PDA

View Full Version : AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A????????!!!!!!!!!


Faqet : [1] 2

Honesty^uk.
13-04-04, 23:06
E pabesueshme, me mire nuk po flas kesaj radhe :arrow: :wink:

zeshkanja
13-04-04, 23:18
O ZOT O ZOTTTTTTTTT

EDHE UNE DEGJOVA DHE ME TE VERTET E PA BESUSHME :wink:
POR ME MIRE S'PO FLAS AS UNE! :shock:

Murgesha
13-04-04, 23:33
Katastrofe ska fjale :shock:

Barbaroza
14-04-04, 09:23
Une e kam marre vesh,por s'po tregoj,s'jam spiune une :wink:

lazdrani
14-04-04, 10:51
Po ani de se kjameti nuk ish ba...... :wink: Shendoshe qofshim se .....nejse :wink:

Gentiana
14-04-04, 11:08
Kuku un nuk po marr vesh send,se sapo hina ne forum,po a ban more bile mua me me tregu per qka esht fjala???? :(

lazdrani
14-04-04, 11:12
Deti Kos Genta :lol: :lol: :lol:

Gentiana
14-04-04, 11:15
Lazdran mendova qe u be Joghurt,se sa vetem kos nuk qenka edhe aq tragjike qysh e keni ber ju.
Thash dhe u frigova se qka esht ber, po mir e po dini me tut njerz,ncncncncn

zeshkanja
14-04-04, 11:15
Oj Genta Lazdranin e ka lene e fejuara!!! :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-04-04, 11:27
Uh qiko tu thafte goja :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
14-04-04, 11:30
Nimend Zeshkane mos njell keq, qy.

anna
14-04-04, 11:48
qka u ba more se as me mesu nuk po me lini o zot o zot qka ,me ka gjet

Murgesha
14-04-04, 11:54
Kuku un nuk po marr vesh send,se sapo hina ne forum,po a ban more bile mua me me tregu per qka esht fjala???? :(

Genta katastrofe eshte ba mos vet hiq :cry: :cry: :cry:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:01
Shuj Genta se je ma mire keshtu, por ishalla nuk e merr vesh hiq
se .............. hajt nejse...
nje here tjeter se fjalet nuk po me dalin 8) :idea:


Kuku un nuk po marr vesh send,se sapo hina ne forum,po a ban more bile mua me me tregu per qka esht fjala???? :(

Gentiana
14-04-04, 22:12
More ju me tvertet me trishtut, ose me tregoni ose me lat krejt naten ma gjum, :?: :?: jo un sonte me fjet jo :evil: :evil:

florian
14-04-04, 22:21
ku ku sa keq po me vje. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-04, 23:14
A po don me ba edhe ti si zeshkanja aaaaaaaaaaaa : :?:
une po te tregoj vetem qe te mos me lesh pa gjume sikur zeshkanja mbrem,
valla jo nuk ma ban zemra me ja nis

zeshkanja
15-04-04, 02:20
nc nc nc nc nc nc :oops:


:wink: :wink: :lol: :lol:

Honesty^uk.
20-04-04, 20:19
duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

Barbaroza
21-04-04, 09:05
Hajt de Honesty trego se prej meje s'ke kurrfare demi,nuk te perjashoj,veq trego se m'u be pike tash :(

Gentiana
21-04-04, 10:43
Ashtu edhe mua, nese thojn diqka mua dhe Barbarozen i ke nga ana jote, vetem na trego tash qka esth puna se :roll:

Honesty^uk.
21-04-04, 22:49
Genta ju falenderoj ju dhe Barbarozen, per perkrahjen tuaj,
tash me keni dhene zemer dhe po ju tregoj
kshtu, ashtu
papapapapapapapa nuk po mundem, sa here qe behem gati me tregue, dicka me ngelet ne fyt, po me duket se akoma nuk i ka ardhur koha
hajt se edhe ju me lodhet tuj me pytur

Murgesha
21-04-04, 23:22
Genta ju falenderoj ju dhe Barbarozen, per perkrahjen tuaj,
tash me keni dhene zemer dhe po ju tregoj
kshtu, ashtu
papapapapapapapa nuk po mundem, sa here qe behem gati me tregue, dicka me ngelet ne fyt, po me duket se akoma nuk i ka ardhur koha
hajt se edhe ju me lodhet tuj me pytur

Honesty hajt bre se edhe une po te perkrahi vetem shuaje kurreshtjen e Gentes dhe Barbarozes.

Honesty^uk.
21-04-04, 23:34
Jo bre Murgesh, me mire po e vuaj vetem une sesa me i ba edhe ato me vuajt, po me dhimben

Gentiana
21-04-04, 23:47
More na trego edhe nevet,ta dajm dhimbjen bashk,si ne te mir si ne te keq,apo jo??

Honesty^uk.
21-04-04, 23:59
Jo bre Genta, se e di qe ju nuk do te mund mbaheni, me mire eshte me vuajt 1 sesa i gjithe forumi
mos me bani lutje shume :(

Barbaroza
22-04-04, 08:33
OK.,une u terhoqa,shpresoj te jete nje vuajtje e lehte dhe ta perballosh me sukses.

Gentiana
22-04-04, 10:06
Ok ateher me duhet te terhiqna edhe un,me gjithse :( nuk di qti bej kurreshtjes,po sidoqoft. shpresoj mos te jet keq siq po thuani,se keq puna tybe

Honesty^uk.
22-04-04, 10:50
Ju pershendes ju Barbaroza dhe ju Genta, kureshtjen tuaj dhe te tjereve do ta shuaj, por akoma nuk eshte koha e duhur.
Kalofshi sa me mire ne shoqerine e ketij forumi

Me respekt per ju Honesty

Barbaroza
22-04-04, 16:00
Jo tybe Honesty,nese nuk tregon tash ,kurre mos na trego me :(

Honesty^uk.
22-04-04, 22:27
Jo tybe Honesty,nese nuk tregon tash ,kurre mos na trego me :(


Ok Barbaroza, por nuk eshte e mire qe te vendosen kushtezime, edhe tjetra eshte se une do ta shkruaj ketu, dhe kush te doje e lexon 8)

XeN_KuLLeRi
22-04-04, 23:18
po q'ka u ba o njerz se edhe une sen s'po marr vesh ............

Gentiana
22-04-04, 23:39
Nuk esht duke na treguar askujt Xeni, ndoshta e ben ti me na tregu,se na mbyti kurreshtja....

Honesty^uk.
24-04-04, 19:55
Nuk esht duke na treguar askujt Xeni, ndoshta e ben ti me na tregu,se na mbyti kurreshtja....


Nuk ka sesi a dije XeN_ KuLLeRi Genta, pasi une nuk jetoj me te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gentiana
24-04-04, 19:58
Jo un mendova keshtu: Mbase un dhe Barbaroza nuk mujtem me te be me na tregu,ndoshta te ben Xeni??!!

More aq keq nuk mundet te jet,apo ?!

Honesty^uk.
24-04-04, 20:01
Hajte bre Genta se nuk kam me ju lane te rrine ne kurreshtje aq gjate, ditet per te ju treguar po afrohen,
keqqqqqqqqqq the eeeeeee jo bre ma keq nuk bahet :shock:

Gentiana
24-04-04, 20:03
Je ka me frigon tybe, me mir pra mos me e dit,apo?! :roll: :?

Honesty^uk.
24-04-04, 20:04
jooooooooo do ua shuaj kureshtjennnnnnnn
por ateher nuk do te me lene te komunikoj me kete nik

Gentiana
24-04-04, 20:06
:shock: :shock: :shock: :shock: :? :? :? a din qka,ose tregom krejt ose le krejt,se tybe send nuk po kuptoj!

Honesty^uk.
24-04-04, 20:23
edhe mua po me vjen keq qe nuk po kuptohemi,
une thash qe do te ua shuaj kureshtjen,,,,, por akoma nuk i ka ardhur koha
shpresoj se tash me kuptoveeeee

Gentiana
24-04-04, 20:29
Ok ok,ama qka ka lidhje kjo me Nickin tend,kte nuk po kuptoj?

Honesty^uk.
24-04-04, 21:00
Po Genta, pasi nuk do te me lene te shkruaj me me kete nik

Ricky_boy
26-04-04, 10:35
sipas nje analistit shqiptar i cili analizon te ardhemen e kosoves ne vitin 20010 kosova po dojka me kan aq e fort sa kemi mi shpall luft kuj ti dojna
jo krej botes
p.sh. serbis popullin serb kena me maltretu sikur ata neve ne vitet 90 e pra jetoni deri ateher ndashi me pa kete filum se vetem esht duke u gjiruar
qaoooooooooooooooo

Barbaroza
26-04-04, 11:45
Ricky_boy,kjo nuk eshte ajo qe po kerkohet ne kete teme sepse kete e di vetem Honesty ndaj te cilit jam hidheruar shume se nuk na tregoi ende :( :cry:

Honesty^uk.
27-04-04, 18:49
sipas nje analistit shqiptar i cili analizon te ardhemen e kosoves ne vitin 20010 kosova po dojka me kan aq e fort sa kemi mi shpall luft kuj ti dojna
jo krej botes
p.sh. serbis popullin serb kena me maltretu sikur ata neve ne vitet 90 e pra jetoni deri ateher ndashi me pa kete filum se vetem esht duke u gjiruar
qaoooooooooooooooo


jo jo "Ricky_boy" nuk bej pjese ne grupin e astronauteve une
jeni i pershendetur gjithsesi

Barbaroza
28-04-04, 14:07
OOo kuku breeeeeeee,sa nervozeeeeeee jaaaaaaaaaammmmm,ende nuk e morem veeeeeeesh :evil: :(

Gentiana
28-04-04, 16:05
OOo kuku breeeeeeee,sa nervozeeeeeee jaaaaaaaaaammmmm,ende nuk e morem veeeeeeesh :evil: :(


Barbaroza ndoshta asgje nuk esht moj qik, po kte e don ky Honesty^UK,po mendoj vetem me na be kurrshtar dhe nervoz, apo?? :roll: :roll:

Honesty^uk.
28-04-04, 17:39
OOo kuku breeeeeeee,sa nervozeeeeeee jaaaaaaaaaammmmm,ende nuk e morem veeeeeeesh :evil: :(


Barbaroza ndoshta asgje nuk esht moj qik, po kte e don ky Honesty^UK,po mendoj vetem me na be kurrshtar dhe nervoz, apo?? :roll: :roll:


Nuk je kujtuar keq fort jo Genta, ke perdorur nje menyre te mire qe te me besh te tregoj para kohe, por jo jooooooooo,
eshte heret akoma
do ta merreni vesh mos u merakosni shume, se po humbni ne peshe.
tung tung

Murgesha
28-04-04, 19:46
Honesty kur me do tregojsh..................... :evil:

Honesty^uk.
28-04-04, 20:05
Honesty kur me do tregojsh..................... :evil:

Murgesha, do te tregoj kur ti vije koha
kuuuuuuuuuu sa fort po nguti bre

Barbaroza
29-04-04, 14:23
Honesty,me mire trego sa s'ta kam ndaluar te hysh me kete nick :wink:

Honesty^uk.
29-04-04, 15:26
vetem para presioneve nuk mposhtem une

just bo ahead Barbaroza

Barbaroza
29-04-04, 18:06
vetem para presioneve nuk mposhtem une

just bo ahead Barbaroza

Come down ,do not get upset
:wink:

Honesty^uk.
03-05-04, 10:52
ok Barbaroza, u qetesova, p ditet jane duke u afruar per tua shuar ju kureshtjen qe ka kohe qe po ju mundon

Murgesha
04-05-04, 20:11
Hajde ma bre Honesty, se ky lajm i joti po me doket se krejt ne koke po me rri. Thuaje ma te shkreten ate fjale, ndaq te jete mire e ndaq keq..
Ta jap besen se per keq e para une kam me te perjashtu nikun e jo ty :wink:

Honesty^uk.
04-05-04, 22:05
Hajde ma bre Honesty, se ky lajm i joti po me doket se krejt ne koke po me rri. Thuaje ma te shkreten ate fjale, ndaq te jete mire e ndaq keq..
Ta jap besen se per keq e para une kam me te perjashtu nikun e jo ty :wink:
tash mi ke shti ethet krejt bre Murgesh :shock: :shock: :shock:
me duket se ti po don qe une te mos tregoj.
une e kam te siguruar qe niku do te perjashtohet kur te tregoj, por mendova se ti do te me ndihmosh qe te mos ma perjashtojn nikun :( :(

Gentiana
07-05-04, 16:35
tash mi ke shti ethet krejt bre Murgesh :shock: :shock: :shock:
me duket se ti po don qe une te mos tregoj.
une e kam te siguruar qe niku do te perjashtohet kur te tregoj, por mendova se ti do te me ndihmosh qe te mos ma perjashtojn nikun :( :(

Edhe pse mendova se do te bej kishe nuk po me intereson me, kot e kam, po me intereson bile shum se qka esht kjo se po na mshef. Kurse per siguri more qe koh te kemi treguar, se te gjith do te jemi ka ana jote, vetem e vetem na trego ti nevet, dhe asgje nuk ndodh!

Murgesha
07-05-04, 16:38
Hajde ma bre Honesty, se ky lajm i joti po me doket se krejt ne koke po me rri. Thuaje ma te shkreten ate fjale, ndaq te jete mire e ndaq keq..
Ta jap besen se per keq e para une kam me te perjashtu nikun e jo ty :wink:
tash mi ke shti ethet krejt bre Murgesh :shock: :shock: :shock:
me duket se ti po don qe une te mos tregoj.
une e kam te siguruar qe niku do te perjashtohet kur te tregoj, por mendova se ti do te me ndihmosh qe te mos ma perjashtojn nikun :( :(

Hajt pra se nuk ta perjashtoj nikun, te perjashtoj ty :wink: :lol:

Gentiana
07-05-04, 16:42
Hajde ma bre Honesty, se ky lajm i joti po me doket se krejt ne koke po me rri. Thuaje ma te shkreten ate fjale, ndaq te jete mire e ndaq keq..
Ta jap besen se per keq e para une kam me te perjashtu nikun e jo ty :wink:
tash mi ke shti ethet krejt bre Murgesh :shock: :shock: :shock:
me duket se ti po don qe une te mos tregoj.
une e kam te siguruar qe niku do te perjashtohet kur te tregoj, por mendova se ti do te me ndihmosh qe te mos ma perjashtojn nikun :( :(

Hajt pra se nuk ta perjashtoj nikun, te perjashtoj ty :wink: :lol:

Jo ashtu mos thuaj,se nuk na tregon ateher. Po thuaj keshtu, nese nuk na tregon se qka ke ndegju ateher te perjashtoj ty me gjith nick :wink:

Vera
08-05-04, 10:14
ncncnc une asgje nuk po kuptoj. Cka jeni bo keshtu si robota duke u quditur po tregomni edhe mua te qeshi pak oooooo njerz qyyyy ncncnnc

Cool_Boy
08-05-04, 12:50
qka ka ndodh more njerz????

Vera
08-05-04, 17:38
Cool_Boy cka ka ndodha kuku e zez dita ish bo djal qyyyyyy

mendim
09-05-04, 10:30
Qka po ndodh bre :?: :?:

Vera
09-05-04, 15:40
Qka po ndodh bre :?: :?:


mendim mendo edhe pak se as ne nuk po mundemi me ia qellu e kur ta qellojsh te lutem regom edhe mua se jam kureshtare te di se cka po ndosh ketu

Cool_Boy
09-05-04, 15:42
mendim nicun e mire por nuk po mundehs me zbulu se qka ka ndodh ahhaha..

hej Vera me thuaj vetem mua ne vesh mos te nin mendimi ok...


Cool_Boy

Honesty^uk.
09-05-04, 21:19
jo bre ketu nuk e ka me te ndime
por do ju tregoj une vet ,,,,, vetem durohuni :arrow:

Vera
11-05-04, 17:33
hajt le se vjen dikush i porositur ju tregon se shka ka ndosh zonja Murgesha e ka porosit nga pallati mbretror po pritni pak

Barbaroza
12-05-04, 09:33
jo bre ketu nuk e ka me te ndime
por do ju tregoj une vet ,,,,, vetem durohuni :arrow:


E kam zbuluar :wink:

Vera
12-05-04, 17:09
jo bre ketu nuk e ka me te ndime
por do ju tregoj une vet ,,,,, vetem durohuni :arrow:


E kam zbuluar :wink:

heeeeee cka kish ndodh zonja BArbaroza

Murgesha
12-05-04, 17:46
Jo valla ende se morem vesh.
Honesty qenka si dry, sun po ja nxirrshe kollaj fjalet.

Honesty^uk.
12-05-04, 20:33
mire po e din MURGESHA, qe Barbarza po mahitet se nuk po i them po ....
:wink:
ndersa;;fruti nuk piqet pa i ardhur koha

Vera
12-05-04, 21:15
uhhhhhhh goja te lumt Honesty^uk ja ke qellu qashtu eshte

Barbaroza
14-05-04, 11:47
mire po e din MURGESHA, qe Barbarza po mahitet se nuk po i them po ....
:wink:
ndersa;;fruti nuk piqet pa i ardhur koha

Hiq Honesty spo mahitem,por e kam qelluar vetem po pres derisa te pjeket momenti per ta thene sekretin tend :wink:

Vera
15-05-04, 06:57
o dryna kokit ju po hajde mo se na mbyti kurreshtja me dit se cka ish bo nncncn Barbaroza bone zemren guru e tregona :wink:

Vera
16-05-04, 15:03
lene se per dashuri koka fjala koka ra dikush ne dashuri e u bo nomi, une mendova se mos u ndesh dikush rruges kah vjen ne forum e thash te shkojm ta shofim ne spital :?

Barbaroza
17-05-04, 09:48
Jo bre Vera cfare dashnije,eshte puna per diqka tjeter por ende nuk eshte pjekur fruti te tregoj :wink: :wink:

Honesty^uk.
19-05-04, 07:10
me sa po shoh kete vit po na u bajshin FRUTA me shumice :wink:kjo Barbaroza me ka futur ne dyshim eedhe mua tani, ndoshta eshte taktik e saj per te me bere mua te tregoj para kohe
POR JJOOOOOOOOO :arrow:

Barbaroza
19-05-04, 08:31
me sa po shoh kete vit po na u bajshin FRUTA me shumice :wink:kjo Barbaroza me ka futur ne dyshim eedhe mua tani, ndoshta eshte taktik e saj per te me bere mua te tregoj para kohe
POR JJOOOOOOOOO :arrow:


Jo Honesty,pse te bej taktike kur e di pergjigjen,s'kam nevoje :wink:
Po pres,po pres :idea:

Vera
19-05-04, 21:29
joooooooooo tash u bo histori qekjooooooooo

Honesty^uk.
20-05-04, 09:37
joooooooooo tash u bo histori qekjoooooooooVera gabohesh;sepse nuk eshte histori , por realitet

fisniku
20-05-04, 11:39
Honesty^uk,ti paske te rrahuna te zemres me te shpeshta se normalja,mos ti ka ngacmu dikush emocionet :?:

Barbaroza
20-05-04, 12:12
Fisniku,edhe kjo pergjigje mund te merret si e vertete,por ende ka disa gjera qe nuk eshte pjekur fruti te tregojme :wink: :wink:

Honesty^uk.
20-05-04, 13:56
Honesty^uk,ti paske te rrahuna te zemres me te shpeshta se normalja,mos ti ka ngacmu dikush emocionet :?:pershendetje per ty fisniku ;;aspak nuk vuaj nga ZEMRA dhe se te rrahurat i kam tamam normal,,, dhe tjetra nuk jam adoleshent qe ndjeniat e mia te ngacmohen aq lehte sa po mendon ti, por jeta me ka kalitur shume dhe di se si te reagoj ne cdo situate.

Barbaroza
20-05-04, 14:17
Dikush e paska mire,kur nuk deshiron te dashurohet i thote Zemres :arrow: Stop.Sa keq qe une s'mundem ashtu :(

Vera
20-05-04, 14:22
joooooooooo tash u bo histori qekjoooooooooVera gabohesh;sepse nuk eshte histori , por realitet

ani pra Honesty uk pra tregom se kureshtj ame mbyti hat veq mua ne vesh se ende nuk e kam kuptuar heheheh

Cool_Boy
20-05-04, 14:31
o njeri na plase te gjithve se naj ke ngre shume vesht me kete

Honesty^uk.
20-05-04, 16:20
Dikush e paska mire,kur nuk deshiron te dashurohet i thote Zemres :arrow: Stop.Sa keq qe une s'mundem ashtu :(


Pershendetje Barbaroza ;; nuk eshte kjo teme ku behet fjale per dashuri apo per ti shprehur ndjenjat :wink:

Problematiku
20-05-04, 23:50
UUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA e zbulova sekretin e Honesty^uk.

Jam agjent special per sekrete tė tilla, kam gjurmuar qe njė javė dhe nuk jam paraqit fare derisa e zbulova ketė.

Pra i nderuari Honesty^uk tė kerkoj falje se unė e kam ndėrmend me publikua sekretin se na plase na kope, mushkėrin e zez na e bane tė bardhė, nervat na i shkatrrove, prit se po tregon prit ska e tani unė do tju tregoj.

duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

Pra unė po vazhdoj aty ku e ka lėnė Honesty: "sonte me shume dhimbje po ju tregoj se pari:::::::" ja pra unė do tju tregoj se qka ka ndodh.

Sė pari klikoni nė ketė link http://www.ujku.com/fotot/haha.htm dhe pastaj vazhdojmė me rrefimin

aferdita
21-05-04, 08:01
un nuk po marr send vesh e keni perzi qe askush mos ta kuptoj
Honesty^uk. po hajt tregona djal se nuk behet kjameti se sa per ne kurr nuk mundemi ta qellojm :wink:

Vera
21-05-04, 08:10
aferdita shko aty lart ku po thot klikoni ketu tani e mer veh per shka eshte fjala nese don em dit a

Barbaroza
21-05-04, 09:15
Ju pershendes.Eshte hera e fundit qe kemba ime shkeli ne kete teme!

lazdrani
21-05-04, 09:41
Ju pershendes.Eshte hera e fundit qe kemba ime shkeli ne kete teme!
hahahahhahha mos be Barbaroza ke durim :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
21-05-04, 12:54
eh more zot u plakem e hala nuk morrem vesh kurgja po kallxoni more qy :lol: :D :D

betimi_15
21-05-04, 13:30
Barbaroz KaN Shkaktu thirje shum me qit tem na kallen ku ku e gjora ti :evil:

mr_beni
21-05-04, 14:44
hahahahahah moni more durohuni pak njerz hahahah

fisniku
21-05-04, 16:26
Honesty^uk, ekzistojn dy lloj refleksesh 1-te kushtzuara dhe 2-te pa kushtezuara.Te parat mundet njeriu me i kontrollu kurse te dytat jo.
Edhe te rrahunat e shpeshta te zemres nuk mundet njeriu me i kontrollu keshtu qe kjo eshte normale-mos u bon merak!
Une nuk thash qe ti nuk ke eksperience,po edhe nese ndodh per te 100 here-zemra rreh ma shpejt!

Honesty^uk.
21-05-04, 21:47
Ju pershendes.Eshte hera e fundit qe kemba ime shkeli ne kete teme!
Ok Barbaroza askush nuk e ka te detyruar ti pergjigjet asnej teme ,

por me duket se ti ke pasur dicka per te na treguar, por thojshe se akoma nuk ka ardhur koha, keshtu qe po ti postoj fjalet e tuaja me poshte.

Hiq Honesty spo mahitem,por e kam qelluar vetem po pres derisa te pjeket momenti per ta thene sekretin tend

Honesty^uk.
21-05-04, 21:51
Honesty^uk, ekzistojn dy lloj refleksesh 1-te kushtzuara dhe 2-te pa kushtezuara.Te parat mundet njeriu me i kontrollu kurse te dytat jo.
Edhe te rrahunat e shpeshta te zemres nuk mundet njeriu me i kontrollu keshtu qe kjo eshte normale-mos u bon merak!
Une nuk thash qe ti nuk ke eksperience,po edhe nese ndodh per te 100 here-zemra rreh ma shpejt!


Po shihet se paske qene nxenes i mire ne BIOLOGJI,"fisniku"
megjithate nuk po bej koment me te gjate
je i nderuar

Murgesha
21-05-04, 22:58
UUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA e zbulova sekretin e Honesty^uk.

Jam agjent special per sekrete tė tilla, kam gjurmuar qe njė javė dhe nuk jam paraqit fare derisa e zbulova ketė.

Pra i nderuari Honesty^uk tė kerkoj falje se unė e kam ndėrmend me publikua sekretin se na plase na kope, mushkėrin e zez na e bane tė bardhė, nervat na i shkatrrove, prit se po tregon prit ska e tani unė do tju tregoj.

duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

Pra unė po vazhdoj aty ku e ka lėnė Honesty: "sonte me shume dhimbje po ju tregoj se pari:::::::" ja pra unė do tju tregoj se qka ka ndodh.

Sė pari klikoni nė ketė link http://www.ujku.com/fotot/haha.htm dhe pastaj vazhdojmė me rrefimin


Problematiku ku e gjete kete faqe, me ke lene tere naten pa gjume.
Po ku e gjete more? E ju tjeret qe spo bani ze a ishit viktime apo jo.
Valla une nja dy ore kam mbet ne ate faqe.
Mos ngurroni, klikoni.
http://www.ujku.com/fotot/haha.htm

Gentiana
21-05-04, 23:02
Murgesha edhe un mbrem kesh ka hy, po me pat thirr nena e ateher meta pa hy, e nuk e di a te them fat,apo qka?? Tregona qik qka ke ajo faqe, a te hy a jo????

Murgesha
21-05-04, 23:39
Murgesha edhe un mbrem kesh ka hy, po me pat thirr nena e ateher meta pa hy, e nuk e di a te them fat,apo qka?? Tregona qik qka ke ajo faqe, a te hy a jo????

Genta hajde moj se mbete te ujku.com.
Edhe tregome si kalove? :wink:

Gentiana
21-05-04, 23:42
Genta hajde moj se mbete te ujku.com.
Edhe tregome si kalove? :wink:

Ja erdha, nuk ish e keqe jo, per ate qe ka nerva. :wink:

Honesty^uk.
22-05-04, 00:23
une boll te prishura i pata nervat , por ky mi shkaterroi krejt

Murgesha
22-05-04, 00:34
Hahhahahahaahahah e po ju ndejtet me pak atje. Une e kam pa gazepin mbrem nja dy ore te ira i kam cokat nervat ne ate faqe.
Po kush na e dha ate adrese mire kemi kaluar.
Problematikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu apo pret hajr prej nje njeriu te tille a.
Hej pa ngurrime
http://www.ujku.com/fotot/haha.htm :wink:

uliksi31
22-05-04, 01:50
Zoti e marroft qa na beri ky far problematiku.Po shyqyr qe i kam anti virusat se kush e di qka ish ber.
Prap se prap e bera hallall se ish kopil.

mr_beni
22-05-04, 07:43
hahah Problematiku cka i ke bo ti motres sime Veres ajo ka provuar te hyj ne at faqe se une jo tybe po ish bo nervoz ish tranu duke klikuar dhe ne fund me tha qe nuk kish gjet asgje interesant. Ndoshta do hyj edhe une ne ket faqe por ma von po e lo s epo pritoj mi prish nervat si kta tjert a
hahahahah Prpblematiku mos u bo problemi i forumit djalo

Honesty^uk.
23-05-04, 00:17
une kur kam dalur mbreme nga aty kam qene i dehur
dhe shkojsha neper shtepi sikur pula pa krye
shume i veshtire ky bre
kush ja mesoi udhen te vije ketu ,, pasi ne kishim teper probleme por ky do te na shkaterroj krejt
je i nderuar PRRRROBLEMATIKUUUUUUUUUUUUU

Problematiku
23-05-04, 15:53
He, he, he qka do me thanė kur ke punė me njerėz tė edukuar, tė kulturuar, tė arsimuar, tė ndershėm nė kuptimin e plotė tė fjalės!

I nderuari Honesty^uk; i ndershmi edhe nderon, prandaj edhe nuk me befason fare ndera juaj sepse e di qe jeni njeri i ndershėm edhe pse unė ju kam ngatrruar kabllot e zorrėt nė bark e ju mė nderoni, prandej me duhet patjetėr tė ju them: gjithmon I NDERUAR DHE I RESPEKTUAR QOFSHĖ ti se bashku me shoqerinė e mrekullueshme qe keni, kurse unė po jua jap fjalen e nderit se nuk do tė le me kaq.

P. s. Klikoni nganjėherė nė faqen time

Honesty^uk.
23-05-04, 22:29
He, he, he qka do me thanė kur ke punė me njerėz tė edukuar, tė kulturuar, tė arsimuar, tė ndershėm nė kuptimin e plotė tė fjalės!

I nderuari Honesty^uk; i ndershmi edhe nderon, prandaj edhe nuk me befason fare ndera juaj sepse e di qe jeni njeri i ndershėm edhe pse unė ju kam ngatrruar kabllot e zorrėt nė bark e ju mė nderoni, prandej me duhet patjetėr tė ju them: gjithmon I NDERUAR DHE I RESPEKTUAR QOFSHĖ ti se bashku me shoqerinė e mrekullueshme qe keni, kurse unė po jua jap fjalen e nderit se nuk do tė le me kaq.

P. s. Klikoni nganjėherė nė faqen time


Problematiku te pershendes dhe flm per fjalet tuaja,,une mundohem qe te jem i kuptueshem dhe cdonjerit te ja bej respektin qe i takon,,,
adresa juaj ishte me te vertet terheqese dhe enigmatike .
dhe mendoj se kemi nevoje per te tilla,,, pasi po e shoh se me shume se gjysma e atyre qe e kan perdorur adresen ,, kane ngelur ne gjume tash 2 dite :lol: :lol:
me respekt per ju
Honesty

Honesty^uk.
30-05-04, 22:52
Ditet po vijne duke u mbaruar dhe ju do te merrni vesh perfundimin e kesaj ENIGME qe me te vertet zgjati shume

Gentiana
30-05-04, 23:51
Ditet po vijne duke u mbaruar dhe ju do te merrni vesh perfundimin e kesaj ENIGME qe me te vertet zgjati shume


kur te zbulohet kjo,nga nje pije e keni nga un, ne kaffen e forumit :wink:

Honesty^uk.
01-06-04, 23:06
AKOMA AKOMAAAAAAAAAA SE KENI MARRUR VESH????????????????

Murgesha
02-06-04, 11:12
AKOMA AKOMAAAAAAAAAA SE KENI MARRUR VESH????????????????

Honesty tani e morem vesh. Po gace e mbuluar paske qene. Na e more me te miren qike te forumit. :wink:

Honesty^uk.
03-06-04, 20:37
AKOMA AKOMAAAAAAAAAA SE KENI MARRUR VESH????????????????

Honesty tani e morem vesh. Po gace e mbuluar paske qene. Na e more me te miren qike te forumit. :wink:Me vjen keq Murgesha, por AKOMA NUK E KENI MARRUR VESH :wink:
SORRYYYYYYYYYY
por pasi kam respekt te vecante per ty, po te futi me shume ne gjurmime,
pyete PRINCESHEN time se ajo ndoshta ma nxjerr sekretin

anna
06-06-04, 13:10
hje ma mos ja nxerrni fundin por kallxoni :lol: :lol: :lol:

Again_ Honesty
07-06-04, 00:44
Nuk e kam deshiruar kete dite qe tua tregoj enigmen e kesaj teme, por me ne fund erdhi pa deshiren time
pra enigma ka qene,
PERJASHTIMI IM NGA FORUMI DARDANIA
EDHE NJEHERE JU PERSHENDES TE GJITHE JUVE ANETAR TE KETIJ FORUMI, QE ME TE VERTET DO TE ME MUNGONI ME SHKRIMET TUAJA.HONESTY^UK


KALOFSHI CASTE VETEM TE KENDSHME NE JETEN TUAJ

anna
07-06-04, 09:42
pse keshtu :?: :!:

Barbaroza
07-06-04, 17:04
Nuk e kam deshiruar kete dite qe tua tregoj enigmen e kesaj teme, por me ne fund erdhi pa deshiren time
pra enigma ka qene,
PERJASHTIMI IM NGA FORUMI DARDANIA
EDHE NJEHERE JU PERSHENDES TE GJITHE JUVE ANETAR TE KETIJ FORUMI, QE ME TE VERTET DO TE ME MUNGONI ME SHKRIMET TUAJA.HONESTY^UK


KALOFSHI CASTE VETEM TE KENDSHME NE JETEN TUAJMegjithese nuk di arsyen(Une personalisht) pse Honesty per nje moment nuk ka mundur te postoje,mendoj se ka qene nje moskuptim.Prej tash gjithcka eshte ne rregull.Njeherit kerkojme falje nga Honesty^uk.

uliksi31
07-06-04, 18:53
Uhh shume mire Barbaroza qe e sqarove kte problem se u tuta.
Pata frike se ja dhe DIVORCE edhe ketij sikur Rrushit e krejt ato harxhime qe u ben per kyt darsem :!: :wink:
Pra Honesty per tjeter mos u merzit se behet mire more :arrow:

Gentiana
07-06-04, 22:23
Uhh shume mire Barbaroza qe e sqarove kte problem se u tuta.
Pata frike se ja dhe DIVORCE edhe ketij sikur Rrushit e krejt ato harxhime qe u ben per kyt darsem :!: :wink:
Pra Honesty per tjeter mos u merzit se behet mire more :arrow:


Jo bre uliksi31, ku po mendon edhe ti. Gjdo qift ka probleme, e nuk don me then se fill divorci. :wink: po tani i kemi te bashkuar dhe ne forum,kjo esht qka vlen :wink:

Barbaroza
10-06-04, 19:24
Uhh shume mire Barbaroza qe e sqarove kte problem se u tuta.
Pata frike se ja dhe DIVORCE edhe ketij sikur Rrushit e krejt ato harxhime qe u ben per kyt darsem :!: :wink:
Pra Honesty per tjeter mos u merzit se behet mire more :arrow:

AIIII Uliksi31,une nuk kisha asnje problem me te,por disa te tjere,por isha une ajo qe e bera qe cdo gje te jete ne rregull,nuk jam kot engjulleshe :wink:

Gentiana
10-06-04, 21:01
Ehhhhhhhhhh qka na ish kan kjo dashuri :? :wink:

Murgesha
12-06-04, 18:47
Genta te takon edhe ty pak te dashuri. Hajde moj tregona me shpejt se cilin dashuron, se e angazhojme SHSFD. :wink:

Honesty^uk.
13-06-04, 10:21
Ehhhhhhhhhh qka na ish kan kjo dashuri :? :wink:

Do me then po ja dine edhe ti rendesin kesaj DASHURISE
genta :?: :?: :?: :?:

Honesty^uk.
16-07-04, 20:25
Me ne fund deshtoj SHSFD

Gentiana
16-07-04, 20:30
Qka?????????????????

ShEjToNkA
16-07-04, 22:55
:roll: :roll: :roll: :roll:

Honesty^uk.
17-07-04, 18:03
:roll: :roll: :roll: :roll:

cka po i rrotullon syte :lol: :lol: :lol:
lexoje temen dhe nxirrja kuptimin
a po te duket se jam lodhur pak, pa filluar me te spjeguar ty qe nga fillimi :lol: :lol:

Gentiana
17-07-04, 18:39
Se paku mua me spjego, se nga i ke ti kto informata??? :wink:

ShEjToNkA
17-07-04, 23:04
:roll: :roll: :roll: :roll:

cka po i rrotullon syte :lol: :lol: :lol:
lexoje temen dhe nxirrja kuptimin
a po te duket se jam lodhur pak, pa filluar me te spjeguar ty qe nga fillimi :lol: :lol:

Ani de Honesty qy kadal mos piskat qyyy se e nxiri edhe kuptimin vetem desha t'them apo mė len mu me tregu apo po tregon tii , se perime je lodh tu e shty jo po ju tregoj sot jo neser kėshtu qė nėse thu ti po ju tregoj unė qa ke desht me ju than ahahahahahhaa veq mos piskat se ju tregoj unė ahhaahahahah...............................

Honesty^uk.
18-07-04, 00:33
valla shejtanke nese na tregon ti
boll per nder po ta di se edhe une kam harrue gati
qka kam pas dasht me thene.
dhe e kam dit se je qik e mencur dhe ja nxjer kuptimin por kurajoja te mungojke :wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
18-07-04, 00:47
valla shejtanke nese na tregon ti
boll per nder po ta di se edhe une kam harrue gati
qka kam pas dasht me thene.
dhe e kam dit se je qik e mencur dhe ja nxjer kuptimin por kurajoja te mungojke :wink: :lol: :lol:

Me haru ske haru ama pe di qė po don me ma lonė mu kėt nder ,keshtu qe ndihem e priveligjuar ,mirėpo sot nuk do tregoj ,kėshtu qė ma mirė me fol neser dit e re nafak e re ma mirė neser se sot von spo flas hiq kėshtu qė ju tregoj neser ahhahahaahahahahhahahaha.................

Honesty^uk.
19-07-04, 20:53
Ojjjj shejtanka
kaloi dje erdhi dhe kaloi sot
kur don me na tregu bijo se na i zgjate veshet
uuuuuu qka po rrejshe ti bre :arrow:

Vera
19-07-04, 21:19
honesty mos i ngjit cikes se nuk rren ajo, por ti qe sa na i ke zgjat veshet me ket uhhhhhhhhhhh

ShEjToNkA
19-07-04, 23:38
Ojjjj shejtanka
kaloi dje erdhi dhe kaloi sot
kur don me na tregu bijo se na i zgjate veshet
uuuuuu qka po rrejshe ti bre :arrow:

Honesty ishalla djal s'ke than pėr mu qė po rejsha qyyyyy ....., edhe mirė ka than Vera ..., edhe degjom iftire s'du mem ngjit qyyy se unė nuk rej ndoshta ngapak gėnjej ama me rejt joooooo hahahahahha................... :wink:

ShEjToNkA
19-07-04, 23:53
Tė Nderuar Forumist dhe Veqnarisht Ju Top Shkruės tė Forumit Kam Nderin dhe me Kėnaqėsi do jav Komentoj lajmniiiiiiiiiiin tė cilin Honesty Koh mė parė e ka parashtru pytjen ........,dhe Nėse nuk gabohem pytetja ishte kėshtu...." Akoma se Keni Marė Vesh......................??"

Pra tė Nderuar Forumist Pėrgjeja ėshtė kjo ........ :oops: .tybe s'di a me ju tregu sot a me lan ma mirė deri nesėr........."tė tjerėt ,tė lutėm shejtónka na trego sot dhe na shuaj kureshtjen nnn.........."Ok ,Ok vetm mos piskatni se qe po ju tregoj pra sot edhe masnej mundemi me shpall temėn tė mbyllur ..,ahahaaha se mė tė vėrtet boll ka zgjat kėshtu qe u tepru........... :lol:

Ok Dėgjoni Honesti ka desht tė thotė kėshtu :

Akoma se keni marė vesh qė don me ardhė shejtonka ktu aaaaaa .....,

mirė po Honesty nė shej respekti pėr mu ka desht qė kėt pjesėn e dyt tė fjalis, t'jav komentoj unė .....ahhaahahha Kėshty qė mbetėni tė pėrshndetur dhe ju them edhe njė her kjo ka qen enigma e honestit ,kėnaqėsi ime pėr tė komentuar lajmin, dhe befasi pėr Juuuuu....... dhe taksirat pėr tu ba ju viktim e saj dhe kysmet pėr me jav nxit kurreshtjen ahhahahaha.Ju Pėrshndes .................. :wink:

Barbaroza
20-07-04, 14:31
Tybe gabim je Shejtonka sa je e madhe se krejt tema ka pase te beje me mua :wink: po shiko mire e mos i perziej gjerat,qy njehere :(

florian
20-07-04, 16:51
Tė Nderuar Forumist dhe Veqnarisht Ju Top Shkruės tė Forumit Kam Nderin dhe me Kėnaqėsi do jav Komentoj lajmniiiiiiiiiiin tė cilin Honesty Koh mė parė e ka parashtru pytjen ........,dhe Nėse nuk gabohem pytetja ishte kėshtu...." Akoma se Keni Marė Vesh......................??"

Pra tė Nderuar Forumist Pėrgjeja ėshtė kjo ........ :oops: .tybe s'di a me ju tregu sot a me lan ma mirė deri nesėr........."tė tjerėt ,tė lutėm shejtónka na trego sot dhe na shuaj kureshtjen nnn.........."Ok ,Ok vetm mos piskatni se qe po ju tregoj pra sot edhe masnej mundemi me shpall temėn tė mbyllur ..,ahahaaha se mė tė vėrtet boll ka zgjat kėshtu qe u tepru........... :lol:

Ok Dėgjoni Honesti ka desht tė thotė kėshtu :

Akoma se keni marė vesh qė don me ardhė shejtonka ktu aaaaaa .....,

mirė po Honesty nė shej respekti pėr mu ka desht qė kėt pjesėn e dyt tė fjalis, t'jav komentoj unė .....ahhaahahha Kėshty qė mbetėni tė pėrshndetur dhe ju them edhe njė her kjo ka qen enigma e honestit ,kėnaqėsi ime pėr tė komentuar lajmin, dhe befasi pėr Juuuuu....... dhe taksirat pėr tu ba ju viktim e saj dhe kysmet pėr me jav nxit kurreshtjen ahhahahaha.Ju Pėrshndes .................. :wink:


ALLAHILE CKA JE TUJ THAN MOJ SE KAKE SIKUR EMRI JOT , QY QY QY DREQJA :roll: HONESTY SE KAM PAS DIT QE JE EDHE SHTRIGAN :wink:

Murgesha
21-07-04, 00:21
Honesty nese Shejtonka po e thote te verteten kuku per ty cka ka me te gjete. :evil:

Honesty^uk.
21-07-04, 07:07
Honesty nese Shejtonka po e thote te verteten kuku per ty cka ka me te gjete. :evil:


oj Murgesha , na ka ardhur nje SHEJTAN Larg nesh qoft
dhe po don me na i perzie punet, por mos ja veni veshin shume se e ka nga lakmia :wink:

Vera
21-07-04, 07:52
ahahahahhahahahahahahhah ShEjToNkA shum mir sisssssss hahahahha se njemend je shejton ti :wink: hajt se mua me ke perkrah qiki :wink: veq vazhdo me enigmen hhihiihihihihihihihiih

Barbaroza
21-07-04, 08:43
Lereni enigmat ju se Honesty shume mire ju ka treguar kush eshte Prinsesa e tij :wink: :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-07-04, 17:51
Lereni enigmat ju se Honesty shume mire ju ka treguar kush eshte Prinsesa e tij :wink: :lol: :lol:


Shume cudi po bej ne ty, leri bre njerezit te shprehen sipas deshirave :wink: ai qe don me e dit le ta marrin vesh se ti je Prinsesa ime
dy here flitet vetem ne MULLI

Barbaroza
21-07-04, 21:02
Lereni enigmat ju se Honesty shume mire ju ka treguar kush eshte Prinsesa e tij :wink: :lol: :lol:


Shume cudi po bej ne ty, leri bre njerezit te shprehen sipas deshirave :wink: ai qe don me e dit le ta marrin vesh se ti je Prinsesa ime
dy here flitet vetem ne MULLIJo mos ben cudi aspak se keto po dojn me te marr per veti

ShEjToNkA
23-07-04, 17:39
hahahahahhhahahhahhahhhahhahaahaha qa keni more qė jeni mbledh e jeni tubu ktu a per mu doni me kendu aaaa hahahhaahaa....... :wink:


Murgesha sis aii lere pash zotin ti a je ka mendon qė unė tu rejt jam ,po jo moj s'jam ka rej shumė e vėrtet ėshtė........., edhe pse jam shejton tybe s'jav kam as lakmi ndoshti pak zili po amaaa agahahahahahah ..., edhe binduni se shumė e vėrtet ėshtė kėt edhe nėse ka nevoj jav dėshmoj hahahahhahaahahahahaaha...... :roll:


Honesty degjo djal qa po tė them ej mos ba hajgre po tregoju qė ėshtė e vėrtet e mos u shtir kishe ti sje ka din kurgja qyyyyyse kukuuku pėr ty ..., edhe a po ngon apo ndin kendej mos i trego dikujt qė ti mbledha bet se kuku pėr tyyyyy hahahahahhahahaha.......

s.p. kishe qen je dhe do mbetėsh princesha mos ke dert hahaahah............... :wink:

Barbaroza
24-07-04, 15:42
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif

uliksi31
24-07-04, 18:20
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po ku po i gjon qeta shejtana bre :lol: :lol: :lo

Barbaroza
24-07-04, 18:26
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po ku po i gjon qeta shejtana bre :lol: :lol: :lo

O Uliksi31,mos pac pune me Shejtonka,se shume lehte i gjen ata :wink:

ShEjToNkA
25-07-04, 13:40
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif


ahhahhhahahahaha,Barbaroza ,krejt po me duket a veq jam ka mendoj se di sigurt ,kokemi tu lu lojen e fėmriis kur lujshim symbyllurazi apo ma mirė tė themė mėsheftas ,ku me sa po e shofė Honesty i paska mbyll syt nė murė dhe po numron nga 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10........ e kėshtu me radh deri nė 100, edhe mė neØfyndė me than kush o pasmeje i rafėt guri mas kreje ,e ne kokemi tu u mundu me u fshef duikund ahahhahhahahahahahhahahahahhaahhahahahaha......... ..............

Honesty^uk.
25-07-04, 16:30
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif


pse bre zemer ashtu, a po ndaleni se u bete gjak duke u rrehur
dhe nuk po e di arsyen,
ku po don ti me shkue qe po me len vetem, apo ndonje aforeeeeeeeeeee
heheheh
ishalla por e din ti cka tu bej une brive tua :wink:

Barbaroza
25-07-04, 16:50
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif


pse bre zemer ashtu, a po ndaleni se u bete gjak duke u rrehur
dhe nuk po e di arsyen,
ku po don ti me shkue qe po me len vetem, apo ndonje aforeeeeeeeeeee
heheheh
ishalla por e din ti cka tu bej une brive tua :wink:

Jo une s'desha askund,por te kujtova ty se cfare do te gjeje nese ti shkon dikund :wink: :lol: :wink:

Honesty^uk.
02-08-04, 22:36
Honesty,degjo ketu zemer,pasi mua dhe Shejtonken na ke vene ne kesi pozitehttp://cosgan.de/images/midi/boese/021.gif,ta dijsh se kur te mbetesh pa mua,te pret kjohttp://cosgan.de/images/smilie/boese/116.gif


pse bre zemer ashtu, a po ndaleni se u bete gjak duke u rrehur
dhe nuk po e di arsyen,
ku po don ti me shkue qe po me len vetem, apo ndonje aforeeeeeeeeeee
heheheh
ishalla por e din ti cka tu bej une brive tua :wink:

Jo une s'desha askund,por te kujtova ty se cfare do te gjeje nese ti shkon dikund :wink: :lol: :wink: :( :( :( :( :(

Barbaroza
04-08-04, 12:20
Po pra,njehere e ke demtuar dollapin :wink: e tash e demton murin,kujdes zemer :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
10-08-04, 21:29
Po pra,njehere e ke demtuar dollapin :wink: e tash e demton murin,kujdes zemer :wink: :wink: :wink:


PO TY ZEMER :?: A T'KAM BERE NDONJE DEMTIM :wink:
NESE PO
LAJMEROHU PER SHERIM,
UNE JAM GATI SHPIRTI IM :wink:

Murgesha
10-08-04, 22:27
Po pra,njehere e ke demtuar dollapin :wink: e tash e demton murin,kujdes zemer :wink: :wink: :wink:


PO TY ZEMER :?: A T'KAM BERE NDONJE DEMTIM :wink:
NESE PO
LAJMEROHU PER SHERIM,
UNE JAM GATI SHPIRTI IM :wink:

Wow sa zemra e sa shpirti po u perfolkan ketu.
Ani si ma keni qejfin Barbaroze e Honesty???

Barbaroza
11-08-04, 10:02
Po pra,njehere e ke demtuar dollapin :wink: e tash e demton murin,kujdes zemer :wink: :wink: :wink:


PO TY ZEMER :?: A T'KAM BERE NDONJE DEMTIM :wink:
NESE PO
LAJMEROHU PER SHERIM,
UNE JAM GATI SHPIRTI IM :wink:

A nuk e di ti si i perjetonte Xhulieta te renat qe ia benin Romeos a :wink:

Barbaroza
11-08-04, 10:03
Po pra,njehere e ke demtuar dollapin :wink: e tash e demton murin,kujdes zemer :wink: :wink: :wink:


PO TY ZEMER :?: A T'KAM BERE NDONJE DEMTIM :wink:
NESE PO
LAJMEROHU PER SHERIM,
UNE JAM GATI SHPIRTI IM :wink:

Wow sa zemra e sa shpirti po u perfolkan ketu.
Ani si ma keni qejfin Barbaroze e Honesty???

Keshtu Murgesha,me keto fjale ne e mbajme gjalle dashurine :wink: :wink:

Honesty^uk.
12-08-04, 20:31
Wow sa zemra e sa shpirti po u perfolkan ketu.
Ani si ma keni qejfin Barbaroze e Honesty???

:wink: :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
29-08-04, 22:13
Wow sa zemra e sa shpirti po u perfolkan ketu.
Ani si ma keni qejfin Barbaroze e Honesty???


super ishim motrushe
por na ra nje ibrig dhe ma trulloi pak qiken time :wink:

Barbaroza
31-08-04, 13:44
Ibrigu,bisedat pa(me)dashje,keqkuptimet... :(

Vera
31-08-04, 13:54
AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A ????????!!!!!!!!!!!

Honesty^uk.
31-08-04, 21:10
AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A ????????!!!!!!!!!!!

Akoma jo vera, sekretet dalin shume veshtir nga njerez te vendosur 8) sic eshte autori i temes ne kete rast:wink:

Barbaroza
02-09-04, 13:48
Une e mora vesh:wink:

ShEjToNkA
02-09-04, 14:04
Akooooooooooooooma po diskutoni aaaaaaaaaaa?????????????????????????

Tomori
02-09-04, 14:10
Akooooooooooooooma po diskutoni aaaaaaaaaaa?????????????????????????

Qke moj qe pisket!!! A ke naj halle na thuaj qte mundon aaaaaaaaaaaaaa???????????

Vera
02-09-04, 17:27
AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A ????????!!!!!!!!!!!

Akoma jo vera, sekretet dalin shume veshtir nga njerez te vendosur 8) sic eshte autori i temes ne kete rast:wink:

He or Honesty po ti njemend qenke i vendosur, saqe nje her na tregove vetem gjysmen e sekretit :wink: hahhha

Gentiana
03-09-04, 12:06
Tybe kohev te fundit nuk po marr vesh, ka sa po shkon pasula... :? :? :?:

Loloku
03-09-04, 16:31
Tybe kohev te fundit nuk po marr vesh, ka sa po shkon pasula... :? :? :?:

Nuk ke faj valla Genta se edhe pasuli nuk po hahet ma me grushta po me kokrra, po i bafte mire kush e hane ishalla!

nitushe
15-09-04, 09:30
ehh qka mu dhimt bre :( qe e kishin vra :x

Loloku
15-09-04, 13:18
ehh qka mu dhimt bre :( qe e kishin vra :x

Rrofsh vete e mos ta nin se bahet mire edhe pa ta!

ShEjToNkA
15-09-04, 14:25
ehh qka mu dhimt bre :( qe e kishin vra :x

Rrofsh vete e mos ta nin se bahet mire edhe pa ta!

Nitushe ,kush e kishin vra ,kėpucat a ??????Po more mirė e ka Loloku bėhet mirė ,ai krysore shėndosh me kon se edhe me vra nuk ėshtė rrezik.

nitushe
15-09-04, 15:11
Jo bre ai qyqan shume i ri u kane i embli bubrrec guri e kishin vra :cry:

Loloku
15-09-04, 15:22
Jo bre ai qyqan shume i ri u kane i embli bubrrec guri e kishin vra :cry:

Mos o zot! Ah, ēka koka ba! Lere se e vranė, por edhe e shanė! Vetėm ShEjToNkA nėse e shėron!

ShEjToNkA
15-09-04, 22:17
Jo bre ai qyqan shume i ri u kane i embli bubrrec guri e kishin vra :cry:

Mos o zot! Ah, ēka koka ba! Lere se e vranė, por edhe e shanė! Vetėm ShEjToNkA nėse e shėron!


nitushe ,Guriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aiii lere se s'paska pas rrexik qyyyyy , kishe me nojė kashtėl se pėr guri aiii kurgja hiq qyyy , edhe e banė kaq tragjike


Lolokuuuuuuuuuuuu ,unė a mos qenka doktor ,apo mos nuk gabohėm shajtonak jam qyy s'kam lidhje me shėrime

Loloku
15-09-04, 23:26
Jo bre ai qyqan shume i ri u kane i embli bubrrec guri e kishin vra :cry:

Mos o zot! Ah, ēka koka ba! Lere se e vranė, por edhe e shanė! Vetėm ShEjToNkA nėse e shėron!


nitushe ,Guriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aiii lere se s'paska pas rrexik qyyyyy , kishe me nojė kashtėl se pėr guri aiii kurgja hiq qyyy , edhe e banė kaq tragjike


Lolokuuuuuuuuuuuu ,unė a mos qenka doktor ,apo mos nuk gabohėm shajtonak jam qyy s'kam lidhje me shėrime

Jo moj nuk thash qe je doktor, po a ke ni kur dicka te trishton thuhet: ShEjToNkA te hakt se na trishtove dhe e pata per nitushen!

Honesty^uk.
23-09-04, 16:44
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

turisti
23-09-04, 18:05
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:P Honesty shoki-mire se erdhe.po ku ishe ti??????Po gezona qe je prao ne mesi ton sepse pranija jote-e frigon shumicen-hahahahahahahaha.
Te pershendes,kingu i nderuar. :wink:

Honesty^uk.
04-10-04, 21:59
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:P Honesty shoki-mire se erdhe.po ku ishe ti??????Po gezona qe je prao ne mesi ton sepse pranija jote-e frigon shumicen-hahahahahahahaha.
Te pershendes,kingu i nderuar. :wink:

i nderuar qofsh gjithmone shoki, te jam mirenjohes per gezimin qe ke shprehur.
Lumturia mbizoteroft ne jeten tuaj

Honesty^uk.
04-10-04, 22:01
Po me duket se koha nuk do te vije qe une te ju tregoj ate qe kam deshiruar, por te kunderten :( :( :( :( :( :(

turisti
05-10-04, 12:14
Po me duket se koha nuk do te vije qe une te ju tregoj ate qe kam deshiruar, por te kunderten :( :( :( :( :( :(

E,shoki im i nderuar :arrow: me gra eshte me veshtirew se ne lufte :arrow: ,hahahahahahahahahahahaha.Mosum demoralizo,koken perpjet-behet mire,behet mire,veten duhesh me e perdore taktiken- BUBRREC i SARIT - edhe mos ta nije. :wink:

Honesty^uk.
09-10-04, 19:32
Po me duket se koha nuk do te vije qe une te ju tregoj ate qe kam deshiruar, por te kunderten :( :( :( :( :( :(

E,shoki im i nderuar :arrow: me gra eshte me veshtirew se ne lufte :arrow: ,hahahahahahahahahahahaha.Mosum demoralizo,koken perpjet-behet mire,behet mire,veten duhesh me e perdore taktiken- BUBRREC i SARIT - edhe mos ta nije. :wink:


hhahahahahaha
mbetesh i pershendetur nga Honesty

turisti
09-10-04, 19:48
Falenderit,te pershendes. :P :wink: :wink: :wink:

Vera
09-10-04, 22:34
akoma rreth kesaj teme po diskutoni a haaaaaaaaaaaaaa

Honesty^uk.
09-10-04, 22:36
akoma rreth kesaj teme po diskutoni a haaaaaaaaaaaaaa

a duhet kerkuar deri ne zbulim apo jo :wink: :?: :?: :?:

Vera
09-10-04, 22:42
e po nuk po ia vlen ore Honesty se asgje nuk do te dal pastaj hahahahah

Honesty^uk.
09-10-04, 22:44
e po nuk po ia vlen ore Honesty se asgje nuk do te dal pastaj hahahahah


e verteta do te dale kur ti vije koha, dhe fort ju ka afruar :wink:

Vera
09-10-04, 22:49
ahahah po gjithnje ke the keshtu Honesty e keshtu me ymyd me nuk po shkon qy

Honesty^uk.
09-10-04, 22:51
ahahah po gjithnje ke the keshtu Honesty e keshtu me ymyd me nuk po shkon qy


vetem shpresa (ymyd)duhet te vdes e fundit :wink:

Vera
10-10-04, 09:32
ehh po po qashtu kan thon Honesty^uk :P

qeqa&zana
31-10-04, 14:58
honesty po kur do te jet koha e duhur ta marrim pergjigjen nga ti????
qe sa e sa ja ke nis u afru e u afru e kerkun hiq
palidhje

Honesty^uk.
31-10-04, 21:28
honesty po kur do te jet koha e duhur ta marrim pergjigjen nga ti????
qe sa e sa ja ke nis u afru e u afru e kerkun hiq
palidhje

kaq shpejt qenke merzitur ti a :?: :?:
te tjeret kane muaj qe po durojn , por ti paske lindur 7 muajsh :lol:
kur ti vije koha e merr do te tregoj edhe ty

qeqa&zana
01-11-04, 11:06
po niher as qe desha te shkruaj dhe vetem i lexoja po pastaj u bera nervoz edhe bera edhe pytjen per ty
at her po durojm po kalzona deri kur kemi me duru kshtu kaq keq se na ke lon tonve pik qka osht aj san oki
:wink: tung

Honesty^uk.
20-11-04, 22:50
po niher as qe desha te shkruaj dhe vetem i lexoja po pastaj u bera nervoz edhe bera edhe pytjen per ty
at her po durojm po kalzona deri kur kemi me duru kshtu kaq keq se na ke lon tonve pik qka osht aj san oki
:wink: tung

Pasi ke duruar deri tani, duro edhe pak se s'ka mbetur shume 8)

Mafiozi
22-11-04, 10:11
po niher as qe desha te shkruaj dhe vetem i lexoja po pastaj u bera nervoz edhe bera edhe pytjen per ty
at her po durojm po kalzona deri kur kemi me duru kshtu kaq keq se na ke lon tonve pik qka osht aj san oki
:wink: tung

Pasi ke duruar deri tani, duro edhe pak se s'ka mbetur shume 8)

hmmm paska duru shum qeqa&zana me Honesty :roll: :roll: :roll: :roll:
tash me mua duhesh me prit :? per me ditur deri kur ki me duru :lol: :lol: :lol:

:wink:

Kercovari
22-11-04, 11:55
Ehe! Kur grate pysin shume,ne burrat i lem fjalet pas dere.
Kini edhe pakes durim,dikush do te flase me siguri!?.

ilir kastrati
22-11-04, 13:15
Katastrofe ska fjale :shock:hahahahhahahahahahahhahahahahahhaha :oops:

Kaltrushi
22-11-04, 13:30
O zot nuk po muj me besu. O zot more as qe po mund me paramendu. O zot se sa esht te me interesu. O zot me trego kur dojn keta me tregu. :roll: :D :?

PS: Krejt esht ka me doket se po edi per qka esht fjala. :wink:

Gentiana
22-11-04, 13:33
O zot nuk po muj me besu. O zot more as qe po mund me paramendu. O zot se sa esht te me interesu. O zot me trego kur dojn keta me tregu. :roll: :D :?

PS: Krejt esht ka me doket se po edi per qka esht fjala. :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif
Tybe un send nuk po marr vesh, Kaltrushi loqkum, mbase po e dishe ti, hajde tregom vetem mu, se shum po jam kurreshtare ta marr vesh ket, se boll na i zgjaten veshet!!

Kaltrushi
22-11-04, 14:28
O zot nuk po muj me besu. O zot more as qe po mund me paramendu. O zot se sa esht te me interesu. O zot me trego kur dojn keta me tregu. :roll: :D :?

PS: Krejt esht ka me doket se po edi per qka esht fjala. :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif
Tybe un send nuk po marr vesh, Kaltrushi loqkum, mbase po e dishe ti, hajde tregom vetem mu, se shum po jam kurreshtare ta marr vesh ket, se boll na i zgjaten veshet!!

Ma ka bo me be Honesty^uk. se nese kallxoj do me largon nga forum. Ai po don me na kall niher krejt e tani me na tregu. Po a di qka kush po e pyet. Hape veshin degjom xemel se po te tregoj. >> :lol: >>> a po e din tasht per qka esht fjala???? :?: :wink:

Honesty^uk.
08-12-04, 21:11
O zot nuk po muj me besu. O zot more as qe po mund me paramendu. O zot se sa esht te me interesu. O zot me trego kur dojn keta me tregu. :roll: :D :?

PS: Krejt esht ka me doket se po edi per qka esht fjala. :wink:

http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif http://www.cosgan.net/images/smilie/konfus/a015.gif
Tybe un send nuk po marr vesh, Kaltrushi loqkum, mbase po e dishe ti, hajde tregom vetem mu, se shum po jam kurreshtare ta marr vesh ket, se boll na i zgjaten veshet!!

Ma ka bo me be Honesty^uk. se nese kallxoj do me largon nga forum. Ai po don me na kall niher krejt e tani me na tregu. Po a di qka kush po e pyet. Hape veshin degjom xemel se po te tregoj. >> :lol: >>> a po e din tasht per qka esht fjala???? :?: :wink:

Kaltrush,, ruju se po gabon me treguar :wink: dhe ........... :arrow:

Barbaroza
18-12-04, 21:25
Hehe,tema u hap seriozisht dhe perfundoi ne humor. :lol: :lol: :wink:

PAOLINA
20-12-04, 14:13
:shock: :shock: Krejt po m`duket se po na kshyr dikush :shock: :shock:
:twisted:

Gentiana
20-12-04, 14:18
duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

More, po ta rikujtoj nese ke harruar, dimeri na erdh,e ende nuk na ke treguar?! :roll:

Murgesha
20-12-04, 16:20
Hehe,tema u hap seriozisht dhe perfundoi ne humor. :lol: :lol: :wink:

Ke tė drejtė Barbaroza.
Tema mė serioze tek thashethemet. :wink:

Honesty^uk.
13-01-05, 20:00
duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

More, po ta rikujtoj nese ke harruar, dimeri na erdh,e ende nuk na ke treguar?! :roll:


Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
po pres edhe pak se dua te ua tregoj 2 gjera per njehere, se paskem harruar tua tregoj te paren 8)

lazdrani
14-01-05, 14:56
duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

More, po ta rikujtoj nese ke harruar, dimeri na erdh,e ende nuk na ke treguar?! :roll:


Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
po pres edhe pak se dua te ua tregoj 2 gjera per njehere, se paskem harruar tua tregoj te paren 8)

:roll: :roll: :(

Gentiana
16-01-05, 00:45
duke pare se te gjithe anetaret e forumit dhe stafin tone, i ka kapur meraku, se cfare paska ndodhur dhe cfar vazhdon te ndhodh ne kete forum, sonte me shume dhimbje po ju tregoj
se pari:::::::
ju anetareve pata me ju treguar
por keta te stafit do te me hjekin nga forumi
keshtu qe me mire nuk po flas edhe kesaj radhe
mos u merakosni se do ju tregoj pa ardhur dimeri

More, po ta rikujtoj nese ke harruar, dimeri na erdh,e ende nuk na ke treguar?! :roll:


Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
po pres edhe pak se dua te ua tregoj 2 gjera per njehere, se paskem harruar tua tregoj te paren 8)

:roll: :roll: :(

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :arrow: :?: :evil:

IceGirl
16-01-05, 06:33
:roll: :?: :!:

Tomori
10-04-05, 23:22
:shock: :shock: Krejt po m`duket se po na kshyr dikush :shock: :shock:
:twisted:

-Ska derte moj Paoline le tna kshyrin mos haro se Evropa kshtu e lype me u puth publikisht se na mbron ligji kjo eshte qeshtje private e jona
-Qe kjo eshte Evropa, vet e lypem e vet e gjetem ket rezillek Evropljan

Gentiana
21-04-05, 14:53
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :arrow: :?: :evil:


Si po me duket po don me ardh dimeri tjeter e ne pa marr vesh ende asgje?!

Diana007
21-04-05, 15:15
:roll: :roll: :roll: :roll:

Tomori
23-04-05, 21:19
************
Jashte teme TOMOR


Honesty

dr1ta
23-05-05, 11:43
******************************

Jashte teme

Honesty

laliloli
26-05-05, 23:49
******************************

Jashte teme

Honesty

E MOJ DRITA ENDE SE KE MARR VESH TI SE QKA BEHET

Reana
19-06-05, 05:50
:shock: :shock: Krejt po m`duket se po na kshyr dikush :shock: :shock:
:twisted:

:lol: :lol: :lol:
Edhe ty a???
:lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
18-05-08, 11:44
tash besoj se e moret vesh qe na u kthye....................................shhhhhhh

emine
18-05-08, 11:46
e me dite ju qka kam hanger dje ..............:p

Honesty^uk.
18-05-08, 12:01
e me dite ju qka kam hanger dje ..............:p


e hengsh edhe sot........... hhahahahahahaha

emine
18-05-08, 12:32
e hengsh edhe sot........... hhahahahahahaha


hahhahahhahah amin, e me dite sahi qka kam hanger:p..ja s'te tregoi ,,,,,

Dardan Kastrati
18-05-08, 12:36
hahhahahhahah amin, e me dite sahi qka kam hanger:p..ja s'te tregoi ,,,,,Akoma se kam marrė vesh ēfarė ashtu ke hangėr .?

Honesty^uk.
18-05-08, 12:36
hahhahahhahah amin, e me dite sahi qka kam hanger:p..ja s'te tregoi ,,,,,

hajt afroma veshin dhe tregom veq pak hahahahahah

emine
18-05-08, 12:38
hajt afroma veshin dhe tregom veq pak hahahahahah


jo se tutna ta qes ne qejf ,e han edhe ti hahhahahhah

emine
18-05-08, 12:38
Akoma se kam marrė vesh ēfarė ashtu ke hangėr .?


ja su kallxoi tybeh kot e keni:p

Dardan Kastrati
18-05-08, 12:40
ja su kallxoi tybeh kot e keni:pemine phaaaaaaaa ani pėr mua po pėrton ta bėsh a ncncncnc ani kishe vlla mė ke :mad:

emine
18-05-08, 12:47
emine phaaaaaaaa ani pėr mua po pėrton ta bėsh a ncncncnc ani kishe vlla mė ke :mad:


ja ja sun tregoi seeeeeeeeeeeeeee.....

Honesty^uk.
18-05-08, 12:50
ja ja sun tregoi seeeeeeeeeeeeeee.....

hajt bre vetem nisja pak se ateher e shohim vet hahhahaaha

Dardan Kastrati
18-05-08, 12:50
ja ja sun tregoi seeeeeeeeeeeeeee.....See ēka? Po tutesh se po ta vjedhim receptin a :tongue: :biggrin:

emine
18-05-08, 13:03
See ēka? Po tutesh se po ta vjedhim receptin a :tongue: :biggrin:

jo s epo lypni edhe ju em honger qy hahhahahhahhahah
edhe puna receptit skam qejf em ma marr kush:p

Breshka
18-05-08, 15:35
hale se murt vesh qe lovely osht ka ju bon ziaret te pershendetjet aaa ????http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Lona
20-05-08, 10:38
ty filloja e une po e mbaroje..!!!

uliksi31
20-05-08, 21:25
hale se murt vesh qe lovely osht ka ju bon ziaret te pershendetjet aaa ????http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Po bre e pash, thash mos u nis en haxhillak qe po hallashtiset me gjin. Ahahahahaha

rafet llapjani
21-05-08, 03:09
Po bre e pash, thash mos u nis en haxhillak qe po hallashtiset me gjin. Ahahahahaha

aahahahhhah O Uliksssssssssssss ajo veq e kish mar titullin e hoxhenices aghaghaahgghaghaghaghaghagh

rafet llapjani
21-05-08, 03:10
Po bre e pash, thash mos u nis en haxhillak qe po hallashtiset me gjin. Ahahahahaha

aahahahhhah O Uliksssssssssssss ajo veq e kish mar titullin e hoxhenices aghaghaahgghaghaghaghaghagh

rafet llapjani
21-05-08, 03:11
Po bre e pash, thash mos u nis en haxhillak qe po hallashtiset me gjin. Ahahahahaha


aahahahhhah O Uliksssssssssssss ajo veq e kish mar titullin e hoxhenices aghaghaahgghaghaghaghaghagh

selvija
21-05-08, 16:01
Hala se morra vesh per qka ben fjal kjo tem...

Melania
21-05-08, 16:09
jo valla une qtash e mora vesh, uuuuu e zez-dita koka bo....

hajt se bohet mir, deri sa tbohet mir, po ja nisem e lahem me kofa apet, phiiiiiiiiiii :wink:

SheTa
21-05-08, 16:32
Ja Spo marr Vesh San :)

HėNna
17-06-08, 01:03
M“u bėn ca javė kėndej pari dhe akoma mbeta hėna ...

Murgesha
17-06-08, 13:05
M“u bėn ca javė kėndej pari dhe akoma mbeta hėna ...

Akoma nuk e more vesh qė HėNna nuk ėshtė pėr ty a??? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Zero Cool
17-06-08, 13:52
Akoma se keni marr vesh ju qe Murgeshen e kan largu nga LDK-ja, kurse PDK-ja spe pranon e spi mbetet send tjeter veq me hy ne LDD apo AAK :biggrin: :tongue:

HėNna
17-06-08, 14:02
Akoma nuk e more vesh qė HėNna nuk ėshtė pėr ty a??? http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Shumė po ma ka ėndja me vazhdu si HėNna :tongue: :tongue: Akoma po e pres kodin dhe dritėn e gjelbert dhe pėr tė bombarduar kėndej pari... hahahahahahahahahahaha

Murgesha
17-06-08, 14:14
Akoma se keni marr vesh ju qe Murgeshen e kan largu nga LDK-ja, kurse PDK-ja spe pranon e spi mbetet send tjeter veq me hy ne LDD apo AAK :biggrin: :tongue:


Ha,hahahahaahhahaahaaaaaaaaaaaa protestoj ashpėr ndaj kėtij thashethemi.....

As me PDK e as me LDK ėshtė Murgesha mos tė ardhtė mėrzi....

Zero Cool
17-06-08, 14:57
Ha,hahahahaahhahaahaaaaaaaaaaaa protestoj ashpėr ndaj kėtij thashethemi.....

As me PDK e as me LDK ėshtė Murgesha mos tė ardhtė mėrzi....
ahahahahaha protesto sa dush , se edhe ti je ka e konfirmon, lexoje mire postimin tim " ... Murgeshen e kan largu nga LDK-ja, kurse PDK-ja spe pranon e spi mbetet send tjeter veq me hy ne LDD apo AAK "

emine
17-06-08, 15:04
kurre se muret vesh:p se eminie kamos gjindet:p

Naki
17-06-08, 16:24
Shumė po ma ka ėndja me vazhdu si HėNna :tongue: :tongue: Akoma po e pres kodin dhe dritėn e gjelbert dhe pėr tė bombarduar kėndej pari... hahahahahahahahahahaha

Siq duket njė pritje tre vjeqare mė nė fund do tė merrė driten e gjelbertė!

>>{SpOnGeBoB}<<
18-06-08, 09:13
AKOMA SE KENI MARRUR VESH JU A????????!!!!!!!!!

Ev shoq, po kerkush kurgja nuk po kallezon, pse qka u ba mare ?

Murgesha
18-06-08, 12:15
ahahahahaha protesto sa dush , se edhe ti je ka e konfirmon, lexoje mire postimin tim " ... Murgeshen e kan largu nga LDK-ja, kurse PDK-ja spe pranon e spi mbetet send tjeter veq me hy ne LDD apo AAK "

Ha,hahaahahahahahaahah o Cool nuk po konfirmoj asgjė, si Mbretėreshė qė jam kam preferuar tė mos i takoj asnjė krahu politik hahahaahahah.

Po hej, ik mė shpejt prej PDK se shum e kan marrė teposhtzėn e po tė zen kush pėrfundi ka tė rrokullisni hahahahahahahaahha http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Domira
18-06-08, 13:29
Akoma se keni marr vesh ju qe Murgeshen e kan largu nga LDK-ja, kurse PDK-ja spe pranon e spi mbetet send tjeter veq me hy ne LDD apo AAK :biggrin: :tongue:

:eek: :eek: :eek:
ghaghahgaghahgahgghagha

selvija
28-06-08, 10:38
Sipas Logjikes sime....DHe siq po e marr vesh..

Murgesha e Shajtanka si me kan .1. Person ...ece mos e beso kesaj...:rolleyes:

ShEjToNkA
28-06-08, 12:32
Sipas Logjikes sime....DHe siq po e marr vesh..

Murgesha e Shajtanka si me kan .1. Person ...ece mos e beso kesaj...:rolleyes:


Selvije, njėrherė mendova me tė ngushllu pėr logjiken tėnde :tongue: por kur m'u kujtua se paske shkruar tek thashethemet s'po ta shof edhe pėr tė madhe. :wink: