PDA

View Full Version : Na Humbi Rrushi


Gentiana
05-04-04, 16:17
More mos din kush gje, ku na mbeti ky Rrushi,qe do dit nuk ka shkruar fare. Ok ndoshta ka shkuar te Barbaroza, po nuk esht edhe aq arsye mos me shkru bile ni her more. Barbaroza tash dojm te dim se qka i ke ber Rrushit??

RRUSHI
05-04-04, 23:35
Genta zemer me vije shum mir qe te ra nderment per mua --- me vije shum keq qe nuk kisha mundsi qe te paraqitesha per shum, arsye ni nder ato eshte se me zhgenjeu Barbaroza----erdha ne kosov dhe ajo as qe beri sikur kishte ndegjuar per mua --sikur te mos kisha egzistuar fare ---andaj edhe nga deshprimi i tepruar nuk do te vazhdoj me shum por vetem se do te ju pershendes nga zemra te gjidhve me rradh nga Prizreni legjendar---- :wink:

Barbaroza
06-04-04, 08:35
O RRUSHI,pse nuk po tregon se ke ardhe me tjetren :cry: edhe unazen ia kishe blere asaj e jo mua siq me ke genjyer :wink: Tash do ta gjej dike tjeter qe me do me te vertete :wink: :wink:

Gentiana
06-04-04, 10:43
Ahhhhhhhhhh Rrushi, po pa ty nuk kemi bre ne kte forum.
Po si djali te behet ashtu mbas nje femre, ncncncn, bile shoqerin tende nuk duhesh ta harrojsh, e sidomos jo per nje femer.

Barbaroza mos e nguc Rrushin,ok?? e qka esht ka bahet me ju atje ne Kosovė, nuk di,vetem se kam shpresuar se se shpejti do te kemi darsem dhe te vallzojm, se thot Gentiana trupin tim te bukur dridhi dridhi :wink:
Me kcy dhe me u knaq,e ne vend te ksaj,ju as qe doni te shkruani, :evil: :( :evil: :(

Barbaroza
07-04-04, 09:10
Une s'kam faj Genta :wink:

zeshkanja
12-04-04, 23:29
Ehhhhhhh degjoni degjoni cfare tha Rrushi

Si keshtu o Rrushi po une mendoja se ke shkuar ne Kosove per te me derguar mesitin, sikur me thoj. Do te thote e ter kjo ishte mashtrim, apo jo?????
Ahhhhhh po LARA qe na qenke ti!
Do ta marresh vesh ti kur te mbetesh pa mua, pa Barbarozen dhe pa tegjitha, do mbetesh i vetem.
Mos ndoshta ke vendo te na marresh te dya? Nuk eshte ndo nje cudi e madhe, sepse Rrushi na eshte tamam shqipetare, nder 7 gra nuk ndalet ai!
Po ti Barbaroza cfare thua, do pranoje ti te ndash Rrushin me mua, apo jo??????? Apo don te mbetesh pa te, sepse uen nuk e leshoj dot! :wink:
Por mos ke frik se do e benim me rend, nje nate ti e nje une :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
20-04-04, 14:38
RRUSHI KU HUMBE MORE HAJT MOS U FSHEFE PO DIL JASHTE SE KURKUSH NUK GUZON ME TE NGUZE 8)

Barbaroza
21-04-04, 09:03
Jo Zeshkanja,fale te qofte RRUSHI se une nuk pranoj te jem as e dyta grua e tij se lere me e shtata,kam treguar dikund si do te reagoja ndaj grave tjera,keshtu qe me mire per juve,merreni krejt :)

Gentiana
27-05-04, 15:56
Rrushi bash po me intereson cila esht arsye-ja se na pate humbur bre djal, mbase nuk po tregon vet, thash te pyes :?:

betimi_15
27-05-04, 18:05
Gentiana Arsyet janė qe ato pun kan qen GENJESHTRA[b]

betimi_15
27-05-04, 18:07
Welcome http://www.betimgashi.4t.com/images/4cdac8eeed7c427f9fe1cbacad25891a[1][1].jpg

mendim
28-05-04, 10:53
Mos edhe kjo na duhej pas shum fatkeqsirave qi ndodhen

mendim
28-05-04, 10:55
Mos edhe kjo na duhej pas shum fatkeqsirave qi ndodhen


http://www.shqip.se/members/uploads/18132041-554.jpg

lazdrani
30-06-04, 23:06
More mos din kush gje, ku na mbeti ky Rrushi,qe do dit nuk ka shkruar fare. Ok ndoshta ka shkuar te Barbaroza, po nuk esht edhe aq arsye mos me shkru bile ni her more. Barbaroza tash dojm te dim se qka i ke ber Rrushit?? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh moje Genta u dashurove ne djale me te bukurin :wink:

Gentiana
01-07-04, 15:41
...:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh moje Genta u dashurove ne djale me te bukurin :wink:


:P :P :P :P :P :wink:

RRUSHI
02-07-04, 00:52
Genta mos u qesh po kujdes Lazdranin se i rrezikshem eshte ky te kam then ... :wink: :wink:

Qika^Me^Kule
07-05-11, 20:39
Genta mos u qesh po kujdes Lazdranin se i rrezikshem eshte ky te kam then ... :wink: :wink:

Ec.... bre tregoju ce je rikthy... e mos i le me merak te gjith :biggrin::biggrin: