PDA

View Full Version : Kur kishe mujt me`m pa,qysh me kishe pa?!


Dali!Keq
20-03-05, 00:46
Ha!!o,te nderuara Zonja e Zotrinj..
Ju pershendes nga Zemra.
Tema kam qef qe te ket musafir shum,dhe qe te pyseni rreth pamjes/biogris,jo mua direkt,por kend te doni ju si pas deshires tuaj.

Gjumashja
20-03-05, 15:11
ani ftoj musafirt pra e na po pyesim

Dali!Keq
20-03-05, 18:11
Gjumashja Hi.. Süsse,a je majr?
Hajt po te pys un ty,po dhe te tjeret qe tani na vizitojn ketu.Kur kishe mujt mem pa qysh me kishe pa?
Pasi qe deri me tani keni mujt te me lexoni shenimet e mija..Mundeni qe te keni pak telepati ne per mjet shkrimit.
Si thua ti?

Gjumashja
20-03-05, 18:25
valla me ta thon te drejten skom lexu edhe aq shkrimet e tua sdi qka met thon hmm ne baze te nikut spo dukesh me kon i keq hahahahahah

Dali!Keq
20-03-05, 18:34
hhahah Gjumashja..
Por a nuk don ta provosh te pakten mndohu qe te me gjen se kush muaj te jem un per mendimin tend.
provo te lutem,mua me duket shum interesante.

Gjumashja
20-03-05, 18:37
ahaha okj qe po e provoj


Kush je ti nime :P

Dali!Keq
20-03-05, 18:41
Jo mori mem pyt por mundohu ti te me pershkruan mua,se si mundem te jem un ai dali i keqi qe shkuashmi me nje koh..hahah

Gjumashja
20-03-05, 18:44
ehh valla per ashtu koke mbet pa zbulu po ma mir trego ti

Dali!Keq
20-03-05, 18:55
Jo me tregu esht jo interesante..
Qe un po provoj ty me te zbolu.
Je nje Femer me dy kam hahah shaka.

Gjumashja biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer Bjonde,jo bash bjonde por te mbyllta.
Keni nje trup mesatar,jo sportiv°
Syt i ke te Kalter.
Hunden e ki te drejt dhe te bukur.
Gojen e ki mjalt buzet sheqer.
Dhembet shum te bardh.
Gjoksi ne form dardhes B75
Duart te buta,thonjet nuk i pren rregullisht,se ki qef ti le te rriten.
Gjatsija mundet te jet deri ne 175 Cm,pesha diku 60 kg.
Kembet i ke te drejta,jo shum sexy,shpinen e ke te lakuar shum terhecese.
Te pelqen Muzika,Humori kapak shetitjet,dhe Komunikimi.
Nese jan mbi 50% te sakta me trego hahah.

Gjumashja
20-03-05, 19:02
hgaggahgahgahgahga gati 99% po ai 1% shume i madh osht saqe e mbulon ket 99% nejse so me rendesi diqka paske shkretu diku ja ke qellu e diku jo mire o qe koke mundu me bo diq

Dali!Keq
20-03-05, 19:06
Gjimashja po e di ku kam shkretu nesjse par ne form dardhes hahah. ti duesh te kesh nje mosh mbi 24-25 apo ndoshta jam prap gabim.
Bukuroshe nese je ashtu siq te pershkruaj Kompliment nga une.

Gjumashja
20-03-05, 19:09
hahahhahaha jo more e re jom une si kom as te 20-tat e ky me boka ma te vjeter :wink: sidoqoft te pershendes

Dali!Keq
20-03-05, 19:12
hhahhahahah ani vetem shkrimin e ke mendimine ke per qato vjet un me ket u dhash kompliment juve.
Si do qe s`dot jet ky dali keq do ju do me zemer dhe pa mashtrime.
Mendoj Shoqerisht.

Gjumashja
20-03-05, 19:14
hhahhahahah ani vetem shkrimin e ke mendimine ke per qato vjet un me ket u dhash kompliment juve.
Si do qe s`dot jet ky dali keq do ju do me zemer dhe pa mashtrime.
Mendoj Shoqerisht.


ok gjithahshtu te pershendes

Murgesha
20-03-05, 20:42
Kjo temė mė tepėr i pėrmbush kėrkesat e Kafes sė forumit se sa Diskutimeve shoqėrore, edhe pse mė duket se kemi edhe tema tjera tė kėtilla, por po e lėmė njėherė kėtu.

dembelica
20-03-05, 21:35
Kjo temė mė tepėr i pėrmbush kėrkesat e Kafes sė forumit se sa Diskutimeve shoqėrore, edhe pse mė duket se kemi edhe tema tjera tė kėtilla, por po e lėmė njėherė kėtu.

Ok Loqkum, leje nje her se po don me na dal interesant more :roll:

Dali!Keq
24-03-05, 00:34
Kjo temė mė tepėr i pėrmbush kėrkesat e Kafes sė forumit se sa Diskutimeve shoqėrore, edhe pse mė duket se kemi edhe tema tjera tė kėtilla, por po e lėmė njėherė kėtu.

Ok Loqkum, leje nje her se po don me na dal interesant more :roll:

hahahahahahahahahahahahahahah qone more ku te done qy per mu ndashit shlyne krejt nese ka kaq shum pengesa.
Tem ma,edhe pse nuk esht duke u ber fjala per temen por per temen e cila osht Kur kishe mujt mem pa qysh me kishe pa hahahahahahahah,sikur ta kisha shkrua kur kishe mujt me diskutu per temat si kishit diskutu dhe a i kishit transeru.
Hajt hali qoft qoje te humori/Kafeja e Forumit.
Pershendetje me nga nji kill droge.

Dali!Keq
24-03-05, 00:50
Dembelica dhe Murgesha a po bohi ju kandidate per me marr pjes kur kishe mujt mem pa qysh me kishe pa a?
dembelica ti beru Kandidate nr1,e Ju murgesha benu Kandidat nr 2,na vyn veq dhe nji kandidate dhe po ja fillojm.hahahahah
Kandidati numer 1,
Qka mendon per kandidatin numer 2,se qka kishte mendu kandidatja numer 2 per kandidaten nr 3 se a do te merr pjes ajo me neve a jo?
hahahahah

dembelica
24-03-05, 01:09
Po more pse jo,veq me lajmero kur ta gjen edhe kandidatin e trete :wink:

Dali!Keq
24-03-05, 01:13
Kandidate nr 1,ok Dembelic
A thua a do marr pjes kandidatja numer 2,dhe ndo nji kandidate per nr 3 ?hahah
Apo hyn ma mir ne Pm :wink: hahahahahaha
Pershendetje.

dembelica
24-03-05, 01:20
Kandidate nr 1,ok Dembelic
A thua a do marr pjes kandidatja numer 2,dhe ndo nji kandidate per nr 3 ?hahah
Apo hyn ma mir ne Pm :wink: hahahahahaha
Pershendetje.

Djal i mire qysh te don nuk ka lidhje,veq sonte eshte vone,edhe kandidatet kerkah hiq :wink:

Dali!Keq
24-03-05, 01:24
Ok Dembelic mos me thuaj i mir se kuku po i zdralaft jam hahahah
ok..shoqe e nderuar te falemnderit per qarjen e drrasav me mua hahahah,mendova falemnderit qe me kushtuat koh ne bised.Gjum te embel me qat Gjumashen se ajo nuk po qojke kurr mdoket hahah.
Gjumashe dhe ty ni pershendetje edhe krejtve qka jeni ne gjum gjumin e ombel.
Shifemi kur te lajmrohen dhe dy kandidate vullnetarisht.hahah
Tungi per sante,pe mylli shitoren. :idea:

Dali!Keq
24-03-05, 16:47
Oj Dembelic ku kan met ato 2jat?
Pasha mamin jo mir hahahahah

Luana
24-03-05, 17:00
Kur te kisha pa te kisha pa Naked :wink:

Dali!Keq
24-03-05, 17:09
Kur te kisha pa te kisha pa Naked :wink:
Hahahah jo nuk e ki keq se qe ne kad jam tu u la hahahah.
A kishe pas qef ti a? hahah

Luana
24-03-05, 17:13
Kur te kisha pa te kisha pa Naked :wink:
Hahahah jo nuk e ki keq se qe ne kad jam tu u la hahahah.
A kishe pas qef ti a? hahah


E ceka ne pergjithesi , jo vetem ty :wink:

po ,pse jo , a po vet a http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif

Dali!Keq
24-03-05, 17:24
Kur te kisha pa te kisha pa Naked :wink:
Hahahah jo nuk e ki keq se qe ne kad jam tu u la hahahah.
A kishe pas qef ti a? hahah


E ceka ne pergjithesi , jo vetem ty :wink:

po ,pse jo , a po vet a http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif

Jo moj pergjethsi se marre kallaballak hahah..
Ani lokofsh sa me bukur se dola ni her kur te kthena ketu kam qef qe te mbushet me gjinin femrire hahahahahah
Pershendetje te perzemerta gjth shoqeris e Forumit te Bukur Dardania

Dali!Keq
26-03-05, 20:20
Ku i kam kandidatet 1,2,3 a? hajde missa boni kanditatur ose ikaaa un ay :wink:

blina
26-03-05, 20:29
Ku i kam kandidatet 1,2,3 a? hajde missa boni kanditatur ose ikaaa un ay :wink:

hale si gjete a ? bile para do dite i kishe pas ja 2, lupi lypi hahahaahah

Dali!Keq
26-03-05, 20:32
Blina a ki koh nja gjys ore a?

blina
26-03-05, 20:35
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

Dali!Keq
26-03-05, 20:44
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?

blina
26-03-05, 20:47
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?


hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re :wink:

Dali!Keq
26-03-05, 20:52
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?


hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re :wink:

qfar gjenerate je?

blina
26-03-05, 20:55
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?


hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re :wink:

qfar gjenerate je?


gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah

Dali!Keq
26-03-05, 20:59
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?


hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re :wink:

qfar gjenerate je?


gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
Hyn ni her ne faqen aty ku shkruna; Si endrroni Parnerin e endrrav tua.
Pastaj muj diqka te nxerri nga ti se pak me dukesh e mbyllur dhe kam veshtir te shof se si mundesh te dukesh.Ok?
Po te pres kur takryn hyn ketu dhe me trego qe je gati per ta lixuar.
Mpuq majen e syzavvvv

blina
26-03-05, 21:14
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?


hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re :wink:

qfar gjenerate je?


gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
Hyn ni her ne faqen aty ku shkruna; Si endrroni Parnerin e endrrav tua.
Pastaj muj diqka te nxerri nga ti se pak me dukesh e mbyllur dhe kam veshtir te shof se si mundesh te dukesh.Ok?
Po te pres kur takryn hyn ketu dhe me trego qe je gati per ta lixuar.
Mpuq majen e syzavvvv

po se pari spo e gjeje , ne cilen rubrik eshte ajo tema?

Dali!Keq
26-03-05, 21:23
Blina a ki koh nja gjys ore a?


Paj , mire ok bene veq mos me mbani ma shume se gjysme ore ok


A po ja fillojna temes djali!keq ?

A ki dashnor?


hahahahah jo valla skom dashnor se jom ende e re :wink:

qfar gjenerate je?


gjenerata e "74 -shit demostratave hahahahahahaha
aiiiiiiii dali!keq qelloja tash ti hajt qysh me kishe paramendu , cila gjenerate ......hahahah
Hyn ni her ne faqen aty ku shkruna; Si endrroni Parnerin e endrrav tua.
Pastaj muj diqka te nxerri nga ti se pak me dukesh e mbyllur dhe kam veshtir te shof se si mundesh te dukesh.Ok?
Po te pres kur takryn hyn ketu dhe me trego qe je gati per ta lixuar.
Mpuq majen e syzavvvv

po se pari spo e gjeje , ne cilen rubrik eshte ajo tema?
kliko te dashuria & sexi pastaj aty ku shkruan si enrroni partnerin e endrrave tua.ose pergjigju dhe ketu Se si e enddroni partnerint tuaj

dembelica
26-03-05, 21:38
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
26-03-05, 21:40
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
Po hajt ama doren ta mpuqi ni her dhe pastaj provo te me zbulon diqka per mua.
Si me kishe paramendu mu si ni dal i keq me mosh biografoi sjellje diqka qka ti mund te telepaton per mua.
Hajt nisja :roll:

dembelica
26-03-05, 21:44
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
Po hajt ama doren ta mpuqi ni her dhe pastaj provo te me zbulon diqka per mua.
Si me kishe paramendu mu si ni dal i keq me mosh biografoi sjellje diqka qka ti mund te telepaton per mua.
Hajt nisja :roll:

Flm per mpuqin,po nje her nuk po kam kohe po kysmet do te provoj :wink:

Po hajt edhe ti, nese kishe mujt me me pa qysh me kishe pa :lol: :lol: :lol: po te pregoj pastaj se a ja ke qellu a jo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dali!Keq
26-03-05, 21:49
A kemi ndonje te re ne kete kete moreeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
Po hajt ama doren ta mpuqi ni her dhe pastaj provo te me zbulon diqka per mua.
Si me kishe paramendu mu si ni dal i keq me mosh biografoi sjellje diqka qka ti mund te telepaton per mua.
Hajt nisja :roll:

Flm per mpuqin,po nje her nuk po kam kohe po kysmet do te provoj :wink:

Po hajt edhe ti, nese kishe mujt me me pa qysh me kishe pa :lol: :lol: :lol: po te pregoj pastaj se a ja ke qellu a jo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ok.dembelica do mundohemi qe te ju pershkruaj se si kur isha un ti.
Por do e le ma von e nderuar.
pasi qe nuk paskeni koh nji her do e ki me von te shenuar ketu ku mundesh me von ta shofish.
me nderim Dr,telepatusi i femrav hahahah
Asi dashta me then me nder nga dali i keq.

Dali!Keq
26-03-05, 22:12
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
Keni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq

Dali!Keq
26-03-05, 22:12
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
jeni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq

blina
26-03-05, 22:31
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
Keni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq


dali!keq spo di ke po ja keshtu po ja bojna me jo i kom shenu qka sjon te sakta e me po qka jane te sakta ndersa nje vend po dhe jo dmth 50 me 50 :

1. jo
2. po
3. jo
4. jo
5. po
6. po
7. jo
8. po edhe jo
9. jo
10.jo
11. po
12.po
13. jo
14. po( haha po me bjen si mu levdu haha)
15. jo ( as afer nuk jeni , fare)


16. ju pershendes edhe une edhe ju kal per kete biografi (jo te sakte )haha

Dali!Keq
26-03-05, 22:41
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
Keni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq


dali!keq spo di ke po ja keshtu po ja bojna me jo i kom shenu qka sjon te sakta e me po qka jane te sakta ndersa nje vend po dhe jo dmth 50 me 50 :

1. jo
2. po
3. jo
4. jo
5. po
6. po
7. jo
8. po edhe jo
9. jo
10.jo
11. po
12.po
13. jo
14. po( haha po me bjen si mu levdu haha)
15. jo ( as afer nuk jeni , fare)


16. ju pershendes edhe une edhe ju kal per kete biografi (jo te sakte )
haha

D.m.th 8 x po-ja nga 16 = 50% ja paska qelluar hahahah

Falemnderit pqer qe me shoqeruhat ju deshiroj mbremje te mire gjum te ombel.
Dali i keq

blina
26-03-05, 22:51
Blina biografija jote mundet te jet kshtu;

Jeni nje femer zeshkane.
Keni e holl,e bukur
Syt i ke te gjelbert.
Hunden e vogel te shisgme.
Gojen mjaft e vogel po shum shum e embel.
Ankohesh nga dhembet,njeri dhem te dhmb kur ha embel
Gjoksi ne form molles B75
Duart te buta,gishtat e bukur jo te gjata
Gjatsija mundet te jet deri ne 165 Cm,pesha diku50 kg.maximum
Kembet i ke te drejta jo shum te gjata por te bukura
Te pelqen me shum Humori se muzika,endrroni pak si shum.
Ju mungon ni deshir por ajo do ju realizohet mvaret sa ju i rrini gati.hahaha
Ngjyra e kalter esht njgyra qe ju pelqen.
jeni e dashur dhe e sjellshme e urt dhe per lakmi jeni.
Etj..se boll shkretova hahahahah
mosha diku mbi 26vjet.
me trego a jan mbi 30% te sakta.hahahah
Pershendetje te sinqerta.dali i keq


dali!keq spo di ke po ja keshtu po ja bojna me jo i kom shenu qka sjon te sakta e me po qka jane te sakta ndersa nje vend po dhe jo dmth 50 me 50 :

1. jo
2. po
3. jo
4. jo
5. po
6. po
7. jo
8. po edhe jo
9. jo
10.jo
11. po
12.po
13. jo
14. po( haha po me bjen si mu levdu haha)
15. jo ( as afer nuk jeni , fare)


16. ju pershendes edhe une edhe ju kal per kete biografi (jo te sakte )
haha

D.m.th 8 x po-ja nga 16 = 50% ja paska qelluar hahahah

Falemnderit pqer qe me shoqeruhat ju deshiroj mbremje te mire gjum te ombel.
Dali i keq

gjithashtu ............blina

Drenicaki
27-03-05, 22:06
une pata qef me e pa dembelicen cullak, per me e vertetu a asht e vyme a dembelicė!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaa

dembelica
27-03-05, 22:16
une pata qef me e pa dembelicen cullak, per me e vertetu a asht e vyme a dembelicė!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaa

:evil:

Drenicaki
27-03-05, 22:18
une pata qef me e pa dembelicen cullak, per me e vertetu a asht e vyme a dembelicė!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaa

:evil:ēka u mrrole moj po hajgare bana a e more vesha? :lol: :lol: :lol:

dembelica
27-03-05, 22:24
une pata qef me e pa dembelicen cullak, per me e vertetu a asht e vyme a dembelicė!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaa

:evil:ēka u mrrole moj po hajgare bana a e more vesha? :lol: :lol: :lol:

Edhe hajgare shum interesante besa.

Drenicaki
27-03-05, 22:26
une pata qef me e pa dembelicen cullak, per me e vertetu a asht e vyme a dembelicė!hahahahahahahahahahahahahaaaaaaa

:evil:ēka u mrrole moj po hajgare bana a e more vesha? :lol: :lol: :lol:

Edhe hajgare shum interesante besa.ani de se smundem ta bej te realizushme ēiko!

mjellma
27-03-05, 23:01
kur te kisha pa a qysh kisha dasht me te pa apo si te kisha pramendu dali haha
valla nifar djali nom
zeshkan
i keq sa te dush hahahah
mosha dikund 25-30 vjet plak bre paske mabru valla
me profesion vozits
me shum e pelqen humorin edhe vajzat hahah
spo di more qka hajde ti si me kishe paremndua mua a dali i keq hajde tash sihalla shkreton diqka kuku per ty hahhahaah

Dali!Keq
28-03-05, 19:25
kur te kisha pa a qysh kisha dasht me te pa apo si te kisha pramendu dali haha
valla nifar djali nom
zeshkan
i keq sa te dush hahahah
mosha dikund 25-30 vjet plak bre paske mabru valla
me profesion vozits
me shum e pelqen humorin edhe vajzat hahah
spo di more qka hajde ti si me kishe paremndua mua a dali i keq hajde tash sihalla shkreton diqka kuku per ty hahhahaah


HAHAHA 100% qka ke shkru ja ke qellu, vetem se zeshkan nuk jam qaq por as bllond Brunet :wink: as te hata por as te fata.

Biografia e mjellmes nga telepatit e mija.
Je Vajz 23-26 vjeqare mundesh te jesh e virgjer hahahahah ne vesh "Shaka"
Je Bjonde.
je e ndershme,dhe e kuptushme,por dhe shum e sjellshme.
Te pelqen gjelbesinat,ngjyra e zez,Muzika,Humori Shetitjet, s.. shum diqka, dhe Un :?: hahah
Hobi ke garnituren me qendis,te shkruarit,interneti etj..
Gjatsia 165cm,pesha diku spo e shkruaj me mir :? hahaha
Qito pes muajt te fundit jeni e vetemuar nga dashurija,por nuk do shkon gjat.
Nga nji her qani se merzituni per dikend,keni nevoj per nji shok apo shoqe qe ju shtin te qeshuni,e jo nje qe ja fshin lotet :evil:
Edhe pse nuk mirreni me sport,Trupi yt esht i fort,ne ne Zvicer i thojm Knakig/e rrast :wink:
Gjoksi me shum diqka se B-ja ne form te kungujt hahah
Ne Horoskop mundesh te jesh Demi,Dashi ose Bretkoca hahah
Mendoj qe me pak se shum,dhe me shum se hiq,ja kam qelluar hahah

Nese jan te gjitha te verteta mundesh qe mos te pergjigjesh me nderime dr.dali i keq telepatusi i femrav
hahahah

mjellma
28-03-05, 21:19
dali i keq dikund afer 80% ja ke qellu prite nje mpuqq qka nuk ja ke qellu hajt se ti tregoj ne vesh ndoj dit tjeter

Mjellma

Dali!Keq
29-03-05, 01:21
dali i keq dikund afer 80% ja ke qellu prite nje mpuqq qka nuk ja ke qellu hajt se ti tregoj ne vesh ndoj dit tjeter

Mjellma

Hahahah kam nis dhe un me telepatu pak ma shum se ma heret hahahahaha,pfyyyyyya ani 80% ja kam qellu,ka persona qe as vetin se njohin hahahah.
MJELLMA Falemnderit ne mire kuptime se un ndoshta kapak e teproj me humor.
Kalosh sa me bukur,dhe mloju me mbulojse se me duket te ra ne tok.hahahah :wink:
Ps.Flm.per mpapuqet

dembelica
29-03-05, 09:08
O djal i mire,qka met puna ime more :shock:

turisti
29-03-05, 10:09
O djal i mire,qka met puna ime more :shock:

Ti je e veshtire per analizimet. :wink:

dembelica
29-03-05, 10:12
O djal i mire,qka met puna ime more :shock:

Ti je e veshtire per analizimet. :wink:

Shuj Turisti se mendon djali qe jam si era,ka te fryn me shku :wink:

turisti
29-03-05, 10:15
O djal i mire,qka met puna ime more :shock:

Ti je e veshtire per analizimet. :wink:

Shuj Turisti se mendon djali qe jam si era,ka te fryn me shku :wink:

A nuk je tuj pa ti se e ka trullue fustani yt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink: :wink:

Ki me prit edhe shume sa te vjere n'veti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

dembelica
29-03-05, 10:18
O djal i mire,qka met puna ime more :shock:

Ti je e veshtire per analizimet. :wink:

Shuj Turisti se mendon djali qe jam si era,ka te fryn me shku :wink:

A nuk je tuj pa ti se e ka trullue fustani yt,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahaha. :wink: :wink:

Ki me prit edhe shume sa te vjere n'veti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Tybe nuk me ka shku mendja qe po bika ky fustan edhe aq ne sy :lol: :lol: :lol: :lol:

Dali!Keq
29-03-05, 15:51
O djal i mire,qka met puna ime more :shock:

Ti je e veshtire per analizimet. :wink:

Shuj Turisti se mendon djali qe jam si era,ka te fryn me shku :wink:

hahahah me provo ti nji her mua pastaj un ty :wink:
Dashuri moj dashuri pse s`te lan per pleq e plaka por per te rinjet me ju dal flaka.
ej hajt provo ti nji her oki doki 8)

Dali!Keq
29-03-05, 19:56
Dembelica ti mund te jesh keshtu per mu;
Jeni nje femer Brunete
Syt i ke te kalter
Gojen sa ni qorape
Ankohesh nga Papunsia
Gjoksi ne form dardhes njana dardh pak ma e madhe ska dert. :lol:
Duart i ki te bukura njanen dor e ke pre apo djege javen e kalume ama pak jo shum. :cry:
Gjatsija mundet te jet deri ne 170 Cm,pesha diku 60- 70kg.maximum
Kembet i ke te drejta dhe te gjata te bukura
Te pelqen me shum njeri serioz se ai qesharak,e pelqeni natyrysht dhe Humorin,Muzika,ju pelqejn filmat vizatimor si shembull Maca Miu,por dhe filma te dhimbshum qe ju shtin te ju qajn. :cry: :cry:
Ke nji deshir dhe ajo esht Perendimi
Ngjyra e baedh dhe ajo e sarihte/verdhe esht njgyra qe ju pelqen.
Jeni shum e zoja dhe e vyshme puna esht ajo qe ju keni ne gjak.
I doni shum femijet pe din ti ku e kam fjalen per at dhe ju deshiroj qe sa me par te ju plotsohet deshira.
Jeni e lumtur por jo sa duhet te jet.
Ne horoskop mundesh te mos marrish pjes hiq se hala nuk je rejistru,hahah mundesh te jesh Luani,apo ndoshta dhe bolla hohoho
E han hudren me shum se kepen.

Pershendetje te sinqerta.dali i keq

E di qe nuk ja kam qellu kerkund hiq se jeni e rrullet nga un. :wink:
Te Fala Prishtines. :D

dembelica
29-03-05, 20:39
Flm shum per mundin djal i mire.
Un po i shkruaj te vertetat e ti caktoje perqindjen se sa ja ke qellu!

1.Jam bionde
2.Syte i kam te kalter
3.Gojen e kam si hollahope e jo si qorape
4.E vertete qe ankoham nga papunesia
5.Gjoksin gabim koplet e ke pershkru
6.Hahhaha doren e kam pre moti
7.Gjatesia gabim, jam 1.77,pesha aty dikund
8.Per kembet ke plotesisht te drejte,si ne foton me poshte ma :lol:
9.Me pelqejne njerezit serioz me shum edhe ato tjerat pas qe i ke shkru jan te qelluara
10.Mbasi te dashurin e kam ne perendin, atje do te jetoj me siguri :wink:
11.ngjyra e gjelbert edhe e kalterta me pelqejne
12.hahhahah mire e ke se jam teper e zonja
13.E vertete qe femijet i adhuroj
14.E lumtur me jeten time qe kam jam 99%
15.Ne horoskop jam Peshk
16.Hudren edhe kepen i dua po jo me e tepru

Ja kjo eshte e tera :wink:

Te fala po te ben edhe ty Prishtina :wink:

ShEjToNkA
29-03-05, 21:02
O Djali i mirė asi i keqė nė qofshė kėtu pari eja dhe mė trego se kur kishe mujtė me mė pa si mė kishe pa?????

Dali!Keq
29-03-05, 21:04
Flm shum per mundin djal i mire.
Un po i shkruaj te vertetat e ti caktoje perqindjen se sa ja ke qellu!

1.Jam bionde QITU GJYS POENE SE BRUNETE ESHT AFER BJONDES MES ZESHKANES DHE BJONDES
2.Syte i kam te kalter PER SY JA PASKAM QELLU NE MAJE SAK ME MSUSIN
3.Gojen e kam si hollahope e jo si qorape KTU E SAKT SE QARAP HALLONK NJO JAN ME MSUSIN
4.E vertete qe ankoham nga papunesia KETU PRA E SAKT ME MSUSIN
5.Gjoksin gabim koplet e ke pershkru KETU NKAM BER SHAKA PRA ZERO PUNKTE
6.Hahhaha doren e kam pre moti PRA E E SAKT ME MSUSIN
7.Gjatesia gabim, jam 1.77,pesha aty dikund KTU ZHDRY PI SHTIKULLAV GJYS POENE SE ME 170 KAM THEN AFER APO`?
8.Per kembet ke plotesisht te drejte,si ne foton me poshte ma :lol: SAKT PRA :wink:
9.Me pelqejne njerezit serioz me shum edhe ato tjerat pas qe i ke shkru jan te qelluara QITU NJA 10 POENA PI MARR HAHAH :wink:
10.Mbasi te dashurin e kam ne perendin, atje do te jetoj me siguri :wink: EDHE KETU E SAKT PRA QY
11.ngjyra e gjelbert edhe e kalterta me pelqejne KETU ZERO POENA :cry:
12.hahhahah mire e ke se jam teper e zonja E KAM DIT PASHA TY HAHAH PRA E SAKT
13.E vertete qe femijet i adhuroj EDHE KETU E SAKT
14.E lumtur me jeten time qe kam jam 99% ISHALLA PO PO E PYS VETEN SE SI 99% KUR BURRIN SE KE AFER KETU E SAKT QIKI
15.Ne horoskop jam Peshk ANI DE ZERO POENA HAHAH
16.Hudren edhe kepen i dua po jo me e tepru DY POENA

Ja kjo eshte e tera :wink:

Te fala po te ben edhe ty Prishtina :wink:
FALEMNDERIT

JA PASKAM QELLUAR BOLL SA QE MI NIMRU PO PRITOJ HAHAH
SKA PERSE HAJT MUNDOHU TI DIQKA PER MUA.

dembelica
29-03-05, 21:20
Ok, deri dikund besa po hahahhahha :wink:

Ti je djale shum i mire
Simpatik
Biond ndoshta
Je i gjate sa un hahhahah veq mos hyp ne gajbe :wink:
Je automekanik me profesion
Syte e kaft
Flokt si te kullerave i mbane
Gishtat si ke pre moti se tash po punon me dorza
Adhuron picat
Numrin e kepucave e ke 42-43 hahhahha
Me jeten qe ke je tejet i knaqun
Nuk po di qka mo valla, se per gut e shkruva e nuk mujta me e perpilu mire hahhahahha :wink:

Edhe foton e gjeta qysh te paramendoj :wink:
http://img.photobucket.com/albums/v504/Yasemin_OC/Rollenspiele/ryanbannercopy.jpg

Dali!Keq
29-03-05, 21:33
O Djali i mirė asi i keqė nė qofshė kėtu pari eja dhe mė trego se kur kishe mujtė me mė pa si mė kishe pa?????

pO sI jO Zonjushe

Ja keshtu;

Je shummmmm si kush,bravooo.

Sy zez
Zeshkane flok gjat jo shum por normal

Gjatsia diku 165/70cm me shtiklla :wink: pesha diku 50-60 kg jo me shum

Je merak diqka shummmm
Ka nji her kur veshesh e rregullohesh meshkujt koken ne gjoks,b75

Ke nje shoqeri shum te mire dhe te pershtashme por me shum femrore.

Je SIMPATIKE. i perngjan nji kengetares gati 50% LIZA a si e ka emrin ajo :oops:
IDASHRI juaj ngas bmw ngjyr te zez viti prodhimit mund te jet mbi 1999

Ngjyra te cilen mbani vesh esht me shum ajo e bardha dhe e zeza por dhe
tjerat

Kengetari te pelqen Emrahu a si e pat emrin ai Bukuroshi.

Dukesh e shtire por jo! Je Fantastiko.

Mendoj qe di me shum por sot jam i merzitur shum dhe nuk po muj me teper te ju pershkruaj.

Them nje per ju.se jeni nje femer BOMBE.

Hajt jakshamllar se ika ni here.

La Komplimeto.

Dali!Keq
29-03-05, 21:40
Ok, deri dikund besa po hahahhahha :wink:

Ti je djale shum i mire
Simpatik
Biond ndoshta
Je i gjate sa un hahhahah veq mos hyp ne gajbe :wink:
Je automekanik me profesion
Syte e kaft
Flokt si te kullerave i mbane
Gishtat si ke pre moti se tash po punon me dorza
Adhuron picat
Numrin e kepucave e ke 42-43 hahhahha
Me jeten qe ke je tejet i knaqun
Nuk po di qka mo valla, se per gut e shkruva e nuk mujta me e perpilu mire hahhahahha :wink:

Edhe foton e gjeta qysh te paramendoj :wink:
http://img.photobucket.com/albums/v504/Yasemin_OC/Rollenspiele/ryanbannercopy.jpg

hahahah Bravo ja ke qellu ne foton ne at djalin e pare kam shum te perbashket he dleqi te hogt ho sa quditem hahahaha
vetem syt i kam te kalter.
shum falemnderit qe me ke pershkjrua as mem pas pa nuk kishe mujt mem pershkru me mire.hahahahah
Fantazi. :!:
shum grua telepatike qenkeni.
automekaniker esht endrra ime por nuk kam diplam a sa i per ket kerrit krejt motorrin coptim e grim e boj dhe e muntoj prap si prej fabrikes per momentin jam shofer.

ShEjToNkA
29-03-05, 21:41
O Djali i mirė asi i keqė nė qofshė kėtu pari eja dhe mė trego se kur kishe mujtė me mė pa si mė kishe pa?????

pO sI jO Zonjushe

Ja keshtu;

Je shummmmm si kush,bravooo.

Sy zez
Zeshkane flok gjat jo shum por normal

Gjatsia diku 165/70cm me shtiklla :wink: pesha diku 50-60 kg jo me shum

Je merak diqka shummmm
Ka nji her kur veshesh e rregullohesh meshkujt koken ne gjoks,b75

Ke nje shoqeri shum te mire dhe te pershtashme por me shum femrore.

Je SIMPATIKE. i perngjan nji kengetares gati 50% LIZA a si e ka emrin ajo :oops:
IDASHRI juaj ngas bmw ngjyr te zez viti prodhimit mund te jet mbi 1999

Ngjyra te cilen mbani vesh esht me shum ajo e bardha dhe e zeza por dhe
tjerat

Kengetari te pelqen Emrahu a si e pat emrin ai Bukuroshi.

Dukesh e shtire por jo! Je Fantastiko.

Mendoj qe di me shum por sot jam i merzitur shum dhe nuk po muj me teper te ju pershkruaj.

Them nje per ju.se jeni nje femer BOMBE.

Hajt jakshamllar se ika ni here.

La Komplimeto.

Grasias Seńor...

Me gjithatė deri nė 45% hic mė shumė se ke qėlluarė.
Klofshe cok gyzel djali i keqė

dembelica
29-03-05, 21:55
Ok, deri dikund besa po hahahhahha :wink:

Ti je djale shum i mire
Simpatik
Biond ndoshta
Je i gjate sa un hahhahah veq mos hyp ne gajbe :wink:
Je automekanik me profesion
Syte e kaft
Flokt si te kullerave i mbane
Gishtat si ke pre moti se tash po punon me dorza
Adhuron picat
Numrin e kepucave e ke 42-43 hahhahha
Me jeten qe ke je tejet i knaqun
Nuk po di qka mo valla, se per gut e shkruva e nuk mujta me e perpilu mire hahhahahha :wink:

Edhe foton e gjeta qysh te paramendoj :wink:
http://img.photobucket.com/albums/v504/Yasemin_OC/Rollenspiele/ryanbannercopy.jpg

hahahah Bravo ja ke qellu ne foton ne at djalin e pare kam shum te perbashket he dleqi te hogt ho sa quditem hahahaha
vetem syt i kam te kalter.
shum falemnderit qe me ke pershkjrua as mem pas pa nuk kishe mujt mem pershkru me mire.hahahahah
Fantazi. :!:
shum grua telepatike qenkeni.
automekaniker esht endrra ime por nuk kam diplam a sa i per ket kerrit krejt motorrin coptim e grim e boj dhe e muntoj prap si prej fabrikes per momentin jam shofer.
He dleqi te hont ele ty hooooo :wink:
Ja pakem qellu deri dikund a ? hahhahahhaa
O dleq mbasi nuk jam martu hala veten e konsideroj si qike ende :lol: :lol: :lol: :lol:
Po ruju po ja dallashit pjeset kerrit e po te len ne rruge dikah e kuku qka ban masandej :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Te pershendes

Dali!Keq
29-03-05, 21:55
ok :(
mendoj qe te kam pa o dleq hahah dhe kam pi nji her nji pije me ty por qenkam gabim e hangra :cry: qe me pas dit ma mir koka kan me dhez traktorin e telepatis se un ngajta mbas te asaj qe e kam mendu shajzhe :cry:

Dali!Keq
29-03-05, 21:57
ok :(
mendoj qe te kam pa o dleq hahah dhe kam pi nji her nji pije me ty por qenkam gabim e hangra :cry: qe me pas dit ma mir koka kan me dhez traktorin e telepatis se un ngajta mbas te asaj qe e kam mendu shajzhe :cry:
ky mesazh ke per senora Shejtonka.

Dali!Keq
29-03-05, 21:59
Ok, deri dikund besa po hahahhahha :wink:

Ti je djale shum i mire
Simpatik
Biond ndoshta
Je i gjate sa un hahhahah veq mos hyp ne gajbe :wink:
Je automekanik me profesion
Syte e kaft
Flokt si te kullerave i mbane
Gishtat si ke pre moti se tash po punon me dorza
Adhuron picat
Numrin e kepucave e ke 42-43 hahhahha
Me jeten qe ke je tejet i knaqun
Nuk po di qka mo valla, se per gut e shkruva e nuk mujta me e perpilu mire hahhahahha :wink:

Edhe foton e gjeta qysh te paramendoj :wink:
http://img.photobucket.com/albums/v504/Yasemin_OC/Rollenspiele/ryanbannercopy.jpg

hahahah Bravo ja ke qellu ne foton ne at djalin e pare kam shum te perbashket he dleqi te hogt ho sa quditem hahahaha
vetem syt i kam te kalter.
shum falemnderit qe me ke pershkjrua as mem pas pa nuk kishe mujt mem pershkru me mire.hahahahah
Fantazi. :!:
shum grua telepatike qenkeni.
automekaniker esht endrra ime por nuk kam diplam a sa i per ket kerrit krejt motorrin coptim e grim e boj dhe e muntoj prap si prej fabrikes per momentin jam shofer.
He dleqi te hont ele ty hooooo :wink:
Ja pakem qellu deri dikund a ? hahhahahhaa
O dleq mbasi nuk jam martu hala veten e konsideroj si qike ende :lol: :lol: :lol: :lol:
Po ruju po ja dallashit pjeset kerrit e po te len ne rruge dikah e kuku qka ban masandej :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Te pershendes

jo teri diku po bile dhe me rroba si mi pas marr nga arrmani ncncncn pastaj kemba 43 valla ncncnc mos um njef oj hanifjo mori ncncn
tani picat kuku qka mi kana ncncn qysh moj ti keshtu ja me ke ber merak ncncncn :cry: se me njef :cry:

ShEjToNkA
29-03-05, 22:03
ok :(
mendoj qe te kam pa o dleq hahah dhe kam pi nji her nji pije me ty por qenkam gabim e hangra :cry: qe me pas dit ma mir koka kan me dhez traktorin e telepatis se un ngajta mbas te asaj qe e kam mendu shajzhe :cry:
ky mesazh ke per senora Shejtonka.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dembelica
29-03-05, 22:06
Eeeeee pasha grua e kojshise Hanifen,edhe mu po me duket qe po te njof, a je qai qe po sillesh me traktor tan diten e gate neper qytet hahahhahhahahhah :wink:

Dali!Keq
29-03-05, 22:09
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

hahahahah nese je Gjakovare te njof,e nes jo Gjakovs hoho ateher je nga Kaqaniku por prindit jetojn ne Ferizaj ke nje Kafiq aty ne Ferzaj,nese njana prej kto dyjav je kam pi nji pije ok.?hahah
por nuk do me than se jam daqulu nejse pak shakabej un nese ju penoj ketu diqka me thuaj lirisht STOP

Dali!Keq
29-03-05, 22:11
Eeeeee pasha grua e kojshise Hanifen,edhe mu po me duket qe po te njof, a je qai qe po sillesh me traktor tan diten e gate neper qytet hahahhahhahahhah :wink:

Ja jo nuk i glaj tatolit un pol kablijo bmw hohoho

blavo qiki ishalla gjithni e ndjen veten si qik. :D

dembelica
29-03-05, 22:14
Eeeeee pasha grua e kojshise Hanifen,edhe mu po me duket qe po te njof, a je qai qe po sillesh me traktor tan diten e gate neper qytet hahahhahhahahhah :wink:

Ja jo nuk i glaj tatolit un pol kablijo bmw hohoho

blavo qiki ishalla gjithni e ndjen veten si qik. :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dali!Keq
29-03-05, 22:15
:wink: :D :D :D :D :D :D

ShEjToNkA
29-03-05, 22:17
Hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jo ore djalė qenke gabimė tėrė kohen. :lol: :lol: Unė as nuk jam Gjakovare e as Ferizajase e as Kaqanikase.
Por nejse ti paska menduarė ndoshta qė je ka mė njefė dhe ke pirė pije me mua ,ama jo nuk ėshtė ashtu.

Dali!Keq
29-03-05, 22:19
:cry: :mrgreen:

Dali!Keq
05-04-05, 20:47
Selake je e thirrne qit tu nashta mujna me pa qysh kishum mujt mu pa na dy hahahah....

A ka nime naj kush diqka me pyt apo pergjegj pa pyt hahah....

Jo u sosen t`pamet mduket hahah...

Pershendetje...

luli norveghi
08-02-06, 16:56
Ha!!o,te nderuara Zonja e Zotrinj..
Ju pershendes nga Zemra.
Tema kam qef qe te ket musafir shum,dhe qe te pyseni rreth pamjes/biogris,jo mua direkt,por kend te doni ju si pas deshires tuaj.

Bashkimi_777
31-05-07, 08:12
flm shum po

teutaA
07-05-09, 05:38
e qysh dee:smile:

emine
06-05-11, 22:10
jo aq cool,jo ashtu siq me shiti ktu,

Dali!Keq!ch
03-03-12, 03:45
a vakto vakt...
cka kam shkretu me nje vakt ketu phiiiii!!! teme ma palidhje qe ka pas ndo nje her Dardania.

Denim
21-08-12, 15:24
Kurrqysh hiq!

Luana
24-08-12, 05:21
Kur te me kishe pa tu kishin dridhe kembet perzote :biggrin:

emine
26-08-12, 22:06
Kur te me kishe pa tu kishin dridhe kembet perzote :biggrin:

:biggrin::biggrin:

tipi engjellor
27-08-12, 07:27
qysh me te pa ore...her hyn si mashkull her si femen ..her zeshkane her bjondin hahahahhahahaha ooooooo kalimer jane ba problema keta te forumit......hiq siroza nuk po jane hahahah

emine
27-08-12, 07:51
qka ashtu

Dardanesha
27-08-12, 10:35
Kur te me kishe pa tu kishin dridhe kembet perzote :biggrin:

eh mire pra qe i paralajmerove meshkujt le te presin dikun ulur e mos te ngriten ne kembe hiq se mos po rrexohen :biggrin:

Dardanesha
27-08-12, 10:45
I kisha mbyll syte ste kisha kqyr hiq eeeeeee :tongue: , :biggrin:

Qika^Me^Kule
30-08-12, 17:45
Agaaghahghgaaaaa haa haaa a me tregu t'verteten a veq hajte kot me ja tuffe ? :biggrin:

hajt ec tregu qetu si me kishe pa , une e di se si me kishe pa , amo tregom ti :tongue:

Jana
30-08-12, 17:54
...ty kesh ....

Hajra
30-08-12, 18:12
.....diqysh si ne profil, :biggrin:

Jana
30-08-12, 19:27
http://www.sevenseastourism.com/uae/millennium/gifs/beach.gif

Dika neper ket vend...