PDA

View Full Version : Sekret eshte livoreka bicio & gentiana ahahahahah


Luana
30-09-04, 19:42
Hahahahhahaaaa,beje qaren e zine ate,hahahaahahahaaha,ha,ha,barbaroza me qite pun me i hjek kčpucet dhe me ju li dhe vend mos me i lan deri ta nzo ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Livoreka tė dėshiroj vrapim tė kėndshėm, se tybe Gentėn ska dreq qė e zė. :wink: :wink: ha,ha,hahahahhah valla murgesha mir e ke por po ta lo ty kilen, dhe ty e zen ma kollaj dhe ja len asaj, dhe kur te vjen ajo me ma lan mua, ateher e nzo se perndryshe nuk ka rrugdalje.. :lol: :lol: :lol:

Kqyrne kqyrne vet faktet po ju kallxojn qe keta dy msheftash jan tu shku , ani bile po me duket se genta kishte mbet shtatzane by livoreka bicio :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
30-09-04, 19:57
Ah bre Luana, ka ndodh shpesh te jet njeriu gabim, po te gaboj keshtu si ti, ende nuk me ka ndodh. Njeher deshte te me gjejsh nje djal, edhe pse te gjetun e kam (nese nuk te kujtohet, po ta rikujtoj) Genti & Genta. ku po i merr ti keto informata nuk e dij, ama ruaju qiko info te gabueshme po te jepshin.... :wink: :wink:

ShEjToNkA
30-09-04, 20:14
Luanaaaaaaaaaaaaaaaaa , shujj qikė se qetash s'u mbetė edhe ty me te besu se pak si shumė je ka i bonė do lafeee

Pa shujj me sa vetė ti donė me shpall mojj qikėn qift phaaaaaaaaaaaaa :roll: jo volla na shashėrdise edhe ti me kėto fjalėt e tua ,ama ku po i ndinė se si tanjugu nė kohėn e vetė je bo edhe ti :shock:

livoreka bicio
30-09-04, 20:40
LUANA TE PERSHENDES. EJ PO TY QA MENDOVE SE VETEM TY DHE TURISTI KENI DIQKA NE MES VETI AAAAA NGADAL SE KA EDHE TJER SU JU, HAHAHAHAHHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: DOTE BAJM NJE DARSEM PER DY KOPJE KESHTU KENA NJE SPES SE BASHKU UN ME TURISTIN HAHAHAHAH :lol: :lol:

Luana
01-10-04, 11:35
LUANA TE PERSHENDES. EJ PO TY QA MENDOVE SE VETEM TY DHE TURISTI KENI DIQKA NE MES VETI AAAAA NGADAL SE KA EDHE TJER SU JU, HAHAHAHAHHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :lol: DOTE BAJM NJE DARSEM PER DY KOPJE KESHTU KENA NJE SPES SE BASHKU UN ME TURISTIN HAHAHAHAH :lol: :lol:ahahahhahhahaahahhahhah oo plasa tu kesh e hajt , ani livoreka bicio e bajm darsmen per nji dite me qat hargj , bile qato pare qa e kini plan me i ba per darsem runi edhe shkoni ne dominic republic per honeymoon :wink:

livoreka bicio
01-10-04, 11:54
hahahahah LUANA MIR E KE VALLA TE PAQA NGU SE BASH IDE TE MIR ME KE DHAN,MES TE LASHT ZOTI PA NJERZI TE MIR SIKUR TY, DHE ME IDEJA TE GATSHME,HAHAHAHAHA. :wink:

turisti
01-10-04, 23:34
:wink:

Luana
02-10-04, 04:02
Ah bre Luana, ka ndodh shpesh te jet njeriu gabim, po te gaboj keshtu si ti, ende nuk me ka ndodh. Njeher deshte te me gjejsh nje djal, edhe pse te gjetun e kam (nese nuk te kujtohet, po ta rikujtoj) Genti & Genta. ku po i merr ti keto informata nuk e dij, ama ruaju qiko info te gabueshme po te jepshin.... :wink: :wink:

jo jo qiko info te gabueshme po livoreka bicio

me ka kallxu veq mua :wink:

turisti
02-10-04, 10:21
:?: :!: :idea: :arrow: :wink:

Artan_9
02-10-04, 11:16
Ah bre Luana, ka ndodh shpesh te jet njeriu gabim, po te gaboj keshtu si ti, ende nuk me ka ndodh. Njeher deshte te me gjejsh nje djal, edhe pse te gjetun e kam (nese nuk te kujtohet, po ta rikujtoj) Genti & Genta. ku po i merr ti keto informata nuk e dij, ama ruaju qiko info te gabueshme po te jepshin.... :wink: :wink:

jo jo qiko info te gabueshme po livoreka bicio

me ka kallxu veq mua :wink:Luana po me doket se ti paske diqka tinez me Livoreka bicon sa po muaj me kuptu un ne ket tem,pasi te ka treguar vetem ty a mes te boni edhe naj send tjeter hahahahahhahahahahah.

mickoja
03-10-04, 11:45
Wowowow ani edhe nje qift i ri hajde perhajr Genta kur po na ban moj dasum?

ShEjToNkA
03-10-04, 20:57
Wowowow ani edhe nje qift i ri hajde perhajr Genta kur po na ban moj dasum?


Mickojaaaaaaaaaaaa ,jerum je ka flet aaaa :?: :arrow: :shock: :shock:

livoreka bicio
05-10-04, 19:55
Wowowow ani edhe nje qift i ri hajde perhajr Genta kur po na ban moj dasum?


Mickojaaaaaaaaaaaa ,jerum je ka flet aaaa :?: :arrow: :shock: :shock: ha-ha-ha-ju pershendes shum. :wink:

Artan_9
10-10-04, 15:33
genta dhe livoreka e kan ndalu biseden ne publik dhe po vazhdojn ne privat hahahahahahhahah sa sherra jan ku ku ku ku :wink:

bebeki
20-07-05, 16:09
:lol: tung livoreka ke pershendetje nga helsinki