Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Thashetheme
Emri
Fjalėkalimi
Thashetheme Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 05-04-04, 16:17   #1
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Na Humbi Rrushi

More mos din kush gje, ku na mbeti ky Rrushi,qe do dit nuk ka shkruar fare. Ok ndoshta ka shkuar te Barbaroza, po nuk esht edhe aq arsye mos me shkru bile ni her more. Barbaroza tash dojm te dim se qka i ke ber Rrushit??


__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 05-04-04, 23:35   #2
RRUSHI
 
Anėtarėsuar: 02-10-03
Vendndodhja: NYC
Postime: 317
RRUSHI e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Genta zemer me vije shum mir qe te ra nderment per mua --- me vije shum keq qe nuk kisha mundsi qe te paraqitesha per shum, arsye ni nder ato eshte se me zhgenjeu Barbaroza----erdha ne kosov dhe ajo as qe beri sikur kishte ndegjuar per mua --sikur te mos kisha egzistuar fare ---andaj edhe nga deshprimi i tepruar nuk do te vazhdoj me shum por vetem se do te ju pershendes nga zemra te gjidhve me rradh nga Prizreni legjendar----
__________________
PERSERI ME JU
RRUSHI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-04, 08:35   #3
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

O RRUSHI,pse nuk po tregon se ke ardhe me tjetren :cry: edhe unazen ia kishe blere asaj e jo mua siq me ke genjyer Tash do ta gjej dike tjeter qe me do me te vertete
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 06-04-04, 10:43   #4
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ahhhhhhhhhh Rrushi, po pa ty nuk kemi bre ne kte forum.
Po si djali te behet ashtu mbas nje femre, ncncncn, bile shoqerin tende nuk duhesh ta harrojsh, e sidomos jo per nje femer.

Barbaroza mos e nguc Rrushin,ok?? e qka esht ka bahet me ju atje ne Kosovė, nuk di,vetem se kam shpresuar se se shpejti do te kemi darsem dhe te vallzojm, se thot Gentiana trupin tim te bukur dridhi dridhi
Me kcy dhe me u knaq,e ne vend te ksaj,ju as qe doni te shkruani, :evil: :( :evil: :(
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-04-04, 09:10   #5
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Une s'kam faj Genta
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 12-04-04, 23:29   #6
zeshkanja
 
Anėtarėsuar: 27-10-03
Postime: 137
zeshkanja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Ehhhhhhh degjoni degjoni cfare tha Rrushi

Si keshtu o Rrushi po une mendoja se ke shkuar ne Kosove per te me derguar mesitin, sikur me thoj. Do te thote e ter kjo ishte mashtrim, apo jo?????
Ahhhhhh po LARA qe na qenke ti!
Do ta marresh vesh ti kur te mbetesh pa mua, pa Barbarozen dhe pa tegjitha, do mbetesh i vetem.
Mos ndoshta ke vendo te na marresh te dya? Nuk eshte ndo nje cudi e madhe, sepse Rrushi na eshte tamam shqipetare, nder 7 gra nuk ndalet ai!
Po ti Barbaroza cfare thua, do pranoje ti te ndash Rrushin me mua, apo jo??????? Apo don te mbetesh pa te, sepse uen nuk e leshoj dot!
Por mos ke frik se do e benim me rend, nje nate ti e nje une :lol: :lol: :lol:
zeshkanja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-04-04, 14:38   #7
sexybrikenda
 
Anėtarėsuar: 25-02-04
Vendndodhja: Australi
Postime: 790
sexybrikenda e ka pezulluar reputacionin
Gabim

RRUSHI KU HUMBE MORE HAJT MOS U FSHEFE PO DIL JASHTE SE KURKUSH NUK GUZON ME TE NGUZE 8)
sexybrikenda Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-04-04, 09:03   #8
Barbaroza
Miss Dardania 2004
 
Avatari i Barbaroza
 
Anėtarėsuar: 09-01-04
Vendndodhja: Nė zemėr tė Kosovės!
Postime: 12,508
Barbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėmBarbaroza i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jo Zeshkanja,fale te qofte RRUSHI se une nuk pranoj te jem as e dyta grua e tij se lere me e shtata,kam treguar dikund si do te reagoja ndaj grave tjera,keshtu qe me mire per juve,merreni krejt :)
__________________
"Do all the good you can,
by all the means you can,
in all the ways you can,
in all the places you can
at all the times you can,
to all the people you can,
as long as ever you can".
Barbaroza Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 15:56   #9
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Rrushi bash po me intereson cila esht arsye-ja se na pate humbur bre djal, mbase nuk po tregon vet, thash te pyes :?:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 18:05   #10
betimi_15
 
Anėtarėsuar: 09-05-04
Vendndodhja: Britani E Madhe, ne London
Postime: 119
betimi_15 e ka pezulluar reputacionin
Gabim .

Gentiana Arsyet janė qe ato pun kan qen[b] GENJESHTRA
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-05-04, 18:07   #11
betimi_15
 
Anėtarėsuar: 09-05-04
Vendndodhja: Britani E Madhe, ne London
Postime: 119
betimi_15 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Welcome

Welcome
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-04, 10:53   #12
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

Mos edhe kjo na duhej pas shum fatkeqsirave qi ndodhen
mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-05-04, 10:55   #13
mendim
 
Anėtarėsuar: 18-02-04
Vendndodhja: MARS dhe nganjė herė ne HENE
Postime: 68
mendim e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek mendim Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek mendim
Gabim

Mos edhe kjo na duhej pas shum fatkeqsirave qi ndodhen


mendim Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-06-04, 23:06   #14
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,473
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim Re: Na Humbi Rrushi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
More mos din kush gje, ku na mbeti ky Rrushi,qe do dit nuk ka shkruar fare. Ok ndoshta ka shkuar te Barbaroza, po nuk esht edhe aq arsye mos me shkru bile ni her more. Barbaroza tash dojm te dim se qka i ke ber Rrushit??
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh moje Genta u dashurove ne djale me te bukurin
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-07-04, 15:41   #15
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Na Humbi Rrushi

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga lazdrani
...:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh moje Genta u dashurove ne djale me te bukurin

:P :P :P :P :P


__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 21:26.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.