PDA

View Full Version : Murgesha dhe Uliksi ne pushime zyrtare martesore.


Dreni30
22-03-05, 00:15
Mora vesh se keta dy po qendrojne ne pushime martesore.
Ose si po i thojne ne muaj te mjaltit.
Une personalisht ju deshiroj pushime te kendshme dhe dite te lumtura mjaltore martesore.

Simbas informatave jo zyrtare e kan ftuar Engjellushen time per me i marr ne nje intervju se si po i kalojne keto dite te embla martesore.

DEA
22-03-05, 00:16
Mora vesh se keta dy po qendrojne ne pushime martesore.
Ose si po i thojne ne muaj te mjaltit.
Une personalisht ju deshiroj pushime te kendshme dhe dite te lumtura mjaltore martesore.

Simbas informatave jo zyrtare e kan ftuar Engjellushen time per me i marr ne nje intervju se si po i kalojne keto dite te embla martesore.


hahahahahahahahahah po a more vesh sa ka kishin tret more hahahahahah

Luana
22-03-05, 00:22
po e shoh se kan humb qysh dje , wawawa hajde urime i koft , ishalla e nisin nji bebe menjiher ne muajin e mjaltit :wink:

dembelica
22-03-05, 00:25
Bash mire besa,nuk kan hum kehe e menjeher fiuuuuuuuu ja kan qa.


Hajde kalofshin mire ishalla :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-03-05, 00:28
Mora vesh se keta dy po qendrojne ne pushime martesore.
Ose si po i thojne ne muaj te mjaltit.
Une personalisht ju deshiroj pushime te kendshme dhe dite te lumtura mjaltore martesore.

Simbas informatave jo zyrtare e kan ftuar Engjellushen time per me i marr ne nje intervju se si po i kalojne keto dite te embla martesore.

Po Dreni ,kjo ėshtė mė sė e vėrtet :wink:
Tani nė orėt e mbrėmjes mė erdhi njė Fax nga Spanja pikrisht Madriti, ku nė tė shkruhet:

E nderuara Shejtonka , tė lėrim ty lajmin qė tė publikosh se ku gjendemi neve. Tė jemi shumė mirėnjohsė pėr kėtė bashkimė tė dėshiruarė kaherė qė na e mundėsove. Ku me rezistencėn tėndė qė ėshtė pėr cdo lavdat :lol: :lol: :lol: na bėre qė tė jemi nė sotė kėtu ke jemi. Ndajė tė falnderojmė dhe si pas mundėsive tuaja do tė jemi akoma mė mirėnjohės nėse i lėnė dis punė dhe angazhime anash dhe vije pėr tė na intervistuarė :lol: :lol:

Tė pėrshėndetin shumė, Murgesha & Uliksi.

Ishinė kėto pra fjaletØtė cilat citova nga Faxi qė mė erdhi sonte nė Studio. Dhe unė ia drejtova Drenit ,kėtė lajmė qė ta komentojė :lol: :wink:

IceGirl
22-03-05, 01:35
:shock: Ncuk s'po besoj

Gentiana
22-03-05, 01:52
:shock: Ncuk s'po besoj

Jo loqkum, beso,beso.

Ani sa inat po me vjen,ketu Murgesha po na ben kajde, e kendej po shkon ne pushime me te. Nc nc nc,veq mos e nxafsha :evil:

IceGirl
22-03-05, 01:54
:shock: Ncuk s'po besoj

Jo loqkum, beso,beso.

Ani sa inat po me vjen,ketu Murgesha po na ben kajde, e kendej po shkon ne pushime me te. Nc nc nc,veq mos e nxafsha :evil:

O jo bre s'po besoj se ajo Lazdranin e don :lol:

Diana007
22-03-05, 08:53
Qka jan mor gjith keto thashethme cnccncnc , po Uliksi ka qen dje me mu more qy :lol: :lol: se di ka po merrni ketu informata te gabushme :evil:

dembelica
22-03-05, 09:57
Qka jan mor gjith keto thashethme cnccncnc , po Uliksi ka qen dje me mu more qy :lol: :lol: se di ka po merrni ketu informata te gabushme :evil:

Po thu qe te gabueshme jan a ?


Ani un besojsha EwwwwEwwwww :wink:

Diana007
22-03-05, 10:00
Qka jan mor gjith keto thashethme cnccncnc , po Uliksi ka qen dje me mu more qy :lol: :lol: se di ka po merrni ketu informata te gabushme :evil:

Po thu qe te gabueshme jan a ?


Ani un besojsha EwwwwEwwwww :wink:

Po normal qe kan qen t gabushme qy , ani qfar nate ka qen dje wowow me mbajt ne mend tan jetn :lol:

PS: na tuj u kanq ej ketu tuj u marr me thashetheme hehehhehehe

dembelica
22-03-05, 10:08
Qka jan mor gjith keto thashethme cnccncnc , po Uliksi ka qen dje me mu more qy :lol: :lol: se di ka po merrni ketu informata te gabushme :evil:

Po thu qe te gabueshme jan a ?


Ani un besojsha EwwwwEwwwww :wink:

Po normal qe kan qen t gabushme qy , ani qfar nate ka qen dje wowow me mbajt ne mend tan jetn :lol:

PS: na tuj u kanq ej ketu tuj u marr me thashetheme hehehhehehe


Me vjen mire pra :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Diana007
22-03-05, 10:12
Qka jan mor gjith keto thashethme cnccncnc , po Uliksi ka qen dje me mu more qy :lol: :lol: se di ka po merrni ketu informata te gabushme :evil:

Po thu qe te gabueshme jan a ?


Ani un besojsha EwwwwEwwwww :wink:

Po normal qe kan qen t gabushme qy , ani qfar nate ka qen dje wowow me mbajt ne mend tan jetn :lol:

PS: na tuj u kanq ej ketu tuj u marr me thashetheme hehehhehehe


Me vjen mire pra :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


:wink: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
22-03-05, 10:20
Nuk e di psssssssttttttt!

MemphiSx
22-03-05, 10:47
Perhajr perhajr Murgesh ;) Shum ki ndejt veq me njo edhe ti :D :D

Diana007
22-03-05, 10:49
Perhajr perhajr Murgesh ;) Shum ki ndejt veq me njo edhe ti :D :D

Mor e Murgesha e ka vem nje Lazdranin qy , qka ju ken ly shtu , edhe at askund nuk kan shku :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-03-05, 15:31
Ah moj Diana po sherrin e madh e kishe ti.
Shkojshe bijo veq ne t“pane e la burrin mbas dore e ja pash sherrin edhe une tani.
Hajt tani si te duash shko gjeje nje tjeter e mos mu sill me rreth Uliksit. :twisted:

Gentiana
22-03-05, 15:39
Ah moj Diana po sherrin e madh e kishe ti.
Shkojshe bijo veq ne t“pane e la burrin mbas dore e ja pash sherrin edhe une tani.
Hajt tani si te duash shko gjeje nje tjeter e mos mu sill me rreth Uliksit. :twisted:
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif :wink:

Murgesha
22-03-05, 15:47
Ah moj Diana po sherrin e madh e kishe ti.
Shkojshe bijo veq ne t“pane e la burrin mbas dore e ja pash sherrin edhe une tani.
Hajt tani si te duash shko gjeje nje tjeter e mos mu sill me rreth Uliksit. :twisted:
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif :wink:'


E ti ēka dreqin ke qė po shkarravitesh??? :evil:

dembelica
22-03-05, 15:50
Ah moj Diana po sherrin e madh e kishe ti.
Shkojshe bijo veq ne t“pane e la burrin mbas dore e ja pash sherrin edhe une tani.
Hajt tani si te duash shko gjeje nje tjeter e mos mu sill me rreth Uliksit. :twisted:
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif :wink:'


E ti ēka dreqin ke qė po shkarravitesh??? :evil:

OOOooj Genta qu moj se u bone pluhur krejt, berbat u bone po qu :wink:

Gentiana
22-03-05, 15:51
E ti ēka dreqin ke qė po shkarravitesh??? :evil:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a108.gif

Asgje moj,veq po qeshem,qyre nje her.

Po me pelqejn fjalet tua de, se si po don me e mbrojt ksaj radhe dashurin.

Loqkum, te uroj fat ksaj radhe,se tybe edhe Lazdrani te pat len pas dore nje koh,dhe shpresoj se uliksi nuk esht ashtu?! :wink:

Murgesha
22-03-05, 15:54
E ti ēka dreqin ke qė po shkarravitesh??? :evil:
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a108.gif

Asgje moj,veq po qeshem,qyre nje her.

Po me pelqejn fjalet tua de, se si po don me e mbrojt ksaj radhe dashurin.

Loqkum, te uroj fat ksaj radhe,se tybe edhe Lazdrani te pat len pas dore nje koh,dhe shpresoj se uliksi nuk esht ashtu?! :wink:


Jo loqki Lazdrani smė pat lėnė kurrė pas dore por, Shejtonka me shpifjet e veta, e ai tuj mendu se vėrtet unė spo e dua mė, pėr lumturinė time u largua vet. :cry: :cry:
Ishalla Uliksi mė mban si ai. :wink:

Diana007
22-03-05, 16:12
Me keq ardheej them me lot ne sy , :cry: :cry: ja pafsh hajrin Murgesh , s e ke me qu qaste te mir me te ,valla se boll burr i mi esht , o bre qka me bonet :cry: :cry: , po do te heqi dor nga ai :wink:

Murgesha
22-03-05, 16:21
Me keq ardheej them me lot ne sy , :cry: :cry: ja pafsh hajrin Murgesh , s e ke me qu qaste te mir me te ,valla se boll burr i mi esht , o bre qka me bonet :cry: :cry: , po do te heqi dor nga ai :wink:


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Edhe unė jam nėn lėkurėn tėnde, se edhe mua boll keq ma kanė ba.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
22-03-05, 16:24
Me keq ardheej them me lot ne sy , :cry: :cry: ja pafsh hajrin Murgesh , s e ke me qu qaste te mir me te ,valla se boll burr i mi esht , o bre qka me bonet :cry: :cry: , po do te heqi dor nga ai :wink:


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Edhe unė jam nėn lėkurėn tėnde, se edhe mua boll keq ma kanė ba.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:shock: :shock: Qka te bem moj ne??? qy

Diana007
22-03-05, 16:25
Me keq ardheej them me lot ne sy , :cry: :cry: ja pafsh hajrin Murgesh , s e ke me qu qaste te mir me te ,valla se boll burr i mi esht , o bre qka me bonet :cry: :cry: , po do te heqi dor nga ai :wink:


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Edhe unė jam nėn lėkurėn tėnde, se edhe mua boll keq ma kanė ba.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Ai keq ta kan bo ma more burrin , po shpresoj se do te kaon qate te mira , vem kujdes , mos e le shm vet se te ndoshe njta si mu , se ai kish marka me i nderru grat .

PS: mos me pas desht ti nuk e kishe marr :lol:

uliksi31
22-03-05, 17:07
Te nderuar forumista/e,vec sa u ktheva nga konzulli Amerikan ne Madrid.Murgesha per 2 jave e merr passaporeten.Per befasi muarem nje fax nga avokati i Dianes po kerkojn dam-shperblim.Avokati ishte nga Dardania,po per shkaqe sigurie emri i avokatit mbetet i pa botuar.Po presim qe ai te lajmrohet vet.
Ne do e perdorim te njajtin avokat familjar- Shejtonken.Ju pershendesin nga Spanja :)

Kaltrushi
23-03-05, 15:38
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:

Diana007
23-03-05, 15:41
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink: O te lumt goja hooooooooo

ShEjToNkA
23-03-05, 17:54
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:


Mė vjenė mirė qė mė nė fund qenka vetėpublikuar dhe prononcuarė Avokatja e Dianės. :lol: :lol: :lol:

Unė Z.Kaltrushe ,s'ka qė tė themė vetėm nė pik tė shkurtėra do t'iu pėrgjegjemė kėtyre fjalve tė juaja.


Nėn 1) Dianna ,ka hekė dore me qenė se realiteti s'mundem t'i shmangemi dotė ,ndajė edhe duhėt pranuarė sa do qė tė jetė Jo edhe i mirė se ardhurė. :lol:

Nėn 2) Murgesha ,s'ka luajtur bishtė , po c'tė bėjshė dashnia e ka kėshtu :wink:

Nėn 3) Lazdrani ,s'ka humburė ,por ai nuk dėshironė tė prononcohet publikisht me qenė se janė kuptuarėnė katėr sy me Ish-Mbretreshėn e tij ,tani mė Mbretresha e Uliksit.

Nėn 4) Nuk keni nevojė t'i kėrconoheni Uliksit ,po qė se i keni edhe 10 fjalė por duhėt qetė tė folni :lol: :lol: Se gjithcka po shkonė nė regullė.


Ju pėrshėndes Zonjushė ,unė kaq kisha :lol: :lol:

uliksi31
23-03-05, 18:52
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:


Mė vjenė mirė qė mė nė fund qenka vetėpublikuar dhe prononcuarė Avokatja e Dianės. :lol: :lol: :lol:

Unė Z.Kaltrushe ,s'ka qė tė themė vetėm nė pik tė shkurtėra do t'iu pėrgjegjemė kėtyre fjalve tė juaja.


Nėn 1) Dianna ,ka hekė dore me qenė se realiteti s'mundem t'i shmangemi dotė ,ndajė edhe duhėt pranuarė sa do qė tė jetė Jo edhe i mirė se ardhurė. :lol:

Nėn 2) Murgesha ,s'ka luajtur bishtė , po c'tė bėjshė dashnia e ka kėshtu :wink:

Nėn 3) Lazdrani ,s'ka humburė ,por ai nuk dėshironė tė prononcohet publikisht me qenė se janė kuptuarėnė katėr sy me Ish-Mbretreshėn e tij ,tani mė Mbretresha e Uliksit.

Nėn 4) Nuk keni nevojė t'i kėrconoheni Uliksit ,po qė se i keni edhe 10 fjalė por duhėt qetė tė folni :lol: :lol: Se gjithcka po shkonė nė regullė.


Ju pėrshėndes Zonjushė ,unė kaq kisha :lol: :lol:

Tash e mrapa,kush ka pyetje,verejtje,fyerje ndaj nesh qe ku eshte avokatja jone.Urdhroni drejtohuni asaj.Po e shefni ju pala kundershtare se duheni 3 apo 4 avokat kunder saj.E qysh nuk te kame njohur kur kishte i ngrati President Clinton problemin me qat dreqen, se tybe skish patur kush cka me i bo. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
23-03-05, 20:28
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:

Kaltrushe unė skam lujtė bisht kurrė, por krejt fajet Diana i pati, se srrike nė shpi po orė e dakik shkojke nė vizitė tek nona e vet.
Edhe Lazdrani smė qėlloi afėr kėto ditė dhe u ba kjo punė.
Nėse prezentohesh si avokate e Dianės mund tė flasėsh pėrndryshe mnuk ke mė mundėsi tė flasėsh me mua rreth kėtij problemi. :wink: :wink:

uliksi31
24-03-05, 01:37
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:

Kaltrushe unė skam lujtė bisht kurrė, por krejt fajet Diana i pati, se srrike nė shpi po orė e dakik shkojke nė vizitė tek nona e vet.
Edhe Lazdrani smė qėlloi afėr kėto ditė dhe u ba kjo punė.
Nėse prezentohesh si avokate e Dianės mund tė flasėsh pėrndryshe mnuk ke mė mundėsi tė flasėsh me mua rreth kėtij problemi. :wink: :wink:

Po ti Kaltrushe pse e le Kercovarin.Bile as good bye nuk i tha.Cdo dite me bene telefone;A ma pate ku zogzen time.Na bile haptas, tinzak nuk jemi :lol: :wink:

S81
24-03-05, 02:59
Kenaqesia ma e madhe ashte arrijtja e qellimit.
trego a ja ke arrijt atij qellimit!!!!

Kaltrushi
24-03-05, 08:23
qfar te them perpos.....


Diana mos lsho dore........:)

murgesh mos luj bisht.... :lol:

lazdran ku je bre djale se ta murren nusen...... :evil:

ulisk me ty i kam nja dy fjale.......... :shock:

Kaltrushe unė skam lujtė bisht kurrė, por krejt fajet Diana i pati, se srrike nė shpi po orė e dakik shkojke nė vizitė tek nona e vet.
Edhe Lazdrani smė qėlloi afėr kėto ditė dhe u ba kjo punė.
Nėse prezentohesh si avokate e Dianės mund tė flasėsh pėrndryshe mnuk ke mė mundėsi tė flasėsh me mua rreth kėtij problemi. :wink: :wink:

Po ti Kaltrushe pse e le Kercovarin.Bile as good bye nuk i tha.Cdo dite me bene telefone;A ma pate ku zogzen time.Na bile haptas, tinzak nuk jemi :lol: :wink:


more me vje keqq shume por paske marre informata shume shume te gabimshme............

Kaltrushi
24-03-05, 08:42
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME

Diana007
24-03-05, 08:45
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Oj qik moj un sa u gezov as e merdh avokati kjo prap me la vetun qy, un mendova s e tash do ta kethej burrin :wink:

Kaltrushi
24-03-05, 08:46
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Oj qik moj un sa u gezov as e merdh avokati kjo prap me la vetun qy, un mendova s e tash do ta kethej burrin :wink:


OJ DINUSH E DREJTA ESHT NE ANEN TENDE................. :wink:

por jo ne ANEN time se............ :cry:

Diana007
24-03-05, 08:48
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Oj qik moj un sa u gezov as e merdh avokati kjo prap me la vetun qy, un mendova s e tash do ta kethej burrin :wink:


OJ DINUSH E DREJTA ESHT NE ANEN TENDE................. :wink:

por jo ne ANEN time se............ :cry:


Paj po por po duhe tme me ndihmu dikush un vetun nuk po muj qy :?

Kaltrushi
24-03-05, 10:34
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Oj qik moj un sa u gezov as e merdh avokati kjo prap me la vetun qy, un mendova s e tash do ta kethej burrin :wink:


OJ DINUSH E DREJTA ESHT NE ANEN TENDE................. :wink:

por jo ne ANEN time se............ :cry:


Paj po por po duhe tme me ndihmu dikush un vetun nuk po muj qy :?


:shock: :cry: :? :o

ShEjToNkA
24-03-05, 10:38
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Hė mojj c'ke?????????? :lol: :lol: Kaq lehtė po e lenė klientė tėnde a???? :roll: :roll: Nuk e kam besuarė se ti si Avokata do dorzohesh aq lehtė, me gjithatė s'ke fajė realiteti i tillė :lol: :lol: :lol:

Unė Gjykatse JO , se nuk di me pre :lol: :lol: Por isha avokate e Uliksit & Murgeshės, por si duket se paske kuptuarė mirė:lol: :lol: :lol:

Hajtė siss , me tė mirė mbetshė :lol:

Diana007
24-03-05, 10:39
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Oj qik moj un sa u gezov as e merdh avokati kjo prap me la vetun qy, un mendova s e tash do ta kethej burrin :wink:


OJ DINUSH E DREJTA ESHT NE ANEN TENDE................. :wink:

por jo ne ANEN time se............ :cry:


Paj po por po duhe tme me ndihmu dikush un vetun nuk po muj qy :?


:shock: :cry: :? :o

:roll: :roll:

Kaltrushi
24-03-05, 10:40
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Hė mojj c'ke?????????? :lol: :lol: Kaq lehtė po e lenė klientė tėnde a???? :roll: :roll: Nuk e kam besuarė se ti si Avokata do dorzohesh aq lehtė, me gjithatė s'ke fajė realiteti i tillė :lol: :lol: :lol:

Unė Gjykatse JO , se nuk di me pre :lol: :lol: Por isha avokate e Uliksit & Murgeshės, por si duket se paske kuptuarė mirė:lol: :lol: :lol:

Hajtė siss , me tė mirė mbetshė :lol:


Dianen e mbeshteti edhe keshtu pa e marre edhe Posten e Advokates................... :wink:

Nuk po ja dua askujt te KEQEN........... :wink:

ShEjToNkA
24-03-05, 10:41
Dianen e mbeshteti edhe keshtu pa e marre edhe Posten e Advokates................... :wink:

Nuk po ja dua askujt te KEQEN........... :wink::lol: :lol: :lol: Ani nėse askujt s'ia donė tė keqen mashtroje Dianen ,se nė kjamet nga lotėt ėshtė :( :( :wink:

Kaltrushi
24-03-05, 10:44
Dianen e mbeshteti edhe keshtu pa e marre edhe Posten e Advokates................... :wink:

Nuk po ja dua askujt te KEQEN........... :wink::lol: :lol: :lol: Ani nėse askujt s'ia donė tė keqen mashtroje Dianen ,se nė kjamet nga lotėt ėshtė :( :( :wink:


Do ti kaloj sepse me at BUKURI te vet do te fiton PRINICIN e pershtatur......... :wink:

ShEjToNkA
24-03-05, 10:47
Do ti kaloj sepse me at BUKURI te vet do te fiton PRINICIN e pershtatur......... :wink:


P dyshimė se po , bile edhe atė ke ma ia gjetė Shejtonka :lol: :lol: :wink:

Diana007
24-03-05, 10:48
Dianen e mbeshteti edhe keshtu pa e marre edhe Posten e Advokates................... :wink:

Nuk po ja dua askujt te KEQEN........... :wink::lol: :lol: :lol: Ani nėse askujt s'ia donė tė keqen mashtroje Dianen ,se nė kjamet nga lotėt ėshtė :( :( :wink:


Do ti kaloj sepse me at BUKURI te vet do te fiton PRINICIN e pershtatur......... :wink:


Oooooooooooooo kam pas nje privc edhe vem nje do te kem edhe ken me pa se shpejt do ta kem prap ate PRINC :lol:

Diana007
24-03-05, 10:50
Do ti kaloj sepse me at BUKURI te vet do te fiton PRINICIN e pershtatur......... :wink:


P dyshimė se po , bile edhe atė ke ma ia gjetė Shejtonka :lol: :lol: :wink:

Oooooooooooo me ke nda nga Princi edhe ke me me kthy ti prap tek ai :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-03-05, 12:13
DREJTSIJA SHUM ME SHKO POR ENDE NUK DUA TA pirshi KOKEN PER ADVOKATE EDHE AT KETU NE FORUM JO TYBE SE KAM NJET ME U FYER E MU RREH ME DISA KETU :lol: ,

NDOSHTA EDHE E FUTA HUNDEN SHUME FELLE ME KETO FJALE POR PO E BENI EDHE ME KIAMET SE SI ESHT :lol:

FJALEN TIME MOS E MERRNI NE KETO RASTE AQ AFER ZEMRE SE PO JU SHKAKTON KUND RRAHJE MA TE SHPEJTA

EDHE SHEJTONK NESE UNE DO BENA ADVOKATE SHPRESOJ SE TI DO JE GJYKATSE :lol: :wink:


MURGESHA ME VJE MIRE QE QENKE DASHURUAR

ULISK DASHURIJA NE VEND TE PARE :wink:


PS: EDHE NJE TA DINI SE NESE EDHE MUA ME PERZINI NE DIQKA KETU TANI DO TJU BENA UNE JUVE............................................. :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:


jo tybe prej tashit vetem smileys me qite aaaaaaa????????krejt pa KEQKUPTIME KETO KENE DISA SQARIME


Kaltrushe leri ti sqarimet po shko gjeje ku e ke burrin, se ai i ngrati edhe shpallje ne gazete ka qit per ty.
Se ku i kishe humbur, bile ai tha se vetem muajin e mjaltit e keni kaluar se bashku dhe se ste ka pare me.

Ps. Mos e merr si qellimkeqe ket shkrimin tim por shko lexo tek lajmerimet.

Urata
09-09-05, 06:28
Qy,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. .!!!
E sa hera martohesh ti oj Murgeshe...?

Murgesha
09-09-05, 20:17
Qy,qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. .!!!
E sa hera martohesh ti oj Murgeshe...?

Tani jam nė martesėn e tretė oj Uratė.

Kjo kėtu ka qenė e dyta. :P :P :wink:

hasanmehmeti
20-06-07, 13:56
Tani jam nė martesėn e tretė oj Uratė.

Kjo kėtu ka qenė e dyta. :P :P :wink:

Kishe Murgeshat nuk martohen , :rolleyes: , nuk u met kujt me i besu sot :biggrin:

Murgesha
20-06-07, 16:18
Kishe Murgeshat nuk martohen , :rolleyes: , nuk u met kujt me i besu sot :biggrin:

A po e shef qė kan ndryshu kohėrat o Hasan?
Edhe Murgeshat virtuale po martohen e Papati spo ndėrrmerr asgjė hahaahahahahah.
A ėshtė kėshtu o Ulliksooooo hahahahahahaha???

Arkza
20-06-07, 16:32
A po e shef qė kan ndryshu kohėrat o Hasan?
Edhe Murgeshat virtuale po martohen e Papati spo ndėrrmerr asgjė hahaahahahahah.
A ėshtė kėshtu o Ulliksooooo hahahahahahaha???Ahaaaaaaaaaa !!!!!!!! Murgesha , Murgesha !!!

a Ban me dit se cili eshte Burri Yte i par !?

se per te dyten pe Dijme :tongue: :biggrin:

Murgesha
20-06-07, 16:40
Ahaaaaaaaaaa !!!!!!!! Murgesha , Murgesha !!!

a Ban me dit se cili eshte Burri Yte i par !?

se per te dyten pe Dijme :tongue: :biggrin:

Atė qė e kam pas tė tretin ka qenė i pari...
Arkza qėlloja tash se cili hahahahahahaahaaaaaaaaaa

Arkza
20-06-07, 16:44
Atė qė e kam pas tė tretin ka qenė i pari...
Arkza qėlloja tash se cili hahahahahahaahaaaaaaaaaaJo mojjj skam kohe me Lodhe Trurin !!!! :tongue: Kishe po Kallxon vet se keshtu , ma mir mos me te than hiq se mos po ja Qelloj pa-hir e po te Lshon toka tani :biggrin:

uliksi31
21-06-07, 20:56
A po e shef qė kan ndryshu kohėrat o Hasan?
Edhe Murgeshat virtuale po martohen e Papati spo ndėrrmerr asgjė hahaahahahahah.
A ėshtė kėshtu o Ulliksooooo hahahahahahaha???

Qy qy Hasan aga i paska hy arhives. Ahahahahaha Paska me naj zbulu krejt secretet.:biggrin:

uliksi31
21-06-07, 20:58
Ahaaaaaaaaaa !!!!!!!! Murgesha , Murgesha !!!

a Ban me dit se cili eshte Burri Yte i par !?

se per te dyten pe Dijme :tongue: :biggrin:

Kur u martu met parin osht kon shume e re, e paten martu sipas kanunit.:biggrin:

Diana007
27-06-07, 17:38
Jo mojjj skam kohe me Lodhe Trurin !!!! :tongue: Kishe po Kallxon vet se keshtu , ma mir mos me te than hiq se mos po ja Qelloj pa-hir e po te Lshon toka tani :biggrin:

E ka pas burrin tim tretin http://ferizaj.net/forumi/images/smilies/icon_razz.gif (http://ferizaj.net/forumi/posting.php?mode=smilies&f=18#)

Murgesha
27-06-07, 17:49
E ka pas burrin tim tretin http://ferizaj.net/forumi/images/smilies/icon_razz.gif (http://ferizaj.net/forumi/posting.php?mode=smilies&f=18#)

Shuj diana se a po e shef qė janė anulu martesat nė Dardani?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Kėta anėtarėt e rinj po ju duket qė ato martesa argėtuese kan qenė tė realta e bukur shpesh po na kujtojnė moralin tonė tė atėhershėm...

Diana007
27-06-07, 18:07
Shuj diana se a po e shef qė janė anulu martesat nė Dardani?? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Kėta anėtarėt e rinj po ju duket qė ato martesa argėtuese kan qenė tė realta e bukur shpesh po na kujtojnė moralin tonė tė atėhershėm...

Nuk e kam dit se jan ndalu martesat moj ...

E keta te rinjet te ligat naj marrshin neve ahahaahhaah

Zero Cool
29-06-07, 11:33
Nuk e kam dit se jan ndalu martesat moj ...

E keta te rinjet te ligat naj marrshin neve ahahaahhaah
po ku keni te liga moj ju , qy, ahahahahahahahahaha

Virti
08-09-07, 12:21
a u kethyet? :biggrin:

Murgesha
11-09-07, 14:18
a u kethyet? :biggrin:

Unė jam kthyer para disa ditėve Virti, e sot u kthye edhe Ulliksi i cili qėndroi disa ditė mė tepėr se kishin njė turne mbretėrit Europian. Mė luten edhe mua qė tė rri me ta por vendosėm qė unė tė kthehem mė parė se nuk ban tė jetė shtėpia pa zot kohė tė gjatė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

DEA
11-09-07, 14:19
Unė jam kthyer para disa ditėve Virti, e sot u kthye edhe Ulliksi i cili qėndroi disa ditė mė tepėr se kishin njė turne mbretėrit Europian. Mė luten edhe mua qė tė rri me ta por vendosėm qė unė tė kthehem mė parė se nuk ban tė jetė shtėpia pa zot kohė tė gjatė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Tatpjeten shpija veq e ka marre hhahahaha

Murgesha
11-09-07, 14:21
Tatpjeten shpija veq e ka marre hhahahaha

Hajt se tash qė jemi tė dy kėtu e kthejmė pėrpjet qė quditesh hahaahahahahahah

DEA
11-09-07, 14:26
Hajt se tash qė jemi tė dy kėtu e kthejmė pėrpjet qė quditesh hahaahahahahahah


Kur pe lojme terminin mu qudit hahahahahahahah

Murgesha
11-09-07, 14:31
Kur pe lojme terminin mu qudit hahahahahahahah

Unė propozoj vikendin se jemi mė tė relaksuar e pa streset e pėrditshme qė po na i jep dhuratė puna hahahahahaahahahah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

DEA
11-09-07, 14:40
Unė propozoj vikendin se jemi mė tė relaksuar e pa streset e pėrditshme qė po na i jep dhuratė puna hahahahahaahahahah http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Jam ne prag te marre vendimin, me lane punen per FD-ne hahaahahahahahahaha

Murgesha
11-09-07, 14:42
Jam ne prag te marre vendimin, me lane punen per FD-ne hahaahahahahahahaha

Mos gabo me e ba kėte, se Dardania nuk tė shpėrblen me asgjė, bile as para gjepi kur je e sėmurė nuk tė jep e mos tė flasim mė shumė pėr penzion a dėmshpėrblim pse ti don ti kushtohesh Dardanisė.

DEA
11-09-07, 14:46
Mos gabo me e ba kėte, se Dardania nuk tė shpėrblen me asgjė, bile as para gjepi kur je e sėmurė nuk tė jep e mos tė flasim mė shumė pėr penzion a dėmshpėrblim pse ti don ti kushtohesh Dardanisė.

Llaf moj po bajme hahahhahahahahaah

uliksi31
11-09-07, 15:01
Unė jam kthyer para disa ditėve Virti, e sot u kthye edhe Ulliksi i cili qėndroi disa ditė mė tepėr se kishin njė turne mbretėrit Europian. Mė luten edhe mua qė tė rri me ta por vendosėm qė unė tė kthehem mė parė se nuk ban tė jetė shtėpia pa zot kohė tė gjatė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Une para nje muaji isha ne Madrid. Shkova te mreti Carllos por nuk me pranoj pa Murgeshen. Me tha; po per hater te Murgeshes edhe heren e pare te pranum se tybe en t'kishe hy ti ne pallatn mretnor. Ahahahahaha
Por tash planet do te mbesin pak secret sepse "radoznallcat" skan tjeter pune. Rring:biggrin:

lovely
03-03-08, 09:22
eeee kafe dynje :biggrin:


gjithe kto thashetheme qe kokan sill ksajde =) =)

e_martumja
03-03-08, 10:09
eeee kafe dynje :biggrin:


gjithe kto thashetheme qe kokan sill ksajde =) =)Qyqy ku pe din ti bre, Mos ke na send me Uliksin :biggrin:


Murgesha kujdes se ja ngjet kjo e jet me gishta ne goje ti :biggrin:

lovely
03-03-08, 11:36
Qyqy ku pe din ti bre, Mos ke na send me Uliksin :biggrin:


Murgesha kujdes se ja ngjet kjo e jet me gishta ne goje ti :biggrin:


n kofte nevoja, ushtrine time do ta beje per Uliksin.. oh loqken ia hangsha atij :tongue:

ku je more pus qe u myten grate per ty :biggrin:

selvija
03-03-08, 11:39
EE moj loqke tyneher kan qen te lira nga te gjitha...ama tash sban ashtu ne me pas se denohesh perjet,,,:wink:

lovely
03-03-08, 12:27
EE moj loqke tyneher kan qen te lira nga te gjitha...ama tash sban ashtu ne me pas se denohesh perjet,,,:wink:


qka je kah thu moj? qfar t denuni?? veq n ma marrshin shpirtin valla, se s e lshoooj jooooooo :tongue:

selvija
03-03-08, 12:31
qka je kah thu moj? qfar t denuni?? veq n ma marrshin shpirtin valla, se s e lshoooj jooooooo :tongue:Mos thuaj ashtu mos u fryj njher se kuku me bo me dal rojet perpara...mos thuaj se qka me gjet tani mos kukuat hahahha:biggrin:

lovely
03-03-08, 12:40
Mos thuaj ashtu mos u fryj njher se kuku me bo me dal rojet perpara...mos thuaj se qka me gjet tani mos kukuat hahahha:biggrin:


more 5 minuta - 5 minuta me to kam me i pas:tongue:


bile bile lus moderatoret me ia ndrru titullin kesaj teme....

