PDA

View Full Version : ANNA dhe SH-E-T-A


hana
11-06-04, 16:43
te dashur forumista sipas burimeve fshehta te SHERBIMI SEKRET I FORUMIT zbuluam se qifti i ri eshte ANNA&SH-E-T-A........... :shock: :shock: :shock: po valla edhe une qeshtu mbeta por te gjitha faktet perputhen .Se te dy e mbajshin te fsheht lidhjen e tyre por SHSF nuk gabon :wink: :wink: :wink: :wink:

Gentiana
11-06-04, 17:25
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pasha Mamin ma ka marr mendja :roll: :? :wink:
Shikoni se SHSF asnjeher nuk gabon,prandaj nuk keni pse tna mbani te msheft, se keshtu e ashtu e marrim vesh 8)

Murgesha
11-06-04, 18:00
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pasha Mamin ma ka marr mendja :roll: :? :wink:
Shikoni se SHSF asnjeher nuk gabon,prandaj nuk keni pse tna mbani te msheft, se keshtu e ashtu e marrim vesh 8)

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

VARDARI
11-06-04, 18:33
-Ju lumt juve te SHSF ja keni kalu edhe CIA-s
Ju uroj suksese ne te ardhmen SHSF para djema

mendim
11-06-04, 20:43
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

anna
11-06-04, 20:56
mu kan ta di qka ke ti ajajajjajaja po i shpejt paska qene shsf :( :(

Vera
12-06-04, 07:59
ahahah jajjajaj sa e shpejt SHSF hahah se eeeeee keta nashta kishin pas qef ende me zgjat romanca e tyre fshehurazi por i zbuluam hahah

anna&S-h-e-t-a

anna
12-06-04, 09:18
te shpejt hahahahhaha :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
12-06-04, 18:46
TE KAM THENE MOJ ANNA, KY SHERBIMI SEKRET E FORUMIT ESHTE SHUM FUNKSIONUS, KEMI REKRUTUAR AGJENT EDHE ATJE KU STE VETE MENDJA. :wink:

aferdita
12-06-04, 19:50
urime qifti i ri
prej kurit keshtu bre :lol: :lol: :lol:

anna
13-06-04, 11:44
qe kur eshte hape tema jemi cifti i ri :lol: :lol:

Vera
13-06-04, 14:17
qe kur eshte hape tema jemi cifti i ri :lol: :lol:

prej 11 qershor anna a mos keni qen edhe me par bashk e nuk ia kemi qelluar hahaa :wink: :lol: :lol:

anna
14-06-04, 09:11
qe kur eshte hape tema jemi cifti i ri :lol: :lol:

prej 11 qershor anna a mos keni qen edhe me par bashk e nuk ia kemi qelluar hahaa :wink: :lol: :lol:

ja ja me 11 qershor fiks :wink:

SheTa
16-06-04, 20:49
Ev ev Qka eshte ka bohet :P more keshtu shfe qka ...
edhe qfare lidhje pasna une me annen kur nuk jam hy ne forum
qe sa kohe jajajjajaja :P Kabim pasket marr vesh valla :P


Edhe ti Vera Ske nevoje me ma permande emerin hiq oki kapish :)


Ty Aferdita :) Te Preshndes :P shum :)Anna QKa kan more kta :P kur u bom qifte na :) dy ase qe kemi fol :P

Cool_Boy
16-06-04, 20:52
anna urime qiki.........

Cool_Boy :cry:

SheTa
16-06-04, 20:52
Ksi Heri kabon SHERBIMI SEKRET I FORUMIT te dhenat kabim i paska marr :P edhe nuk eshte vertet :) keshtu qe :) i kisha thon :P tejter her
te marrin info te verteta :P se i akuzoje :P per thashetheme by :P

Aferdita i like you baby :)

Gentiana
17-06-04, 11:45
:roll: :roll: :roll:

SheTa
17-06-04, 17:53
edhe ksi nima anna mase po thoin kta a ishum preshtat a:) na dy a thu a"_ e ekshtu ju preshdes :0 bye sheta

anna
18-06-04, 13:08
hahahah prej kuri ju kam thane qe e keni gabim por jo hiq vazhdojshi hahahah ok tash po e them kush asht anonimi fillon me shkronjen f ..... :lol: :lol:

SheTa
19-06-04, 00:16
E qka me bo qishtu e ka :P Anna Mos ta nin se bohet mir ne kosoven e lir :) 8)

aferdita
19-06-04, 08:02
E qka me bo qishtu e ka :P Anna Mos ta nin se bohet mir ne kosoven e lir :) 8)
tu be mire eshte vetem pritnii :wink:

te pershendes shum :wink:

Vera
19-06-04, 08:48
hahahah prej kuri ju kam thane qe e keni gabim por jo hiq vazhdojshi hahahah ok tash po e them kush asht anonimi fillon me shkronjen f ..... :lol: :lol:

anna une veq nje njeri me shkronjen f... e njof ketu por nuk poe them se mos po me del gabim hahahahah

aferdita
20-06-04, 09:41
qka u be me ciftin e ri
a u ndan mejnehere sa u ben bashk a :roll:

SheTa
21-06-04, 00:41
Aferdita :) te preshndes mes pari e dyta :) ndash ne te bohet mir ndash mos te bohet nuk pres une :P


Edhe Aferdita :P me vjen keq se nuk jemi kon qift me annen kurr...
keshtu se paske marr vesh kabim.., Te preshndes
Keni kohe mu mirr ju me forum :P ika ne gjum bye

anna
21-06-04, 19:07
ahahha vera mos fol hiq ma mire se nuk asht flori ehe ej po normal bre njeri une e sheta nuk kemi qene asnjeher bashke :lol:

Murgesha
22-06-04, 09:02
Anna a e takove ende Princ Sheten, hajt tregom vetem mua se si po kalon me te?

anna
22-06-04, 18:02
Anna a e takove ende Princ Sheten, hajt tregom vetem mua se si po kalon me te?

ahahahah jo jo me sheten nuk kam folur asnjeher as me mesazh privat bile nuk di pse hana e ka hap temen :roll:

lazdrani
22-06-04, 18:17
Anna a e takove ende Princ Sheten, hajt tregom vetem mua se si po kalon me te?

ahahahah jo jo me sheten nuk kam folur asnjeher as me mesazh privat bile nuk di pse hana e ka hap temen :roll:
Ani de anna bere ti hapin e pare se nuk i dihet kurre :wink:

Vera
22-06-04, 18:22
ahahha vera mos fol hiq ma mire se nuk asht flori ehe ej po normal bre njeri une e sheta nuk kemi qene asnjeher bashke :lol:

po e di bre njeri qe nuk eshte veq flori ketu qy e as me ket tipin kurr bash nuk ke qen hahahahah.

anna pa e gjet nuk kam me lon ehh

Cool_Boy
23-06-04, 13:08
Vera forget others here i am for you babes... :wink: :wink: :wink:

Vera
23-06-04, 15:13
Vera forget others here i am for you babes... :wink: :wink: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

IceGirl
26-06-04, 04:48
anna dhe S-h-e-t-a aaa qysh mer nuk me keni bo zo, me jav qit nje dark mer aiiii qe kur keshtu....??? :?:

anna
27-06-04, 18:01
ahahha vera mos fol hiq ma mire se nuk asht flori ehe ej po normal bre njeri une e sheta nuk kemi qene asnjeher bashke :lol:

po e di bre njeri qe nuk eshte veq flori ketu qy e as me ket tipin kurr bash nuk ke qen hahahahah.

anna pa e gjet nuk kam me lon ehh

epo nisja atehere :wink:

anna
27-06-04, 18:02
anna dhe S-h-e-t-a aaa qysh mer nuk me keni bo zo, me jav qit nje dark mer aiiii qe kur keshtu....??? :?:


jan ka te rrejn leji ti keta :wink:

IceGirl
27-06-04, 19:56
ok anna te besoj :)

SheTa
29-06-04, 21:56
Hala jeni tu qa drasa qitu gjyna valla po me dhimi :) mos hupni kohe palidhje

SheTa
30-09-07, 20:23
:P pha Qishtu Kur Jam kon I ri ....

qika_pejes
02-10-07, 14:01
Sheta i ri je hala ,.,..,.,.,.,

SheTa
02-10-07, 16:27
Qika_pejes ahahaha :) Ja po I ri Jam dita dites veq po plakem :D

Xixall mu ke bo :D Shum me rrin gati :D ahaha (K)

qika_pejes
02-10-07, 16:48
Sheta qka tu kom ba :rolleyes:

SheTa
02-10-07, 17:02
Xixall :P ahahaha Qe sme len vetum me rrin gati qy :D mpuq

qika_pejes
02-10-07, 17:09
hahahahahha Sheta shpejt te paskan zbulu bre khuu shqiptarte ma zi se cia Kush eshte ANNA prezentom ?

SheTa
02-10-07, 17:20
qika_pejes (http://www.dardania.de/vb/upload/member.php?u=23388)

Ahahahaha Ku me Marr more Annen tash ku me dit :) ka eshte a u martu a fiju qy :D

Ti enez qitash u zbulove se kta tjert e'kan zbulu para dy viti ahahahahaa ti me vones qy :D

qika_pejes
02-10-07, 17:24
:mad: ..............

SheTa
02-10-07, 17:34
qika pejes

ahahaha pa Nervoz e pa panik kaluse jan kto sen : D

dhe plus nervoz t'bon dom ty shkon shkatrim bukuris :D

qika_pejes
02-10-07, 17:38
haha jo por te isha une ne ate kohe sta kisha lan ANEN mu martu se kisha lan me te tradhetu:tongue:

SheTa
02-10-07, 17:49
ahahha Po ti e gjall je bre ..

Njese T'preshndes niher se ika ..

anna
05-10-07, 11:04
qeeshtu shet aaa qeshtu veq pak qe te kom lon vete edhe ia niseeee aa!!:frown:....jete e poshter!!!...thjesht spo muj me besu!!

Diana007
05-10-07, 11:07
qeeshtu shet aaa qeshtu veq pak qe te kom lon vete edhe ia niseeee aa!!:frown:....jete e poshter!!!...thjesht spo muj me besu!!


E moj Anna ruje sa ke ngat se pak u largove nga ai me nuk e ke pa , po ben diq edhe ktheje prap :biggrin:

gertaa
05-10-07, 11:13
a muj me hi une n midis anes e shetes

SheTa
05-10-07, 11:46
anna A'moj ana gjall koke ti a ... :) dhe un ty t'lash vetum veq pakes po dul shum
Jeta Ma'te poshter ska tybe .... Nima Qka un qy :D

SheTa
05-10-07, 11:47
Diana ahahaha :) po shuj moj se Jam kon pushim un lypa ni vjet me takoj :P 2 vjet dhe qe :D qy
sdi koket kon ka boni darsum ju pa mu :D

SheTa
05-10-07, 11:48
Greta Ka po don me hy ne mes ti nima ? Dhe Bukur Po t'rrika ky nick :D

qika_pejes
06-10-07, 08:12
anna qe ku e ki sheten apet tybe kush sta merr :biggrin: a ta nisi?

SheTa
12-11-07, 22:57
Ehmmmmm Po Un si top i futbollit po me boni a'na nisi kne a'ta nisi ane :D