a077.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a077.gif

Urata, afroma faqen http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif
Te paste Gjebra, jarabo i Zote http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c010.gif

Urata
02-10-05, 02:55
DREQI I mire e zgjata, mos m'perjarg a...? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

Te duam, te respektojm si gjithemon...!

Tomori
02-10-05, 12:57
DREQI I mire e zgjata, mos m'perjarg a...? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa...

Te duam, te respektojm si gjithemon...!
Flm po ashtu te respektoje e nderuara "Urata''
Kissssssssssssss :arrow: :wink:

Vigani
04-10-05, 02:39
Me shume keqardhje ju lajmeroi se URATA "ndrroi jeten dardane" para tri kater dite. Zoti ju lashte shnosh te tanve e ma se shumti Gjebrailin e saj te dashur. Tomor, mos u merzit as ti se ajo "vdiq" me deshire, pa e mundue kurrfare "smundje" e as "rrymim forumi"hahhahahahahahahhaaha.
Kur doni me hap te pame per te e me ia shnosh kryet Gjebrailit qe aq shume duheshin me Uraten?

Murgesha
04-10-05, 09:59
Me shume keqardhje ju lajmeroi se URATA "ndrroi jeten dardane" para tri kater dite. Zoti ju lashte shnosh te tanve e ma se shumti Gjebrailin e saj te dashur. Tomor, mos u merzit as ti se ajo "vdiq" me deshire, pa e mundue kurrfare "smundje" e as "rrymim forumi"hahhahahahahahahhaaha.
Kur doni me hap te pame per te e me ia shnosh kryet Gjebrailit qe aq shume duheshin me Uraten?

E me ēfarė jete e paska ndėrruarr Urata Dardaninė se?? :cry: :cry: :cry: :cry:

Tomori
04-10-05, 10:41
Me shume keqardhje ju lajmeroi se URATA "ndrroi jeten dardane" para tri kater dite. Zoti ju lashte shnosh te tanve e ma se shumti Gjebrailin e saj te dashur. Tomor, mos u merzit as ti se ajo "vdiq" me deshire, pa e mundue kurrfare "smundje" e as "rrymim forumi"hahhahahahahahahhaaha.
Kur doni me hap te pame per te e me ia shnosh kryet Gjebrailit qe aq shume duheshin me Uraten?

E me ēfarė jete e paska ndėrruarr Urata Dardaninė se?? :cry: :cry: :cry: :cry:

-Po Urata ka nderuar jeten e Rebelizmit...Urata nuk eshte ma rebele..
..Por nje Urate e emancipuar duke ju falemderuar Dardanise...
...dhe kuptohet edhe Tomori ka pas ndikim te madhe ndaj Urates.. :wink:

Vigani
07-10-05, 23:00
Haj medet haj,po ku s,po ja rrokeka bash hiq ketije far TOMORIT bre,kryet qyski e paska po me duket hahahahahahahahaha.
Po jo more milet ajo s'ka vdeke me shti n'dhe jo po veq qe i ka ndrrue te gjitha dokumentet de,nga ato Dardane tash eshte bere Amerikane de hahahahahahahaha.
Urata, aje ma mire allahile,ishalla po pshton de?

Urata
09-10-05, 03:32
Haj medet haj,po ku s,po ja rrokeka bash hiq ketije far TOMORIT bre,kryet qyski e paska po me duket hahahahahahahahaha.
Po jo more milet ajo s'ka vdeke me shti n'dhe jo po veq qe i ka ndrrue te gjitha dokumentet de,nga ato Dardane tash eshte bere Amerikane de hahahahahahahaha.
Urata, aje ma mire allahile,ishalla po pshton de?

:lol: :wink: :lol:

:arrow:

Tomori
16-10-05, 16:20
Haj medet haj,po ku s,po ja rrokeka bash hiq ketije far TOMORIT bre,kryet qyski e paska po me duket hahahahahahahahaha.
Po jo more milet ajo s'ka vdeke me shti n'dhe jo po veq qe i ka ndrrue te gjitha dokumentet de,nga ato Dardane tash eshte bere Amerikane de hahahahahahahaha.
Urata, aje ma mire allahile,ishalla po pshton de?

:lol: :wink: :lol:

:arrow:

:lol: Te lumte "Urata",,,,,po ashtu edhe une te respektoje,,,, :wink:

Nice_BoY
16-10-05, 23:21
Urata ishalla ki boh ma mir Kolege :wink:

Sy_kaltra
17-10-05, 12:49
Urata ishalla ki boh ma mir Kolege :wink: qy qy more ti ven spo len ma i rras kto hund bre :P :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
17-10-05, 13:41
Urata ishalla ki boh ma mir Kolege :wink:

Kolege...?!?!

Nice_BoY
17-10-05, 21:07
Urata ishalla ki boh ma mir Kolege :wink: qy qy more ti ven spo len ma i rras kto hund bre :P :lol: :lol: :lol: :wink:


hahahaha ti e din se kat hi un ni konagjeq qika e perzi un MpuQ ty Shum :D :wink:

Sy_kaltra
18-10-05, 09:45
hahahaha ti e din se kat hi un ni konagjeq qika e perzi un MpuQ ty Shum :D :wink: ahh qa je ti oooo :) :wink:

Nice_BoY
21-10-05, 16:14
hahahaha ti e din se kat hi un ni konagjeq qika e perzi un MpuQ ty Shum :D :wink: ahh qa je ti oooo :) :wink: :wink:

Urata
22-10-05, 01:54
Sy_mavihte dhe Nice_Boy mos i barsoni shakat n'oden time edhe ju,qy...
po pjellin pjeshtllim, vallha...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa... :wink:

halla e madhe
22-10-05, 14:08
Urata_hala je ne pushim mjeksor a?Qu bijo dil tash n'pune se une e kame rendin per pushim mjeksor :lol: :lol: :lol: vegimi djalosh i keq qe po e bajka punen telall,mos me guxu njeri as mu smu :wink: :lol: :lol: :lol:

Urata
22-10-05, 22:43
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa...
kuku hallush n'qaf marr em ka...
kush spo m'paraqitet ma ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Sy_kaltra
23-10-05, 10:39
Sy_mavihte dhe Nice_Boy mos i barsoni shakat n'oden time edhe ju,qy...
po pjellin pjeshtllim, vallha...

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa... :wink:mo moj se rasisht e nxuna n'od tonde shtrig bre :P :P

te perqafoj shummm Urata :wink:

Urata
23-10-05, 13:22
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...


Oj Sy_mavihte o me lote kam qeshe...
e forte ajo qe ke thene me siper ...

Zemra tu g'zofte jarabih...!

Sy_kaltra
23-10-05, 13:57
a pe sheh shtrigani od em od bre drqi kryet ja hangt ...

rasisht e nxuna te ti :P
ta hangsha loqken po e mire je :wink:

Vigani
29-10-05, 21:56
a pe sheh shtrigani od em od bre drqi kryet ja hangt ...

rasisht e nxuna te ti :P
ta hangsha loqken po e mire je :wink:

Po kadal bre SY-MAVITA,lema edhe mu pak nga locka e saj qy,hahahahahaha,masi paskan hise krejt dyjeja ne locke te saj edhe une jam njeri nga kjo dynje e shkrete hahahahah.

Tomori
04-08-07, 18:31
Tomor e ti ēka don me na prue per FESTE! Naj specialiteti anej kah ana e juej.....

cfare te do zemra zemrushe,,,, veq me thuaj dhe menjeheres dergoj specialitetin mbasTurist Postjerit, ta sjell nvent Turist Poshtari,,,,