qysh doni lenja veq Murgeshen fshine :biggrin: (oj Murgeshe mos me fshij ti mu pash zotin) :biggrin:

Murgesha
03-03-08, 12:53
more 5 minuta - 5 minuta me to kam me i pas:tongue:


bile bile lus moderatoret me ia ndrru titullin kesaj teme....

qysh doni lenja veq Murgeshen fshine :biggrin: (oj Murgeshe mos me fshij ti mu pash zotin) :biggrin:

Jo, jo Lovely mos ke dert se as nuk tė fshi ty e as veten hahahahaahah.

Ruaju se tash tė vijmė krejt ish-at e Ulliksit ksajde.

E para Diana 007 (e vėshtirė valla)

Murgesha (e shtirė boll por punon me diplomaci hahahahaha)

Halla e madhe (ka qenė pėrgjegjsja kryesore e krejt mallit te Ulliksi, e besa edhe atij vet, ska guxu me i livrit ku http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif )

E tash mbaju pak pėr karrige Lovely e dashur se po du me tė prezentu me atė me tė shtirėn:

Sykaltrėn (qė pasha krejt, kam frigė se ka me ta bo ma zi se mua Arkza ha,ahhahaahaha tė len pa asnjė fije floku qaq e rrezikshme qė ėshtė hahahahahahaahah...)

Po mos ke dert se pėr mos me ta prish ty merakun mblidhemi krejt ish-at e Ulliksit e bajmė me tė pranu patjetėr ndaq pėr 5 minuta ndaq pėr ma shumė hahahaahahah

A ėshtė kėshtu o ISHA????

lovely
03-03-08, 12:57
Jo, jo Lovely mos ke dert se as nuk tė fshi ty e as veten hahahahaahah.

Ruaju se tash tė vijmė krejt ish-at e Ulliksit ksajde.

E para Diana 007 (e vėshtirė valla)

Murgesha (e shtirė boll por punon me diplomaci hahahahaha)

Halla e madhe (ka qenė pėrgjegjsja kryesore e krejt mallit te Ulliksi, e besa edhe atij vet, ska guxu me i livrit ku http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif )

E tash mbaju pak pėr karrige Lovely e dashur se po du me tė prezentu me atė me tė shtirėn:

Sykaltrėn (qė pasha krejt, kam frigė se ka me ta bo ma zi se mua Arkza ha,ahhahaahaha tė len pa asnjė fije floku qaq e rrezikshme qė ėshtė hahahahahahaahah...)

Po mos ke dert se pėr mos me ta prish ty merakun mblidhemi krejt ish-at e Ulliksit e bajmė me tė pranu patjetėr ndaq pėr 5 minuta ndaq pėr ma shumė hahahaahahah

A ėshtė kėshtu o ISHA????


boll e shume paska pas....... hm.......

a tona qtio gra i ka ai hala a ?? hahahahahahahahahahahahahaahah

nese jo, per qka moj me vendos ju me m pranu mu?? hahahahahahahahahaha

ooo une nuk i tutna kerkujt.... une e marr (GATI) krejt burrnimin e forumit edhe shpalli lufte ndaj ex-ave te lloverit tem moj!! :biggrin: po sa martesa te koka shku ksajde ..... sa bashkimi e ndarja.. ncncncnc.. shyqyr qe eshte free tash ai.. oohhhh...:smile:

Murgesha
03-03-08, 13:07
boll e shume paska pas....... hm.......

a tona qtio gra i ka ai hala a ?? hahahahahahahahahahahahahaahah

nese jo, per qka moj me vendos ju me m pranu mu?? hahahahahahahahahaha

ooo une nuk i tutna kerkujt.... une e marr (GATI) krejt burrnimin e forumit edhe shpalli lufte ndaj ex-ave te lloverit tem moj!! :biggrin: po sa martesa te koka shku ksajde ..... sa bashkimi e ndarja.. ncncncnc.. shyqyr qe eshte free tash ai.. oohhhh...:smile:


Lovely tė tregova moj ISHA-tė, se me qen me to njona prej neve ske pas shancė as pėr dy minuta hahahahaahahahahahah

lovely
03-03-08, 16:27
Lovely tė tregova moj ISHA-tė, se me qen me to njona prej neve ske pas shancė as pėr dy minuta hahahahaahahahahahah

aty s di Murgeshe!!! :tongue: :biggrin:


zakonisht ia arrij qellimit :smile:

lovely
03-03-08, 22:59
une po terhjekna me ka krejt kshtu... po e lo Uliksin me zgjedh vet.... :smile:

uliksi31
04-03-08, 06:18
Kuuuku si pasna pa gjithe keto shkrime se tybe e kisha dvet Bond per 3 jave pushim prej sodit. Ahahahahahahahahaha

lovely
04-03-08, 07:12
Kuuuku si pasna pa gjithe keto shkrime se tybe e kisha dvet Bond per 3 jave pushim prej sodit. Ahahahahahahahahaha


pushim a?? qfare pushimi me 20 gra n kry?? hahahahahahahahahaahaha

ki me dhane gjevap ktu....s ka........:tongue: :biggrin:

Diana007
09-03-08, 15:12
une po terhjekna me ka krejt kshtu... po e lo Uliksin me zgjedh vet.... :smile:

U dorzove aaaaaaaaaa :biggrin:

lovely
09-03-08, 15:14
U dorzove aaaaaaaaaa :biggrin:


mooooooottiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... .:biggrin:

Diana007
09-03-08, 15:27
mooooooottiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... .:biggrin:

Tucja Zonave ahaahhahahaahhaahahhaa

lovely
09-03-08, 15:31
Tucja Zonave ahaahhahahaahhaahahhaa

qyre qyre :biggrin:
mos me shti me i pereserit fjalet se ia kam merzi;


Nese e don dikend, leje te lire, nese kthehet te ti, eshte i yti, nese nuk kthehet - kurr nuk ka qene!!

Dardan Kastrati
09-03-08, 15:33
qyre qyre :biggrin:
mos me shti me i pereserit fjalet se ia kam merzi;


Nese e don dikend, leje te lire, nese kthehet te ti, eshte i yti, nese nuk kthehet - kurr nuk ka qene!!
Qashtu mesoje mire se ska edhe po ma kana edhe po me dhem ehhh :biggrin:

lovely
09-03-08, 15:36
Qashtu mesoje mire se ska edhe po ma kana edhe po me dhem ehhh :biggrin:


qka lype ti qe erdhe ktu ej?

hahahahahahahahaahahahahahahahah

ec atje poshte ti....:biggrin:

Dardan Kastrati
09-03-08, 15:38
qka lype ti qe erdhe ktu ej?

hahahahahahahahaahahahahahahahah

ec atje poshte ti....:biggrin:
Vetem hyn te thash cfare pushime paskan shku keta dy bre aahahahahaha atje jam ....

lovely
09-03-08, 16:10
Vetem hyn te thash cfare pushime paskan shku keta dy bre aahahahahaha atje jam ....

o ani o llokumi jem... :biggrin:

ShEjToNkA
27-03-11, 18:02
E nderuara Shejtonka , tė lėrim ty lajmin qė tė publikosh se ku gjendemi neve. Tė jemi shumė mirėnjohsė pėr kėtė bashkimė tė dėshiruarė kaherė qė na e mundėsove. Ku me rezistencėn tėndė qė ėshtė pėr cdo lavdat :lol: :lol: :lol: na bėre qė tė jemi nė sotė kėtu ke jemi. Ndajė tė falnderojmė dhe si pas mundėsive tuaja do tė jemi akoma mė mirėnjohės nėse i lėnė dis punė dhe angazhime anash dhe vije pėr tė na intervistuarė :lol: :lol:

Tė pėrshėndetin shumė, Murgesha & Uliksi.
Ehhh, dikur me dėrguat faksin se kishi nevojė pėr mua, ndėrsa sot qė s'keni fare nevojė pėr mua ( ku lehtė e keni mashtruar vehten, se keni besa edhe shumė, me kohė do e kuptoni) nuk keni lėnė s'paku njė njoftim se ku orė e ligė po dezertoni me fal po shkoni pėr tė bėrė pushim zyrtare!


Po pra, dicka po flitet por cka akoma nuk e dijmė!!!SP. Dallėndyshe, po i takove pahiri ose ose dėgjove se ku janė u dėrgon tė fala nga unė... dhe ti e dinė se cfarė tė fala!:mad::mad::biggrin:

~AnnA~
27-03-11, 18:08
aaa dhe ti sa kerkon :)
se ku kan shkuar tani eshte krejt privacy :smile: por me shprese qe do kthehen shendoshe e mire :)))
selom te dyve kush ti shohi :)

ShEjToNkA
27-03-11, 18:15
aaa dhe ti sa kerkon :)
se ku kan shkuar tani eshte krejt privacy :smile: por me shprese qe do kthehen shendoshe e mire :)))
selom te dyve kush ti shohi :)

Valla kjo privacy ka me ju kushtuar mė shumė se shumė... ani sic po mė shtohet neverzimi cdo ditė e mė shumė o vaj medet per ta!!!:biggrin::mad:


Anna, po rastise ne ta mund lirisht t'iu bėsh tė fala!

~AnnA~
27-03-11, 18:17
Valla kjo privacy ka me ju kushtuar mė shumė se shumė... ani sic po mė shtohet neverzimi cdo ditė e mė shumė o vaj medet per ta!!!:biggrin::mad:


Anna, po rastise ne ta mund lirisht t'iu bėsh tė fala!

Mos e trego mllefin qe ke ne publik, se s'kan per t'u kthyer me :smile:
Po i takova ju bej te fala, e ti beju selam...(ah me kete selamin ahahaha vec une e ti e murgesha dime cfare kemi heq :biggrin:)

ShEjToNkA
27-03-11, 18:23
Mos e trego mllefin qe ke ne publik, se s'kan per t'u kthyer me :smile:
Po i takova ju bej te fala, e ti beju selam...(ah me kete selamin ahahaha vec une e ti e murgesha dime cfare kemi heq :biggrin:)


hahahahahahahahaha nuk e ke harruar, jo?

Po Murgesha dhe Uliksi vec mbrapsht kanė punuar gjithmonė:biggrin:... posa mendova se zėra njė vend insanski na prishen vendin!!!:mad:

Murgesha
27-03-11, 19:26
Ehhh, dikur me dėrguat faksin se kishi nevojė pėr mua, ndėrsa sot qė s'keni fare nevojė pėr mua ( ku lehtė e keni mashtruar vehten, se keni besa edhe shumė, me kohė do e kuptoni) nuk keni lėnė s'paku njė njoftim se ku orė e ligė po dezertoni me fal po shkoni pėr tė bėrė pushim zyrtare!


Po pra, dicka po flitet por cka akoma nuk e dijmė!!!SP. Dallėndyshe, po i takove pahiri ose ose dėgjove se ku janė u dėrgon tė fala nga unė... dhe ti e dinė se cfarė tė fala!:mad::mad::biggrin:

A hoqe hiq me e gjet ket tem o Shejton http://cosgan.de/images/midi/boese/e055.gif

~AnnA~
28-03-11, 11:32
hahahahahahahahaha nuk e ke harruar, jo?


Jo, se kam harruar :smile:
ti si prej kashte, rrije larg nga zjarri :smile:

Ja se erdhi Murgesha :) se u bera merak, thash i ka kap ajo bomba yte :D

drinibardhe
28-03-11, 11:40
kur do me vije radhe ta martohem une se vdica per nje nuse ahahahahaha

~AnnA~
28-03-11, 18:25
kur do me vije radhe ta martohem une se vdica per nje nuse ahahahahaha

Po mos u merzit se kerkush nuk pa hajr nga martesa :D

Dallandyshja_718
30-03-11, 03:53
Ehhh, dikur me dėrguat faksin se kishi nevojė pėr mua, ndėrsa sot qė s'keni fare nevojė pėr mua ( ku lehtė e keni mashtruar vehten, se keni besa edhe shumė, me kohė do e kuptoni) nuk keni lėnė s'paku njė njoftim se ku orė e ligė po dezertoni me fal po shkoni pėr tė bėrė pushim zyrtare!


Po pra, dicka po flitet por cka akoma nuk e dijmė!!!SP. Dallėndyshe, po i takove pahiri ose ose dėgjove se ku janė u dėrgon tė fala nga unė... dhe ti e dinė se cfarė tė fala!:mad::mad::biggrin:

As timin nuk jau kam pa, allabiler i kane nal edhe telefunat, e kane di se kem me i thirr me pa a n'a e hazruon darken...:biggrin:

P.S. Hajt se vet edhe per hava shkoj e pa i gjiet nuk e la, jo se po m'duhen gja:biggrin: vech m'ta ba ty qiefin...ahhahahhahahha

hasanmehmeti
30-03-11, 09:52
Ketyre dyve i ka zgjate pushimi kogja mire.... : P.

phyyy sa qengji n'helli eshte ngren deri tash:rolleyes:

lovely
30-03-11, 13:47
Ketyre dyve i ka zgjate pushimi kogja mire.... : P.

phyyy sa qengji n'helli eshte ngren deri tash:rolleyes:Hasan, njani sy mu paska qerru me t pa :wink:

qat borgj a e ki njet me ma kthy a jo? :biggrin:

uliksi31
01-04-11, 00:32
As timin nuk jau kam pa, allabiler i kane nal edhe telefunat, e kane di se kem me i thirr me pa a n'a e hazruon darken...:biggrin:

P.S. Hajt se vet edhe per hava shkoj e pa i gjiet nuk e la, jo se po m'duhen gja:biggrin: vech m'ta ba ty qiefin...ahhahahhahahha

per mem gjet ma kollaj qe 4 numrat e funit... 2256

Dallandyshja_718
01-04-11, 00:37
per mem gjet ma kollaj qe 4 numrat e funit... 2256

AmEx a MC:biggrin:
Em duhet edhe exp. date....hahahahhahahah

uliksi31
01-04-11, 00:46
AmEx a MC:biggrin:
Em duhet edhe exp. date....hahahahhahahah

kqyr lypma edhe social security number e lem pa gjum ma zi se Ralph Krandom pa gjume per tri dite e tri nete, vec ci ka marr leter prej IRS..:biggrin:

Dallandyshja_718
01-04-11, 01:13
kqyr lypma edhe social security number e lem pa gjum ma zi se Ralph Krandom pa gjume per tri dite e tri nete, vec ci ka marr leter prej IRS..:biggrin:

...qyre ky, vet deshta me di pra se per jashtu kot m'i dhae numrat...:biggrin:
P.S. E cka kjen kta numra apo m'kazo se valla marak m'u ba me di boll...:biggrin: vec t'e dije...hahahahha

uliksi31
01-04-11, 02:04
...qyre ky, vet deshta me di pra se per jashtu kot m'i dhae numrat...:biggrin:
P.S. E cka kjen kta numra apo m'kazo se valla marak m'u ba me di boll...:biggrin: vec t'e dije...hahahahha

kater numrat e fudit shaqir, te cell phone, i here jane ken 4538, ater e pac thye qafen en floride, ater e pac numrin e Florides 239, kur u ktheva e terrnova ne 9409, prap u mrapshtova e ktheva ne 2715, apo de. Ater e co dreqi isoj gruojet e sem len rahat tue mem cua messages dite e nate as sot sdi kush kje, prap cohe e terrnoj kete numrin e ri qe perfundon me 2256, krejt numrat tier jane te njajtit.
He a more vesh doj sen, se ti ma e zeze se me ken prej gubodolit, jo por ije "radoznallo" e do me dijt gjithfalele i Lumi Zot.
S.p. Kllapat i perdora se eshte fjale e huoj se jo per tjeter, bela kujtuojte se pot liroj prej ati titullit...:biggrin:

Dallandyshja_718
01-04-11, 03:38
kater numrat e fudit shaqir, te cell phone, i here jane ken 4538, ater e pac thye qafen en floride, ater e pac numrin e Florides 239, kur u ktheva e terrnova ne 9409, prap u mrapshtova e ktheva ne 2715, apo de. Ater e co dreqi isoj gruojet e sem len rahat tue mem cua messages dite e nate as sot sdi kush kje, prap cohe e terrnoj kete numrin e ri qe perfundon me 2256, krejt numrat tier jane te njajtit.
He a more vesh doj sen, se ti ma e zeze se me ken prej gubodolit, jo por ije "radoznallo" e do me dijt gjithfalele i Lumi Zot.
S.p. Kllapat i perdora se eshte fjale e huoj se jo per tjeter, bela kujtuojte se pot liroj prej ati titullit...:biggrin:

-Puna e mar kumar...
-Me t'mira vosh e udha e mare...
-Si e kem Paloken?
-Ka tre dinare oken...
-Po si e kem Marine?
-Besa nuk di a bijne a nuk bijne...

Qe jekshtu po merrna vesh edhe vet e Ti, Tom:biggrin:

P.S. Edhe pune paske pa me i paj met tan jata numra ēi i permete, shkruoma numrin n'daē e mos m'u siell "si Husi per pas Pllanicet":biggrin:

uliksi31
01-04-11, 03:58
-Puna e mar kumar...
-Me t'mira vosh e udha e mare...
-Si e kem Paloken?
-Ka tre dinare oken...
-Po si e kem Marine?
-Besa nuk di a bijne a nuk bijne...

Qe jekshtu po merrna vesh edhe vet e Ti, Tom:biggrin:

P.S. Edhe pune paske pa me i paj met tan jata numra ēi i permete, shkruoma numrin n'daē e mos m'u siell "si Husi per pas Pllanicet":biggrin:

Jo spota shkruoj numrin se ater jav shkruoj 20 mi antarve edhe 100 mi jo antarve te dardanis, ater duhet vet me i pas brienat e ballabanit me ba ashtu dicka.:biggrin: Po ti metaloke pom del, deshte me u ba si CNN center shpia eme a?:biggrin:

Ps. kqyre vichin ci nuk lvrohet me te, ai asht numri, shyqyr ci sje ma afer si mje rrept pac me verrg i shplak:biggrin: ma pate mu da si haka prej Mujit..

Dallandyshja_718
01-04-11, 04:05
Jo spota shkruoj numrin se ater jav shkruoj 20 mi antarve edhe 100 mi jo antarve te dardanis, ater duhet vet me i pas brienat e ballabanit me ba ashtu dicka.:biggrin: Po ti metaloke pom del, deshte me u ba si CNN center shpia eme a?:biggrin:

Ps. kqyre vichin ci nuk lvrohet me te, ai asht numri, shyqyr ci sje ma afer si mje rrept pac me verrg i shplak:biggrin: ma pate mu da si haka prej Mujit..

Pa m'a vizatua gja s'marr vesh:rolleyes:, nejse e mora vesh se nuk ban me e pas numrin se mujte me i ra trup e jo prap po sielle, ksaj here per pas Pllatit:biggrin:

uliksi31
01-04-11, 04:18
Pa m'a vizatua gja s'marr vesh:rolleyes:, nejse e mora vesh se nuk ban me e pas numrin se mujte me i ra trup e jo prap po sielle, ksaj here per pas Pllatit:biggrin:

Kqyr ti ma mire kryeja amanetin shejtonks se ajo din me u kthye edhe kontra e me la lesh en ty.:biggrin:ater mos thuoj se spo t'kazoj cka munet naletja me ba.
P.S. A e pe atje te tema e yan yan (te fotot) si na kish pas dedikue bumen atomike si plotsim deshirash..ahahahahahahaha